|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.3.2011 23:58:02   
idacha
dzenana, super jeuser posted image user posted image user posted image user posted image
bas mi se dopada...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3101
   RE: Fondant
24.3.2011 0:03:26   
Anoniman
vala dzenana ja gledam i gledam i ne mogu da nađem taj dio koji ''nije los'' meni je torta savrsenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 3102
   RE: Fondant
24.3.2011 0:42:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Torta gotova. Malo sam na kraju zbarljala i nije bas ispalo kako sam htjela, ali za prvi put nije lose. Sto je najbitnije muzek je zadovoljan user posted image

user posted image

user posted image

Ma nije da nije loše vec je odlicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nikako da s enakanim da pravim fondant


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image najbolja sportska torta na temiuser posted image

a za mazanje buttersremom,ostavljanje u frižderu itd mogu samo reći da se opustite i da radite kako hoćete,ništa to nije propisano.kad sam ja pravila tortu od fondata nisam je uopće mazala butecremom nego filom kakav je i unutar kora koji je bio čvršći a ne obični šlag.čim sam je namazala odmah sam fodat stavljala,nije se nikako prije toga torta stezala u frižderu osim onog vremena dok sam razvaljala fondat koji sam isto odmah stavljala na tortu. gotovu fondat tortu sam stavila u frižder i sve zajedno se do sutra stezalouser posted image žene samo se opustiteuser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3103
   RE: Fondant
24.3.2011 6:15:26   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IvanaTz imal gdje nase Dore? user posted image


Ev' je spremna, u frizideru ceka, sinoc zavrsena... Sve je pod kontrolom druze kapetane user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3104
   RE: Fondant
24.3.2011 8:13:05   
palachinken
Svaka čast Dzenana, kako ti se samo dalo ove silne loptice šarati user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3105
   RE: Fondant
24.3.2011 8:24:51   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IvanaTz imal gdje nase Dore? user posted image


Ev' je spremna, u frizideru ceka, sinoc zavrsena... Sve je pod kontrolom druze kapetane user posted image



Ma ja ne sumnjam, samo sam nestrpljiva da je vidim. user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3106
   RE: Fondant
24.3.2011 8:33:47   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: palachinken

Svaka čast Dzenana, kako ti se samo dalo ove silne loptice šarati user posted image



Sve za ljubaaaav user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3107
   RE: Fondant
24.3.2011 8:56:54   
ilmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dzenana torta je bas ono super.. svaka cast..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3108
   RE: Fondant
24.3.2011 9:01:04   
M kao Mama
Dženana torta je odlična, izgleda sa se fondatomanija širi ko epidemija, i kad bolje skontam i nije neka nauka, samo treba probati.

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3109
   RE: Fondant
24.3.2011 9:58:12   
dush
Dzenana.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka cast!!!! Meni je super tortica, loptice jos ljepse... :) Joj kada ovo vidim odmah mi dodje da jednu tortu napravim... Kada vidim ovako nest lijepo :)

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3110
   RE: Fondant
24.3.2011 21:08:51   
mala86
user posted image


evo moje danasnje drugarice user posted image user posted image user posted image user posted image ,za mamu user posted image

hvala palachinken za modle user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 3111
   RE: Fondant
24.3.2011 22:09:33   
IvanaTz
Evo Zarine torte...

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 3112
   RE: Fondant
24.3.2011 22:10:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Evo Zarine torte...

user posted image






bas je divnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ko joj je pravio tortuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3113
   RE: Fondant
24.3.2011 22:12:54   
ilmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ivana tz ksko si napravila ovako lijepu masnuuser posted image user posted image user posted image bas je super 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3114
   RE: Fondant
24.3.2011 22:14:31   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Ivanauser posted image  

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 3115
   RE: Fondant
24.3.2011 22:18:31   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: noa



bas je divnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ko joj je pravio tortuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3116
   RE: Fondant
24.3.2011 22:19:36   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ivana tz ksko si napravila ovako lijepu masnuuser posted image user posted image user posted image bas je super 


ma presavijes, stisnes malo i to je to...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3117
   RE: Fondant
24.3.2011 22:25:14   
Anoniman
Uf kako je bila ukusna mmmmm, trebala sam sebi zamotati koji komaduser posted image user posted image user posted image a evo tebi noa presjek ove torte nek ti curi voda na ustauser posted image
user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3118
   RE: Fondant
24.3.2011 22:27:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Uf kako je bila ukusna mmmmm, trebala sam sebi zamotati koji komaduser posted image user posted image user posted image a evo tebi noa presjek ove torte nek ti curi voda na ustauser posted image
user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3119
   RE: Fondant
24.3.2011 22:44:46   
ilmy
mozel mi ko pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image    kako bih mogla napraviti tortu u obliku kamiona ili tako nesto bar slicnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3120
   RE: Fondant
24.3.2011 22:46:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ilmy

mozel mi ko pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image    kako bih mogla napraviti tortu u obliku kamiona ili tako nesto bar slicnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








pregledaj temu ''inspiracije za tortu'' na ovom pdf-u cini mi se da ima kamionuser posted image mozda ti pomogne

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 3121
   RE: Fondant
27.3.2011 21:01:12   
R&T@
IZVORNA PORUKA: ilmy

mozel mi ko pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image    kako bih mogla napraviti tortu u obliku kamiona ili tako nesto bar slicnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



http://www.youtube.com/watch?v=kuXQVAg4Cqk

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3122
   RE: Fondant
29.3.2011 13:42:21   
ilmy
kako koristite boje one tecne.. i jel ko dodavo odmah u tpljenu fruktozu boju jel se tako lakse dobije ili da se i dalje mijesiuser posted image user posted image user posted image user posted image da ruke zaboleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 3123
   RE: Fondant
29.3.2011 13:45:50   
M kao Mama
Boje isključivo u napravljen bijeli fondant, ako ne želiš da ti se kida

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3124
   [Obrisana poruka]
29.3.2011 13:58:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 3125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  123 124 [125] 126 127   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *