|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 21:35:50   
marinčii
mya sve tri haljinice su predivne ali meni se prva najviše sviđa,ivanak kako su ti cure već rekle mislim da je super ideja imat švedski stol a usput i lakše ti tako dođe

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 21:37:41   
Anoniman
mya,i ja sam  za prvu varijantu superr mi jeuser posted image user posted image user posted image slatka.....
Oooooo,pa vidim vi se poceli pomalo spremati za rodjendan neka neka,sad ce to za tren oka proletiti vrijemeuser posted image

(odgovor članu marinčii)
  Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 21:53:57   
dafri
ivanak izbor hrane je odličan,čak i previšeuser posted image
mya i meni je prva haljinica najslađa,odoh sada naš izbor uslikatiuser posted image user posted image
nama je rođendanko blizu ,mi smo se odlučili za jedan restoran,
dogovorili smo mezu, uštipci ,sirevi,razne salate,
večara teleće šnicle sa prilogom i salata,
i naravno nezaobilazno  jagnjeuser posted image user posted image tortu ću naručiti vjerovatno sa likom dore ili bumbe
nadam se da je dovoljnouser posted image
planirali smo od 6 naveče ,ja sam svojim šapnula da polako ustaju oko 9 pa će ih nadam se slijediti i ostala malo starija familija,a mi mlađi ostajemo do...




_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 22:36:52   
Mya_81 RR
Ja ću Minji praviti tortu i mislim da ću staviti gore figuricu Bumbe...to je jedini crtani na koji ona reagira i sva sreća nije ga teško napraviti....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 23:22:30   
Apotekarka
Mya prva haljinica mi je najljepsa...
Joj i mene frka hvata od prublizavanja tog velikog dana,kad,gdje,kako...sto s hranom
Problem je sto mi prostor nwe zadovoljava puno gostiju a imat cu ih,napravila bih vani ali ajd Boze zbnaj kakvo ce vrijeme biti....
Ja sam kontala ovako
Meza(sir,sunka,cajna,vrat ili nesto sl.)
Razmisljala sam o tome da ispecemo mozda 2 saca(teletina i krompir)kao glavno jelo i ubaciti malo povrca ,najlakse a svi vole
pite i salate
kolac neki i rođendanska torta...
domace pogace
P.s Radim taj dan jos ako budem druga smjena nemam ni vremena da pravim nesto puno a da prije na dan pecem nema smisla podgrijavati...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 1:00:10   
Anoniman
Mya, haljinice su medene, a joj ne znam koju bih izabrala da sam na tvom mjestu, sve su super, skontaj sta joj najbolje pristaje, ipak je ona slvljenica, ljubimmmmmuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 9:33:06   
Anoniman
ja navijam za br.1user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 9:36:17   
Skvo RR
Meni se najvise svidja haljinica broj 2.user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 16:00:47   
ivanak
meni je najbolja haljinica br.1




_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 16:26:41   
Mya_81 RR
Hvalaaaaaa na glasanju user posted image ...baš ste mi slatke user posted image Mi ćemo kao prave cure sve to fino isprobati pa ćemo vidjeti u kojoj nam najbolje izgleda guza i nogice user posted image Moramo super izgledati, ipak će biti puno dečkića user posted image ...jest da smo mi zauzeti pa smijemo samo gledati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 16:41:02   
škorpija
jao, jao , jao haljinica, medene suuuuuu, ja biram br. 2, nekako mi je najveselija a ipak je minjica ljetna beba i te boje joj mislim pristajuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 16:42:52   
škorpija
dobro si se ispravila u zadnji čas ovo za dečkićeuser posted image , nemoj da ajdin dođe tamo da ih sve žikuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 16:52:02   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  jesmo li ovo i mi došli na red, junske bebe user posted image
Mya i ja glasam za haljinu br. 1 user posted image
Eh ja sam se nafurala da pravim user posted image  tortu ali moramo napraviti makar još jednu prije velikog dana user posted image  Kako sam samo uzbuđena user posted image  Uh ljubi ga majka!! user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.5.2010 17:51:20   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

dobro si se ispravila u zadnji čas ovo za dečkićeuser posted image , nemoj da ajdin dođe tamo da ih sve žikuser posted image


E, baš neka se zna da će na roćkasu biti puno slatkih dečkića, ako je to jedini način da ga mama napokon dovede malo kod nas user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.5.2010 14:39:41   
istra09
Drage RR-e,
primiče nam se prvi rođendan, pa sam vas htjela zamoliti za pomoć.

Odlučili smo da proslavu organizujemo vani, za cca 30 ljudi (uža rodbina i prijatelji).

Budući da bi se proslava dešavala početkom jula, očekujemo lijepo vrijeme, pa smo odlučili da to bude u nekom lijepom restoranu koji ima baštu vani, ali koji ima i prostor unutra (rezervna varijanta-u slučaju kiše).

1) Imate li mi predložiti neki lijep restoran? Kakva su vaša iskustva sa restoranom u Nahorevu - "Kod majmuna"?
2) Tortu bismo naručili kod "Elmini" - koliko dana ranije je potrebno izvršiti narudžbu i da li se može otići do njih? Gdje se nalaze?
3) Gdje ste kupovali balone, trakice...i ostale zezalice...? Šta biste mi preporučili? 
4) Imate li kontakt telefon klovnova, animatora i sl., budući da će biti djece svih uzrasta?

Dobro bi mi došla svaka vaša sugestija.

Hvala unaprijed.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.5.2010 14:58:40   
Hanady RR
evo draga 1. da ti odgovorim.

1) ja sam bila u navedenom restoranu na slavlju vjenčanja i zaista je fino i uslužni su i lijepo je za djecu...s tim da nisam upućena u cijene koje se tiču organizacije proslava, u privatnom porodičnom aranžamnu vrlo je ukusno tamo nedeljom ručati i povoljno za lijep ambijent.
- meni je lijep prostor i u lovačkom domu iznad pionirske doline....ima parkić za djecu, veliki parking prostor prostor je natrkriven vanifino čak i u slučaju blaže ljetne kiše lijepo je....usluga odlična, cijene povoljne, ambijent prelijep.
- moji prijtelji su organizirali 1 rođendan svojoj djecu u Unitiku...u prizemlju restoran...unutar postavljen švedski stol a vani je bila bašta da se sjedi i djeca su imala dovoljno prostora za igru...mada meni je varijanta tog zelenila mnogo više lijepa, ali ovaj aranžman je bio zaista povoljan.
2) dan - dva prije treba naručiti tortu, na fb imaš ''Elmini'' grupu...imaju mobitel broj i sve ostale kontakte i dosta slika pa nazovi gazdaricu i dogovori da ih posjetiš ako želiš takvu vrstu dogovora-lično.
3) e sad ovaj dio zavisi ti od tematike...
u konzumu je nekada bio divan izbor ali sad su baš utanjili...tematske izbore hit brendova imaš u TL ali cjene su malo previše...Merkator ima divne džidže ali je skup do bola...recimo da komletiraš sve za 13 djece i uz to uzmeš svjećicu dođe oko 60KM.
međutim kombinacijom kupovine na 2-3 mjesta može ispasti povoljno....
ja sam za rođendan svojoj kćerkici kupovala na 3 mjesta...KOnzum, Merkator a tu sam kupila sve ono što nisma našla u Bagateli. naime u Bagateli na Koreji ima ogroman izbor čaša tanjira manjih i večih, zastavica za ukrašavanje, balona i stoljnjaka...samo sve je različito...pa sam ja fifi i tviti program kobinovala na tri pordajna mjesta što je bilo zaista isplativo. Evo recimo zastavice za ukrašavanje su u merkatoru oko 6 KM dok je u bagateli 1 KM.  tanjiri i šače u bagateli su po 10 pfeninga a u merkatoru i konzumu su recimo 7-8 tanjira cca 3,00 KM
Najbolje balone imaš u Merkatoru i to je isplativo ja uvijek kupim kesicu od 50 komada rozih i žutih....i nekda mi ostamne i za naredni rođkas...jedna kesica je oko 4,5 km.
nadam se da sam ti malo pomogla.
4) animatore ne znam...ali moja kolegica je pozvala jednu od igraonica i zamolila da joj daju broj nekog animatora i tako nabavila čak 2 klovna. Moja kolegica sada je u švajcarskoj ako se čujemo ovih dana putem fb-a pitat ću je za broj.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.5.2010 15:03:19   
Anoniman
Meni je Velika basta super restoran...sav je u cvijecu i vockama...ima kapiju koja se zatvara...ima parking ispred...dobra klopa...ma savrsen mi je

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.5.2010 15:15:58   
Anoniman
evo nasla sam i sliku...ima tu jos stolova... i nadkriveni dio...a ima i skroz zatvoreni dio

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.5.2010 16:46:29   
škorpija
super je velika bašta, al mene i ajdina je ovdje napala pčela, al to nije do restorana već do nasuser posted image problme sa otvorenim prostorima je što u ljetnim mjesecima pčele, ose i druge bube lete na slatku hranu pa bi moglo biti nezgoda, inače ideja je superuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 18:35:02   
delly
pozdrav drage, evo listala malo unazad  i vidim lijepih slika i slatke  kuc kuc od drvo djecice  i ljepih haljinica  ,kosuljica ma sve lijepo user posted image user posted image user posted image  
mi slavimo akobogda 25.07 user posted image user posted image   sve smo uradili , planirali kuci ali necemo putujemo dole pa cemo u restora, to smo iznajmili,pjevace isto , pozivnice su vec poslane ljudi su se odazvali, kuma imamo user posted image   e sad me interesuje kako to kumstvo funka ??? znam nesto a nemogu da spojim npr  zahvalnice  sto se djeli gostima kao zahvala sto su dosli sa nama da oznace daj dan sta bi se moglo dati ??? kupila sam male  princess vrecice  malo vece  od dlana i sad sam kontala za zahvalnicu jednu malu rozu bebicu sa flasom koja je  malo manja od dlana (stane u saku) i na njoj napisati datum ,ime male i to je to . sad dajte mi ideju ,savjet kako sta . i dali je ideja dobra za zahvalnice ili najbolje dali imate vi koje da stavite sliku .

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 18:43:23   
ivanak
kako to da treba kum/kuma? Čemu on služi?
A te zahvalinice? A joj, ja prvi put čujem i za jedno i za drugo....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 18:45:43   
škorpija
joj dely kod tebe će biti prava feštauser posted image user posted image user posted image , afakt ni ja ne znam kako to funkcioniše sa kumstvom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 18:47:26   
Mya_81 RR
Ja sam već tamo na bebama napisala da j aprvi put čujem da se zahvalnice prave za rodjendan, a znam da je tako za vjenčanja...samo te nisam skužila je li beba na papiru nekom ili baš beba igračkica user posted image ...meni je bolja opcija slika curice i onda napisan datum i ostalo...možda staviš još tekst u stilu 'jedno veliko hvala i zato vam evo ova zahvalnica mala' ili tako nešto....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 18:48:48   
Mya_81 RR
Delly, je li za kuma/kumu misliš na šišanu kumu i to? Jer ja za drugo nisam čula...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
26.5.2010 22:32:03   
delly
da draga mislim na to i samo je jedan i to kum moj mali burazer user posted image  .
beba  je  onako ukrasna kao figurica, uslikala bi pa da mi kazete vase misljenje ako moze ?

to sa kumstvom me zbunjuje . nebi davala sliku male  kao zahvalnicu ( necu da mi svako ima sliku user posted image user posted image )  

ima puno familije brate user posted image  pa eto mi smo htjeli tako ali nadam se da ce biti ok .



_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *