|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
4.2.2010 13:41:26   
mamina cura
Jedino vel L ili XL user posted image   nepropusne ili sarene pa preko zastitne user posted image  Mozes me nazvati mislim da bi bilo lakse

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: platnene pelene
7.3.2010 12:22:47   
lekica83
MAmina cura, postavicu ovdje pitanje kako bi i druge mame s bebicom kao moja mogle da se informisu. Lani je nesto vise od 2 mjeseca i ima oko 5kg, svidjaju mi se pp two size, ali ne znam koja bi velicina bila za nju ok. Jos me interesuje koje su od tvojih pelena fitted jer meni nije problem susenje a one mi djeluju najjednostavnije. Takodje koje platnene pelene bi najmanje zuljale oko nogica jer to mi je problem i sa svim jednokratnim a i sa bambino mio pelenama... Da sumiramo, koju pp bi mi preporucila za moju bebicu, da najmanje zulja i da je po mogucnosti fitted?user posted image


_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: platnene pelene
7.3.2010 13:57:13   
mamina cura
Za two size ste malo zakasnili. Tu radim dva modela NB-S i M-L. Za prvu kategoriju se ne isplati jer bi koristili samo S vel. A druge M-L pocinju od 9kg pa nadalje.
Od svih mojih pelena samo CB /cuddlebuns/ mogu uraditi kao fitted. Moje sve pelenice ne zuljaju oko nogica -  za to mogu da garantujem user posted image  
Ja inace svima pisem da probaju od svakog modela po jednu ili dvije i odmah ce znati koje najbolje pristaju bebi. Niti jedna beba nije ista tako da uvijek radim puno razlicitih modela. user posted image  Nadam se da sam odgovorila user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: platnene pelene
21.9.2010 14:12:21   
lejlaa
Pozdrav, ja se bas cesto i ne javljam ali redovno pratim zbivanja. Poslala sam sinoc e-mail maminoj curi ali jos uvijek mi ne odgvara, aoliko sam primjetila inace je vrlo revnosna kada su u pitanju odgovori na pp i e-mail, pa sam vas mislila pitati da li znate mozda je negdje na putu i sl?

(odgovor članu mamity)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: platnene pelene
21.9.2010 14:15:22   
Visnja RR
s maminom curom kontaktiraj preko FB... vidim je svaki dan po nekoliko puta...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejlaa)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: platnene pelene
21.9.2010 14:55:52   
Neca xxx
Vidjela sam na FB da je mamina cura trenutno jako zaposlena, ali se obecala kasnije javiti svima koji su joj poslali poruke. Tako, bez brige. Meni se uvijek javi.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: platnene pelene
22.9.2010 7:49:56   
lejlaa
hvala puno cure, bas ste brze. Odoh da je nadjem preko FB, da li da je trazim kao platnene pelene ili po njenom imenu i prezimenu?

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: platnene pelene
22.9.2010 9:40:04   
Neca xxx
Trazi je po njenom imenu i prezimenu ili potrazi BabySaurus.

(odgovor članu lejlaa)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: platnene pelene
22.9.2010 13:27:36   
mamina cura
Javila se, malo je guzva pa ne stignem sve odgovoriti odmah ;)

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: platnene pelene
24.9.2010 16:33:29   
lejlaa
cure super ste, mamina cura je vrlo expeditivna i javila se, a vama hvala velika na pomoci. Sad vi stupate na snagu :) naime ja aBd ocekujem blizance. Trudnoca mi je vrlo rizicna aBd za sedmicu bih trebala uci u 8. mejsec trudnoce. Mozete li mi na osnovu vasih iskustava, konkretno kada su u pitanju pelene maine cure predloziti sta bi mi najzahvalnije i najekonomicnije bilo da kupim i koliko. Meni recimo one AIO izgledsaju jako primamljive jer je sve u jednom a one su i OS znaci od pocetka pa do skidanja pelena skroz, doduse i najskuplje su. Da li bih trebala kupit i koju tetra pelenu i zastitnih gacica jer ove tetrice su pravo jeftine. Molim Vas dajte iznesite sta vi mislite koliko cega bih trebala kupiti, da mi ne bude ni preskupo i i da ispun java svrhu, jer meni treba svega puta dva. Pusa od nas 3u 1 user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: platnene pelene
3.2.2011 11:36:08   
alef
Tema vidim duugo nije podignuta. Zanima me, osim narudzbe da neko sasije, postoji li u Sarejvu neka radnja gdje bi se platnene pelenice mogle kupiti?

(odgovor članu lejlaa)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: platnene pelene
3.2.2011 11:53:05   
Lejla Ka
Osim šivenih bila je neka linija MioBambino u DM i u Baby Shop-u, međutim mislim da je zbog manjka intresa prestala prodaja tih pelena. Bilo je kupiti i nekih platnenih u Turbo Limaču, ali ni toga više nema. Znam da se platnene dosta prodaju preko interneta, s tim da je to puno suplje nego naručiti da se sašiju.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: platnene pelene
3.2.2011 13:09:10   
djoisa
odusevile su me ove platnene pelene user posted image  kada dodje vrijeme nabavit cu ih za svoju bebicu...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: platnene pelene
3.2.2011 13:12:26   
mamina cura
U Sarajevu ili bilo kojem BiH gradu ih neces moci naci user posted image U turbo limacu su bile neke punjenje sa polyesterom user posted image a Bambino Mio su bile ili jako male ili nikakve (po DM marketu). Bambino Mio ima negdje u Citluku predstavnistvo pa mozes i tako probati, mislim da je T mama iz Tuzle tako kupovala i da je skupo placala.... 

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 664
   RE: platnene pelene
3.2.2011 16:06:48   
mamina cura
zato sam ja krenula siti svojoj malenoj.. jednostavno ih nema a niti je ko cuo da postoje... svi misle na tetre kad pitam za platnene...

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: platnene pelene
14.2.2011 15:12:52   
Hanady RR
Molim vas da kontakte oko kupovine pelena i porizvoda koje šiju naše forumašice a imate saznanje o tome obavljate preko PP poruka.
Sve ostalo biće brisano je rnije u skladu s apravilima foruma.
LP
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: platnene pelene
24.4.2011 9:54:09   
alef
Evo i ja sam usla u deveti mjesec i nabavila 20-tak pelena... za pocetak obicnih tetri i prefold... Ove domace tetre mi djeluju nekako supljikavo, ko gaza... ima li nekih malo gusceg tkanja?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: platnene pelene
24.4.2011 12:58:30   
malena sharena
Gdje zivis i gdje si ih kupila? Ako si u Sarajevu, imas u Amku na Mojmilu i na pijaci na Otoci dobre tetra pelene, isti je proizvodjac. Ja ih koristim svakodnevno vec godinu i po i u odlicnom su stanju.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: platnene pelene
2.5.2011 11:41:33   
alef
Pa upravo u Amki sam kupila... Pcelica Maja brend. Mozda ce se malo pokupiti pranjem, sad su skoro sasvim prozirne, bas nekako rijetko tkanje... Uzela sam i jedan paket Bambino Mio, pa cemo vidjeti dalje da nabavim i koju moderniju pelenicu...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: platnene pelene
27.9.2011 17:21:50   
disneymom
Mojasestra jenedavno rodila i razmislja o koristenju platnenih pelena, nasli smo ove bambino mioi cine se dobre cule smo da su skuplje al njoj to nije problem jer je u pitanju ipak zdravlje bebe,zanima nas ima li itko iskustva sa bambinomio,jesu komplicirane?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.12.2011 21:03:35 >

(odgovor članu alef)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: platnene pelene
21.11.2011 8:31:09   
hampsi
Mi smo dobili ove pelene, kupljene u DM-u i mogu reci da su grozne! Ja sam onako sva sretna obukla maloj i nakon par minuta dijete totalno mokro i jos pride  ogromna  fleka na sred dnevnog boravka. Ja ih ne preporucujem, ne bacajte pare.
Nadam se da su ove koje sije mamina cura bolje, jer bi ih rado pocela koristiti. Mislim da nam nije kasno iako je user posted image malo veca. Mi imamo problem sa znojenjem a sve ove pelene su do pola ledja i svaku noc je njoj ta pelena sa unutrasnje strane (na ledjima) mokra. Pelene mijenjam konstantno i dosadilo mi je a nadam se da ce uz ove vise htjeti na tutu user posted image


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu disneymom)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: platnene pelene
2.12.2011 20:33:35   
neki novi klinci
eko beba ...cestitam na odabiru! ... ja sam jedno dijete "izvukla iz pelena" sa 20 mjeseci, a evo i drugo polako "izvlacim", a ima 18 sad... i mislim da su zasluzne upravo platnene pelene. Skoro sam pocela iscitavati o platnenim pelenama po forumima i svaka cast onima koji ih koriste... i naravno onima koji ih siju i brinu se za male guze. Ja sam za prvo dijete dobila pelene iz Holandije, a za drugo sam nasla tetu sivalicu u Sarajevu koja mi za 2-3 dana zavrsi turu od 8-9 pelena ...(poslije prve bebe sam sve pelene poklonila) pa trazila tetu za naredne ture :) ... cas posla mi odradi ... i nikada ne bih stavila jednokratne pelene vise na bebeće guze user posted image za sve zdrave guze

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: platnene pelene
16.1.2012 13:57:38   
KupusLivada
evo i ovdje da pitam - treca sreca - znali iko gdje se kod nas imaju kupiti snappy kopce za tetra pelene?

http://www.cheekymonkey.ca/SnappiFasteners.htm

koliko vidim po svijetu se svugdje koriste uz tetra pelene, kod nas jos ne naletih...

hvala unaprijed....

(odgovor članu neki novi klinci)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: platnene pelene
16.1.2012 14:02:13   
KupusLivada
btw evo par ideja za povijanje pelena za nas totalne laike :D

http://www.youtube.com/watch?v=gasWvBJEDlU&feature=endscreen&NR=1

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: platnene pelene
16.1.2012 17:05:25   
mamina cura
Na netu ima mnogo nacina slaganja tetri ili prefold pelena. Snapi kopcu trebas naruciti s neke stranice, nema ih kod nas.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dnevno spavanje
sirnica

Moj trogodišnji dječak ne voli da spava danju-uvijek vodimo rat. Da li je rano za izbacivanje dnevnog spavanja?

da (55%)

ne (45%)


Broj svih glasova: 110

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *