|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.2.2011 23:38:16   
Anoniman
saharauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2626
   RE: Fondant
21.2.2011 23:38:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rokoko

Nastavnik istorije i geografije.Nemam ja baš za sve živce kao za ovouser posted image
user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 2627
   RE: Fondant
21.2.2011 23:41:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rokoko

Nastavnik istorije i geografije.Nemam ja baš za sve živce kao za ovouser posted image
user posted image


poDapisujem ovaj duboki naklon

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2628
   RE: Fondant
21.2.2011 23:44:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

saharauser posted image


Ma i tebi user posted image user posted image , hoces da me izbace s casa, hajde gledaj torteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2629
   RE: Fondant
21.2.2011 23:45:30   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

hebemti rokoko...sta se zahebavas s tortama...baci se u pravi biznis...kopiraj umj. djelauser posted image

SVAKA CASTuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tvoje torte vise ni ne hvalim, nema rijeci

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2630
   RE: Fondant
21.2.2011 23:50:16   
Amrino
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zeno- bez teksta si nas ostavila!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2631
   RE: Fondant
22.2.2011 8:53:04   
ivanak
Žena je genijalna... odlične torte, nemam riječi... same pohvale... blago ti se kad ti još usput muž pomogne, mene moj nabije nogom nakon sat vremena.
Samo me zanima koliko si to vrećica potrošila da dobiješ zlatnu???
Koliko bi je puta koristila, ali kod nas sam ja platila malu kutijicu, grama ko i vrećica, 50 kn....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2632
   RE: Fondant
22.2.2011 9:14:09   
dush
Rokoko..... Mislim stvarno.... :) Ne da je genijalno..... user posted image

Ja ovo ne bih taknula nozem... Kada bih dobila ovu tortu ne bih dala da je pojedu... Kupila bih drugima neke kolacice, ovo je samo za gledanje.... :)
Koliko ti je samo trebalo vremena da napravis ovo????



(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2633
   RE: Fondant
22.2.2011 9:18:18   
palachinken
I kako sad da ja postavim sliku poslije ovih vozića, ića i pića. Rokoko treba vlastitu temu, a nek nama ostavi ovu da svoja remek djela i nedjela kačimo.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2634
   RE: Fondant
22.2.2011 13:57:23   
bebacha
hitno,hitno.torta je gotovo,krema je od jaja na pari i cokolade.premazala sam tortu cjelu okolo kremom,tanko,jel sad preko ide butter crema pa fondan i jel butter samo 125 gr maslaca + 125 gr secera u prahu izmjesat

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2635
   RE: Fondant
22.2.2011 14:26:22   
dush
ne trebas stavljati butter cream ako imas kremu od jaja, secera i cokolade. bolje bi bilo ako bi u to jos stavila puter ili margarin, ali mislim da ne moras stavljati.
bitno ti je samo da gore nije slag, jer se fondan na tome topi

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2636
   RE: Fondant
22.2.2011 14:27:05   
bebacha
al nije bas ravna ovako,

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2637
   RE: Fondant
22.2.2011 14:27:51   
dush
onda mozes staviti butter cream da je izravnas

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2638
   RE: Fondant
22.2.2011 17:37:27   
mala86
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


hej ne mogu da vjerujem, i ja sam ovo juce vidjela u bingu (al' ja vec imam taj kalup pa mi nije bio zanimljiv) a kod nas je 2 KM, svasta...



ja sad trazila kod nas u bingu i nisam nasla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  a  bas zbog toga otisla

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2639
   RE: Fondant
22.2.2011 22:36:46   
palachinken
mala86, probaj u Ekri, moja mama je uzela tu, a ja zaplijenila od nje. S tim da je krug malo felšav :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 2640
   RE: Fondant
22.2.2011 23:50:33   
aida.
Posto i ja planiram uskoro da pravim pa iscitavam savjete da vas pitam jer nisam niii malko strucna cak ni u obicnim tortama... user posted image user posted image Kad napravim tortu, dakle kora, fil, kora... Cime se moze premazat pa da preko ide fondant masa?

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2641
   RE: Fondant
22.2.2011 23:56:02   
Cherry
dush, cini mi se da si ti pitala za onu travu. ja sam ovu svoju radila gnjecilicom za bijeli luk... tri dana m eposlije toga boljele ruke. user posted image uglavnom, moze se, ali dugo traje i treba ti mehak fondan i puno snage u rukama. ja sam nekada davno negdje procitala da se to radi tom gnjecilicom. doduse, ja sam uzela neku jeftinu od 3 KM, a bilo ih je i po 15 KM, pa ne znam ima li to neke veze.
evo, vidi, kako je meni ispala ta trava. nemoj gledati grozne boje torte... cokolada je trebala biti tamnija, pa kontrast bolji. user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

... to mi treba - moj mali zaklon ispod neba...

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2642
   RE: Fondant
23.2.2011 9:22:20   
dush
Hvala, hvala, travica ti izgleda super.... Ja sam mislila da se to radi npr na masini za meso (?!) pa posto je nemam pitala sam za druge nacine.... Uh ima ruke da me otpadnu sa gnjecenjem kroz to cudo za luk... Nadam se samo da poslije nece da smrdi na bijeli luk... Zamisli, uzmes komad torte, a ono osjeti se bijeli  luk.... user posted image

Btw, kako dobi ovu dobru crvenu?
Ja imam one boje u prahu od Eterike, i crvena mi je ispala kao neka tamno na roza...

(odgovor članu Cherry)
Neposredna veza do poruke: 2643
   RE: Fondant
23.2.2011 9:25:39   
dush
IZVORNA PORUKA: aida.

Posto i ja planiram uskoro da pravim pa iscitavam savjete da vas pitam jer nisam niii malko strucna cak ni u obicnim tortama... Kad napravim tortu, dakle kora, fil, kora... Cime se moze premazat pa da preko ide fondant masa?



Zavisi koju tortu pravis, tj s kakvom kremom. Ako npr imas Reform tortu, pa je krema zumanjce, secer, puter, cokolada, mozes s tim da premazes citavu tortu prije nego stavis fondan. Ako imas tortu cija je krema tipa puding, slag, .... E s tim ne mozes, jer ce ti se fondan istopiti. U tom slucaju citavu tortu premazes butter creamom (puter + secer u prahu, ista kolicina, npr 150g + 150g) i jos mozes dodati cokoaldu za kuhanje, da bude malo ukusnije.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2644
   RE: Fondant
23.2.2011 9:27:25   
chuci
IZVORNA PORUKA: aida.

Posto i ja planiram uskoro da pravim pa iscitavam savjete da vas pitam jer nisam niii malko strucna cak ni u obicnim tortama... user posted image user posted image Kad napravim tortu, dakle kora, fil, kora... Cime se moze premazat pa da preko ide fondant masa?


ili filom ako je s puterom ili margarinom. dakle ne može fil sa šlagom. ili ako nemaš fila onda umutiš kašiku putera i šećer u prahu pa tim premaži.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2645
   RE: Fondant
23.2.2011 9:42:06   
chuci
IZVORNA PORUKA: palachinken

Bravo žene user posted image user posted image svaki dan u svakom pogledu!

Da li ima neka od vas da putuje nekad ove sedmice na relaciji Sa-Ze, pa da mi kupi koji paketic crvene boje ili flašicu, nebitno, samo nek je crveno.  Kod nas nema, ni u Bingu ni u FISu, a voljela bih da mi bubamare ne budu žute :)




imam ja crvene boje. provjeriću još ali sam 90% sigurna da imam. ne skontah jesi li ti u zenici ili u sarajevu. ja sam u sarajevu i mogu ti dati, ili mogu ti kesicu poslati poštom u zenicu. htjela ti pp poslati ali mi neće pa ću ovako probati. valjda vidiš.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2646
   RE: Fondant
23.2.2011 10:23:05   
palachinken
Hvala chuchi, odogovrila sam ti pp-om :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2647
   RE: Fondant
23.2.2011 12:59:29   
M kao Mama
Žene sad ugleda na topshopu ovo što se kod nas reklamira, one modlice za kolače, sa brojevima, slovima i ostalim điđama sižene za 16 KM. JA ih kupujemmmmm

< Poruku je uredio mama alma RR -- 23.2.2011 13:02:10 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2648
   RE: Fondant
23.2.2011 13:25:56   
DM
Mama alma jel' misliš na OVE modlice?



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2649
   RE: Fondant
23.2.2011 13:28:18   
M kao Mama
Jeste, zvala sam ih maloprije, kažu ova akcija traje nekoliko dana, a ko naruči ko fol danas ima prigodan poklon, ali nisam ih danas naručila, najvjerovatnije ću u petak ili subotu, ako budu na akciji i samo su na internetu na akciji

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 2650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  104 105 [106] 107 108   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *