|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:26:11   
noaa
rokoko jel nema fondanta prije Novog Sadauser posted image user posted image user posted image user posted image a sto mene lijepe uspomene vezu za NSuser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:26:39   
rokoko
IZVORNA PORUKA: noaa

ja sam se zadala da napravim Noi tortu za prvi rodjendan al ne smijem se usuditi pravit onaj fondantuser posted image a kod nas ga nema kupiti...idu meni torte od ruke al kad mi bas bas za nesto treba onda mi ne ispane dobro.


  Ma trebaš probati,možda prije rodjendana,i ja sam po tom receptu,niko mi njije pokazao i ......naravno,par puta je smjesa završila u smeću.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:28:04   
noaa
milenium crni kalup zenkler marka nema da pustauser posted image user posted image user posted image ima ga u OBI-ju

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:29:46   
Hanady RR
user posted image

evo mog remek djela, čokoladna torta za bušenje ušiju moje hanadi prije 3 i pol godine...nije loše ha user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:30:29   
milenium
u mene je taj crni kalup samo neznam jel taj zenkler,davno sam bacila etiketuuser posted image ,pa sam sad misla uzet neki sivi

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:30:58   
rokoko
IZVORNA PORUKA: noaa

rokoko jel nema fondanta prije Novog Sadauser posted image user posted image user posted image user posted image a sto mene lijepe uspomene vezu za NSuser posted image user posted image

Ima kod meneuser posted image .E da i znam da ima bliže ne bih ti rekla nego bih ti poželjela da po fondan odeš baš u NS jer mi se čini....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:32:17   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image
čuj za bušenje ušiju,šta će bit za 18 rođendan ako je ovo za bušenje ušijuuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:32:58   
noaa

IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: noaa

rokoko jel nema fondanta prije Novog Sadauser posted image user posted image user posted image user posted image a sto mene lijepe uspomene vezu za NSuser posted image user posted image

Ima kod meneuser posted image .E da i znam da ima bliže ne bih ti rekla nego bih ti poželjela da po fondan odeš baš u NS jer mi se čini....

OT cini ti se dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:35:05   
rokoko
IZVORNA PORUKA: milenium

ooo vesela lako bi ja da je 2 sata,meni za jednu tortu onu ''milku''treba 4 sata.

noa pa zašto sad jedan dan nebi uradila probu,neku malu torticu da napraviš,trening za rođendan.

ja sam večeras mislilam kupiti kalup srce i napraviti sad za valentinovo mm tortu ali sam odustala kad sam se sjetila da mi je zadnji put kalup propustio i pola torte -smjese iscurilo van.jedin kad bi znala da je neki kvalitetan kalup onda bi odma kupila.user posted image

hanadi pala si mi na pamet,čak sam išla na odjel sa salvetam da vidim imal fifi salveta al bilo je samo w poo salvete,čaše i tanjuri i ''pčelica maja''salvete i tanjuri.user posted image


Papir za pečenje u kalup.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:36:22   
rokoko
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: noaa

rokoko jel nema fondanta prije Novog Sadauser posted image user posted image user posted image user posted image a sto mene lijepe uspomene vezu za NSuser posted image user posted image

Ima kod meneuser posted image .E da i znam da ima bliže ne bih ti rekla nego bih ti poželjela da po fondan odeš baš u NS jer mi se čini....

OT cini ti se dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

Ej Dunave,Dunave,Duuunaave....

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:37:56   
milenium
hvala na savjetu,baš ću tako pokušat,bili papir stavila sve do vrha ili samo po dnuuser posted image bit će mi nagužvano jer je okrugli kalup ako bih do vrha

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:38:14   
noaa

IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image user posted image
čuj za bušenje ušiju,šta će bit za 18 rođendan ako je ovo za bušenje ušijuuser posted image

odlicnouser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:40:21   
rokoko
IZVORNA PORUKA: milenium

hvala na savjetu,baš ću tako pokušat,bili papir stavila sve do vrha ili samo po dnuuser posted image bit će mi nagužvano jer je okrugli kalup ako bih do vrha

Najbolje do one visine do koje će biti smjesa.Ja nekad  namjestim i zalijepim selotejpom dok ne izlijem smjesu da se ne bi papir gužvao.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:46:23   
milenium
ma ne to!nego uslikat će mi se na torti kad se ispeče sve gdje je papir bio presavijen,bit će mi erava torta okolouser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:50:23   
rokoko
IZVORNA PORUKA: milenium

ma ne to!nego uslikat će mi se na torti kad se ispeče sve gdje je papir bio presavijen,bit će mi erava torta okolouser posted image

  A da ti možda kupiš tortu?!user posted image Valjda će biti i neki fil,šlag..nešto,nešto čim ćeš to ušminkati.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 0:53:12   
milenium
ne kupujem ti ja torte,tako su nekako iznutra siromašne i neukusne,volim domaću običnu nego kupovnu na 5 katovauser posted image smislit ću ja nešto.kupit ću ja to srce pa taman jednom ispekla u njemu pa bacila kalupuser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:40:48   
Anoniman
A kako staviti sliku ovdje mozeli mi ko pomoci ??

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 517
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:43:58   
milenium
idi na temu 'kako postavit sliku,sve ti piše''.ukucaj gore u tražilicu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:44:28   
Anoniman
Slika ima u mom albumu pa ako neko zna nek doda.. hvala unaprijed...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 519
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:45:21   
Skvo RR
user posted image user posted image \


Ovo nam je torta od Malene_A!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:47:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

user posted image user posted image \


Ovo nam je torta od Malene_A!



Eh bas ti puno hvala ..user posted image ima ko zna user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 521
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:55:13   
Niina
malena-a torta je prekrasna, jesil to ti pravila ???? Ako jesi ...svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 16:59:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Niina

malena-a torta je prekrasna, jesil to ti pravila ???? Ako jesi ...svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image

Nina hvala puno, jesam ja pravila sa prijateljicom , mucile se citav dan al s dobrim rezultatima.. user posted image

(odgovor članu Niina)
  Neposredna veza do poruke: 523
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 17:03:34   
Honey3
torta je stvarno super,mogu misliti tek ukususer posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
9.2.2010 17:08:28   
Anoniman
Zaha hvala, ma bila je samo prste polizati ehhe user posted image

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *