|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 13:58:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: doublemum

hajde teacher u moju mahalu(a nismo "izvorne sarajlije" ) pa da vidiš kako se živiuser posted image

nisam imala namjeru da generalizujem vec sam samo spomenula stanje u svojoj ulici, a ne bih ja vise u mahalu, meni je grbavica topuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:01:22   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: doublemum


IZVORNA PORUKA: vjestica

kod nas nestalo vode user posted image

user posted image

Samo još da vas pitam-jel' to ljudi koji nisu "starosjedioci"nisu ljudi!
"Budi ono što jesi,al' budi čovjek!" Kad bi se samo ovom vodili u životu-svima bi nam bilo bolje, ali ne -hajmo se sad dijeliti na sve moguće načine i ako je ikako moguća da "ja" budem u "naj" kategoriji!user posted image


ja to nisam nigdje napisala
niti sam generalizirala, ali neko ko je došao sa sela i kome je pas životinja koja može živjeti vani a ne u kući(i meni pravi problem što ja u svom stanu držim svog psa koji nikom ne smeta) ili neko ko ne zna da u zgradi postoji kućni red, e to takvima sam pisala


jesam ja spomenula starosjedioce u svojoj ulici, stanje nakon rata je bilo ovako zimi: prodjes od pocetka do kraja ulice i ocisceno samo ispred vrata starosjedilaca (valjda imaju tu naviku i kulturu), rijetko gdje od ovih "mladih" sto su dosli poslije rata, tacno se mogla vidjeti razlika, i to je godinama bilo tako

Ee vidis kod mene je drugacija situacija.Nijedan starosjedilac nije izasao da cisti snijeg ispred zgrade ni do dana danasnjeg.Cistili mm,komsija koji je dosao prije 4 godine i niko vise.Cak su se peli na krov 6_og sprata da ciste da nebi propao.A neznam sta ostali misleuser posted image


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:01:31   
felix

IZVORNA PORUKA: animagical

jutro zeneuser posted image jel ovo tema dana- dobro je vrijeme,kakav je narod?

bas tako, dobro zboris user posted image
Kod nas trenutno, snijeg ne pada ...user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:02:26   
ledy blue

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Samo da vam kazem da je brat upravo dosao iz lokalne prodavnice i platio je 10kom jaja 6KMuser posted image

Ih sto su ova gradska jaja skupa user posted image ili su koke poslije ovog snijega postale prepelice
ja juce bila u lokalano prodavnici..i sve sasvim normalno funkcionise...stigle vriske jufka..pavlaka ..voce...jaja user posted image i sve po istoj cijeni kao i prije...Mislim da su pojedini vlasnici blago receno bezobrazni pa ovo koriste kao priliku za zaradu...

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:03:50   
Hanady RR
Pahuljo na sedreniku je jeftinije..ako ti ne bude burazu mrsko do bolnice koševo prošetat javi da ti po mužu svome pošaljem školjku za te pare ostane ti i kusurauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:04:14   
Lady26
http://www.sarajevo-x.com/bih/kako-je-snijeg-ozivio-komsiluke-i-prijateljstvo-u-bih/120206074
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:04:26   
Medić*
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vjestica

kod nas nestalo vode user posted image



koji dio grada?

alipašino



Kod nas u A fazi ima vode ali mali skroz pritisak, ja evo napunila u slucaju da nestane, nisam citala sve ali ovo za struju me zabinjava, da li bi to znacilo da i toplane ne bi radile i ostali bi bez grijanja. Nadam se da nece doci do ovoga.

Pahuljice cuj 10 jaja 6 km, fakat su ljudi bezobrazni, kod nas u lokalnoj prodavnici sve po starom, samo nam mlijeko Megle na 1,70.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:06:02   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Samo da vam kazem da je brat upravo dosao iz lokalne prodavnice i platio je 10kom jaja 6KMuser posted image



treba nazvati inspekciju...jel ima racun???

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:07:12   
teacher75
ni u amka nema meggle mlijeka vec danimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:08:25   
Medić*
IZVORNA PORUKA: teacher75

ni u amka nema meggle mlijeka vec danimauser posted image


U nasem amko komercu ima, ali u merkatoru apsolutno nista od onoga sto bi najvise zatrebalo.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:10:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

http://www.sarajevo-x.com/bih/kako-je-snijeg-ozivio-komsiluke-i-prijateljstvo-u-bih/120206074
user posted image user posted image user posted image user posted image


ma šta ti je...ja se spemama jednog koni sa ringeraje u pohode snježneuser posted image
spojilo nas padanje...pravo blizu živimo...
sad znam da i tamo ima ženica sa malom bebomuser posted image user posted image user posted image

Pusti...
evo ja sam ''došljo'' na sedrenik...al mene bome moje komšije poštuju...a i ja njih
nit sa kim kafu ispijam nit mahlama...
al svi znaju da ja ne gledam ni na šta u čovjeku već koliko je insan insanom...

i da me nije sramota zavrnut rukave, skuhat, podjeliti, okopat, kopat i bašču saditi...

lijepo je bit emancipvan al ja volim svoje mahale...u njima vazda duša stoji ne odmičeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:12:49   
ElmaB
Evo nama je na Ilidži u banci nestalo struje, trenutno smo na agregatu. Čekamo elektrodistribuciju da dođe.user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:13:16   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

http://www.sarajevo-x.com/bih/kako-je-snijeg-ozivio-komsiluke-i-prijateljstvo-u-bih/120206074
user posted image user posted image user posted image user posted image


ma šta ti je...ja se spemama jednog koni sa ringeraje u pohode snježneuser posted image
spojilo nas padanje...pravo blizu živimo...
sad znam da i tamo ima ženica sa malom bebomuser posted image user posted image user posted image

Pusti...
evo ja sam ''došljo'' na sedrenik...al mene bome moje komšije poštuju...a i ja njih
nit sa kim kafu ispijam nit mahlama...
al svi znaju da ja ne gledam ni na šta u čovjeku već koliko je insan insanom...

i da me nije sramota zavrnut rukave, skuhat, podjeliti, okopat, kopat i bašču saditi...

lijepo je bit emancipvan al ja volim svoje mahale...u njima vazda duša stoji ne odmičeuser posted image


Ja bih te voljela za komsinicu hihihih


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:13:17   
sabinos
mene samo strah da plina nestane,cujem na vijestima braca rusi nemaju dovoljno da isporuceuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:13:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: teacher75

ni u amka nema meggle mlijeka vec danimauser posted image


U nasem amko komercu ima, ali u merkatoru apsolutno nista od onoga sto bi najvise zatrebalo.


ovdje na grbavici nema meggle mlijeka nikako kao ni milkos, nema ledo zamrznutog povrca- graska i buranije, ni carske mjesavine, brokula i tako to...

< Poruku je uredio teacher75 -- 7.2.2012 14:14:00 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:14:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: vjestica

kod nas nestalo vode user posted image



koji dio grada?

alipašino



Kod nas u A fazi ima vode ali mali skroz pritisak, ja evo napunila u slucaju da nestane, nisam citala sve ali ovo za struju me zabinjava, da li bi to znacilo da i toplane ne bi radile i ostali bi bez grijanja. Nadam se da nece doci do ovoga.

Pahuljice cuj 10 jaja 6 km, fakat su ljudi bezobrazni, kod nas u lokalnoj prodavnici sve po starom, samo nam mlijeko Megle na 1,70.


ja jaja kupila u komsiluk kod medic za 8km 30kmom :) a vjestice stanujemo u istoj ulici kod nas ima vode da nije to u zgradu vasu neki kvar mi vodu imamo :)


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:15:55   
Lady26
http://www.sarajevo-x.com/bih/nestasica-mlijeka-u-ks-mljekari-cine-sve-da-dodju-do-farmera/120207071
Uzas... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:16:12   
Medić*
Mamine oci mogla si naficu svratiti  usput. A jaja ima ih jos user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:17:46   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mamine oci mogla si naficu svratiti  usput  user posted image

mogla sam al kontala muz ti je tu, rano ja isla da platim racun bilo je dosta rano oko 9h da je bilo kasnije svratila bih nego reko gdje cu sigurno spavateuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:18:53   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mamine oci mogla si naficu svratiti  usput  user posted image

mogla sam al kontala muz ti je tu, rano ja isla da platim racun bilo je dosta rano oko 9h da je bilo kasnije svratila bih nego reko gdje cu sigurno spavateuser posted image



Muz uranio a mene bi zatekla u pidzami user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:20:12   
mamine oci
pa drugo jutro Ako Bogda bujrum i tiuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:21:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Evo nama je na Ilidži u banci nestalo struje, trenutno smo na agregatu. Čekamo elektrodistribuciju da dođe.user posted image

user posted image
uuuuuuuuu



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:28:02   
koka i po
kod nas ima svega samo para treba.
banane su vec odavno 2,35 km,mlijeko megle odavno 1,65 itd.
sto se komsiluka tice mi smo uvijek bili tu jedni za druge.ne kaze se džaba nekada je preci komsija nego rodjeni brat.
za "izolaciju" od komsiluka ne pripisujem obavezama nego javasluku.jer vecina ljudi rade a ipak se fino druze.
lady ja bih ovom linku dala novi naslov ali cete me protumaciti pogresno user posted image .
za sve postoji razlog pa i za ovo sto nam se trenutno desava.user posted image .
izmedju ostalog i kod nas jos uvijek pada.radnici JKP(javno komunalnog prevoza) vrijedno rade ,ciste ulice,prilaze do kontejnera tako da se bez problema moze hodati.ulice su prohodne ,prilazi zgradama,prodavnicama i sl.
dobro hBd za sada.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:30:46   
felix
kod nas ima svega samo para treba.
banane su vec odavno 2,35 km,mlijeko megle odavno 1,65 itd.
kod nas je megle mlijeko 1,50feninga ja juce kupila user posted image .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 14:31:41   
DM
A prokišnjava li koko?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *