|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.2.2011 16:50:47   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.topshop.ba/index.asp?tn=productview&pid=87467&csu=general&cex=123901&med=om&orig=mcn&vir=no&src=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1&referrer=facebook_om_123901&utm_source=facebook_om&utm_medium=Off-Site_Merchandising&utm_campaign=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1_123901&bmi_value=
Nasla sam modle ovdje ,pa ako je reklama izbrisite...



ovo nije pitanje...nemoj da zezas...
Nikog ne ignorisem samo kad ne znam ni ne pisem...kad ti ne odgovore jednom ti postavi opet...barem ja tako radim.



To je bio odgovor na jedno pitanje od neke forumasice...

Postavila sam pitanje da mi neko pomogne kako se slike postavljaju nije niko...pitala sam nesto za glicerin dali da stavim niko nije odgovorio...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2676
   RE: Fondant
23.2.2011 16:57:14   
Niina
evo sad cu da ti odgovorim...
sto se tice postavljanja slika, nisam neki eskperta, ja otvorim prozor gdje pisem komentar i samo napravim copy paste..kako ostale zene rade veze nemam.

sta te oko glicerina interesuje?
govori dok mi se dijete nije probudilo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2677
   RE: Fondant
23.2.2011 16:57:55   
mala86
IZVORNA PORUKA: palachinken

mala86, probaj u Ekri, moja mama je uzela tu, a ja zaplijenila od nje. S tim da je krug malo felšav :)


hvala user posted image
nasla danas za cijelih 6 km

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2678
   RE: Fondant
23.2.2011 17:02:53   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Niina

evo sad cu da ti odgovorim...
sto se tice postavljanja slika, nisam neki eskperta, ja otvorim prozor gdje pisem komentar i samo napravim copy paste..kako ostale zene rade veze nemam.

sta te oko glicerina interesuje?
govori dok mi se dijete nije probudilo user posted image user posted image user posted image



Hvala ti ,otkrila sam sama slike kako se postavljaju i postavila...

Za glicerin takodje sam se snasla jer sam u 10 dana vec 3 torte pravila ,tada mi je trebao savjet ,sada prosli rodjendana ,a torte se pojele...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2679
   RE: Fondant
23.2.2011 17:15:24   
ivanak
ben10 jesi se odljutila?


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2680
   RE: Fondant
23.2.2011 17:18:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ben 10

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.topshop.ba/index.asp?tn=productview&pid=87467&csu=general&cex=123901&med=om&orig=mcn&vir=no&src=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1&referrer=facebook_om_123901&utm_source=facebook_om&utm_medium=Off-Site_Merchandising&utm_campaign=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1_123901&bmi_value=
Nasla sam modle ovdje ,pa ako je reklama izbrisite...



ovo nije pitanje...nemoj da zezas...
Nikog ne ignorisem samo kad ne znam ni ne pisem...kad ti ne odgovore jednom ti postavi opet...barem ja tako radim.



To je bio odgovor na jedno pitanje od neke forumasice...

Postavila sam pitanje da mi neko pomogne kako se slike postavljaju nije niko...pitala sam nesto za glicerin dali da stavim niko nije odgovorio...

odes na pretrazivac...ukucas kako postaviti sliku...izbaci ti temu...ili slijedis upute koje imas cak na ovoj str. mozda 3-4 stranice unazad...ja ne kontam kako se neko moze ljutiti na samog sebeuser posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2681
   RE: Fondant
23.2.2011 17:19:49   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: ivanak

ben10 jesi se odljutila?



Nisam ljuta bar na tebe...

To za sliku sam bila uradila ,ali nije mi islo i pitala sam za pomoc i nisam je dobila ,poslije sam se snasla kada je nekome drugome odgovoreno jer meni nije...


< Poruku je uredio Ben 10 -- 23.2.2011 17:20:49 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2682
   RE: Fondant
23.2.2011 17:24:25   
ivanak

IZVORNA PORUKA: Ben 10

IZVORNA PORUKA: ivanak

ben10 jesi se odljutila?



Nisam ljuta bar na tebe...

To za sliku sam bila uradila ,ali nije mi islo i pitala sam za pomoc i nisam je dobila ,poslije sam se snasla kada je nekome drugome odgovoreno jer meni nije...




Ja također ne znamam postaviti sliku, iskreno ni nešto pretjereno se ne trudim... ima na fejsu slika pa neka gleda tko hoće.
a osim toga, nisam baš često ovjde ( dvoje male djece, kuća, fakultet, kolači... ) pa što uhvatim napišem.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2683
   RE: Fondant
23.2.2011 17:25:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ben 10

IZVORNA PORUKA: ivanak

ben10 jesi se odljutila?



Nisam ljuta bar na tebe...

To za sliku sam bila uradila ,ali nije mi islo i pitala sam za pomoc i nisam je dobila ,poslije sam se snasla kada je nekome drugome odgovoreno jer meni nije...

ama sigurno niko tebe nije namjerno ignorisao...meni barem nikad tako nesto ne bi ni palo na pamet pomisliti...sada da me citaf forum ignorise...svi se protiv mene urotiliuser posted image ...nego jednostavno ili se nekom u datom momentu ne da objasnjavati ili nisu tvoj post vidjeli oni kojima bise dalo...pa i ja sam milijon puta podigla svoj post...na kraju bi neko odgovorio...al mi je sega ova moda s "ignorisanjem"...nekako mi djecije

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2684
   RE: Fondant
23.2.2011 17:28:54   
Ben 10

Nije to vise vazno...nema potrebe da se pravdate...



_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2685
   RE: Fondant
23.2.2011 17:31:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ben 10


Nije to vise vazno...nema potrebe da se pravdate...


user posted image
ok...mada se nepravdam

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2686
   RE: Fondant
23.2.2011 18:51:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene sad ugleda na topshopu ovo što se kod nas reklamira, one modlice za kolače, sa brojevima, slovima i ostalim điđama sižene za 16 KM. JA ih kupujemmmmm

nisu 16Km nego su bili oko 50KM a sad 16 Km jeftinije provjeri opet prije nego narucis:)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2687
   RE: Fondant
23.2.2011 19:02:52   
ivanak

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene sad ugleda na topshopu ovo što se kod nas reklamira, one modlice za kolače, sa brojevima, slovima i ostalim điđama sižene za 16 KM. JA ih kupujemmmmm

nisu 16Km nego su bili oko 50KM a sad 16 Km jeftinije provjeri opet prije nego narucis:)



Draga, ta dilema je rješenja. Zena je i skontala da su 16 KM jeftinije... pa to i napisa. Možda si profalila kad si čitala na brzinu.
Pozdrav, bez ljutnje...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2688
   RE: Fondant
23.2.2011 19:16:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: ivanak


IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene sad ugleda na topshopu ovo što se kod nas reklamira, one modlice za kolače, sa brojevima, slovima i ostalim điđama sižene za 16 KM. JA ih kupujemmmmm

nisu 16Km nego su bili oko 50KM a sad 16 Km jeftinije provjeri opet prije nego narucis:)



Draga, ta dilema je rješenja. Zena je i skontala da su 16 KM jeftinije... pa to i napisa. Možda si profalila kad si čitala na brzinu.
Pozdrav, bez ljutnje...

ma neljutim se nego sam i ja danas nikakva temperatura tako da nisam sve upratila soory;)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2689
   RE: Fondant
23.2.2011 19:53:11   
ivanak
a joj... ženo odmaraj, piji čaja, juhice... toplo i bit će bolje.
Ne trebaš se draga meni ispričavat, nego mami almi...

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2690
   RE: Fondant
23.2.2011 21:59:42   
Cherry

IZVORNA PORUKA: dush

Hvala, hvala, travica ti izgleda super.... Ja sam mislila da se to radi npr na masini za meso (?!) pa posto je nemam pitala sam za druge nacine.... Uh ima ruke da me otpadnu sa gnjecenjem kroz to cudo za luk... Nadam se samo da poslije nece da smrdi na bijeli luk... Zamisli, uzmes komad torte, a ono osjeti se bijeli  luk.... user posted image

Btw, kako dobi ovu dobru crvenu?
Ja imam one boje u prahu od Eterike, i crvena mi je ispala kao neka tamno na roza...



ja ovu ne koristim za luk, ona je samo za fondan. ali, ne bih ti preporucila da koristis istu, jer sam ja jednom nozem rezala luk, a poslije tortu. iako sam ga oprala poslije luka, torta je imala uzasan miris luka... fujjjj...

sto se tice crvene boje, i ja koristim te u prahu Eterika, ali nikada nisam imala problema da dobijem jaku nijansu. uvijek sam bez problema dobivala i crvenu i crnu, samo ih prije dodavanja u gotov fondan razmutim sa jako malo vode. doduse, uvijek mi treba vise od jedne kesice da postignem odgovarajucu nijansu. user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2691
   RE: Fondant
23.2.2011 22:02:39   
aida.

IZVORNA PORUKA: Cherry


IZVORNA PORUKA: dush

Hvala, hvala, travica ti izgleda super.... Ja sam mislila da se to radi npr na masini za meso (?!) pa posto je nemam pitala sam za druge nacine.... Uh ima ruke da me otpadnu sa gnjecenjem kroz to cudo za luk... Nadam se samo da poslije nece da smrdi na bijeli luk... Zamisli, uzmes komad torte, a ono osjeti se bijeli  luk.... user posted image

Btw, kako dobi ovu dobru crvenu?
Ja imam one boje u prahu od Eterike, i crvena mi je ispala kao neka tamno na roza...



ja ovu ne koristim za luk, ona je samo za fondan. ali, ne bih ti preporucila da koristis istu, jer sam ja jednom nozem rezala luk, a poslije tortu. iako sam ga oprala poslije luka, torta je imala uzasan miris luka... fujjjj...

sto se tice crvene boje, i ja koristim te u prahu Eterika, ali nikada nisam imala problema da dobijem jaku nijansu. uvijek sam bez problema dobivala i crvenu i crnu, samo ih prije dodavanja u gotov fondan razmutim sa jako malo vode. doduse, uvijek mi treba vise od jedne kesice da postignem odgovarajucu nijansu. user posted image

A dal bi se moglo na erende napraviri onako?? Mozda bi bilo malo krupnije ali je lakse... user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2692
   RE: Fondant
23.2.2011 22:22:56   
Cherry
ma, ne znam za to rende... ne znam kako bi prolazilo, s obzirom da je mehko. a i oblik im ne bi bio okrugao, nego onako kao krompir ili sir. ako probas, javi. puuno bi mi olaksalo, ako uspijes. user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2693
   RE: Fondant
23.2.2011 23:13:09   
draguljče
Da li je neko pravio ganaš kremu i stavljao u tortu preko koje je stavio fondan? I kakve je gustine ganaš uopšte, tj. kakav treba da izgleda, koliko gust da bi to bilo to?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2694
   RE: Fondant
23.2.2011 23:21:58   
Niina
IZVORNA PORUKA: draguljče

Da li je neko pravio ganaš kremu i stavljao u tortu preko koje je stavio fondan? I kakve je gustine ganaš uopšte, tj. kakav treba da izgleda, koliko gust da bi to bilo to?


ja sam pravila tortu sa ganasom, i jaaako je cvrst...cak sam pravila tortu na torti bez pridrzivaca i ni malo nije upala. a o gustini eh sad morala bih pogledati u recept


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 2695
   RE: Fondant
24.2.2011 0:04:31   
aida.

IZVORNA PORUKA: Cherry

ma, ne znam za to rende... ne znam kako bi prolazilo, s obzirom da je mehko. a i oblik im ne bi bio okrugao, nego onako kao krompir ili sir. ako probas, javi. puuno bi mi olaksalo, ako uspijes. user posted image

vazzi mada cisto sumnjam da cu uskoro pravit user posted image tek se psihicki pripremam na fondant user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2696
   RE: Fondant
24.2.2011 8:50:26   
ivanak

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: Cherry

ma, ne znam za to rende... ne znam kako bi prolazilo, s obzirom da je mehko. a i oblik im ne bi bio okrugao, nego onako kao krompir ili sir. ako probas, javi. puuno bi mi olaksalo, ako uspijes. user posted image

vazzi mada cisto sumnjam da cu uskoro pravit user posted image tek se psihicki pripremam na fondant user posted image user posted image user posted image



ja sam rendala jednom i travu. ispadne ti slično kao da obojiš kokosa pa staviš kao travu.
samo trebaš na najmanju rendati, i ovo što ispada rendano... znači, ako prvo rendano stavljaš u posudu pa ćeš onda kao rasprediti, to se tijesto ( fondat ) zaljepi pa nije baš lijepo za poredati. neka muž renda, a ti ovo što pada skupljaj u željeni oblik.
Ili ako ti treba samo posuti po torti, onda samo rendačom preko torte i neka ispada samo od sebe.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2697
   RE: Fondant
24.2.2011 11:34:59   
ivanak
Zene da vas pitam....
Jeli znate ima li se gdje u Neumu kupiti nekih stvari za fondat????
U nas nema izbora nikakvog.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2698
   RE: Fondant
24.2.2011 16:43:36   
draguljče
IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: draguljče

Da li je neko pravio ganaš kremu i stavljao u tortu preko koje je stavio fondan? I kakve je gustine ganaš uopšte, tj. kakav treba da izgleda, koliko gust da bi to bilo to?


ja sam pravila tortu sa ganasom, i jaaako je cvrst...cak sam pravila tortu na torti bez pridrzivaca i ni malo nije upala. a o gustini eh sad morala bih pogledati u recept



Hvala puno. Mislila sam da li je dovoljno čvrst da može držati fondan i figurice? A kontala sam praviti neku tortu sa korama od čokolade, a kao fil staviti ganaš, neki čvršći krem od vanilije i preko maline.


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2699
   RE: Fondant
24.2.2011 16:54:17   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: ivanak

Zene da vas pitam....
Jeli znate ima li se gdje u Neumu kupiti nekih stvari za fondat????
U nas nema izbora nikakvog.


U Neumu imas Konzum pa mislim da u njemu ima ovih dzidzamidza.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  106 107 [108] 109 110   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *