|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
18.2.2011 23:33:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

e fakat ali fakat ste se zarazile fondanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aha i jos nesto
Javljam se za glavnog dilera glicerinom za podrucje BiHuser posted image




bas me cudiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da je drukcije nebi ti bila Herkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 2501
   RE: Fondant
18.2.2011 23:33:27   
N_N
IZVORNA PORUKA: muaaa


Javljam se za glavnog dilera glicerinom za podrucje BiHuser posted image



Kolika ti je marža user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 2502
   RE: Fondant
18.2.2011 23:33:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

e fakat ali fakat ste se zarazile fondanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aha i jos nesto
Javljam se za glavnog dilera glicerinom za podrucje BiHuser posted image
user posted image

muaaa valja glicerinuser posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 2503
   RE: Fondant
18.2.2011 23:38:00   
muaaa
Ma vidjecemo za cjenu posto cu biti jedini diler vama kao punopravnim RR-ovkama ce biti popusta od cijelih 3 %user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2504
   RE: Fondant
18.2.2011 23:39:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma vidjecemo za cjenu posto cu biti jedini diler vama kao punopravnim RR-ovkama ce biti popusta od cijelih 3 %user posted image user posted image




ma ne 3% mnogooooo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 2505
   RE: Fondant
18.2.2011 23:42:26   
muaaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ma vidjecemo za cjenu posto cu biti jedini diler vama kao punopravnim RR-ovkama ce biti popusta od cijelih 3 %user posted image user posted image




ma ne 3% mnogooooo jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jok jok nije mnogouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2506
   RE: Fondant
19.2.2011 9:05:46   
palachinken
IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image

evo napokon i moje torticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   MM mi je pomogao i objasnio za slikuuser posted image user posted image user posted image



Ženo, ruže su ti profesionalne! user posted image user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2507
   RE: Fondant
19.2.2011 9:40:27   
hatepsut
user posted image

prve "papice" od fondana :) ovo bijelo je secer u prahu,malo se fondan lijepo pa sam pretjerala :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2508
   RE: Fondant
19.2.2011 9:45:53   
hatepsut
user posted image

a ovo je prva torta oblozena fondanom.srcad je radio moj sin,pa izgleda malko "neuredno" :) uglavnom za nas smo je radili :)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2509
   RE: Fondant
19.2.2011 16:47:44   
Lalana

IZVORNA PORUKA: hatepsut

user posted image

a ovo je prva torta oblozena fondanom.srcad je radio moj sin,pa izgleda malko "neuredno" :) uglavnom za nas smo je radili :)



hatepsut, srca su prelijepa, uopste nisu neuredna, posebno sto ih nisi ti pravila nego sincekuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 2510
   RE: Fondant
19.2.2011 17:16:57   
ilmy
IZVORNA PORUKA: ilmy

user posted image

evo napokon i moje tortice   MM mi je pomogao i objasnio za sliku



Ženo, ruže su ti profesionalne!



hvala .. ah trud se isplatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2511
   RE: Fondant
19.2.2011 18:43:46   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2512
   RE: Fondant
19.2.2011 18:46:25   
Visnja RR
kao i uvjek odlično user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 2513
   RE: Fondant
19.2.2011 19:01:41   
Ben 10

user posted image


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2514
   RE: Fondant
19.2.2011 19:05:28   
Ben 10

user posted image


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2515
   RE: Fondant
19.2.2011 22:51:08   
Anoniman
Amrino...trebas miuser posted image

kupila sam danas u merkatoru tecne boje ...pise sjaj+boja
jesu li to te? da li si ih ti mijesala direktno u fondant ili prilikom topljenja glicerina i sta se ono jos stavlja ...zaboravila sam? meni treba ova drecavo zelena...je li to tecna ili u prahu? i koliko boje otprilike ide

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2516
   RE: Fondant
19.2.2011 23:06:53   
Ben 10

Ja sam ovu zelenu stavljala malo boje u prahu u fondan i mjesila dok nisam ovu dobila,bilo mi je zayno samo da je zelena...


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2517
   RE: Fondant
19.2.2011 23:11:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam ovu zelenu stavljala malo boje u prahu u fondan i mjesila dok nisam ovu dobila,bilo mi je zayno samo da je zelena...

e vidis ...ova tvoja iznad je ta zelena koja mi trebauser posted image user posted image user posted image
ja sam isto prosli put stavljala prah direktno u gotov fondant samo rekose ove profesionalke da je bolje stavljati u tecnost...tj prije dodavanja secera u prahu...a sad sam kupila ove tecne boje pa ne znam sta da radim...em one vec sadrze glicerin...malo sam konfjuzuser posted image

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 2518
   RE: Fondant
19.2.2011 23:19:33   
Amrino
IZVORNA PORUKA: dadada

Amrino...trebas miuser posted image

kupila sam danas u merkatoru tecne boje ...pise sjaj+boja
jesu li to te? da li si ih ti mijesala direktno u fondant ili prilikom topljenja glicerina i sta se ono jos stavlja ...zaboravila sam? meni treba ova drecavo zelena...je li to tecna ili u prahu? i koliko boje otprilike ide



Jeste- to su te user posted image .
Ja dodajem boju nakon sto napravim fondan. Dodajem pomalo- cackalicom. Tecne direkt a one u prahu razmutim sa par kapi vode (kap dvije plafon).
Ako ti treba jaca boja- slobodno dodaj vise---a probaj podijeliti fondan bice ti lakse mijesiti.
Sto se tice ovog dodavanja u procesu pravljenja- ja to nikada nisam radila jer mi uvijek treba vise boja- a i pazi jer kada dodas secer onda ce promijeniti boju tj. posvjetlit ce.


< Poruku je uredio Amrino -- 19.2.2011 23:20:59 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2519
   RE: Fondant
19.2.2011 23:24:53   
Anoniman
tenkjuuser posted image

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 2520
   RE: Fondant
20.2.2011 8:11:26   
sheri
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam ovu zelenu stavljala malo boje u prahu u fondan i mjesila dok nisam ovu dobila,bilo mi je zayno samo da je zelena...

e vidis ...ova tvoja iznad je ta zelena koja mi trebauser posted image user posted image user posted image
ja sam isto prosli put stavljala prah direktno u gotov fondant samo rekose ove profesionalke da je bolje stavljati u tecnost...tj prije dodavanja secera u prahu...a sad sam kupila ove tecne boje pa ne znam sta da radim...em one vec sadrze glicerin...malo sam konfjuzuser posted image


dadada, ja sam pravila crveni fondant odmah sam boju dodavala, pa tek onda secer. taj nije promijenio boju, odnosno intenzitet, ostala je jarko crvena boja.
a kad sam pravila zelenu, jaku, ona sa N rodjendana, tad sam stavila skoro cijelu kesicu boje razmucenu sa malo vode


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2521
   RE: Fondant
20.2.2011 11:53:07   
IvanaTz
evo nova tortica, meni jedna od nasih najljepsih do sada...

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2522
   RE: Fondant
20.2.2011 13:19:27   
N_N
Ivana, ma fenomenalna je!! user posted image

Evo naše, ''nako smo je napravili, za nas user posted image


user posted image

user posted image  



< Poruku je uredio N_N -- 20.2.2011 13:20:17 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 2523
   RE: Fondant
20.2.2011 13:24:05   
Skvo RR
Super je..svaka cast...

zene, nabijate mi komplekse...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2524
   RE: Fondant
20.2.2011 13:24:21   
Anoniman
N_N i ivanauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sheri...meni treba drecavo zelena...ovu tortu cu da kopiram user posted image

imam ja jos fore...do 17.3user posted image samo hocu da razradim strategiju...jer je prosli put bio haos s bojenjem...pa sam ovaj put odlucila da cu ove zivotinjice raditi 3-4 dana prije...svaki dan po jednu...mozda kravu i ovcu u jednom danu jer preovladava bijela...vidjecu jos...a krmce posebno kao i stalu...a na kraju cu raditi tj. pokriti tortu ovim zelenim...pa sad hocu da sve "ugajgulim"...spremam se psihofizickiuser posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *