|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
24.2.2011 18:14:59   
Anoniman
Evo ja završila napokon torticu za rodicu sutra diplomira, od početka mi je krenulo po zlu prvo sa korama, raspadale se nešto, pa mi iskipila fruktoza, srebrni prah mi se prosuo gdje ne treba i tako nekako ja nju sklepamuser posted image ... Divim se ženama koje ovo stalno rade, ona torta od Niobe mi je sto puta pala na um, žena napravila na tri sprata a meni i ovaj jedan hoće da se srušiuser posted image
user posted image

i ne pitajete ko mm što mi se diploma savila, kao što rokoko reče, ovo je diploma iz mašteuser posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2701
   RE: Fondant
24.2.2011 19:19:30   
Hannan
Joj Breskva , a sto ti se stvarno diploma tako uvrnula?user posted image user posted image
Lijepa je tortica i kako si imala belaja super je ispala ,ruzica je predivnauser posted image user posted image user posted image (samo steta ta diplomauser posted image user posted image user posted image )

Cime i kako si ova slova utiskivala?

< Poruku je uredio Hannan -- 24.2.2011 19:21:21 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2702
   RE: Fondant
24.2.2011 19:24:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannan

Joj Breskva , a sto ti se stvarno diploma tako uvrnula?user posted image user posted image
Lijepa je tortica i kako si imala belaja super je ispala ,ruzica je predivnauser posted image user posted image user posted image (samo steta ta diplomauser posted image user posted image user posted image )

Cime i kako si ova slova utiskivala?






pa mora kod nje nesto biti uvrnutouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 2703
   RE: Fondant
24.2.2011 19:27:57   
Hannan
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hannan

Joj Breskva , a sto ti se stvarno diploma tako uvrnula?user posted image user posted image
Lijepa je tortica i kako si imala belaja super je ispala ,ruzica je predivnauser posted image user posted image user posted image (samo steta ta diplomauser posted image user posted image user posted image )

Cime i kako si ova slova utiskivala?






pa mora kod nje nesto biti uvrnutouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2704
   RE: Fondant
24.2.2011 20:15:42   
Anoniman
nemojte me zezat odsjeću je večeras makazama ravnouser posted image ... slova sam utiskivala gornjim dijelom četkice (kista) malo uronim u vodu pa povlačim nježno i fondan se topi te tako ostaju slova....ne vidi se na slici al ta su slova srebrne boje (šljašteuser posted image )...
ustvari sad cijela torta šljašti pošto je boja otišla kako rekoh gdje ne treba, user posted image ...ma moram ja uvrnuto user posted image ...Meni kad bi neko rekao hoću ovaku tortu dobio bi skroooooz nešto deseto, ja ni sama ne znam kako će moja torta na kraju ispast... nešto zamislim a deseto pravim user posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 2705
   RE: Fondant
24.2.2011 20:17:46   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hannan

Joj Breskva , a sto ti se stvarno diploma tako uvrnula?[


Kakva država takva i diplomauser posted image

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 2706
   RE: Fondant
24.2.2011 20:30:17   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BraFo breKskva...hos i meni napraviti jednu diplomu...ako nista da imam od fondanta...moze i uvrnutauser posted image user posted image user posted image

eksta je tortica...pusti ove ljubomorneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2707
   RE: Fondant
24.2.2011 20:40:08   
palachinken
Breskva, baš je simpa tortica, originalan poklon, baš će se Nerma obradovati.
Ja kako sam otkrila fondan, samo torte planiram kao poklone i svi sretni :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2708
   RE: Fondant
24.2.2011 20:41:21   
Anoniman
biće, biće ne smijem ti obećat na to će ličit , al svima ćemo reć da je to diploma user posted image

palachinken hvala...
ma ja ovako samo meni plaho drage osobe počastimuser posted image , nemam ivaca za druge ...


< Poruku je uredio Breskva -- 24.2.2011 20:55:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2709
   RE: Fondant
24.2.2011 22:07:44   
dush
Breskvice, torta je super! Meni se kapica najvise svidja i ona traka okolo torte sa cvjeticima :)

< Poruku je uredio dush -- 24.2.2011 22:08:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2710
   RE: Fondant
26.2.2011 10:29:25   
palachinken
Pitanje:
Imam malo veću figuricu, cca 5x4cm koja ide na vrh torte. Da li je mogu zalijepiti pomocu vode ili je ipak moram pričvrstiti čačkalicom za tortu?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2711
   RE: Fondant
26.2.2011 10:45:25   
sheri
mislim da mozes. ja sam bubamaru lijepila, ali njoj je donja povrsina bila ravna. a ako je kod te tvoje drugacije, onda probaj sa cackalicamauser posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2712
   RE: Fondant
26.2.2011 10:57:57   
palachinken
Bubamare cu da lijepim, a ovo je plava ptičica sa povelikom bosanskom glavom :) pa me strah da ne odleprša u transportu. A opet, da mi je izbjeci sakrivene žice i čačkalice,jer ide za proslavu drugog rođendana. Probaću sa ljepilom a staviti čačkalicu u džep kad krenemo u dostavu :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2713
   RE: Fondant
26.2.2011 11:01:06   
sheri
ma kako god da ju fiksiras, djeca ce ju skinuti odmah user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2714
   RE: Fondant
26.2.2011 20:39:26   
draguljče
Može li mi neko reći kako da slonu pričvrstim uši? Slon je figurica na torti, veličine kao pola dlana  otprilike.
Pomagajte ako Boga znate user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2715
   RE: Fondant
26.2.2011 20:41:30   
Ben 10

Malo navlazi vodom sa prsta i glavu slona i usi i jace pritisni valjda ce se zakaciti.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2716
   RE: Fondant
26.2.2011 20:43:36   
draguljče
Hvala Ben10, nadam se da će moći, ne bih baš da ih kačim čakalicama. 

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2717
   RE: Fondant
26.2.2011 20:46:01   
milenium
nisi trebala posebno glavu i uši.a da probaš iz glave malo razvuć uši,ono da bude u jednom komadu?jedino mi to pada na pametuser posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2718
   RE: Fondant
26.2.2011 20:47:07   
Ben 10

Napravi manje usi i obori ih prema dole ko da vise da je manji pritisak.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2719
   RE: Fondant
26.2.2011 21:05:48   
Anoniman
cackalice user posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2720
   RE: Fondant
26.2.2011 22:24:08   
draguljče
Hvala na prijedlozima. Pokušaću nešto, valjda uspijem.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2721
   RE: Fondant
27.2.2011 14:32:18   
Niobe
user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2722
   RE: Fondant
27.2.2011 14:40:26   
Anoniman
Niobe, ma bravouser posted image

fondantasiceuser posted image sve ste bolje i boljeuser posted image

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 2723
   RE: Fondant
27.2.2011 14:42:38   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image


diiivno... ti si prava "slatka" umjetnica user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2724
   RE: Fondant
27.2.2011 15:14:07   
Niobe
merci user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  107 108 [109] 110 111   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *