|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
17.2.2011 11:13:41   
Lalana
Hvala cure, tako cu i uraditi, valjda nece biti problem ako stavim vise, a i ja nemam vagu digitalnu zato sam vas pitala. Hvala

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Fondant
17.2.2011 17:33:53   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za torte , svaka cast.  Moze li mi neko reci je li se moze JAFFA torta oblagati fondanom??? hvala vamuser posted image user posted image user posted image user posted image


moze, ja oblagala...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Fondant
17.2.2011 17:35:53   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Amila_ra

IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Molim vas djevojke treba mi odgovor citala sam da u nekim receptima za fondant pise glucose meni je dostupna glukoza  jel mogu znaci da umjesto fruktoze i dextrose da koristim glukozu. I jos nesto molim vas napisite mi naziv torti ispod fondana pravila sam cokoladnu sa rr i fenomenalna je ispala sad mi treba neka druga. Djevojke Niobe, Rokoko,  Ivana molim vas samo mi napisite nazive a ja cu na google naci recept Sve osim plazma torte.



hej sorry, ja ovo tek sad vidjeh, ja najcesce pravim jednu verziju milka torte (imas taj moj recept na temi torte pa pretrazi)


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Fondant
17.2.2011 17:50:39   
Niina

IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo još jedne Kitty,ovaj put u društvu
user posted image

user posted image



fenomenalna je torta user posted image user posted image user posted image
kako pises na njoj??

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Fondant
17.2.2011 17:52:38   
Mya_81 RR
Amila, koju čokoladnu tortu praviš?

I ja uvijek pravim jednu te istu čokoladnu za fondant, ali bi ovaj put nešto drugo....pa ako nije šta da staviš recept tamo na tortama user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Fondant
17.2.2011 17:53:41   
palachinken
Mya, postavila sam ja recept za super tortu, tamo na tortama je, pred kraj.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Fondant
18.2.2011 8:30:11   
ilmy
...
  hvala punoo:) bacam se danas na posaouser posted image user posted image user posted image A sta ce da ispadne vidjet cemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Fondant
18.2.2011 9:06:51   
10 mart 2009
IZVORNA PORUKA: Niobe

user posted image

Torta za otvorenje centra (mog radnog mesta) :)
Totra je user posted image , sretno na novom radnom mjestu user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Fondant
18.2.2011 15:22:05   
dush
Evo da i ja nesto napisem poslije procitane 102 strane ove teme :) Huh...

Svaka vam cast za torte, stvarno se ne zna koja je bolja... I sve vise i vise napredujete, ne znam jeste li same svjesne, ali ja vas pratim vec dosta vremena (trebalo je procitati 102 strane!!!) i torte su vam sve bolje i bolje...

Hvala za savjete, nasla sam ih jako puno prije nego sam napravila svoju prvu tortu... Fondan sam pravila po Minjinom receptu (onaj sa glicerinom) i prvi put mi se dosta raspadao (stavila sam previse secera i posto mi je naravno nestalo kupovnog mljevenog, mljela sam sama, taj mi nije bio tako dobar). Za drugu tortu sam dodala manje secera (900g je po receptu, ja sam stavila 700 jer svakako poslije dodam jos malo na pult dok ga razvlacim da se ne zaljepi).

Jednom mi je fondan ostao 2 mjeseca i poslije sam ga koristila tako da sam ga stavila u mikrovalnu par sekundi i dodala jos mrvicu glicerina i super su se pravili ukrasi, nista se nije raspadalo. :) Do sada sam napravila par tortica, slikice cu postaviti dok skontam kako se uopste postavljaju :)



(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Fondant
18.2.2011 15:29:48   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: dush

Evo da i ja nesto napisem poslije procitane 102 strane ove teme :) Huh...

Svaka vam cast za torte, stvarno se ne zna koja je bolja... I sve vise i vise napredujete, ne znam jeste li same svjesne, ali ja vas pratim vec dosta vremena (trebalo je procitati 102 strane!!!) i torte su vam sve bolje i bolje...

Hvala za savjete, nasla sam ih jako puno prije nego sam napravila svoju prvu tortu... Fondan sam pravila po Minjinom receptu (onaj sa glicerinom) i prvi put mi se dosta raspadao (stavila sam previse secera i posto mi je naravno nestalo kupovnog mljevenog, mljela sam sama, taj mi nije bio tako dobar). Za drugu tortu sam dodala manje secera (900g je po receptu, ja sam stavila 700 jer svakako poslije dodam jos malo na pult dok ga razvlacim da se ne zaljepi).

Jednom mi je fondan ostao 2 mjeseca i poslije sam ga koristila tako da sam ga stavila u mikrovalnu par sekundi i dodala jos mrvicu glicerina i super su se pravili ukrasi, nista se nije raspadalo. :) Do sada sam napravila par tortica, slikice cu postaviti dok skontam kako se uopste postavljaju :)





E, i ja sam imala ovu kritričnu grešku,odnosno greške, prvi fondant pravila navečer oko 22,00 mljela šećer, raspao se, drugi u rane jutarnje sate, oko 3,00 raspao se, treći oko podne i super ispao

ko bi rekao da je ta začkoljica u šećeru

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Fondant
18.2.2011 15:34:00   
palachinken
Ja još nisam probala glicerinski, a uskoro cu. Nabavila sam glicerin (jeee!) i ostale džidže. Ali cu za svaki slučaj uzeti dovoljno šećera u prahu i 3 kesice spužvastih bombona, jer za taj imam zicer recept.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Fondant
18.2.2011 15:40:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dush

Evo da i ja nesto napisem poslije procitane 102 strane ove teme :) Huh...

Svaka vam cast za torte, stvarno se ne zna koja je bolja... I sve vise i vise napredujete, ne znam jeste li same svjesne, ali ja vas pratim vec dosta vremena (trebalo je procitati 102 strane!!!) i torte su vam sve bolje i bolje...

Hvala za savjete, nasla sam ih jako puno prije nego sam napravila svoju prvu tortu... Fondan sam pravila po Minjinom receptu (onaj sa glicerinom) i prvi put mi se dosta raspadao (stavila sam previse secera i posto mi je naravno nestalo kupovnog mljevenog, mljela sam sama, taj mi nije bio tako dobar). Za drugu tortu sam dodala manje secera (900g je po receptu, ja sam stavila 700 jer svakako poslije dodam jos malo na pult dok ga razvlacim da se ne zaljepi).

Jednom mi je fondan ostao 2 mjeseca i poslije sam ga koristila tako da sam ga stavila u mikrovalnu par sekundi i dodala jos mrvicu glicerina i super su se pravili ukrasi, nista se nije raspadalo. :) Do sada sam napravila par tortica, slikice cu postaviti dok skontam kako se uopste postavljaju :)



nije ni cudo sto si se tek sad javilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dush)
  Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Fondant
18.2.2011 15:44:03   
ivanak
hahahaaaa, e trebalo ti je vremena...
aj stavi slikice

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Fondant
18.2.2011 15:51:08   
dush
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: dush

Evo da i ja nesto napisem poslije procitane 102 strane ove teme :) Huh...

Svaka vam cast za torte, stvarno se ne zna koja je bolja... I sve vise i vise napredujete, ne znam jeste li same svjesne, ali ja vas pratim vec dosta vremena (trebalo je procitati 102 strane!!!) i torte su vam sve bolje i bolje...

Hvala za savjete, nasla sam ih jako puno prije nego sam napravila svoju prvu tortu... Fondan sam pravila po Minjinom receptu (onaj sa glicerinom) i prvi put mi se dosta raspadao (stavila sam previse secera i posto mi je naravno nestalo kupovnog mljevenog, mljela sam sama, taj mi nije bio tako dobar). Za drugu tortu sam dodala manje secera (900g je po receptu, ja sam stavila 700 jer svakako poslije dodam jos malo na pult dok ga razvlacim da se ne zaljepi).

Jednom mi je fondan ostao 2 mjeseca i poslije sam ga koristila tako da sam ga stavila u mikrovalnu par sekundi i dodala jos mrvicu glicerina i super su se pravili ukrasi, nista se nije raspadalo. :) Do sada sam napravila par tortica, slikice cu postaviti dok skontam kako se uopste postavljaju :)



nije ni cudo sto si se tek sad javilauser posted image user posted image user posted image




Pa morala sam prvo da procitam sta ste pisale da ne postavljam pitanja na koja ste minimalno 3x  odgovarale :) A i gledala sam kakve ste torte pravile ;)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Fondant
18.2.2011 16:24:49   
sheri
IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: dush

Evo da i ja nesto napisem poslije procitane 102 strane ove teme :) Huh...

Svaka vam cas_t za torte, stvarno se ne zna koja je bolja... I sve vise i vise napredujete, ne znam jeste li same svjesne, ali ja vas pratim vec dosta vremena (trebalo je procitati 102 strane!!!) i torte su vam sve bolje i bolje...

Hvala za savjete, nasla sam ih jako puno prije nego sam napravila svoju prvu tortu... Fondan sam pravila po Minjinom receptu (onaj sa glicerinom) i prvi put mi se dosta raspadao (stavila sam previse secera i posto mi je naravno nestalo kupovnog mljevenog, mljela sam sama, taj mi nije bio tako dobar). Za drugu tortu sam dodala manje secera (900g je po receptu, ja sam stavila 700 jer svakako poslije dodam jos malo na pult dok ga razvlacim da se ne zaljepi).

Jednom mi je fondan ostao 2 mjeseca i poslije sam ga koristila tako da sam ga stavila u mikrovalnu par sekundi i dodala jos mrvicu glicerina i super su se pravili ukrasi, nista se nije raspadalo. :) Do sada sam napravila par tortica, slikice cu postaviti dok skontam kako se uopste postavljaju :)



nije ni cudo sto si se tek sad javilauser posted image user posted image user posted image




Pa morala sam prvo da procitam sta ste pisale da ne postavljam pitanja na koja ste minimalno 3x  odgovarale :) A i gledala sam kakve ste torte pravile ;)


meCI slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja tek sad vidjela da fakat ima 102 straniceuser posted image
svi samo jedemo, i jedemo i jedemouser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio sheri -- 18.2.2011 16:26:06 >


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Fondant
18.2.2011 16:27:58   
Niina

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja još nisam probala glicerinski, a uskoro cu. Nabavila sam glicerin (jeee!) i ostale džidže. Ali cu za svaki slučaj uzeti dovoljno šećera u prahu i 3 kesice spužvastih bombona, jer za taj imam zicer recept.


obavezno prosij secer u prahu prije upotrebe. po receptu ide 900g ti slobodno stavi manje 800 npr, a malke vise glicerina...jer ce biti bolji.
sretnooo...zene samo da znate palacinka user posted image user posted image user posted image ima ekstra recept za tortu, ja cu je nazvati svekrvina torta :))

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Fondant
18.2.2011 19:32:29   
ilmy
Evo da se i ja pohvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image i moja torta za svekrvu je gotova.. drugi pit pravim fondan sad mi je uspio bas sam zadovoljna kao i tortauser posted image user posted image user posted image user posted image a prvi put mi je pucao al nisam stavljala fruktozu nego obicni secer, opet sam ga uspjela izgazat i ostaviti na tortu al ovaj je ono bas super sa fruktozomuser posted image user posted image user posted image   bas vam hvala sto RR postoji svasta se moze naucitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Fondant
18.2.2011 19:34:13   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Niina


IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo još jedne Kitty,ovaj put u društvu
user posted image

user posted image



fenomenalna je torta user posted image user posted image user posted image
kako pises na njoj??


Hvalauser posted image Na ovoj,a i većini pišem fondanom.Znači,urolam ga ili medju rukama ili na stolu i...Naravno,mora biti user posted image ,da bi se mogao savijati,da ne puca jer ne ide ovo uvijek iz prvog pokušaja.Na nekim tortama isjecam slova,nemam kalupe za slova.Iskreno ne volim "uniformisanost" ni u čemu pa mi se ne dopada da slova budu uvijek ista.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Fondant
18.2.2011 19:37:02   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Niina


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja još nisam probala glicerinski, a uskoro cu. Nabavila sam glicerin (jeee!) i ostale džidže. Ali cu za svaki slučaj uzeti dovoljno šećera u prahu i 3 kesice spužvastih bombona, jer za taj imam zicer recept.


obavezno prosij secer u prahu prije upotrebe. po receptu ide 900g ti slobodno stavi manje 800 npr, a malke vise glicerina...jer ce biti bolji.
sretnooo...zene samo da znate palacinka user posted image user posted image user posted image ima ekstra recept za tortu, ja cu je nazvati svekrvina torta :))


Drago mi je da je i na nepcu dobra bila. Valjda se i svekiju svidjela :)

Vidim da je ovaj višak šećera problem, e zbog ovog je RR dobra stvari user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Fondant
18.2.2011 19:39:17   
ilmy
moze li mi ko reci kako se postavi slika nikako da skontamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Fondant
18.2.2011 19:43:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ilmy

moze li mi ko reci kako se postavi slika nikako da skontamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

odi na ovo http://www.slikomat.com/
otvori sliku u browsu...nalozi je...kopiraj prvi onaj kod za forume...umetni ovdje u prozorce

< Poruku je uredio dadada -- 18.2.2011 19:44:36 >

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Fondant
18.2.2011 19:58:11   
ilmy
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4729115.htm][img]http://ww

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Fondant
18.2.2011 20:04:13   
ilmy
nece pa nece ustvari ne znam pa ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Fondant
18.2.2011 20:06:50   
ilmy
http://www4.slikomat.com/10/0218/5ds-IMG-00.jpg

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Fondant
18.2.2011 20:10:34   
Visnja RR
klikni na taj link pa idi na copy...i onda to prebaci ovdje
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *