|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.2.2011 13:29:53   
DM
A jesi li ti dobro vidjela cijenu?
Ovdje ne piše da su 16 KM, piše da su snižene za 16 KM!
Ovo ja samo da se ne zeznešuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2651
   RE: Fondant
23.2.2011 14:02:19   
Ben 10

Ja postavi prije par dana ovaj isti link za modlice ,ali vidim da sam na ignore....


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2652
   RE: Fondant
23.2.2011 14:09:38   
sabinos
IZVORNA PORUKA: doublemum

A jesi li ti dobro vidjela cijenu?
Ovdje ne piše da su 16 KM, piše da su snižene za 16 KM!
Ovo ja samo da se ne zeznešuser posted image

[/quote
ovo sam i ja skontalauser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2653
   RE: Fondant
23.2.2011 14:13:20   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja postavi prije par dana ovaj isti link za modlice ,ali vidim da sam na ignore....




ben 10, ne kontam Boga mi kako ignore,ja maloprije vidjeh na RR-u reklamu i stavila, jer znam da je amrino tražila.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2654
   RE: Fondant
23.2.2011 14:13:58   
M kao Mama
Pa napisala sam da su snižene za 16 km

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2655
   RE: Fondant
23.2.2011 14:14:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Žene sad ugleda na topshopu ovo što se kod nas reklamira, one modlice za kolače, sa brojevima, slovima i ostalim điđama sižene za 16 KM. JA ih kupujemmmmm


mama alma je i napisala za 16KM, a ne na 16 KM user posted image , ja imam ove modlice i super su pravo, preporucujem ih

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 2656
   RE: Fondant
23.2.2011 14:17:09   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja postavi prije par dana ovaj isti link za modlice ,ali vidim da sam na ignore....



Stavila ja istu reklamu prije 2 dana na 105 strani kada su neke trazile...


ben 10, ne kontam Boga mi kako ignore,ja maloprije vidjeh na RR-u reklamu i stavila, jer znam da je amrino tražila.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2657
   RE: Fondant
23.2.2011 14:36:46   
DM
Joooooj mene-ulijećem k'o padobranacuser posted image user posted image user posted image user posted image kako sam brzo pročitala almin post-učinilo mi se da piše 16 KMuser posted image user posted image user posted image neću dalje, sorryuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2658
   RE: Fondant
23.2.2011 14:40:33   
M kao Mama
E, Ben a jesu li bile poovoj cijeni, hahaha,hajde nemoj da se srdiš, nije vrijedno tog bolje da se smjeješ ohhhhhhh (i sada ide velikkkaaaaaaaaaaaaaaa torta i poljubac za Ben 10)

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2659
   RE: Fondant
23.2.2011 14:47:55   
Ben 10

Sve bilo isto ,ali vec par puta pitam nesto na ovoj temi i svi me ignorisu,postavljam link,nista ,da bi ti isti takav postavila...Sada mi reci sta je to nego ignore...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2660
   RE: Fondant
23.2.2011 14:52:18   
M kao Mama
Je si li fakat ozbiljnja, pa pojama nema, ja samna tri teme postavila, ove modlice,možda je to razlog, hahahah

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2661
   RE: Fondant
23.2.2011 14:55:35   
Ben 10
Nikada ozbiljnija nisam bila...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2662
   RE: Fondant
23.2.2011 15:18:15   
ivanak
ben10, draga ne žalosti se... forum je krcat ženama i svakog nešto zanima...
pa i mojih par postova nitko nije obado kad sam pisala... a šta ćeš sad... čupat kosu sa glave... nećeš, ali drugi put neću pitat njih, nego ću se mučiti sama.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2663
   RE: Fondant
23.2.2011 15:44:32   
dush
Ma sto ne bi pitala? Zasto se patiti bez veze....

Nekada se zna desiti da se s jedne teme preleti na drugu i zaboravi se (tako sam primijetila citajuci prethodnih 100 strana :))... Pa najlakse je jos jednom postaviti isto pitanje, ne mislim da bas svi namjerno nece da odgovore....

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2664
   RE: Fondant
23.2.2011 15:50:54   
Niina
Ja s vremena na vrijeme pregledavam ovu temu ali nisam zamjetila da si pitala nesto?

Doduse kad ima puno postova ja samo slike pogledam...user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2665
   RE: Fondant
23.2.2011 15:54:01   
Niina
nego jel ko kupio te modlice vrijedel tih para???

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2666
   RE: Fondant
23.2.2011 16:06:05   
rokoko
IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: aida.

Posto i ja planiram uskoro da pravim pa iscitavam savjete da vas pitam jer nisam niii malko strucna cak ni u obicnim tortama... Kad napravim tortu, dakle kora, fil, kora... Cime se moze premazat pa da preko ide fondant masa?



Zavisi koju tortu pravis, tj s kakvom kremom. Ako npr imas Reform tortu, pa je krema zumanjce, secer, puter, cokolada, mozes s tim da premazes citavu tortu prije nego stavis fondan. Ako imas tortu cija je krema tipa puding, slag, .... E s tim ne mozes, jer ce ti se fondan istopiti. U tom slucaju citavu tortu premazes butter creamom (puter + secer u prahu, ista kolicina, npr 150g + 150g) i jos mozes dodati cokoaldu za kuhanje, da bude malo ukusnije.


Ja UVIJEK premazujem butter creamom,u stvari nikad nemam neku mjeru,ofrlje i margarina i secera u prahuuser posted image user posted image .Ne trudim se oko mjere jer mi to sluzi da izravnam i izravnam i izravnam ono sto ne uspijem filom i da se fondan fino priljubi.A,Boga mi,puuuno vremena potrosim na sve to,mora sve biti ravno,ravno,bez rupa,uzvisenja....

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2667
   RE: Fondant
23.2.2011 16:10:27   
R&T@
rokoko, moj duboki naklon za svako umjetnicko djelouser posted image

Ima li neka nova?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2668
   RE: Fondant
23.2.2011 16:19:50   
Niina
rokoko cime ravnas..i ja ravnam sa puter kremom ali mi opet budu neke neravnine.
MOLIM TE reci mi kako si pisala ona slova po flasi...PLS


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2669
   RE: Fondant
23.2.2011 16:38:43   
dush
IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: aida.

Posto i ja planiram uskoro da pravim pa iscitavam savjete da vas pitam jer nisam niii malko strucna cak ni u obicnim tortama... Kad napravim tortu, dakle kora, fil, kora... Cime se moze premazat pa da preko ide fondant masa?



Zavisi koju tortu pravis, tj s kakvom kremom. Ako npr imas Reform tortu, pa je krema zumanjce, secer, puter, cokolada, mozes s tim da premazes citavu tortu prije nego stavis fondan. Ako imas tortu cija je krema tipa puding, slag, .... E s tim ne mozes, jer ce ti se fondan istopiti. U tom slucaju citavu tortu premazes butter creamom (puter + secer u prahu, ista kolicina, npr 150g + 150g) i jos mozes dodati cokoaldu za kuhanje, da bude malo ukusnije.


Ja UVIJEK premazujem butter creamom,u stvari nikad nemam neku mjeru,ofrlje i margarina i secera u prahuuser posted image user posted image .Ne trudim se oko mjere jer mi to sluzi da izravnam i izravnam i izravnam ono sto ne uspijem filom i da se fondan fino priljubi.A,Boga mi,puuuno vremena potrosim na sve to,mora sve biti ravno,ravno,bez rupa,uzvisenja....




Ma rokoko, ti si profesionalac, nije ni cudo sto je sve ofrlje, od oka....
Znas kako sam ja pitala jednom baku kako se nesta pravi... Kaze dodas brasna, secera... Pa koliko bako? Pa sine, koliko zahtijeva...

?!?!?!?!

Jah....

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2670
   RE: Fondant
23.2.2011 16:39:49   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Niina

Ja s vremena na vrijeme pregledavam ovu temu ali nisam zamjetila da si pitala nesto?

Doduse kad ima puno postova ja samo slike pogledam...user posted image user posted image



Znaci ignore cim ne citas!!!


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2671
   RE: Fondant
23.2.2011 16:40:26   
rokoko
 Tajra,hvala!Nista novo,odmaram od torti,pretjerala sam prosle nedjeljeuser posted image user posted image .
Niina,ravnam peglom za fondan,a slova sam pisala kistom i zlatnom bojom.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2672
   RE: Fondant
23.2.2011 16:44:36   
Niina
IZVORNA PORUKA: Ben 10

http://www.topshop.ba/index.asp?tn=productview&pid=87467&csu=general&cex=123901&med=om&orig=mcn&vir=no&src=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1&referrer=facebook_om_123901&utm_source=facebook_om&utm_medium=Off-Site_Merchandising&utm_campaign=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1_123901&bmi_value=
Nasla sam modle ovdje ,pa ako je reklama izbrisite...



ovo nije pitanje...nemoj da zezas...
Nikog ne ignorisem samo kad ne znam ni ne pisem...kad ti ne odgovore jednom ti postavi opet...barem ja tako radim.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2673
   RE: Fondant
23.2.2011 16:46:11   
rokoko
IZVORNA PORUKA: dush

Znas kako sam ja pitala jednom baku kako se nesta pravi... Kaze dodas brasna, secera... Pa koliko bako? Pa sine, koliko zahtijeva...

?!?!?!?!

Jah....



To je bas tako,to iskustvo vrijedi vise bilo nego kakav recept jer se vremenom nauci kako to nesto treba da izgleda,koliko gusto,koliko rijetko...Moja strina pravi meni najbolje šape,ali ko bi mogao napisati taj recept???!!!Niko to ne može pohvatati.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2674
   RE: Fondant
23.2.2011 16:46:45   
Niina
IZVORNA PORUKA: rokoko

Tajra,hvala!Nista novo,odmaram od torti,pretjerala sam prosle nedjeljeuser posted image user posted image .
Niina,ravnam peglom za fondan,a slova sam pisala kistom i zlatnom bojom.



kistom...kuku..meni user posted image user posted image a ja mislila ukrasiti dragom za rodjenan tortu..reko nesto cu fino napisati sigurno rokoko ima neki sablon...kistom nemam sta ni pokusavati..user posted image user posted image user posted image user posted image
malo OT. prije 2 god Doboj je bio moja destinacija...lijepe uspomene user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 [107] 108 109   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *