|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:11:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače
e hebiga...je li inace nemaju veci ili nemaju u toj radnji?? posto imaju dvije orkestre


ljudi ona orcestra u gradu zatvorena...da nije preselila...ja bila prije 15-tak dana...ostenm u šoku...sad me vi napomenuste na to da upitm.

a jeste bile u onoj novoj radnju orginal marines
...uh što tamo ima mornarskih fazona za dječake slatkih ....samo iskreno cjene su im paprene.user posted image

gdje je touser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:14:22   
Hanady RR
http://www.originalmarines.it/

ma zaista ima fantastičnih stavrčica...ja se razbolilauser posted image ...kupila sam kapicu i body za sekinog bebača


< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.4.2010 0:01:50 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:39:34   
gvendolina
hanady je li to ona radnja exit pokraj tramvajske prugeuser posted image jednom sam ulazila tu ali nije bio bas neki izbor,mozda im je nesto novo stiglo

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:43:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: gvendolina

hanady je li to ona radnja exit pokraj tramvajske prugeuser posted image jednom sam ulazila tu ali nije bio bas neki izbor,mozda im je nesto novo stiglo

ne ne ta...to je roba outlet znači sve skupljeno iz svih sezona po povoljnijoj cjeni...ima radnja u onome rdu na čaršiji dgje je bambi Av-Av...malo ispod čini mi se.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:13:16   
škorpija
uuu onda bih i ja trebala do čaršije prrošetati, a tortu sma uzela kominaciju čokolada-banana kontam zbog djece da nije jaka, mora i ajdin torte probati, a ukrasiće je naravno slika elmauser posted image , tananaa, tananana, elmov svijetuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:16:03   
Hanady RR
škorpija pogledaj i ovo iznad orginal marines...da središ dečkića...
jesi išla na dobrinju u merkator -skadal radnja...ima coll majica za dječake ...oni su meni baš onako fuul cool sa garadrobicom a nisu ni skupi. i da još sam ti htjela reći da pogledaš teranovu oni imaju slatkih onih pletnih prsluka za dječake u kombinacijama sa coll košama ili čak dukserice koje su ima baš onako frajesrske.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:20:33   
škorpija
ma hanady izluđuje me što je većina garderobe stvarno lijepa na vješalici ali na mom bebiju izgledauser posted image , on je malo bebeli i ima kratke noge, pa sve što mu valja u struku moram 5 puta podvrnuti i stvori se gutauser posted image , a rukavi su nam svi dugi ako je na trbi dobra majica ili košuljauser posted image
već sam tri kombinacije promjenila i imam sad već stvari koje su propala investicija, probamo mi stvari al on počne da se dere ko da ga kolju i ja na kraju smao pokupim robicu i dome na kasuuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:24:45   
Hanady RR
ma i moja farah je debela...pa tvoj bebi je meni se čini i tanji od nje user posted image user posted image user posted image

hej znaš šta sam vidjela...to je super...u bagateli kod intereksa imaju pantolice maskirne sa džepovima...i ono kroj su kao burence...sad mu mogu biti kao duge a iduće godine trofteljne-takav je kroj. Koštaju punih 10 km...ja kad sam im vidjela američku marku jer moja hanady ima takve iz amerike kontala zaboravili staviti još jednu 0. i na te tole uzmeš mu običnu bjelu maju sa okruglim vratom ili benetoku ( ono samo piše naprijed natpis) ili teranova. Može uz ove tole super i čisto bordo maja ( nevjerovatno kako lijepo stoji crvena uz njih. )


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:27:11   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače
e hebiga...je li inace nemaju veci ili nemaju u toj radnji?? posto imaju dvije orkestre


ljudi ona orcestra u gradu zatvorena...da nije preselila...ja bila prije 15-tak dana...ostenm u šoku...sad me vi napomenuste na to da upitm.

a jeste bile u onoj novoj radnju orginal marines
...uh što tamo ima mornarskih fazona za dječake slatkih ....samo iskreno cjene su im paprene.user posted image

gdje je touser posted image



E, ova radnja je bila u našem shopping centru kad se tek otvorio...zatvorili su vrlo brzo...pitam se zašto user posted image Cijene im fakat jesu dobro napucane....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:32:39   
Anoniman
Cao,cao,vidim novi rodjendani na pomolu,super user posted image user posted image user posted image user posted image , i super sto mame izludjuju od planovauser posted image , a mi stariji cemo mirno cekati slicice i zezati vas pomalo naravnouser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:34:42   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: sahara

Cao,cao,vidim novi rodjendani na pomolu,super user posted image user posted image user posted image user posted image , i super sto mame izludjuju od planovauser posted image , a mi stariji cemo mirno cekati slicice i zezati vas pomalo naravnouser posted image



Uh, uh...što nam se neko počeo folirati user posted image

Prvo na temi ishrana beba od 4. mjeseca, pa sad ovdje...neka, neka user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:40:31   
Anoniman
May, ma nismouser posted image , ne znam ja ko je ovdje slatki folirant sa sesirom na glaviuser posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 23:57:10   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače
e hebiga...je li inace nemaju veci ili nemaju u toj radnji?? posto imaju dvije orkestre


ljudi ona orcestra u gradu zatvorena...da nije preselila...ja bila prije 15-tak dana...ostenm u šoku...sad me vi napomenuste na to da upitm.

a jeste bile u onoj novoj radnju orginal marines
...uh što tamo ima mornarskih fazona za dječake slatkih ....samo iskreno cjene su im paprene.user posted image

gdje je touser posted image



E, ova radnja je bila u našem shopping centru kad se tek otvorio...zatvorili su vrlo brzo...pitam se zašto user posted image Cijene im fakat jesu dobro napucane....



mi dobili dva bodija iz te radnje, jedan bijeli i jedan tamno plavi sa polo kragnom, preslatki. ali cim sam oprala obojilo mi sve u masini - sreca pa sam bebiju i prala sve sto je bilo u toj nijansi. pored toga, malko su mi sad kruci. mi jos ne koristimo omeksivac, pa mozda je zato, mada druge stvari nisu imale tu reakciju na masinuuser posted image . (opsjednuta sam reakcijama na vakcine, ide nam boca za koji dan)


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
17.4.2010 10:17:09   
ivanak
nema ti to veze sa omekšivaćem. ako pušta, pušta.... većinom kad roba pušta boju, onda postaje kruća - tvrđa....



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
17.4.2010 11:40:14   
mama75
škorpija pogledaj u Todoru (ima radnja u Merkatoru na Socijalnom), njihova odjeca je dosta siroka. Mojoj curici njihova odjeca nikako nije odgovarala: duzina OK, ali sve siroko, a ona mrsavica. To mi je bas robica za te bebele guze user posted image I sretno sa pripremama za proslavu. Mi smo prosli to davno sa starijom, a ovoj maloj vjerovatno necu praviti te derneke sirokih razmjera

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
17.4.2010 12:20:47   
škorpija
hvala mama75, vidiš na todor sam i zaboraviluser posted image

a malo off topic, mi imamo dosta tamnoplave odjeće i ako je ispod svijetli bodi sve poboji, iako sma je nekoliko puta prala, čak ponekad  ako namažem nogice losionom i one postanu plaveuser posted image . bojim se da mu oblačim te stvari, ne znam može li ta boja biti opasna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
17.4.2010 15:57:18   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sahara

Cao,cao,vidim novi rodjendani na pomolu,super user posted image user posted image user posted image user posted image , i super sto mame izludjuju od planovauser posted image , a mi stariji cemo mirno cekati slicice i zezati vas pomalo naravnouser posted image



user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

user posted image  

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.4.2010 20:26:49   
škorpija
Evo mi sutra akobogda slavimo prvi rođendan, sve smo pripremili, kupili smo slatki outfit, udoban i pamučan da bebi može da ganja goste, pozvali smo samo mae s bebama, biće oko 10 komada djeceuser posted image .
pošto su to uglavnom bebe puzalice pripremiću švedski sto sa samoposluživanjem, a tortu smo uzeli od mame1 sa likom ajdinovog najdražeg Elma. mislila sma ga učiti da se barem pravi da puše u svjećicu,. ali ništa od togauser posted image .
eto sutra će biti fotke, nadams e da će bebe slušati i da neće biti kenjkave i da se neće čupati, previšeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.4.2010 20:28:24   
maja78 RR
ja se bas mislim da li se spremas za rodjendan

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.4.2010 20:30:45   
ena23
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ooooo cestitam birzdeeeej, jadin je znaci od sutra veliki momak. uh ja ne mogu da vjerujem kako vasa djeca porastose... ko jucer da su sjevkale poruke "porodila se nunichi" "porodila se dadada" "porodila se skorpija" .... a sad vec svo drustvo masilo veliki kec user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.4.2010 20:33:35   
škorpija
majo mi se već  spremili, nadam se da i vi dolaziteuser posted image

ena vrijeme baš leti, ja već u petak na posao, nadam se da ću supjeti barem povremeno da naletim na RR, kao što ti uspjevaš već mjesecimauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
21.4.2010 21:00:48   
mojbebac
jao skorpija super sutra za rockas ..... bice vam super, zurkica prava.... jedva cekamo slicice ..... i lijepo se provedite ....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:00:50   
škorpija
Evo mi smo proslavili prvi rođendan, što neko reče bio je to pravi RR dernek, sa nama su slavile gvendolina i njen ajdin, anidla (bez noe, jadničak malo je prehlađen), tičerka i lana, maja78 i andrej, nora i mama) nažalost falila nam je megi jer je adnica malo bolesnauser posted image )

Dernek je bio super pravi bebećiuser posted image , a evo samo jedne fotkice


user posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:03:40   
Anoniman
Jeeeeeeee, super ste, cestitamo jos jednom, a sto je momak porastao, ma bravo, presladak je, a k'o je ova riba sto ga cuvauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
22.4.2010 22:04:45   
gvendolina
škorpija dernekje bio fenomenalan,svaka cas_t na svemu user posted image Mi ove godine nismo mislili praviti dernek za malu raju,ali aBd planiramo iduce godine,jer smo danas zaista uzivali user posted image
danas smo uzeli kosuljicu za rockas,bila nam je malo potijesna,tako da smo odma od tebe otisli da zamjenimo.prepala se mama da ne nestane brojevauser posted image

sahara ovo mu je starija sekauser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 22.4.2010 22:08:02 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *