|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:05:27   
škorpija
ma jedna, moja rodica studenticauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:07:36   
Anoniman
Hej, ba, ja sam sad malo zbunjena, je li ovo škorpija ili fakat neko drugi, mislim da ne komentarisem bezzeuser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:50:43   
megi
joooj kako je bilo fino, a mi bolesni smrc smrc smrc

nadam se da ajdin (odnosno mama) nije pojeo svu tortu i da ce nam ostaviti komadicak
pusa

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.4.2010 13:00:22   
iv@ncica
kako ste pepi....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
23.4.2010 14:11:52   
milenium

I
a jeste bile u onoj novoj radnju orginal marines...uh što tamo ima mornarskih fazona za dječake slatkih ....samo iskreno cjene su im paprene.user posted image




kod nas ima orginal marines već 15 godina i još nisu zatvorili.ipak je to marka pa cjene moraju biti malo veće.kao i u'' iani''.rade ko država.

škoripja preslatki steuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 0:03:29   
Sonja
ajdin je presladak stvarnouser posted image
ja sam pocela pripreme...cak smo malo i kreciliuser posted image hajd reko da osvjezimo..
u pon.krecem u potragu za odjecom nadam se da necu puno trazit......

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 10:22:30   
gvendolina
sonjice super za krecenjeuser posted image user posted image user posted image   i ja sam to razmisljala,jer smo krecili prije mog poroda i bas je sazrelo za krecenje:medutim odustali smo,ne mozemo sticiuser posted image
Mi smo definitivno odlucili da prvi dan bude porodica,a za prvi maj cemo raju.Ja sam mislila da sam najveci problem rijesila,ali sad ne znam sta cu od hrane pripremitiuser posted image  
Prvi dan sam mislila zapeci piletinu i krompir,pite i salata.trebala bi jos i teletinu,ali ne zam kako da je spremimuser posted image user posted image user posted image ima li neko prijedlog PLIZZuser posted image

Drugi dan cemo janje peci,ali sta josuser posted image Posto ce nam ljudi doci na uranak moram im pripremiti i dorucak,ali ni sama ne znam stauser posted image user posted image user posted image A jos ne znam ni sta cemo  za tortu,da li da uzmem jednu za oba dana ili 2 torteuser posted image nisam smislila ni koji bi likuser posted image   joooj ja sam se sva zapetljala,na sta ce to na kraju licitiuser posted image user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 12:08:30   
škorpija
gvendy dušo nemoj se toliko sekeirati, čir ćeš dobitiuser posted image . predlažem da za doručak za 1. maj kupiš kobasica i ćevapa i fino na roštilj dok janje ne bude gotovo, tako mi uvijek radimouser posted image . a možda da pripremiš rolovanu teletinu, ako ne znaš kako, ima u merkattoru gotova pripremljena (znam da je hanady to spominjala).
sad je najvažnije da se odlučiš za tortu, odnosno koji oblik i lik želišuser posted image možda ti je najbolje da uzmeš dvije manje, jer će biti malo bezez da sutra izvadiš pola torte pred narod. e jedino ako ćeš drugi dan samo isjeći komade torte i tako ih iznijeti, onda možeš i jednu veliku.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 21:56:07   
gvendolina
bas sam se nesto zapetljala,bez ideja sam totalno a dan D sve blizeuser posted image Gledala sam tu teletinu,ali sam mislila nesto jednostavnije.Ja bi najradije da se posvetim puhanju balona i dekoracijiuser posted image   A za tortu je i mm govorio: "Neces valjda pred ljude pola torte iznijeti"  user posted image .Ja mislila da izrezem i tako posluzim. A to za cevape prije janjeta je dobra ideja,samo moram naci koga cu zaduziti da to prziuser posted image  

ali sve to na stranu,ono najvaznije je da smo uspjeli upotpuniti rođendanski outfituser posted image user posted image user posted image   Danas smo u Mališi nasli super pantalonice,uži model,bas za nas manekeneuser posted image  


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 22:01:12   
M kao Mama
Meni je Elma od jedne velike napravila dvije torte i baš su velike bile, tako da ti je moj prijedlog da se za torte obratiš elmi, našoja za hranu, ne znam, opet ćeš morati sama donijetu tu važnu i tešku odluku, 

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 22:08:40   
gvendolina
mislila sam i ja kod Elme naruciti,samo jos da skontam sta i kolikouser posted image   je li vama pravila tortu na sprat ili odvojeno?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
24.4.2010 22:33:16   
taurus
Rolovana teletina iz Merkatora je extra narežeš je hladnu i možeš ostaviti i za sutra. Za doručak serviraš opet tu teletinu, narežeš još nečeg suhog i sireva, salata, maldi sir i pavlaka i etouser posted image user posted image . Ipak je to doručak  a ovo ti nije komplikovano.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
27.4.2010 15:26:53   
Sonja
i kod nas pripreme teku..
za 1 maj cemo okupiti rodbinu a 2. cemo pozvati drustvo nase..
moja mama mu je kupila odjecu i svidja mi se.crne pantolice i maica a preko kao dukserica..lijepo mu stoji a i pamuk je pa ce se lijepo i osjecatiuser posted image

tortu smo naruciliuser posted image bit ce njegov omiljeni pjevacuser posted image gummybearuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja se necu puno patit oko jela jer ce biti rostilj i jos cu napravit meze i to je to...uglavnom niko nece ostat gladanuser posted image

gvendolina ti si se bas ufrkala...opusti se malo i uzivajuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
27.4.2010 15:46:38   
gvendolina
Evo malo sam se opustila,kupili smo sta cemo obuci i sad polakouser posted image   Mama mi je na godisnjem pa ce moji doci ranije da mi pomognu sa pripremamauser posted image ovih dana sam iscitavala recepte na coolinarka i ovdej na rr,sastavila sma meni sto je najvaznije,valjda cu sve sticiuser posted image
Nadam se da ce nas vrijeme posluziti za 1.Maj ne znam kakve su prrognozeuser posted image
Mi smo Ajdinu kupili kosuljicu i pantalone,cipe smo ranije uzeliuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
27.4.2010 17:21:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gvendolina

Nadam se da ce nas vrijeme posluziti za 1.Maj ne znam kakve su prrognozeuser posted image



Sunčano, navodno 24 stepena.....
Sretno!!!!

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
27.4.2010 17:29:31   
Sonja
e nek si nas obavjestilauser posted image
hvala

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.4.2010 10:27:26   
Sonja
gvendi jel sve spremno za veliki dan???
mi jos da kupimo hranu i pice sutra i to je touser posted image
posto necu biti na netu par dana zelim da cestitam Ajdinu rodjendan i pozelim sve najbolje.
a izvjestaj sa Adinovog rodjendana cu napisati za par dana:)

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.4.2010 15:18:52   
gvendolina
hej draga evo Ajdin i ja citav dan pospremamo kucuuser posted image
Uglavnom smo sve pripremili kupili smo pice,a danas ce mm uzeti meso i povrce. narucili smo i torticuuser posted image
enisice hvala na inf o vremenu nadam se da ce nas aBd posluzitiuser posted image user posted image user posted image

Sretan rođendan i Adinu i sve najbolje u zivotu od sca zelimouser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 8:36:27   
ivanak
Jutro svima. Mi ćemo idući mjesec godinu dana i ja bi volila pokupiti savjete od vas koji ste slavili prvi rođendan.
Znam da treba biti nešto posebno i želim da budem.
Mi živimo u malo kvadrata pa ne mogu sad primiti svih 20 ljudi i pravit im večeru.
Ja ne znam kako vi pravite - jeli ide kao svečana večera ili što?
Ne znam, možda jedino da napravim kao švedski stol.
On bi se sastojao od:
- naresci mesni, sirevi ( više vrsta - gauda standardno, tvrdi okrugli sir na trokutiće isječen ), napravila bi sirnicu sa domaćim korama, i hladno meso, tj. rolana teleća prsa
- napravila bi patliđan zapečen sa sirom i gljivama, izdubljene pomadore sa mljevenim mesom i sirom na vrhu zapečene
- salata od hobotnice, inćune, grčka salata
- kruh domaći bi napravila
- sitni kolači ( mađarica, orahnjača, lambada )
- i naravno rođendanska torta velika na 2 kata i još jedan kolač uz to.

Što vi mislite o ovome menue?


< Poruku je uredio ivanak -- 12.5.2010 8:37:04 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 8:42:30   
R&T@
Svedski sto je najjednostavnije rjesenje.
Tvoj menu mi se cini o.k.
Bitno je samo da se ti ne umaras, pogotovo u tvom stanju...
Ne znam je li ti komplikovano praviti to povrce, ako ces praviti i kruh i pitu...
Ne dozvoli da provedes dan u kuhinji....
Koliko god bude gostiju ti sve poredaj na sto, i pice i tanjire i hranu...
da sto manje hodas i umaras se...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 8:49:34   
ivanak
Nije to problem za napraviti. Ne bi ni ja provela dan u kuhinji pa zato bi nešto jednostavnije, a opet da ima svega.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 18:01:59   
Mya_81 RR
Jest da nam je za planiranje ostalo mjesec i pol, već biramo haljinicu i trilemi sam šta odabrati user posted image Ali bolje da me i to muči nego da još nemamo ništa u izboru...

user posted image

user posted image

user posted image

Prva mi je najbolja, ali mislim da će nam biti velika, a i zadnja mi je predivna ali smo je imali i u manjem broju tako da ju je jednom nosila prošlo ljeto, ali je niko nije mogao vidjeti jer je ležala u kolicima (imala je svega 3 mjeseca tada)...

Dalje, niti znam gdje ćemo slaviti i šta ćemo jesti i piti, ali bitno je da imamo outfit odredjen, a ostalo šta nas briga user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 18:04:50   
Mya_81 RR
Ivanak, Tajru bih u potpunosti potpisala...pogotovo što si u drugom stanju, a i inače zašto bi ti na djetetov rodjendan provela radno....u takvim situacijama samoposluživanje je super stvar user posted image user posted image user posted image user posted image

Zaboravih napisati da meni zvuči super user posted image user posted image I da imam veliki stan i mogućnost da svi sjede za stolom svejedno bih se odlučila za opciju švedskog stola....


< Poruku je uredio Mya_81 -- 12.5.2010 18:07:11 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 21:00:10   
ivanak
Znači, večinom ljudi rade švedski stol na takvim prigodama ili?
Pa opet, kad pogledate, kad se dolazi na svadbu opet je švedski stol.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.5.2010 21:31:49   
Mya_81 RR
Da, pretpostavljam da većina radi taj princip...jednostavnije je, treba manje mjesta, a ljudi si onda samo biraju šta će i kada jesti...slobodno budi bez brige i napravi tako user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *