|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
24.4.2010 17:58:06   
R&T@
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
predivne su vam torte.
stavite ih na temu ''najljepša torta za prvi rođendan'' da ih i tamo imamo kad su ovako fineuser posted image


Slazem se, ja nisam ni znala da ima i ovdje slika!

Mya, a kako si dobila ovaj izgled lego kocki, ove tackice? 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Fondant
24.4.2010 18:05:07   
Mya_81 RR
Tajra, kad sam razvaljala fondant na neka 1-2 mm onda sam kružiće kružila sa slamkom i onda krug po krug stavljala na ove pravokutnike.....čini se teško, ali zaista nije, mada jest potrebno dosta vremena...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Fondant
24.4.2010 18:08:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Mya_81

Eh, evo i mog prvog samostalnog fondant čuda. U prilog mi definitivno nije išla gornja kora koja se raspala, a nisam imala vremena da pečem novu tako da nije tehnički baš savršena, ali za malog slavljenika je bila puno više od toga što mi je ipak najvažnije user posted image

user posted image



e ako je prvo cudo sta bi tek bilo da si profesionalac
stvarno je vrhunska user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superr nema stauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Fondant
24.4.2010 18:09:51   
Nejrica
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Eh, evo i mog prvog samostalnog fondant čuda. U prilog mi definitivno nije išla gornja kora koja se raspala, a nisam imala vremena da pečem novu tako da nije tehnički baš savršena, ali za malog slavljenika je bila puno više od toga što mi je ipak najvažnije user posted image

user posted image


Nemam rijeci,bas je prekrasna,Mya svaka cast zeno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Fondant
24.4.2010 18:17:06   
anelinos
prekrasno stvarno.. reci mi ove stapice jesuli to oni obicni za rostilj drveni i ove figurice na njima koji su ti sabloni gdje si kupila -...... 

_____________________________

Sretna i zadovoljna, hrabro koracam ka svom cilju skidanja killica...

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Fondant
24.4.2010 21:14:27   
Anoniman
Bravo Mya, prekrasna je, ma vidim ja da cu u Zenici imati kome na torte, i ti i sheri ste ispekle zanatuser posted image

(odgovor članu anelinos)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Fondant
24.4.2010 21:40:46   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: anelinos

prekrasno stvarno.. reci mi ove stapice jesuli to oni obicni za rostilj drveni i ove figurice na njima koji su ti sabloni gdje si kupila -...... 


Jesu, jesu, štapiči za roštilj, a ove modlice sam posudila od prijateljice...vidim da si ti iz Sarajeva pa mislim da je to tamo puno lakše nabaviti...vjerujem da cure s foruma znaju gdje tačno toga ima user posted image

Sahara, znaš da ćemo vas vrlo rado ugostiti user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Fondant
24.4.2010 22:04:51   
Anoniman
Myaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ekstra...a i ti sebi zadala pravi zadatak za prvu fondant tortu...svaka castuser posted image ...ja bih ko drugog reda kockica popiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Fondant
24.4.2010 22:08:57   
anelinos
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: anelinos

prekrasno stvarno.. reci mi ove stapice jesuli to oni obicni za rostilj drveni i ove figurice na njima koji su ti sabloni gdje si kupila -...... 


Jesu, jesu, štapiči za roštilj, a ove modlice sam posudila od prijateljice...vidim da si ti iz Sarajeva pa mislim da je to tamo puno lakše nabaviti...vjerujem da cure s foruma znaju gdje tačno toga ima user posted image

Sahara, znaš da ćemo vas vrlo rado ugostiti user posted image



u sarajevu je jako tesko nabaviti sve te sitnice za kolace ja sam za par raznih boja obisla trznih centara 10 da bi nasla rozu tortu... al ako neka cura iz sarajeva zna da pomogne hitno mije....


_____________________________

Sretna i zadovoljna, hrabro koracam ka svom cilju skidanja killica...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Fondant
24.4.2010 22:38:37   
škorpija
mia torta je vauuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Fondant
24.4.2010 22:42:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anelinos

IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: anelinos

prekrasno stvarno.. reci mi ove stapice jesuli to oni obicni za rostilj drveni i ove figurice na njima koji su ti sabloni gdje si kupila -...... 


Jesu, jesu, štapiči za roštilj, a ove modlice sam posudila od prijateljice...vidim da si ti iz Sarajeva pa mislim da je to tamo puno lakše nabaviti...vjerujem da cure s foruma znaju gdje tačno toga ima user posted image

Sahara, znaš da ćemo vas vrlo rado ugostiti user posted image



u sarajevu je jako tesko nabaviti sve te sitnice za kolace ja sam za par raznih boja obisla trznih centara 10 da bi nasla rozu tortu... al ako neka cura iz sarajeva zna da pomogne hitno mije....

sta ti treba?...boje sam kupovala u tusu u lukavici (definitivno najveci izbor boja a i sitnica za ukrasavanje...onih jestivih) modli imas svuda...merkator, obi, merkur (slovenacki)... sta ti jos treba???

(odgovor članu anelinos)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Fondant
24.4.2010 22:43:45   
Mya_81 RR
Hvala, hvala cure user posted image Baš mi je lijepo čitati sve ove silne komplimente....

Dadada, inače imam jako puno živaca za pravljenje nakita (s polimerskom glinom koja je haj'mo reći slična ovom fondant) pa sam znala da s ovim krugovima neće biti problema...a ja sam baš tebe htjela pripupitati kako si napravila onu malu kocku na torti...je li i to bila torta samo puno manja tj. u obliku kocke pa si i nju obložila s fondantom. Pitam jer sam vidjela na netu da znaju tako za dekoraciju oblagati razno razne nejestive materijale, ali ti si čini mi se rekla da je Andrej jeo tu kocku....

I ako neko zna gdje u SA ima kupiti ovih modlica za kolače?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Fondant
25.4.2010 0:03:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Hvala, hvala cure user posted image Baš mi je lijepo čitati sve ove silne komplimente....

Dadada, inače imam jako puno živaca za pravljenje nakita (s polimerskom glinom koja je haj'mo reći slična ovom fondant) pa sam znala da s ovim krugovima neće biti problema...a ja sam baš tebe htjela pripupitati kako si napravila onu malu kocku na torti...je li i to bila torta samo puno manja tj. u obliku kocke pa si i nju obložila s fondantom. Pitam jer sam vidjela na netu da znaju tako za dekoraciju oblagati razno razne nejestive materijale, ali ti si čini mi se rekla da je Andrej jeo tu kocku....

I ako neko zna gdje u SA ima kupiti ovih modlica za kolače?

to je bila "mala torta"user posted image kako sam pravila dvije...jednu vecu i jednu manju, a za manju sam stavila istu kolicinu sastojaka pa mi je ostalo pa sam tijesto izlila u tavu... ispekla...izrezala kocku i odozgo stavila malo kreme
pa je to na kraju smazao Andrejuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Fondant
25.4.2010 8:27:15   
anelinos
HVala curke viste divne odma dolaze informacije.... ja sam dosta tih modlica kupila u Tusu al su onako poveliki .. ja bi malo sitnije u obliku laptira maloh srcadi itd.... modlica ima i u Marsu ispod zeljinog stadiona .. ja cu bas slikat svoje pa pokazem... moracu skoknut  do obija u Petak Princess ima rodendan.... a sinoc bila u Merkatoru ni na kraj pameti da vidim.... a sto se boja tice ja kupujem u tusu izbor najbolji tih sitnica neki dan sam Maksuz isla u Lukavicu po rozu boju a potrosila skoro 50 km na boje ukrase itd kriza sam user posted image

_____________________________

Sretna i zadovoljna, hrabro koracam ka svom cilju skidanja killica...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Fondant
25.4.2010 9:17:54   
IvanaTz
Mya_81 braaavooo,user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je stvarno super, ovaj fazon sa lego kockicama mi je bas dobar, jedva cekam da bude rodjendan nekom djecacicu pa da je i ja pravimuser posted image ...

A evo i moje dvije nove ljepotice (sinoc napravljeneuser posted image )

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Fondant
25.4.2010 9:20:01   
acudesa
Prekrasne torteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Fondant
25.4.2010 10:20:59   
Mya_81 RR
Ivana, vidim tebi to super ide user posted image user posted image user posted image Sve dosad je fakat odlično user posted image

Nego, sve hoću pitati, koliko dugo fondant smije stajati i kako se čuva...

Ja sam isti dan pravila fondant (i to svaku boju posebno jer sam boju stavljala u fruktozu i tako je zaista lakše nego boju stavljati u bijeli fondant) i 2 torte i trebalo mi je oko 10 sati da sve bude završeno...ali znam da mi je bilo jednostavnije napraviti fondant dan ranije, ali eto...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Fondant
25.4.2010 10:21:50   
maja78 RR
Ivana TZ ja bi trebala jednu tortu pa d ami napravis, stvarno si me bez teskta ostavila
nemam sta drguo reci nego:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Fondant
25.4.2010 10:24:56   
maja78 RR
e jeste vidjeli ovu reklamu na topshopu-moderna studio sto se vrti na pocetnoj stranici RR-a gore, e ja sad malo gledala i ugledam nekakvih modlica za kolace, neki set pravo dobro izgleda, nije bas prejeftino ali se svasta dobije, i skontala sam da ih mozda kupim mami za rodjendan a ja ih koristim hihihi jesam pokvarena ali i ona voli te djidje
sta mislite?

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Fondant
25.4.2010 10:29:34   
anelinos
prekrasna torta ajme pogotov ova sa crvenim srcekima sad mi reci koje si kalupe koristila za torte jer ja kanim pravit na sprat a srcad su ti ispali za deset svidjamise kako su ovi na stapicima fino deblji jel tu ostavis fodfan za njih deblji milsim razvaljas,, uh jesam zakomplikovala... stose modlca tce sa top shopa menise jako svidjaju kontam da kezm svojima da mi kupe za rodjedan... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i zadovoljna, hrabro koracam ka svom cilju skidanja killica...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Fondant
25.4.2010 10:29:55   
Anoniman
Torte su vam fenomenalne, za mene je ovo visa matematika, ja ne znam ni obicnu napraviti a da se sva nerazbuziuser posted image ...
Ivana na sljedjecoj kafici ces mi dati upute jos jednomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Fondant
25.4.2010 10:32:02   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: anelinos

prekrasna torta ajme pogotov ova sa crvenim srcekima sad mi reci koje si kalupe koristila za torte jer ja kanim pravit na sprat a srcad su ti ispali za deset svidjamise kako su ovi na stapicima fino deblji jel tu ostavis fodfan za njih deblji milsim razvaljas,, uh jesam zakomplikovala... stose modlca tce sa top shopa menise jako svidjaju kontam da kezm svojima da mi kupe za rodjedan... user posted image user posted image user posted image


ma meni rodjendan tek u augustu ko ce to iscekati hehehehehe a i ovako sve posudjujem od mame (lakse mi kod nje cuvati, da ne pretrpavam stan, a zivi vrata do mojiih)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Fondant
25.4.2010 10:35:11   
dinciii
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Mya_81 braaavooo,user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je stvarno super, ovaj fazon sa lego kockicama mi je bas dobar, jedva cekam da bude rodjendan nekom djecacicu pa da je i ja pravimuser posted image ...

A evo i moje dvije nove ljepotice (sinoc napravljeneuser posted image )

user posted image

user posted image



Wow Ivana prelijepe su,svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Fondant
25.4.2010 10:43:35   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: anelinos

prekrasna torta ajme pogotov ova sa crvenim srcekima sad mi reci koje si kalupe koristila za torte jer ja kanim pravit na sprat a srcad su ti ispali za deset svidjamise kako su ovi na stapicima fino deblji jel tu ostavis fodfan za njih deblji milsim razvaljas,, uh jesam zakomplikovala... stose modlca tce sa top shopa menise jako svidjaju kontam da kezm svojima da mi kupe za rodjedan... user posted image user posted image user posted image


Hvala svimaaa...

Kalupe sam koristila obicne one, mamine stare user posted image a za deblja srca napravis malo vecu i deblju kuglicu i onda kalupom izvadis srce


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Fondant
25.4.2010 10:46:31   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Ivana TZ ja bi trebala jednu tortu pa d ami napravis, stvarno si me bez teskta ostavila
nemam sta drguo reci nego:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Moze, moze, samo reci koju hoces...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *