|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
20.2.2011 23:41:21   
Mama1
user posted image


user posted image


_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2526
   RE: Fondant
21.2.2011 8:48:59   
palachinken
Bravo žene user posted image user posted image svaki dan u svakom pogledu!

Da li ima neka od vas da putuje nekad ove sedmice na relaciji Sa-Ze, pa da mi kupi koji paketic crvene boje ili flašicu, nebitno, samo nek je crveno.  Kod nas nema, ni u Bingu ni u FISu, a voljela bih da mi bubamare ne budu žute :)



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2527
   RE: Fondant
21.2.2011 9:41:44   
dush
Evo i moje slikice (jedva skontah kako da ih dodam user posted image )...

Ovo je prvi pokusaj, sa onim fondanom sto mi se mrvio kao blesav... Na kraju je ipak ispalo dobro, kako sam ga krpala sa svih strana....

user posted image



Onda sam pravile ove male tortice (ideju sam ukrala od Minje, naravno :) ):

user posted image




Ovu mi se nije dalo citavu oblaciti u fondan, jer sam je trebala praviti za prijateljicu koja se porodila, medjutim ja sam napravila tortu dan prije i htjela je ujutro ukrasiti sa fondanom, ali su morali i ona i bebac u bolnicu, tako da je meni torta ostala, pa sam samo stavila cvjetice i leptirice.... Mada mi se ne svidja, jer cokolada nikada nije tako lijepo glatka kao kada fondan stavim gore...


user posted image




I evo jos posljednja koju sam nedavno pravila za jednog Slovenca, koji ima motor i kombi....

user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2528
   RE: Fondant
21.2.2011 9:48:38   
dush
IZVORNA PORUKA: Mama1

user posted image


user posted image





Jao ova sa medom i masnicom je genijalana!!!!!! :)
Svaka cast user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2529
   RE: Fondant
21.2.2011 9:50:28   
Anoniman
pricaj ti sta hoces..meni je ova cokoladna najljepsauser posted image user posted image

(odgovor članu dush)
  Neposredna veza do poruke: 2530
   RE: Fondant
21.2.2011 9:51:18   
palachinken
Dush, svaka čast!!! Ovi kao gerberi su odlicni. I jelkice. Ma sve je super :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2531
   RE: Fondant
21.2.2011 9:53:37   
Amrino
dush- gdje si majke ti zbavila ove module za gerbere i slova?
Slomih se trazeci modlice za slova i brojeve ali nema nigdje...user posted image .

palachinken- ako imasfondana i vremena za "probu" probaj staviti u malo fondana mnooogo roze boje- mislim da bi mogla dobiti crvenu- mozda cak i prije nego sa crvenom bojom.

< Poruku je uredio Amrino -- 21.2.2011 9:54:00 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2532
   RE: Fondant
21.2.2011 9:54:09   
dush
Hehehe, hvala :) Ma meni bi ipak bilo ljepse ako bi sve bilo glatko.... Mislila sam fondan smedji napraviti, ali stvarno mi se nije dalo.... :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2533
   RE: Fondant
21.2.2011 9:58:28   
dush
IZVORNA PORUKA: Amrino

dush- gdje si majke ti zbavila ove module za gerbere i slova?
Slomih se trazeci modlice za slova i brojeve ali nema nigdje...user posted image .

palachinken- ako imasfondana i vremena za "probu" probaj staviti u malo fondana mnooogo roze boje- mislim da bi mogla dobiti crvenu- mozda cak i prije nego sa crvenom bojom.



Ovo za gerbere sam kupila u Sloveniji, a ova slova i brojeve sam kupila u Italiji u prodavnici Coin Casa... To je bio jedan paket sa 100 modlica i to sam za njega procitala bas na ovom forumu (ipak se isplati procitati 100 stranauser posted image ) da ima da se kupi u BBI u prodavnici Coin Casa, na 4 spratu. I kada sam jednom bila u Italiji sam vidjela ovu prodavnicu i nasla tamo. Bio je oko 16ak eur, a procitala sam da je u BBI oko 32km, pa mozda tamo da pogledas.

< Poruku je uredio dush -- 21.2.2011 9:59:07 >

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2534
   RE: Fondant
21.2.2011 10:02:00   
dush
IZVORNA PORUKA: palachinken

Niobe, kakvi 150KM, kod jedne kolač-tete kojoj sam gledala portofolio je ovakva torta makar duplo više. Treba zacijeniti svoj talenat.

Eh sad, šta mislite kakva je ovo žica? Jesu li ovo one skroz tanke za lemljenje? Ili neke cvjećarske? Gdje da je tražim, tamo po građevinskim skladištima? Nije mi OBI pri ruci :)

user posted image

Ali ove 'čelice su me osvojile!






Zna li neko kako se pravi ova "trava" dole? Ja sam kao kupila neku igracku za plastelin kroz koju protisnes plastelin i trebalo bi da izadju kao neki spageti, ali sam je zamalo slomila, jer mi je fondan ocigledno puno tvrdji od plastelina :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2535
   RE: Fondant
21.2.2011 10:06:49   
Ben 10
http://www.topshop.ba/index.asp?tn=productview&pid=87467&csu=general&cex=123901&med=om&orig=mcn&vir=no&src=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1&referrer=facebook_om_123901&utm_source=facebook_om&utm_medium=Off-Site_Merchandising&utm_campaign=ba_gen_general_om_sa_facebook_v1_123901&bmi_value=
Nasla sam modle ovdje ,pa ako je reklama izbrisite...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2536
   RE: Fondant
21.2.2011 10:13:12   
Anoniman
amrino...ja sam prosle godine kupila ona plasticna slova i brojeve za djecu...s magnetima...jedina mana je sto imaju po sredini taj magnet pa ne mozes otisak uzeti...treba vidjeti ima li bez ili da ti samo sluze da obcrtavas okolo...sto je zahmetli posao i sigurno traje...ja nisam uspjela tj. vise nisam mogla jer sam pravila tortu do 3 sata iza ponociuser posted image ...tako da sam na kraju samo poslagala ta slova na tortu

a prosurfaj...sigurno ima da se online naruci kalup za slova i brojeve...ako kontas da se ozbiljno pocnes baviti ovim

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2537
   RE: Fondant
21.2.2011 10:14:02   
ivanak
Ja sam travu radila sa butter kremom... na nastavak i pritišči... :-)))

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 2538
   RE: Fondant
21.2.2011 10:37:58   
dush
IZVORNA PORUKA: ivanak

Ja sam travu radila sa butter kremom... na nastavak i pritišči... :-)))


Vidis, to mi nikada ne bi palo na pamet :)
Moram probati jednom i od fondana, mozda da ga u mikrovalnoj smeksam, da bas bude mekan... Ako slomom igracku, slomim je.... :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2539
   RE: Fondant
21.2.2011 10:50:07   
Hanady RR
Amrino evo na ovoj temi super modle i gdje imaju kupiti.user posted image
kupljeno je u BBI ona preljepa prodavnica sa kucanskim potrepstinama a kosta cjelih 32 km

i bolje su od ovih iz tele shopoa...mada nisu ni oni loši ali ove imaju mnogo više slova...i ostalih elemanata za korištenje da se iz fondanta izvadi oblik...ove teleshopa su dobre al ko radi pečenje kolača u oblicima pa su malo krupnije i teško iskoritive za fondant...ovaj set iz BBi je super.user posted image
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: anelinos

Hvala Dinkice puno valjda sam uspjela... user posted image ovo je jucerasnji poklon od dragog sad imam sve na jednom mjestu za kolace user posted image user posted image user posted image


super





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2540
   RE: Fondant
21.2.2011 10:53:53   
dush
E da, to je to, to sam kupila :)
Nema cega nema unutra :) Samo su dosta velike stvari, onako vise za praviti kolacice... Ali slova i brojevi su taman.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2541
   RE: Fondant
21.2.2011 10:56:25   
muaaa
ja sam kupila u prodavnici igracaka slova, a imaju i brojevi super su negdje oko 2,5 km

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2542
   RE: Fondant
21.2.2011 10:58:14   
dush
IZVORNA PORUKA: muaaa

ja sam kupila u prodavnici igracaka slova, a imaju i brojevi super su negdje oko 2,5 km


U kojoj prodavnici? user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2543
   RE: Fondant
21.2.2011 11:00:06   
muaaa
 
t0 su slova....prodvnica Diki komercuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2544
   RE: Fondant
21.2.2011 11:00:33   
palachinken
Naumpade mi, pa ko prvi proba, nek javi moze li.
Malo zelenog fondana u onaj stiskač bijelog luka ili već kako mu je oficijelno ime i eto trave! Ako nekom proradi, nek javi pa da ga kupim :)

amrino, hvala na savjetu, probaću sa rozom.


< Poruku je uredio palachinken -- 21.2.2011 11:01:21 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2545
   RE: Fondant
21.2.2011 11:05:03   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: muaaa

ja sam kupila u prodavnici igracaka slova, a imaju i brojevi super su negdje oko 2,5 km


U kojoj prodavnici? user posted image



Imas u svim prodavnicama igracaka,cak i tzv.svastarama...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2546
   RE: Fondant
21.2.2011 11:09:37   
Niina

IZVORNA PORUKA: dush

Evo i moje slikice (jedva skontah kako da ih dodam user posted image )...

Ovo je prvi pokusaj, sa onim fondanom sto mi se mrvio kao blesav... Na kraju je ipak ispalo dobro, kako sam ga krpala sa svih strana....

user posted image



Onda sam pravile ove male tortice (ideju sam ukrala od Minje, naravno :) ):

user posted image




Ovu mi se nije dalo citavu oblaciti u fondan, jer sam je trebala praviti za prijateljicu koja se porodila, medjutim ja sam napravila tortu dan prije i htjela je ujutro ukrasiti sa fondanom, ali su morali i ona i bebac u bolnicu, tako da je meni torta ostala, pa sam samo stavila cvjetice i leptirice.... Mada mi se ne svidja, jer cokolada nikada nije tako lijepo glatka kao kada fondan stavim gore...


user posted image




I evo jos posljednja koju sam nedavno pravila za jednog Slovenca, koji ima motor i kombi....

user posted image



ekstra su ti torteuser posted image user posted image user posted image jel imas neke kalupe za ove leptirice, listove i cvijetove???

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2547
   RE: Fondant
21.2.2011 11:12:49   
dush
IZVORNA PORUKA: Niina
ekstra su ti torteuser posted image user posted image user posted image jel imas neke kalupe za ove leptirice, listove i cvijetove???



Hvala :)
Imam kalupe, ta nisam ja takav talenat da sama sve pravim :)

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2548
   RE: Fondant
21.2.2011 11:14:45   
rokoko
Mama1,Ivana Tz,dush..torte su preslatkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2549
   RE: Fondant
21.2.2011 11:14:49   
Amrino
Ja sam neki dan bila u Coin Casa- i nema nista takvo user posted image .
Imaju neki mali metalni kalupcici...iali to kao na slici nema.
Ukoliko neko ugleda neka mi pliiiiz javi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *