|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:57:15   
zvončica
A Boze sacuvaj, onaj su Merkator na Al. polju opuhali totalno...nista haman nema. Moja mama juce posla da kupi onih osnovnih stvarcica i sipak, vratila se praznih ruku...

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 676
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:58:01   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
moje mišljenje je da Bog zna šta radi
previše smo pomahnitali, digli se u nebesa pa nosem nebo paramo
Pohasili se i postali megalomani
djeca nam se razbacuju igračkama, odjećom a većinu žena zna svaki fizer i manikir u gradu
Sve same damice, lafice i prčice
Postalo nam je normalno pametovatovanje, nadmudrivanje, ponižavanje drugog ne bil sebe uzdigle
E eto nam sad! snijega do ramena i sranja do koljena
Ako struje nestane Bogu se pomolimo da nam oprosti

A Midheta Kuzrspahić ode u EP aaaaaiiiii koja lafica, bolje da se udala i djecu rodila što bi neke nene rekle user posted image


Vesela Bogme pametno zboriš, a ovo za Midhetu user posted image user posted image user posted image user posted image oplakah!!
I da, evo ti info iz prve ruke, čiste onaj most na Ilidži kojim moraš proći, ide mali bager i fino čisti, čak se i asfalt nazire, tako da nadam se da će očistiti sve dok ti pođeš na posao


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 677
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:59:37   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?




majketi jel se ti šališuser posted image


Čuj prijavi u MZuser posted image


i meni je ovo bilo smjesno ... :)
valjda je to ipak prednost mahale sto me bar znaju sa stomakom ne moram u MZ:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 678
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:03:12   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: animagical

meni je moja mahala velika prednostuser posted image put nam je cist, mm juce sisao autom do podhrastova i vratio se, dole gore nego kod nas....nije se mogao mimoici, kaze slajdraju uz brdo i poprijece se...
ako nista ovaj snijeg je malo zblizio narod, koliko toliko...poslalo se previse samozivo, svako svoju brigu brine, a drugi ga se ne tice...


i ja sad to kazem ... :) moj muz i jos dvojica komsija izlopatili jedni drugima - upalili se miscici jesu za dva puna dana al se ismijalo i popla s ekafa sto nije sto godina, ja sam juce otisla n akafu komsinici koja me moli ima godinu da dodjem :( al sve frka trka i bezobrazna sam a zena mi nana moze biti. a juce nisam imala pametnijeg posla i odem. sevap je i to ... d anije snijega ne bih ni to zaradila:) nazalost danas su se ove stvari zaboravile i umahali a kako je tek u haostoru .. moja mama zivi u zgradi s 50 stanova a kafu je popila sa mozda ljudima iz 2 za sv e ove godine .... to je tuzno .....


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 679
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:06:50   
teacher75
mamina princeza, pisala sam ti na temi razgovori o doznakama, ne znam jesi li upratila

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 680
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:07:41   
mamina princeza
evo jesam sad:) 

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 681
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:08:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?




majketi jel se ti šališuser posted image


Čuj prijavi u MZuser posted image


i meni je ovo bilo smjesno ... :)
valjda je to ipak prednost mahale sto me bar znaju sa stomakom ne moram u MZ:)




ja mhala ja nasalje ja zgrada...za nije niko ćorav zaboga milogauser posted image
a i ljudi zajedno čiste, ta pričaju...pa valjda smo ljdui nismo dmorotci estakverullahuser posted image

čuj MZuser posted image
oplakahuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 682
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:16:19   
mamina princeza
ma vjeruj da je neka du zgradi drugacije ili drugi mentalitet sta ja znam... sa dmalo ot al nedavno ulazim u apoteku kod mame uz zgradu gdje ulazim najmanje jednom sedmicno i kazem hocu prenatal aa ona meni a cestitam to neke novine kod vas .. ja je gledam... stomak mi se vidi iz aviona ... reko usla u deveti nage se zena preko da vidi .. aaaaanisma vidjela.... u mahali se to ne moze sakriti:))) al neka ne moze ima to i dobrih stvari... svakako u devetom i ne krijem :))))))

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 683
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:21:51   
teacher75
ja sam odrasla u mahali al vala se nismo nesto druzili sa komsijama, nego zdravo za zdravo... osim mozda par nekih s kojima su rahmetli majka i dedo bili dobri pa su se oni okupljali, ali moja mama i ja nismo, osim u ratu.sad u zgradi znamo par ljudi al ne ispijamo kafe, pozdravimo se i malo popricamo i to je to (u biti meni isto i u mahali i ovdje)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 684
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:27:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam odrasla u mahali al vala se nismo nesto druzili sa komsijama, nego zdravo za zdravo... osim mozda par nekih s kojima su rahmetli majka i dedo bili dobri pa su se oni okupljali, ali moja mama i ja nismo, osim u ratu.sad u zgradi znamo par ljudi al ne ispijamo kafe, pozdravimo se i malo popricamo i to je to (u biti meni isto i u mahali i ovdje)user posted image


ja sam na sedreniku u dvije kuće ušla...
jednom povod babine jednom tevhid...
nit ja imama vrmena nit volje da mahlama i hodam po kućama...
nisam ni u B.Sitiju...moja mati je tamo sma ...
al zna se ko je gdje i kome bi pomoć dobro došla...posbeno u ovakvom stanju nepogoda...
gdje piše da sa nekim moraš bit fuul dobar da mu pružiš pomoć ako mu trebauser posted image

ta komlatno nasljeće izašlo u subotu vani...
da rješavo prilaze kućama...osnovni put za nedaj Bože...
upoznah nove ženice noesći vruće kiflice vrijednim muškarcima...

ja imama nadnu id edu koji sami žive iznad kuće...upoznala sma ih uz ogardu dok u porljeće svoju bašču čeprkam i cvjeće...
skaig ramazan ja tim ljudima unesem u kuću i hrane i skuhanoga...
odmah sma u subotu njima prvo na vrata otišla pošto sma mater svoju nazvala...

ne moramo s emahalati nit za to imati vreman...al ne možemo vala kroz ulicu porlaziti godinama a da ne vidiš savjenoga dedu bar jednom kako drav cijepa jer mu je jeftinije d aih uzme neispjepana nego obrnuto...

mislim baš pretjerujemo...
ta ne hoda niko po mahali i po kućama i po stanovima...
al ljudi komuniciraju...valjda smo socijalizovana bića...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 685
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:31:31   
Nasmijana1
Pozdrav svima. Jel neko zna sta je sa kuponima u Mercatoru? Autom ne mozemo, a pjeske bad i ne bih isla. Stobse tice situacije sa snijegom, ja se nekako ne sekiram. Niti imam nekih zaliha hrane ( 2kg brasna i 1 l ulja), al nemam pojma ne raxmisljam o najgorem. Nekako kontam, kako bude svima bice i meni. Naravno fa bi bilo teze bez struje i vode, al valjda nece potrajati...optimisticna sam :). Bice ti sve dobro aBd :)

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 686
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:31:47   
teacher75
hanady, zavisi kakvo je naselje, u mojoj ulici na kovacima slabo ko cisti ,jedino ciste starosjedioci (koji tu zive od pamtivijeka)i rijetko ko od novih i to je godinama tako, a evo i na grbavici, jedini mm i jos jedan covjek na citavom velikom parkingu ocistili auto i oko auta, da su svi to uradili mogli su se vozati. tako da nije svugdje isto

< Poruku je uredio teacher75 -- 7.2.2012 12:32:11 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 687
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:31:51   
Lady26
Nismo Hanady svi isti, nazalost ili na srecu ali nismo....bezveze se palis i objasnjavas....
Nekoga uopste ne zanima ko mu je komsija, niti se pozdravlja sa istim...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 688
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:32:38   
mamina princeza
pa eto i ja kazem kakva sam ja .. zena memoli ja nikako nisma otisla do juce ... al znam u kakvom je stanju . ja sam odrasla u mahali do neke 6 godine pa bila haustorce pa evo opet mahalam ima 5 godina. i meni je razlika ... ne zbog kafa nego nekako kad se sretnes drugacije se pozdravis i pitas .. ne znam al nekako je normalno da se znas. i meni je lakse ako mi treba nazvati komsinicu pedijatricu recimo (nisma nikad pila kafu s njom) nego sto mi je bilo prije nekog ko mi je zatrebao. ne znam nekako drugacije.....

uglavnom ja volim mahalu :))) mada je u ratu haustor bio najveca mahala..:) bar moj :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 689
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:36:46   
Hanady RR
E vala žene ja vas ne kontamuser posted image ( čast izuzetcima)
ko vukovavi samotnjaci...haman ovaj snjegan i dođe ko Božija kazna.

svašta...samo da ti javim teache kovači su lijepo počišćeni...moj suprug ima dole tetku i oašo da im pomogne da skinu snjega sa krova jer je kuća stara
nije se ni popeo...komšiluk sve završiouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 690
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:38:53   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E vala žene ja vas ne kontamuser posted image ( čast izuzetcima)
ko vukovavi samotnjaci...haman ovaj snjegan i dođe ko Božija kazna.

svašta...samo da ti javim teache kovači su lijepo počišćeni...moj suprug ima dole tetku i oašo da im pomogne da skinu snjega sa krova jer je kuća stara
nije se ni popeo...komšiluk sve završiouser posted image

jel bio u mojoj ulici? onda svaka cast, doslo je do promjene

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 691
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:44:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E vala žene ja vas ne kontamuser posted image ( čast izuzetcima)
ko vukovavi samotnjaci...haman ovaj snjegan i dođe ko Božija kazna.

svašta...samo da ti javim teache kovači su lijepo počišćeni...moj suprug ima dole tetku i oašo da im pomogne da skinu snjega sa krova jer je kuća stara
nije se ni popeo...komšiluk sve završiouser posted image

jel bio u mojoj ulici? onda svaka cast, doslo je do promjene


nisma sigurna koja je tvoja ulica...
da sad tvrdim o njoj...
al ona gdje je njihov dedo živio je ok i sve ovamo komlet plato...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 692
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:46:07   
vjestica
e moja hanady ti misliš svako misli ko ti
i u mom starom omšiluku su svi fino funkcionisali, u mirnodopskim uslovima zdrav za zrdravo, u ratu složno i pomagali kome je bilo najpotrebnije
ali sada se naselilo svega i svačega, tužno, ali je tako
ja kad sam doselila ovdje gdje sam sada, u prvih 7 dana sam se posvađala sa 2 komšija smeta im što držim psa u stanu user posted image
šta koga zanima šta ja imam u svom stanu, pas uredno na povocu, ne ulazim u lift kad neko ima u liftu, nedam da prilazi komšija, nije lajava vrsta, baš smo odgovorni vlasnici psa
a sa jednim komšijo  nedavno bili na sudu, to je opet duga priča i ne bih da iznosim


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 693
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:47:36   
Hanady RR
vještice u svakom žitu ima kukolja...
al u svakom čovjeku čuči insan...
ja sam upoznala obe varijenate ljudi ...i nisam sklona vjerovati da kukolj će pobjeditiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 694
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:55:43   
Visnja RR
moj komsiluk super...ne znamo se uopste ...a komsija mi pola auta ocistio user posted image zabunio se user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 695
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 12:56:42   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

vještice u svakom žitu ima kukolja...
al u svakom čovjeku čuči insan...
ja sam upoznala obe varijenate ljudi ...i nisam sklona vjerovati da kukolj će pobjeditiuser posted image


user posted image user posted image user posted image   nekad me i kosta, ali sam uvijek prije sklona povjerovati da je neko  insan a ne kukolj

hej bona Hanady, kud ti nisi u mojoj mahali, ako nista prije bi me naucila fondant pravituser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 696
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 13:04:46   
vjestica
ma znam hanady
i kad je počeo snijeg ovliki, vejruj mi da sma prvo pomilsila na trudnicu u zgradi , koja je sad ušla u deveti mjesec, šta ako joj počnu bolovi
a nemaju auto,a i da imaju zatrpano
a znam da bi joj mi poriletili da pomogne i da je nosimo ako treba do bolnice
a isto tako i jednu babu koja sama živi
a šta smo od ovog komšije doživjeli, bolje da ne priča, eto kad smo na sudu završiliuser posted image



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 697
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 13:06:09   
vjestica
a imam i komšija koji će mi dat jaje kad mi zafali user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 698
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 13:16:32   
Visnja RR

mene ovo bas rastuzilo...eto 10 km dati covjeku da posteno zaradi...mada bi me bilo srmota dati samo 10 user posted image `bem ti zivot i neimastinu
http://www.sarajevo-x.com/bih/drustvo/iz-kaknja-autostopom-dosao-cistiti-snijeg-u-sarajevu-za-10-km/120207060

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.2.2012 13:22:50 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 699
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 13:27:06   
felix

IZVORNA PORUKA: vjestica

a imam i komšija koji će mi dat jaje kad mi zafali user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *