|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:34:57   
Dalil@
Nego, veeseelaa, ako imas sta slatka...trampila bih za colu user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:35:04   
veeseelaa
e moja vesela...nije to smao prikačiš ga i eto ga...iapk i rat kad je počeo počeo je u proljeće...
a ovo je zimski period...u sred zimeuser posted image


moje mišljenje je da Bog zna šta radi
previše smo pomahnitali, digli se u nebesa pa nosem nebo paramo
Pohasili se i postali megalomani
djeca nam se razbacuju igračkama, odjećom a većinu žena zna svaki fizer i manikir u gradu
Sve same damice, lafice i prčice
Postalo nam je normalno pametovatovanje, nadmudrivanje, ponižavanje drugog ne bil sebe uzdigle
E eto nam sad! snijega do ramena i sranja do koljena
Ako struje nestane Bogu se pomolimo da nam oprosti

A Midheta Kuzrspahić ode u EP aaaaaiiiii koja lafica, bolje da se udala i djecu rodila što bi neke nene rekle user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.2.2012 11:37:30 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:35:38   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Nego, veeseelaa, ako imas sta slatka...trampila bih za colu user posted image


user posted image evo je robna razmjena, ko 92-95 user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:37:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: henna ze

a malo nam je belaja sa snijegom..de sad nek naprave dramu i sa strujom..nek dignu paniku..nek profiteri dignu cijenu drvima.uglju...i čemu sve ne..
ma žene neće ovo vječno trajati...evo već od za dva tri dana ide na bolje....
čudi me samo da nisu opet vještački  napucali cijene brašna i ulja...jer narod vuče ko da imaju rovove pa će zatrapit..
pa nikad se ne može dovoljno spremiti..šta ti sve pripremiš dodje hajvan s puškom na vrata i sve ti otme...
hajmo malo pozitive..
ja znam da ima dosta gladnih i smrznutih...umjeesto da ovdje kukumačemo..bolje da obidjemo stare komšije da vidimo treba li im šta...da iznesemo malo mrvica pticama..i kakve hrane cukama...



mi smo to obavili u našoj mahali...Ovdje ima puno starih ljudi...podjelili smo brigu o njimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:39:28   
veeseelaa
mahale su drugo, tu stalno pomažeš user posted image al ova naselja malo niže svako za se
Nemam pojma ni ko mi je prvi komšija izuzev da mi neko ispriča, al po izgledu kuća čini mi se da su svi situirani, hB

ja sam sinoč pravila palačinke i odnijela sveki i svekru deset_ak, eto pomoći user posted image

Palačinkasta pomoć


< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.2.2012 11:40:03 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:43:38   
Hanady RR
sve id ad ođe do snetanka struje to neće dugo trajati...nebi smjelo...
ipak mi imamo našu struju...slabo uvozimo...mi izvozimo istu...

Ovaj snjegan je Božije davanje da ne soatnemo bez vode...
jer ljeto je bilo suho i vrlo guravo sa vodom...
a bez struje se i živjeti može...bez čiste i pitke vode za piće slabo s emože...

zato na sve i treba gledati pozitivno...

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:44:43   
animagical
jutro zeneuser posted image jel ovo tema dana- dobro je vrijeme,kakav je narod?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:46:24   
mamina princeza
kod nas ni mahala nije u zadnje vrijeme sto je bila .... al eto kako je doslo do ovaga trebalo je jedno 24 sata da se svi ponovo upoznaju i super su hb - prikopali cestu upoznali se poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu..nekako mi je sad lakse nego prije par dana... bar znam da ima ko da mi pomogne ako se ne daj boze nesto desi  a sama....nekako sam zaboravila taj osjecaj
a da duze traje (ne daj Boze) poostali bi i haustori mahale za cas. zato nekad stvarno treba opomena da dodjemo malo pameti iance zaboravismo i komsiju najblizeg.
sve sto je od Boga ima svoj razlog ...ko zna od cega nas je sacuvao ovim snijegom .. pa ja hajmo malo tako optimisticniji biti.....


da ne bude zabune i mene uhvati pesimizam bar jednom na dan... sama s curicom po cijeli dan, trudna deveti mjesec da mi krene porod nju bi pod ruku i pjeske jedino ... dok bi muz dosao s posla pjehe svega bi moglo biti :) mislim nisma u nekoj zavidnoj poziciji al nadam se brzo ce proci ...:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:46:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: animagical

jutro zeneuser posted image jel ovo tema dana- dobro je vrijeme,kakav je narod?


baš tako! narod je užasan postao, sve je gori i gori
Treba takvu temu otvoriti, zima nije problem, snijeg nije problem
al kako s 'vakim narodom??? valja nama s nama deverati a snijeg će se već otopiti, do juna do juna


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:47:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sve id ad ođe do snetanka struje to neće dugo trajati...nebi smjelo...
ipak mi imamo našu struju...slabo uvozimo...mi izvozimo istu...

Ovaj snjegan je Božije davanje da ne soatnemo bez vode...
jer ljeto je bilo suho i vrlo guravo sa vodom...
a bez struje se i živjeti može...bez čiste i pitke vode za piće slabo s emože...

zato na sve i treba gledati pozitivno...

user posted image
eee koliko je mog dede zemlje potopljeno da bi se imalo struje i Hasi i Husi,ali i Hancu i Francu...i kad bih ostala zakinuta za istu...ma napravila bih im dar maruser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:48:11   
veeseelaa
poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:48:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

sve id ad ođe do snetanka struje to neće dugo trajati...nebi smjelo...
ipak mi imamo našu struju...slabo uvozimo...mi izvozimo istu...

Ovaj snjegan je Božije davanje da ne soatnemo bez vode...
jer ljeto je bilo suho i vrlo guravo sa vodom...
a bez struje se i živjeti može...bez čiste i pitke vode za piće slabo s emože...

zato na sve i treba gledati pozitivno...

user posted image
eee koliko je mog dede zemlje potopljeno da bi se imalo struje i Hasi i Husi,ali i Hancu i Francu...i kad bih ostala zakinuta za istu...ma napravila bih im dar maruser posted image



e touser posted image
oteše nam zemlju da parve jezera i hidrovcentrale...
pa majka mus tara nije valjda će nas zakinut za neše a izvozit svimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:49:39   
mamina princeza
nestaje li vama voda nocu ...meni u zadnje vrijeme nestaje. Jedno vrijeme je ljetos pa stalo is ad kako je zahladilo opet.prije snijega su rekli prave rezervore al mi je zaista ludo stos ad nestaje jer svaki dan pukne nekom okolo cijev. uzas..... to me vise nervira jer tih 3-4 sata sto je zavrnu ne moze se toliko napraviti rezervoara nekih koliko moze stete pucanjem cijevi a onda se i gubi voda i ledi ispod snijega i svasta.....

i primjetila sam kad god zavrcu vodu da mi je veca potrosnja- jedna covjek mi rece da je to nesto jer se okrece zbog zraka nesto na brojilu ... ne znam.. al sad bas kontam da je to neka taktika vodovoda jer koliko god razmisljam logicno mi nije da je sad zavrcu a prije deset dana nisu.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:49:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e moja vesela...nije to smao prikačiš ga i eto ga...iapk i rat kad je počeo počeo je u proljeće...
a ovo je zimski period...u sred zimeuser posted image


moje mišljenje je da Bog zna šta radi
previše smo pomahnitali, digli se u nebesa pa nosem nebo paramo
Pohasili se i postali megalomani
djeca nam se razbacuju igračkama, odjećom a većinu žena zna svaki fizer i manikir u gradu
Sve same damice, lafice i prčice
Postalo nam je normalno pametovatovanje, nadmudrivanje, ponižavanje drugog ne bil sebe uzdigle
E eto nam sad! snijega do ramena i sranja do koljena
Ako struje nestane Bogu se pomolimo da nam oprosti

A Midheta Kuzrspahić ode u EP aaaaaiiiii koja lafica, bolje da se udala i djecu rodila što bi neke nene rekle user posted image

Bog uvijek zna! Mi ne znamo...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:49:57   
henna ze
kad dolazim kući s posla...pred vratima me čekaju 3-4 cuke..to su naši domaći...gdje moja Hena krene svi za njom...a divljaneri su samo žive tu ispred naše zgrade..
mi kad dolazimo oni svi na noge...mašu repovima i njuše nas...juče..Maza ne mrda..sklupčana na betonu gdje je natkriveno..samo cvokoće..drhti..u tužno nas gleda..mi ulletimo u kuću..nadjemo kosti koje smo čuvali za njih i damo samo njoj...pojela je to..skočila na noge i počela veselo lajati...ma suze da ti poteku..
došla kući i kontam...a kako li je tek kad nahraniš insana..koliko samo dječice promrzle i ljudi ima...kad bi čovjek imao para..pa makar jednu porodicu mjesečno mogao pomoći...
Bože..nadam se da će ovo uskoro proći...da neće odnijeti puno života...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:50:21   
veeseelaa
ja da sam trudna meni bi bio blam da mm traži pomoć za me user posted image
ako se trebam poroditi ovih dana otišla bi kod nekog bližeg gradu i to je to
noge me valjda nisu izdaleuser posted image
sad gledam iz ove perspektive ja ko da i nisam bila trudna, ove stilove ja ne poznavah tadauser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:50:54   
veeseelaa
Bog uvijek zna! Mi ne znamo...user posted image


pa da naravno, to sam i rekla



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:51:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

nestaje li vama voda nocu ...meni u zadnje vrijeme nestaje. Jedno vrijeme je ljetos pa stalo is ad kako je zahladilo opet.prije snijega su rekli prave rezervore al mi je zaista ludo stos ad nestaje jer svaki dan pukne nekom okolo cijev. uzas..... to me vise nervira jer tih 3-4 sata sto je zavrnu ne moze se toliko napraviti rezervoara nekih koliko moze stete pucanjem cijevi a onda se i gubi voda i ledi ispod snijega i svasta.....

i primjetila sam kad god zavrcu vodu da mi je veca potrosnja- jedna covjek mi rece da je to nesto jer se okrece zbog zraka nesto na brojilu ... ne znam.. al sad bas kontam da je to neka taktika vodovoda jer koliko god razmisljam logicno mi nije da je sad zavrcu a prije deset dana nisu.


kod nas godinama nema vode iza ponoci pa negdje do 4-5 ujutro jer smo na zadnjem spratu i valjda pumpe ne mogu do gore


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:51:36   
zvončica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?




Ma znaju svjetske mahaluse sve...i ko je trudan i sta jedes i ne jedes, kad i gdje si mrdn'o, sto ovo, sto ono user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:51:37   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?




ne znam nikako .. ihihih... moj muz zakukao da ja kukam onu noc ka dj etek zapadalo pa se svi smijali vani i sad svi znaju da  ima trudnica u mahali :) inace ma znaju oni sto m einace znaju pa pomisle na mene sta d ami krene  a ovoliki snijeg posebno onu prvu noc. inace da s eorganzovano zna - nema sanse:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:52:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

poceli misliti na stare bolesne trudnice i malu djecu.


ja ne znam kako raja zna da neđe ima trudnica??
jel suprug prijavi u MZ da mu je žena trudna pa moli da se raja organizira i pomogne u čišćenju puta il kako...?




majketi jel se ti šališuser posted image


Čuj prijavi u MZuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:52:34   
bosss
ima nesto dobro i u ovom vremenu, evo kod mene se komsiluk okupio pa svi zajedno lopatamo i druzimo se , a da nema snijega svak bi se zabio u svoju kucu i ne bi ni izlazio, bar ovdje kod nas je ovo donijelo dobro druzenje uz zimske radosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:54:42   
zvončica
Ja sam u zgradi i moj dimnjak je super user posted image , kroz njega mi snijeg curi....zamisljam sta ce biti kad se pocne topiti...svakako sam kupila gumenjake...obucem ih i laganini...sljapcem po stanu user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:55:47   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja da sam trudna meni bi bio blam da mm traži pomoć za me user posted image
ako se trebam poroditi ovih dana otišla bi kod nekog bližeg gradu i to je to
noge me valjda nisu izdaleuser posted image
sad gledam iz ove perspektive ja ko da i nisam bila trudna, ove stilove ja ne poznavah tadauser posted image



pa nije to trazenje pomoci to je normalno da samo dodje .. to ja kazem :) vidjaju me sa stomakom i kad padne snijeg onaj prvi onu prvu noc znas kako je bilo svi se sjete men .. sutra izadju ciste i uz zezanciju muz govori kakos am bila dosadna cijeli noc kukala sta cu ako krene prije :)

a ovo za preseljenje kod nekog blizeg ..... mozda nem niko blize bolnici ... uostalom onu prvu noc defintivno je znacilo samo ako u 100-200 metara uz bolnicu inace mi svejedno morala bih se probijat kroz snijeg gdje god da si.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 11:56:08   
animagical
meni je moja mahala velika prednostuser posted image put nam je cist, mm juce sisao autom do podhrastova i vratio se, dole gore nego kod nas....nije se mogao mimoici, kaze slajdraju uz brdo i poprijece se...
ako nista ovaj snijeg je malo zblizio narod, koliko toliko...poslalo se previse samozivo, svako svoju brigu brine, a drugi ga se ne tice...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na radno mjesto nakon porodiljskog odsustva.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *