|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 16:30:21   
škorpija
katastrofa, kao sto rece škorpija mozes ih obuci kao revizora ili penzica


ja sam rekla konobara ili penzića, ali dobro si, može i revizoruser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 21:15:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: škorpija

ali smo kupili ako ništa svjećicu sa brojem 1, kontam ne do bog može baš nestati kad nama bude trabal pa neka je nek stojiuser posted image


user posted image  ti si legenda.........


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 22:57:11   
gvendolina
jao skorpija dobra si user posted image user posted image user posted image user posted image
a jel ona sa tweety-em iz DM-a,ja sam neki dan gledala i bila je samo jedna a ja je ne kupih,nisi mi je valjda uzelauser posted image
Al ne brinem se ja nama je rockas nakon vaseg pa nam mozete posuditiuser posted image A kad smo vec kod toga skontajte vi sta cete obuci pa nama proslijedite,da se mi ne mucimouser posted image

a cipelice za djecake su bezvezeuser posted image nije fer za curice su predivne


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 23:03:03   
škorpija
koja s tvitijem iz DMuser posted image user posted image user posted image , ja uzela neku bezveznu iz merkatora, pihuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
12.4.2010 11:00:53   
gvendolina
a niste tu kupiliuser posted image ova je preslatka tweety drzi broj 1 ,a ima i onaj macak
ne znam jos kakvu cemo tortu pa zato nisam ni uzela


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.4.2010 17:19:47   
škorpija
mi kupili outfit za prvi rođendan tantarantraranuser posted image user posted image user posted image , presladak je i nije penzionerski ni konobarski. cipele nismo kupili ali  ne opterećujemo se jer svakako ćemo slaviti u kući i ne trebaju na cipeleuser posted image
danas sam i naručila tortu kod mame1, ali nisam još sigurna za ukus, ima li ko kakav prijedlog, imam fore do utorka da razmislim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.4.2010 17:28:01   
gvendolina
gdje i sta pricaaaj,hocemo i mi da se obucemouser posted image user posted image user posted image
mi hocemo cipelice za poklon pa bi voljela da ih uzmemo.A za ukus toritece nisam ni ja sigurna,negdje je shejla pisala koji je uzela i da je bio extra.


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.4.2010 18:02:32   
škorpija
kupili smo u orchestri majicu sa kragnicom, hlače i čarape, sve iz iste kolekcije, guza mu u hlačama izgleda vauuser posted image
vidjela sam slatkih cipelica i patika u radnji eurostep u robotu na socijalnom, nije loš izbor, marka primo, ciciban i shafran
e moram prelistati da viidm koju je tortu šejla uzela

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
15.4.2010 18:33:24   
gvendolina
 evo je tortica-stefani torta
super bas mi je drago,mogu misliti kako mu stoji.moracemo i mi tamo otici,ima li kakvo snizenjeuser posted image al nek kosta koliko kosta ....jednom je '' rođenadan

< Poruku je uredio gvendolina -- 15.4.2010 18:34:46 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 9:10:24   
škorpija
šmrs, šmrc, mi ćemo naš outfit morati zamjeniti jer nam je maliiiiiiuser posted image user posted image user posted image , mislim super mu je ali smao da stoji u njemu, dijete jadno ne može se sagnuti u tim hlačama iako je njegobv brojuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 9:17:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

šmrs, šmrc, mi ćemo naš outfit morati zamjeniti jer nam je maliiiiiiuser posted image user posted image user posted image , mislim super mu je ali smao da stoji u njemu, dijete jadno ne može se sagnuti u tim hlačama iako je njegobv brojuser posted image
user posted image user posted image pa hajed...zamijenite za veci...nije katastrofa

mom su se isto na rodjendan stalno otkopcavali drukeri izmedju nogu...ne znam koji pametnjakovic je mogao staviti tako lahotne drukere na spilhozne od dzinsauser posted image ...mislim dzins je sam po sebi krut...cim dijete sjedne sve se rastvoriuser posted image user posted image user posted image a jos su mu velike

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 9:51:28   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: škorpija

šmrs, šmrc, mi ćemo naš outfit morati zamjeniti jer nam je maliiiiiiuser posted image user posted image user posted image , mislim super mu je ali smao da stoji u njemu, dijete jadno ne može se sagnuti u tim hlačama iako je njegobv brojuser posted image


mogu li namauser posted image user posted image user posted image
kod njih i jesu nekako manji brojevi...mi neke maice zamalo nismo prerasli,pise 18-24 mjeseca a one mu sad knapuser posted image
taman da malo prosetate i odete zamjeniti  jel ti peglancija da mu probasuser posted image





_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 9:54:08   
shejla
IZVORNA PORUKA: škorpija

kupili smo u orchestri majicu sa kragnicom, hlače i čarape, sve iz iste kolekcije, guza mu u hlačama izgleda vauuser posted image
vidjela sam slatkih cipelica i patika u radnji eurostep u robotu na socijalnom, nije loš izbor, marka primo, ciciban i shafran
e moram prelistati da viidm koju je tortu šejla uzela


ja sam uzela Stefani tortu, od Mame1

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 10:17:13   
shejla
to ti je kao Domaca torta kod "Ramisa", ako si jela.... Extra je :)



_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 10:18:50   
škorpija
shejla jel dobra bila ta tortauser posted image , jel ono čokoladan kod tebe

gvendy mislim da bi vama i moglouser posted image , njemu je usko, a dužina mu je ok, hlače su 74 cm, a majica 80 cm. ma peglancija je da mu probam kod kuće a kamoli u radnji, još nemaju onog stola za presvlačenjene, to me nervira

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 10:21:31   
škorpija
dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 10:54:11   
Sonja
ej draga bas mi je zao sto nema veci...sad opet peglanje oko tog sta ces i kako...ljubim slatko medeno majeno ...
i ja Adinu oblacim sve od 18-24m i taman mu hehh
mi smo isto mislili neku maicu sa kragnom i pantolice al lako je pricat valja to naci
blizi se datum a ja NISTA nisam skontala kupila ili bilo sta drugouser posted image
bas sam bezzzeeeeeuser posted image
al inace ja volim radit sve u zadnji tren user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 11:43:38   
gvendolina
Pa zar nema brojevauser posted image dosta sto se moras peglati da nades nesto sto ti se svidja,jos nema brojauser posted image
a nam te pantolice mozda ne bi mogle po duzini ...joj i to ce mi biti problem potrefiti,jer je mrsavko...najbolje mu odgovaraju pantolice koje se mogu podesiti u strukuuser posted image
a sta ste gore uzeli ...hajde odaj da ni mi ne budemo penziciuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 11:47:45   
Hanady RR
ženice jeste li ikada bile u radnji EXIT na baščaršiji ...tamo ima super stavrčica i za dječake i za cure. Joj košuljice su im super...ono fol majica ispod a perko košulja pa na koši aplikacije pilotske itd. a pantolice su im super je se podešavaju u struku i meni je to super varijanta.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 11:50:08   
tea lana
Hanady ima li kosuljica za curice od tri godine ziva vise izludih trazeci za Lanu

< Poruku je uredio tea lana RR -- 16.4.2010 11:51:39 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 11:52:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tea lana RR

Hanadz ima li kosuljica za curice od tri godine ziva vise izludih trazeci za Lanu

ima samo za košuljce je za dečkiće veći izbor...a kakvu ti trebaš...
gore je zasta dobrih džidža za sredit se.
a samo da ti kažem na ciglanam sam neki dan vidjela super košulju za curice...bijela sa onim volanima naprijed...šokiralo me kako nje lijepa a na njoj suknjica na tregere kao primjer 8 suknjica karirana roze-ljubičasto-bijelo) i parvo dobra kombinacija sve košta 25 KM. ja se sve kontam da odem starijoj za rođkas da kupim majkemi kako je lijepo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 11:53:36   
shejla
IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače


krema je cokoladna, a tijesto je sa ljesnicima (ili orasima po zelji)... pogledaj na coolinarika ili negdje recept za "štefani tortu", pa ces vidjeti...
Bila je extra, svima se svidjela...
Kod Elme najvise idu cokoladna i  vanilija/cokolada, ali meni nema torte bez oraha ili ljesnika, pa sam je zamolila da mi napravi ovu. (5 KM skuplje izadje - 40), tako da ako imas neku svoju favorit tortu, reci Elmi, ona sve pravi user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:00:02   
tea lana
ma meni trebaju sto jednostavnije,kragica normalna u jednoj eventualno dvije boje.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:07:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače
e hebiga...je li inace nemaju veci ili nemaju u toj radnji?? posto imaju dvije orkestre

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
16.4.2010 12:09:35   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: škorpija

dadada nema veći, taj isti kompletuser posted image user posted image , a bio je divan
shejla ma dobro je izlgedala na slici, a fakat  ja torte dijelim na čokoladne i voćne, te nijanse mi ništa ne znače
e hebiga...je li inace nemaju veci ili nemaju u toj radnji?? posto imaju dvije orkestre


ljudi ona orcestra u gradu zatvorena...da nije preselila...ja bila prije 15-tak dana...ostenm u šoku...sad me vi napomenuste na to da upitm.

a jeste bile u onoj novoj radnju orginal marines...uh što tamo ima mornarskih fazona za dječake slatkih ....samo iskreno cjene su im paprene.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *