|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.2.2011 13:27:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image


gdje ga ima kod nas dadada...
ja imama ovaj sa slike...tačnije dva ovakvauser posted image istih dimenzija...samo nikada sebi još nisma obajsnila zšto sma dva ista kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kupila tuperware, i prezadovoljna sam samo povucem prema van , okrenem i gotovoo...a koristim ga max valja da mi se isplati hahaha pecem u njemu bukvalno sve sto se pece  u rerni, pite, kolace, hljeb, meso, krompir...


pih miša mu...
kad je kod nas bio hit tiperware ja kupovala neke druge stavri...nisma ni skonatala kalupe...jesma neke za pudinh uzimala al platika...

e moram naći negdje prezentaciju tuperwear da osvježim kolekcijuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2576
   RE: Fondant
21.2.2011 13:29:19   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Hannan

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image


gdje ga ima kod nas dadada...
ja imama ovaj sa slike...tačnije dva ovakvauser posted image istih dimenzija...samo nikada sebi još nisma obajsnila zšto sma dva ista kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kupila tuperware, i prezadovoljna sam samo povucem prema van , okrenem i gotovoo...a koristim ga max valja da mi se isplati hahaha pecem u njemu bukvalno sve sto se pece  u rerni, pite, kolace, hljeb, meso, krompir...


Ja imam neke silikonske kalupe,ali SVE pečem u običnim plehovima uz obavezan masni pek papir.Kad je rolna pri kraju ja kriziramuser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 2577
   RE: Fondant
21.2.2011 13:30:01   
Hannan
IZVORNA PORUKA: rokoko

Od mene prevozna sredstva:))
Tomica,meni najljepši do sada.

user posted image

user posted image


user posted image  SVAKA CAST !!! user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2578
   RE: Fondant
21.2.2011 13:32:00   
rokoko
IZVORNA PORUKA: dush

Rokoko, svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajde sto je vozic genijalan i kamencici na pruzi, ali molim te ove crne ovcice..... Ma premedene su :)



Moram reći da je pruga djelo MMa,priznajem da sam se iznenadila kad sam vidjela kako je smislio i izveo to kamenje.
I odobrila sam mu da ih može stavitiuser posted image user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2579
   RE: Fondant
21.2.2011 13:32:01   
Ben 10
Silikonskih kalupa ima u Jysk=u.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2580
   RE: Fondant
21.2.2011 13:35:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

Hvala Vam puuunouser posted image
A  za večeras vam obećavam NEEEŠTOO VAU!
Hanady,klavirče je preslabo za to šta ću vam pokazati,samo moram srediti fotografijeuser posted image

eh čekam...
zar može od klavira nešto biti idealnije...ja fakt svima pričam tome...i nosma sličicu u tašni...ono porčam pričam kako je torta remek dijelo...i kad mi ka žu de majketi ne budali više tora ko torta ja im sliku pokažem i ond svi aaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2581
   RE: Fondant
21.2.2011 13:38:01   
rokoko
Autić i bager za 2.rođendan

user posted image

user posted image

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2582
   RE: Fondant
21.2.2011 13:57:41   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


hej ne mogu da vjerujem, i ja sam ovo juce vidjela u bingu (al' ja vec imam taj kalup pa mi nije bio zanimljiv) a kod nas je 2 KM, svasta...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2583
   RE: Fondant
21.2.2011 13:58:20   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: rokoko

Od mene prevozna sredstva:))
Tomica,meni najljepši do sada.

user posted image

user posted image


e ovo mi je bajkovito...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2584
   RE: Fondant
21.2.2011 14:19:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


hej ne mogu da vjerujem, i ja sam ovo juce vidjela u bingu (al' ja vec imam taj kalup pa mi nije bio zanimljiv) a kod nas je 2 KM, svasta...


i ja sam to vidjela ali mi nije jasno što nema dna, nešto sve mislim da će smjesa procurit ispod tog kalupa...Ivana funkcioniše li da to nabavim pošto nemam kalup za torte a treba mi to čudo ...

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 2585
   RE: Fondant
21.2.2011 14:22:31   
bebacha
Amrino de stavi sliku,da znam koji kalup trazim:)

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2586
   RE: Fondant
21.2.2011 14:22:52   
ivanak

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


hej ne mogu da vjerujem, i ja sam ovo juce vidjela u bingu (al' ja vec imam taj kalup pa mi nije bio zanimljiv) a kod nas je 2 KM, svasta...


i ja sam to vidjela ali mi nije jasno što nema dna, nešto sve mislim da će smjesa procurit ispod tog kalupa...Ivana funkcioniše li da to nabavim pošto nemam kalup za torte a treba mi to čudo ...



ja sam kupila ima 2 i pol godine prsten - kao obruč za razne vrste torti i platila, nečette više vjerovati, 150 kn.
ili sam ja luda ili kod vas to nešto jako jeftinoooo


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2587
   RE: Fondant
21.2.2011 14:26:46   
Amrino
rokoko- zeno duboki naklon od men. Tomica je savrsen!
Znaci i tvoj MM uskace na pomoc...i moj je postao majstor za mijesiti fondan user posted image .

bebacha- gledacu da uslikam a do tada- u bijeloj je kartonskoj kutiji i pise na njoj crnim slovima: Tortenring.

Breskva- stavis ga u pleh ili tepsiju- ali stavis i papir za pecenje- cak i ako malo iscuri nema veze- taj dio samo odstranis a kalup je super- nista ne lijepi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2588
   RE: Fondant
21.2.2011 14:29:12   
Amrino
IZVORNA PORUKA: ivanak


IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


hej ne mogu da vjerujem, i ja sam ovo juce vidjela u bingu (al' ja vec imam taj kalup pa mi nije bio zanimljiv) a kod nas je 2 KM, svasta...


i ja sam to vidjela ali mi nije jasno što nema dna, nešto sve mislim da će smjesa procurit ispod tog kalupa...Ivana funkcioniše li da to nabavim pošto nemam kalup za torte a treba mi to čudo ...



ja sam kupila ima 2 i pol godine prsten - kao obruč za razne vrste torti i platila, nečette više vjerovati, 150 kn.
ili sam ja luda ili kod vas to nešto jako jeftinoooo



Ovo je super kvalitetan kalup- njemacki a kod nas ima prodavnica - Bingo koji tako uvozi kojekakve stvari i ako se dobro zarovis mozes naci svasta za male pare user posted image user posted image user posted image .
Nasla sam i te silikonske kalupe za mufine u obiku srcadi za 3 KM...i neke kalupcice za male bozicne keksice (koji mi ne trebaju) za 1KM user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2589
   RE: Fondant
21.2.2011 15:17:59   
djoisa
evo za vrijedne zene koje vole da ukrasavaju torte jos jedna ideja

http://iammommy.typepad.com/i_am_baker/2010/02/heart-cake-tutorial.html

ako neko napravi nek nam postavi slike..ja nemam vremena user posted image


ovi silkionski kalupi za kolace meni izgledaju skroz sumnjivo...ne tope se? kakav je ukus kolaca ja sve mislim da ce da smrde na plastiku? iskustva?

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2590
   RE: Fondant
21.2.2011 15:30:17   
Hannica
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

evo za vrijedne zene koje vole da ukrasavaju torte jos jedna ideja

http://iammommy.typepad.com/i_am_baker/2010/02/heart-cake-tutorial.html

ako neko napravi nek nam postavi slike..ja nemam vremena user posted image


ovi silkionski kalupi za kolace meni izgledaju skroz sumnjivo...ne tope se? kakav je ukus kolaca ja sve mislim da ce da smrde na plastiku? iskustva?

Ovo mi izgleda pravo ukusno,ali ne bih se usudila praviti i ako na slikama izgleda jednostavno.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2591
   RE: Fondant
21.2.2011 15:32:58   
djoisa
mozda ima neko smjeliji od mene i tebe? user posted image

< Poruku je uredio ĐoIsA -- 21.2.2011 15:40:12 >

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2592
   RE: Fondant
21.2.2011 15:37:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

evo za vrijedne zene koje vole da ukrasavaju torte jos jedna ideja

http://iammommy.typepad.com/i_am_baker/2010/02/heart-cake-tutorial.html

ako neko napravi nek nam postavi slike..ja nemam vremena user posted image


ovi silkionski kalupi za kolace meni izgledaju skroz sumnjivo...ne tope se? kakav je ukus kolaca ja sve mislim da ce da smrde na plastiku? iskustva?
ma kakviuser posted image user posted image ...silikonski kalupi se koriste i za izljevanje metala...tipa bronze isl. znaci podnose temp vecu od 1000 C..i nemaju nikakav ni okus ni mirisuser posted image ..meni su za 10

(odgovor članu djoisa)
  Neposredna veza do poruke: 2593
   RE: Fondant
21.2.2011 15:39:50   
djoisa
vidim ja da je to sad nesto novo i in...i izgledaju primamljivo....ali ja sve mislim da tu ipak nesto ne stima....koliko je to sigurno za zdravlje?...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2594
   RE: Fondant
21.2.2011 15:41:31   
dush
Evo jos jedna moja tortica. Ovo sto se ovako sjajucka su pahuljice koje su mi pale na tortu dok sam je transportovala :)

user posted image



I jos jedna, koju doduse nisam oblacila u fondan, jer nema kore, nego je dole keks a smjesa su coko bananice, slag, mljeveni keks, sve bi se ispod fondana raspljeckalo, a fondan istopio....

user posted image


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2595
   RE: Fondant
21.2.2011 15:43:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ĐoIsA

vidim ja da je to sad nesto novo i in...i izgledaju primamljivo....ali ja sve mislim da tu ipak nesto ne stima....koliko je to sigurno za zdravlje?...
slusaj...i protezu jednog dana ce ti izlijevati u silikonskom kalupu...a non stop ces je drzati u ustima...koliko je zdravo...hmmm...sigurno nije puno gore od ovih metalnih koji cesto znaju zahrdjati ili su presvuceni opet kojekakvim plastikama...sta da ti kazem...sigurno nije zdrav koliko bi bio da je od gline

(odgovor članu djoisa)
  Neposredna veza do poruke: 2596
   RE: Fondant
21.2.2011 15:45:44   
djoisa
vjerovatno si u pravu...mozda jednog dana i ja kupim te sarene mekane kalupe...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2597
   RE: Fondant
21.2.2011 22:49:14   
rokoko
Evo kao što sam obećala.Ako pretjerujem,izvinite!

user posted image

user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 2598
   RE: Fondant
21.2.2011 22:54:07   
rokoko
Malo detalja

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2599
   RE: Fondant
21.2.2011 22:55:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma bjaaaaaaaaaaz

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jel bogati i ovaj malboro jestiv

ma daj

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 2600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  102 103 [104] 105 106   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *