|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.2.2011 11:19:13   
dush
IZVORNA PORUKA: rokoko

Mama1,Ivana Tz,dush..torte su preslatkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Hvala  rokoko! Tvoje su genijalne! :) Profesionalne... Je li to ti onako iz hobija radis, ili je hobi vec prerastao u biznis? ;)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2551
   RE: Fondant
21.2.2011 11:23:06   
Amrino
Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2552
   RE: Fondant
21.2.2011 11:26:20   
Niina

IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: Niina
ekstra su ti torteuser posted image user posted image user posted image jel imas neke kalupe za ove leptirice, listove i cvijetove???



Hvala :)
Imam kalupe, ta nisam ja takav talenat da sama sve pravim :)



a gdje ja mogu nabaviti takve kalupice...pravo mi se svidjaju.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2553
   RE: Fondant
21.2.2011 11:33:46   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


user posted image

Amrino je li to ovakav kalup? Ja sam laik za ove stvari ali bih rado kupila kalup pa da eksperimentisem user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2554
   RE: Fondant
21.2.2011 11:34:50   
dush
IZVORNA PORUKA: Niina

a gdje ja mogu nabaviti takve kalupice...pravo mi se svidjaju.





Ja sam ih kupovala u Sloveniji, to su bas kalupi za fondan, kupila sam ih u prodavnici za slasticare. Mozda ih u Sarajevu ima u onom Alperu, nisam isla da pogledam.
Znam da ima jos jedna prodavnica u Srbiji, medjutim ne dostavljaju nista u BiH. Ako imas nekoga u Srbiji da tamo narucis pa da ti taj neko donese kada bude dolazio... Prodavnica je http://www.torteco.com/ i imaju brdo stvari za torte

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 2555
   RE: Fondant
21.2.2011 11:48:27   
ivanak

IZVORNA PORUKA: dush

IZVORNA PORUKA: ivanak

Ja sam travu radila sa butter kremom... na nastavak i pritišči... :-)))


Vidis, to mi nikada ne bi palo na pamet :)
Moram probati jednom i od fondana, mozda da ga u mikrovalnoj smeksam, da bas bude mekan... Ako slomom igracku, slomim je.... :)



Da, mogla bi, ali baš da bude mek, mek...
ja sam radila sa kremom, jer sam taj nastavak posuđivala od jedne žene pa nisam htjela da se uništi kojim slučajem... -))


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2556
   RE: Fondant
21.2.2011 11:58:30   
Trnoruzica
Travu mozete uraditi, zavisi kakvu hocete,

ali u Bingu ima kokos u zelenoj boji, tako da bas izgleda kao trava kad se pospe po torti user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 2557
   RE: Fondant
21.2.2011 12:12:30   
ivanak

IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Travu mozete uraditi, zavisi kakvu hocete,

ali u Bingu ima kokos u zelenoj boji, tako da bas izgleda kao trava kad se pospe po torti user posted image



E to sam i ja vidjela na netu, ali kod nas toga nema kupiti ( bar koliko ja znam).


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 2558
   RE: Fondant
21.2.2011 12:14:42   
Anoniman
ima i u merkatoru...zuti, zeleni, plavi, crveni

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 2559
   RE: Fondant
21.2.2011 12:15:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivanak


IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Travu mozete uraditi, zavisi kakvu hocete,

ali u Bingu ima kokos u zelenoj boji, tako da bas izgleda kao trava kad se pospe po torti user posted image



E to sam i ja vidjela na netu, ali kod nas toga nema kupiti ( bar koliko ja znam).

mozes ga i sama obojiti ovim jestivim bojama...uvaljas i pustis da se osusi

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 2560
   RE: Fondant
21.2.2011 12:23:38   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


user posted image

Amrino je li to ovakav kalup? Ja sam laik za ove stvari ali bih rado kupila kalup pa da eksperimentisem user posted image



Ovaj koji sam ja kupila nije takav. Ali ako si laik ja bih ti predlozila da kupis ovak kao na slici i obavezno stavi papir za pecenje da ti se ne zalijepi user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2561
   RE: Fondant
21.2.2011 12:25:44   
Lady26
Laik laik...ne mogu biti veci user posted image user posted image  user posted image user posted image
Ok, hvala...dosada sam pekla kore u tepsiji (pravougaona) ali bih rado kupila okrugli kalup


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2562
   RE: Fondant
21.2.2011 12:28:53   
Anoniman
meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 2563
   RE: Fondant
21.2.2011 12:32:50   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Amrino

Hej zene- ako nekoj treba kalup za torte- ja juce u Bingu kupila kalup u obliku prstena....znaci prilagodjava se svim velicinama. Od nehrdjajuceg celika i samo nastimate kolika velicina vam treba i stavite na pleh i papir za pecenje. Super je i kostao je nevjerovatnih 3, 5 KM user posted image


Odlično, taman to mi treba.
Ja sam juče hodala po fisu, jer sam dobila dojavu da imaju one valjke s mustrom. Medjutim,ispostavilo se da je tovaljak za pravljenje mreže, kao na onim pitama i pecivima:
user posted image
Pa ako nekom nekad zatreba, nek zna gdje ima user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2564
   RE: Fondant
21.2.2011 12:40:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image


gdje ga ima kod nas dadada...
ja imama ovaj sa slike...tačnije dva ovakvauser posted image istih dimenzija...samo nikada sebi još nisma obajsnila zšto sma dva ista kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2565
   RE: Fondant
21.2.2011 12:40:45   
Amrino
IZVORNA PORUKA: dadada

meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image


Je kupila u Bingu silikonski za muffine i sve mi se zalijepilo user posted image user posted image .
I ja sam mislila da nista ne treba zato nisam nista ni stavila.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2566
   RE: Fondant
21.2.2011 13:04:17   
rokoko
Od mene prevozna sredstva:))
Tomica,meni najljepši do sada.

user posted image

user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2567
   RE: Fondant
21.2.2011 13:12:49   
Anoniman
silikonski sam kupila u merkuru kod interexa...prvi put prije koristenja mora se namazati uljem....a to se ponovi svaki put kada primjetite da se tijesto pocne lijepiti...ja ga imam vec dvije god. do sad sam ga samo jednom mazala...i to taj prvi put...doduse, ne pravim toliko cesto torte...mozda 5-6 puta godisnje...i pranje je mrak lagano...za razliku od ovih standardnih

amrino...mozda nisi ostavila dovoljno da se ohladi...jer meni ispadnu svaki put kore ko staklo glatke...mislim na onu donju

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 2568
   RE: Fondant
21.2.2011 13:14:08   
rokoko
"Tatkor" Tom:)user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 2569
   RE: Fondant
21.2.2011 13:14:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rokoko

Od mene prevozna sredstva:))
Tomica,meni najljepši do sada.

user posted image

user posted image
rokoko...ne znam sta vise da kazem...ja se svaki put sokiram...i jos kad vidim detalje ala ove kamencice...ma nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 2570
   RE: Fondant
21.2.2011 13:15:43   
Hanady RR
fakat rokoko pa toliko detalja...
misliom stavrno ja nemama dovoljno riječi u vokabularu da izradzim svoje douševljenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2571
   RE: Fondant
21.2.2011 13:18:25   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: rokoko

Od mene prevozna sredstva:))
Tomica,meni najljepši do sada.

user posted image

user posted image
rokoko...ne znam sta vise da kazem...ja se svaki put sokiram...i jos kad vidim detalje ala ove kamencice...ma nemam rijeciuser posted image user posted image user posted image




Ja mogu samo da kažem kada bih pokušala, kao u trećemosnovne što sam se bavila kriviotvorenjem crteža, da na prozor stavim neki crtežTomice i preko papir i da precrtam, ne bi mi uspjelo, a ovo ovo je zaista remek djelo. Rokoko, zaista si prava umjetnica..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2572
   RE: Fondant
21.2.2011 13:25:00   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

meni je sad glavni silikonski kalup...ne treba ga mastiti, posipati...ma ne treba nista...ekstra stvar...preporucujemuser posted image


gdje ga ima kod nas dadada...
ja imama ovaj sa slike...tačnije dva ovakvauser posted image istih dimenzija...samo nikada sebi još nisma obajsnila zšto sma dva ista kupilauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kupila tuperware, i prezadovoljna sam samo povucem prema van , okrenem i gotovoo...a koristim ga max valja da mi se isplati hahaha pecem u njemu bukvalno sve sto se pece  u rerni, pite, kolace, hljeb, meso, krompir...

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2573
   RE: Fondant
21.2.2011 13:26:14   
rokoko
Hvala Vam puuunouser posted image
A  za večeras vam obećavam NEEEŠTOO VAU!
Hanady,klavirče je preslabo za to šta ću vam pokazati,samo moram srediti fotografijeuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2574
   RE: Fondant
21.2.2011 13:27:04   
dush
Rokoko, svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hajde sto je vozic genijalan i kamencici na pruzi, ali molim te ove crne ovcice..... Ma premedene su :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  101 102 [103] 104 105   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *