|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
8.3.2011 12:03:07   
Hanady RR
Evo je drage moje....
mama je još nije vidjela...sa biznisa idem po tortu pa kod nje :)
Mislim da sam ovaj put nadmašila smau sebe...ljubav prema mami nešto je posebno al fakat.
ja nisma neki umjetnik u duši...i nisma sklono paziti na detalje al ovaj put baš sam se potrudila i mislim da sam baš lijepo dijelo napravila.user posted image

http://www4.slikomat.com/10/0308/q79-Slika1.jpg
http://www4.slikomat.com/10/0308/op2-Slika1.jpg

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2901
   RE: Fondant
8.3.2011 12:05:12   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hanady

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2902
   RE: Fondant
8.3.2011 12:05:42   
muaaa
Hanady predivno,vidi se da je ulozeno puno ljubavi u djelo,svaka ti castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2903
   RE: Fondant
8.3.2011 12:39:47   
DM
Hanadyuser posted image user posted image user posted image
user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2904
   RE: Fondant
8.3.2011 12:44:28   
palachinken
Mama će se rasplakat :)




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2905
   RE: Fondant
8.3.2011 12:54:21   
Dzenana_G
Eh i ja ovih dana se bacam na pravlje je torte koju cu obloziti fondantom. Nadam se da cu uspjeti. Pravim za dva djecaka koji su se danas rodili user posted image
Mislila sam napraviti one minjine bebice.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2906
   RE: Fondant
8.3.2011 13:01:16   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Eh i ja ovih dana se bacam na pravlje je torte koju cu obloziti fondantom. Nadam se da cu uspjeti. Pravim za dva djecaka koji su se danas rodili user posted image
Mislila sam napraviti one minjine bebice.



Eh i ja sam namjeravala prijateljici za babine ovih dana napraviti minjinu bebicu. Kad vidim na FB postavila sliku, neka treća osoba joj dosla na babine i donijela baš tu tortu, sa minjinom bebicom, dekicom, flašicom i cijelim ansamblom :)) (a pride je ta neka uhodanija, pa je torta hirurški precizna i odlično izgleda)
Dobro da ugledah, mogla je dobiti dvije identične "originalne" torte.
user posted image Kad svi gledamo iste tutoriale user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 2907
   RE: Fondant
8.3.2011 15:18:41   
Skvo RR
Hanady..sve cestitke..mama ce ti biti ponosna i sretna.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2908
   RE: Fondant
8.3.2011 15:19:50   
Mya_81 RR
Hanady, svaka čast!

Izgleda predobro!

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2909
   RE: Fondant
8.3.2011 15:22:47   
Hanady RR
Hvala drage moje...user posted image
jedva čekam 17 časova...sa je mama vidiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2910
   RE: Fondant
8.3.2011 15:23:56   
emi7908
bravo hanady user posted image user posted image user posted image user posted image   eh da nam je i probat komadić, pošalji mi brzom poštom user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2911
   RE: Fondant
8.3.2011 17:09:38   
Visnja RR
Hanady tota je odlična....
evo prošlo 17 h znajući nju sad i ona s mamom plače user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 2912
   RE: Fondant
8.3.2011 21:52:55   
idacha
hanady, torta je prelijepa... svaka cast... mama ima da se oduseviiiiiiiiiiii

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2913
   RE: Fondant
8.3.2011 21:59:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: idacha

hanady, torta je prelijepa... svaka cast... mama ima da se oduseviiiiiiiiiiii


Hvala draga...mama se i više nego oduševila...
a zet je jedva čekao da je ''dotakne'' jer prosto kada je vidio na Fb sliku nije mogao vjerovati da ćemo mi to jesti večerasuser posted image user posted image
Obradovala sam mamu...i ponosna je jako...sretan je jer je rodila kćerku kojoj je sve moralne norme lijepo poredla...koja za nju do zore kolače pravi i u jednom joj sve što voli poklanja...svoje srce i dušu.user posted image

i da ukus toret je savršen...pun pogodak.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2914
   RE: Fondant
8.3.2011 22:00:15   
Honey3
aferim Hanadyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2915
   RE: Fondant
8.3.2011 22:03:19   
idacha
idi j...se... raspalaka me...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 2916
   RE: Fondant
8.3.2011 22:04:42   
idacha
uh, sorry na ''idi, j.. se'', pliiiizi... meni je to uzrecica, pa ja ko staroj jaranici... ne zamjeri, samo sam osjetljiva na mame...

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2917
   RE: Fondant
8.3.2011 22:08:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: idacha

uh, sorry na ''idi, j.. se'', pliiiizi... meni je to uzrecica, pa ja ko staroj jaranici... ne zamjeri, samo sam osjetljiva na mame...

user posted image user posted image user posted image user posted image
ma nema frke skontala sam ...a ne ljutim se ja tako lahkouser posted image

zaho hvalauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2918
   [Obrisana poruka]
9.3.2011 10:52:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 2919
   RE: Fondant
9.3.2011 15:23:42   
palachinken
Iman, ma super je beba, a nije teška za napraviti, pogledaj minjinu kuhinjicu za tutorial.

Pitanje za one koji su pravili plazma tortu - kakve čvrstoće bude ta plazma-masa? Mogu li je oblikovati u npr poluloptu pa da takva i ostane kad stavim fondan?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2920
   RE: Fondant
9.3.2011 17:25:53   
Ben 10

Plazma masa bude dobro cvrasta i lijepa masa za oblikovanje ,ako nije ti dodaj jos mljevene plazme.Oblikuj je i ostavi malo onako da stoji pa ces vidjeti jeli promjenila oblik ,ako nije stavljav fondan ,ako jeste jos stavi plazme.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2921
   RE: Fondant
9.3.2011 22:40:26   
mummy
Hanady, divna je tortica, sve je super ukombinovano, koja je na kraju bila, mislim ukus?
Dženana, sretno s radom, jedva čekam slikicu!!!!!!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2922
   RE: Fondant
9.3.2011 23:01:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mummy

Hanady, divna je tortica, sve je super ukombinovano, koja je na kraju bila, mislim ukus?
Dženana, sretno s radom, jedva čekam slikicu!!!!!!

Idachina santa monika...super jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 2923
   RE: Fondant
10.3.2011 10:13:38   
rokoko
Hanadyuser posted image user posted image user posted image Mora uspjeti kada je motivacija takva kakva je bila tvojauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2924
   RE: Fondant
10.3.2011 13:12:08   
M kao Mama
Hanady, torta je prelijepa, kako si kale "izvukla" svaka čast

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  115 116 [117] 118 119   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *