|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
18.2.2011 20:10:44   
ilmy
http://www4.slikomat.com/10/0218/jp3-IMG-00.jpg  ova i predhodna su bile MM za rodjendan:))

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2476
   RE: Fondant
18.2.2011 20:26:28   
Amrino
Evo moja nova user posted image :

user posted image
Zeznulo me samo sto sam umjesto buttercreama premazala ostatkom fila- nikad vise!user posted image


< Poruku je uredio Amrino -- 18.2.2011 20:38:51 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2477
   RE: Fondant
18.2.2011 20:28:16   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ilmy

http://www4.slikomat.com/10/0218/jp3-IMG-00.jpg  ova i predhodna su bile MM za rodjendan:))



kopiraj ovaj link koji sam ja selektovala

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2478
   RE: Fondant
18.2.2011 20:29:39   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Amrino

Evo moja nova user posted image :

user posted image





kako si uspjela sve ove boje postići user posted image  šapni mi ... jer mi treba uskoro roza (to cu s crvenom) plava i ljubičasta

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2479
   RE: Fondant
18.2.2011 20:37:42   
Amrino
Sto se crvene tice- to je ona u prahu- samo pretpostavljam da mi je ovako dobro ispala jer sam bojila samo malu kolicinu fondana a ljubicasta je tecna i dobije se pravo jednostavno. Imas ove tecne u glavnom Merkatoru user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2480
   RE: Fondant
18.2.2011 20:44:56   
ilmy
[url=http://www.Slikomat.com/slika/4729133.htm][img]http://ww 

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 2481
   RE: Fondant
18.2.2011 20:46:09   
Skvo RR
Niobe, super torticauser posted image user posted image user posted image user posted image ..
Amrino..sta da kazem...i mene su boje fascinirale..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 2482
   RE: Fondant
18.2.2011 20:47:24   
Anoniman
Amrino....dobra...pravouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 2483
   RE: Fondant
18.2.2011 21:32:08   
N_N
Danas sam obišla 7 apoteka i konačno u 7-oj dobila glicerin user posted image  Sve kupila osim želatina, zaboravila...... sutra ću i onda u "operaciju" user posted image  jedva čekam.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2484
   RE: Fondant
18.2.2011 21:39:12   
Amila_ra
Danas sam nasla jednu prodavnicu gdje prodaju fondant glicerin i sve moguce sprave potrebne za pravljenje kolaca i torti i odlucila sam da kupim gotov fondant nije ni skup toliko a mogu u raznim bojama da kupim. Nesto mi lakse nego da ga ja pravim a mislim da ce me isto izaci sto se cijena tice i jos da mi ne uspije ubila bi se. nego pitam se jel ga trebam staviti malo u mikrovalnu da se malo smeksa jer cini mi se da je malo tvrd i jel ga trebam premazati sa crisco?

Jos samo da izaberem koju tortu cu da pravim?

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2485
   RE: Fondant
18.2.2011 21:45:24   
Amila_ra
Kada dodjem u Bosnu donijecu vam glicerina posto se ovdje prodaje normalno u prodavnici kosta 2 e i 20 centi u bocici od 50 ml pa vam mogu donijeti da podijelite user posted image  posto vidim da volite da pravite fondant. Ovo je Wiltonov glicerin.

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2486
   RE: Fondant
18.2.2011 21:48:01   
Visnja RR
glicerin se može kupiti u svakoj Eurofarm apoteci

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2487
   RE: Fondant
18.2.2011 21:57:07   
N_N
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

glicerin se može kupiti u svakoj Eurofarm apoteci


Bila u 3 Eurofarm apoteke i nemaju trenutno. Uspjela sam kupiti posljednji koji su imali u privatnoj apoteci Hrasno - kod pekare As.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2488
   RE: Fondant
18.2.2011 22:59:15   
M kao Mama
E, dohakasmo Eurofarmu, valja mi u pon zvati njihovog dobavljača da naručim cisternu glicerina, hahahahaahha

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2489
   RE: Fondant
18.2.2011 23:06:53   
ilmy
user posted image

evo napokon i moje torticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   MM mi je pomogao i objasnio za slikuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2490
   RE: Fondant
18.2.2011 23:08:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 2491
   RE: Fondant
18.2.2011 23:10:23   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

glicerin se može kupiti u svakoj Eurofarm apoteci


Bila u 3 Eurofarm apoteke i nemaju trenutno. Uspjela sam kupiti posljednji koji su imali u privatnoj apoteci Hrasno - kod pekare As.


opuhale žene s RR user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 2492
   RE: Fondant
18.2.2011 23:19:36   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Niina


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja još nisam probala glicerinski, a uskoro cu. Nabavila sam glicerin (jeee!) i ostale džidže. Ali cu za svaki slučaj uzeti dovoljno šećera u prahu i 3 kesice spužvastih bombona, jer za taj imam zicer recept.


obavezno prosij secer u prahu prije upotrebe. po receptu ide 900g ti slobodno stavi manje 800 npr, a malke vise glicerina...jer ce biti bolji.
sretnooo...zene samo da znate palacinka user posted image user posted image user posted image ima ekstra recept za tortu, ja cu je nazvati svekrvina torta :))


Drago mi je da je i na nepcu dobra bila. Valjda se i svekiju svidjela :)

Vidim da je ovaj višak šećera problem, e zbog ovog je RR dobra stvari user posted image



Ovo sa secrom je istina, ja prvi fondant bacila jer mi je bio previse tvrd. Minjin recept je super, ali nikako 900 gr.secera, 750 je i vise nego dovoljnouser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2493
   RE: Fondant
18.2.2011 23:21:57   
Visnja RR
ja sam stavila između 800 i 850...
al kaf je odstajao 2 sata onda je bio uzasno tvrd milil sam d cu ga baciti...pa se sjetih da ga stavim pola minute u mikorovalno...smeksao se i sve ispalo kako treba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 2494
   RE: Fondant
18.2.2011 23:22:05   
Anoniman
ja sam postepeno dodavala secer...nisam ni gledala na kilazu...kad sam dobila mekocu koja mi se cinila dobra za oblikovanje prestala sam...tj. da je ko razradjeni plastelin

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 2495
   RE: Fondant
18.2.2011 23:25:26   
Visnja RR
baš tako dadada...al ako duze stoji onda se jos malo stegne  pa ako je frka slobodno mozete u mikrovalnu...tako savjetuje i teta Minja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2496
   RE: Fondant
18.2.2011 23:30:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

baš tako dadada...al ako duze stoji onda se jos malo stegne  pa ako je frka slobodno mozete u mikrovalnu...tako savjetuje i teta Minja user posted image
eh dobro ondauser posted image user posted image

odoh sutra boje da kupim...prije nego mi i to opeljusiteuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 2497
   RE: Fondant
18.2.2011 23:31:06   
Anoniman
hocu reci...opuseteuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 2498
   RE: Fondant
18.2.2011 23:31:43   
N_N
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

glicerin se može kupiti u svakoj Eurofarm apoteci


Bila u 3 Eurofarm apoteke i nemaju trenutno. Uspjela sam kupiti posljednji koji su imali u privatnoj apoteci Hrasno - kod pekare As.


opuhale žene s RR user posted image



Ovo sam pomislila nakon što ni u 4-toj nije bilo user posted image  Ali nisam odustala, kontam danas ili nikad, sve apoteke ću obići user posted image  Htjela sam nekoliko bočica kupiti, na kraju sreća pa naletih i na ovu jednu user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2499
   RE: Fondant
18.2.2011 23:31:56   
muaaa
e fakat ali fakat ste se zarazile fondanomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aha i jos nesto
Javljam se za glavnog dilera glicerinom za podrucje BiHuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  98 99 [100] 101 102   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *