|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 17:10:00   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja često koristim bona, ba, ćejf, tefter-zatefteri to, špiglo, zentaš...user posted image
a šta znači "eki" Niobe ti si to spomenula jednom???

Ne izbacuje me iz takta ni jedna riječ, naprotiv volim kad se neko izrazi na malo drugačiji način...


''eki'' je tesko objasnit...kao izraz čuđenja i iznenađenja..u smislu ''čuj to''..



_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1001
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 20:24:42   
jasmin
Sjetih se da mi plaho zapara usi kada cujem da neko kaze Kjaba umjesto Ka`ba.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1002
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 20:27:19   
moja barbika
jasmin imas pp

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1003
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:24:43   
vjestica
znam da se "eki" više ne koristi (barem ja nisma čula nikoga 100 g da je upotrijebio tu riječ) ali me opet iznenađuje da neko ne zna šta to znači user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu moja barbika)
Neposredna veza do poruke: 1004
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:32:44   
Visnja RR
eki user posted image  zar ih ima da ne znaju user posted image  da ni ja nisam dugo cula... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1005
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:43:17   
Niobe
ja upotrijebim dnevno bar dvaput user posted image
zavisi od iformacija tog dana user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1006
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:48:23   
acudesa
bezze riječ: EKIuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1007
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:56:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

''eki'' je tesko objasnit...kao izraz čuđenja i iznenađenja..u smislu ''čuj to''..



ekiuser posted image , nisam nikad čula kod nas u Tz pa me interesovalo...

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 1008
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 22:57:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Niobe

''eki'' je tesko objasnit...kao izraz čuđenja i iznenađenja..u smislu ''čuj to''..



ekiuser posted image , nisam nikad čula kod nas u Tz pa me interesovalo...





ni ja nikad nisam culauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kontam to Niobe nesto s fejsa eki,omg,wtfuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1009
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:06:16   
acudesa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Niobe

''eki'' je tesko objasnit...kao izraz čuđenja i iznenađenja..u smislu ''čuj to''..



ekiuser posted image , nisam nikad čula kod nas u Tz pa me interesovalo...





ni ja nikad nisam culauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kontam to Niobe nesto s fejsa eki,omg,wtfuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ako je Niobe koristi-povlačim riječ..
ne skontah, jel je nervira ili je koristi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1010
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:08:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nema povlacenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Niobe napani sad acudesuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 1011
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:17:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eki user posted image  zar ih ima da ne znaju user posted image  da ni ja nisam dugo cula... user posted image


U sa je to jedno vrijeme bila cesta uzrecicauser posted image user posted image Sad je vjerovatno drukcijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 1012
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:19:04   
Visnja RR
ja mudro sutim... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1013
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:21:04   
Anoniman
Gukni ptico user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 1014
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:29:06   
Niobe
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nema povlacenjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Niobe napani sad acudesuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


suti bleso user posted image user posted image da neko sa strane cita, rek'o bi ja aspida user posted image user posted image
a nisam user posted image (smajli sto je anđeo)

acudesa, nece ti prestat rijec bit bezze zato sto je ja koristim user posted image imam ja i gorih user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1015
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:30:26   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1016
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:33:26   
Anoniman
Hej raja evo jedne meni veoma slatke rijeci, tek kad sam dosla u Dk upoznam ja jednu curu mostarku i ona stalno govorila kako joj se jede pipun, a jauser posted image user posted image user posted image , nikad cula ...Danas i ja govorim pipunuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 1017
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:34:37   
vjestica
šta je pipun user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1018
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:34:50   
Niobe
meni se jede sad pipun user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1019
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:35:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

šta je pipun user posted image


Dinja user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 1020
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:36:04   
Niobe
IZVORNA PORUKA: vjestica

šta je pipun user posted image


Dinja


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1021
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:37:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hej raja evo jedne meni veoma slatke rijeci, tek kad sam dosla u Dk upoznam ja jednu curu mostarku i ona stalno govorila kako joj se jede pipun, a jauser posted image user posted image user posted image , nikad cula ...Danas i ja govorim pipunuser posted image




pipun nego stauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pitala mene zena hocu li dinjeuser posted image user posted image user posted image user posted image govorim ja ma necu ne volim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad ona iznese pipun a jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1022
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:39:52   
muaaa
pipun i karpuzauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1023
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:40:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muaaa

pipun i karpuzauser posted image user posted image user posted image




jaštauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1024
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
30.10.2010 23:42:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Hej raja evo jedne meni veoma slatke rijeci, tek kad sam dosla u Dk upoznam ja jednu curu mostarku i ona stalno govorila kako joj se jede pipun, a jauser posted image user posted image user posted image , nikad cula ...Danas i ja govorim pipunuser posted image




pipun nego stauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pitala mene zena hocu li dinjeuser posted image user posted image user posted image user posted image govorim ja ma necu ne volim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad ona iznese pipun a jauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  



hahahha isto kao sto je mene u ambasadi onaj ciko sto radi pitao imate li putovnicu ja rekla nemam, pa onda ciko pita a s cime vi mislite putovati, a ja sva vazna odgovorim s pasosem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *