|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 11:58:12   
hanabanana
Nedi, što ne ide avionom iz Bg za Sarajevo?

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 12:00:32   
leona81
moj drug jucer sletio iz Slovenije normalno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 12:01:05   
Nedi
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Nedi, što ne ide avionom iz Bg za Sarajevo?


Zato sto mu ja takva povratna karta Mekka(bus)-Džeda(avion)-Istambul(avion)-Beograd(bus)-Doboj(auto)-Zenica. I jos dolazi sa +33 celzija kaze kupio je jaknu ima da se smrzne ovamo.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 12:27:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image



user posted image Boga mi moj šef pravi dingospo, svi rade danas jedino ja neuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 12:39:20   
shpagica
Premijer kantona SA je lijepo apelovao na poslodavce (nekoliko puta tokom vikenda) da procijene koliko i kojih ljudi je neophodno da se pojavi na poslu jer ne mogu svi radno obavezni ljudi redovno i kao i inace doci na posao a pokušavajući se probiti stvaraju gužvu koja samo dodatno komplikuje rješavnje trenutne situacije i vanrednog stanja.

Mislim da je radna obaveza neprikosnovena medicinskom osoblju i slicno, a bez drugih se može biti koji dan da ne rade.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 13:04:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image



user posted image Boga mi moj šef pravi dingospo, svi rade danas jedino ja neuser posted image



znaš li ti šta si ti sad napisala.. da je tvoj šef odlučio da svi rade u tvojoj firmi osim tebe..meni je tu nešti sumLJivo user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 13:05:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: shpagica

Premijer kantona SA je lijepo apelovao na poslodavce (nekoliko puta tokom vikenda) da procijene koliko i kojih ljudi je neophodno da se pojavi na poslu jer ne mogu svi radno obavezni ljudi redovno i kao i inace doci na posao a pokušavajući se probiti stvaraju gužvu koja samo dodatno komplikuje rješavnje trenutne situacije i vanrednog stanja.

Mislim da je radna obaveza neprikosnovena medicinskom osoblju i slicno, a bez drugih se može biti koji dan da ne rade.


e moja ti..ako će nam svima taj premijer dati plate onda moRe..ali Boga mi kapitalizam ti je ovo..ja evo radim punom parom..normala sve...a kako ću kući o tom po tom user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 13:05:38   
selebriti
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

Vesela, na posao nisu obavezni da dolaze samo zaposlenici koji zive van Sarajeva, tako rekose na tv-u...moje kolege sa Pala, Kiseljaka i sl. nece ni pokusavati doci....


ma kužim.... al ne kužim kako poslodavci nemaju sluha za mame sa malom dječicom, osobito one koje žive daleko od radnog mjesta


joj tebe, ti kao da živiš u Briselu user posted image



user posted image Boga mi moj šef pravi dingospo, svi rade danas jedino ja neuser posted image



znaš li ti šta si ti sad napisala.. da je tvoj šef odlučio da svi rade u tvojoj firmi osim tebe..meni je tu nešti sumLJivo user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 15:31:01   
mamina princeza
jel zna neko kakva je situacija da se dodje od vogosce do centra grada.... imam informaciju da autobusi rade samo su rjetki i guzva je al rade imoze se akos e hoce i mora... samo me interesuje da mi neko potvrdi ako zna?

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 15:33:40   
zvončica
Eh, zimske radosti su odradile svoje kod mene....procurilo sa krova zgrade....pihhhhhhh user posted image

http://www4.slikomat.com/11/0206/nj2-P06021.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0206/241-P06021.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0206/ioi-P06021.jpg

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:21:48   
M kao Mama
Mamina princeza, autobusi rade, ali mile, zaista je ovdje opsadno stanje,

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:30:24   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Mamina princeza, autobusi rade, ali mile, zaista je ovdje opsadno stanje,



jesi ti dosla tamo autobisom... znam da idu polako al mene interesuje koliko cesto idu otrpilike ako si mi vec tamo bila da dobijem informaciju iz prve ruke... privatno me interesuje jer mi je teta iz Vogosce nije dosla a mnogi opet kazu da se moglo doci akos e hoce. A meni je danas bilo prilicno hitno da dodje.... pa zato... al da ne zacatavm temu:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:32:51   
selebriti
Zna li iko kad ima tacno komercijalauser posted image

Kakav im je red voznje?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:37:17   
selebriti
Evo komercijala prođe upravo ispred Importanne centra prema Dobrinji.

Ne znam sad za koliko je sljedeća...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:38:31   
Amani12
Moja Celebrity cini mi da to niko ne zna user posted image
Kad dodje,dosla je.
Moja sestra radi u Importaneu i sinoc je cekala komercijalu sat vremena.user posted image

Nova tura pahulja upravo stize...


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:39:15   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Amani12

Moja sestra radi u Importaneu i sinoc je cekala komercijalu sat vremena.user posted image



U koliko zavrsava, daj nek nam nadje jos dvoje pa cemo taksijem user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:40:10   
hatepsut
Kod nas u mahali je super ociscen snijeg.na najkriticnijim djelovima ulice cak do ceste..

Nego ja mogu razumjeti u gradu da se ne obezbjedi stanovnistvo s osnovnim namjernicama,cini mi se da sam ja izuzetak,gotovo uvijek kupujem vise tako sam naucila,sreca pa imam dovoljno prostora.Ali ne razumijem ljude na selu,znaju kako zime znaju da bude snjezne pa i prije je bilo snijega a stalno slusam apele nestalo im hrane,nestalo stoci hrane user posted image ja imam rodbinu u nekim udaljenim selima i znam da uvijek nakupuju sve za zimu,a hranu za stoku dovezu blizu kuce.

I juce neka nazvala hayat da kaze kako njena komsinica inace samohrana majka nema sta da jede niti drva user posted image ja ne razumijem kakve su to komsije,ako nebi mogla da pomognem vala bi ja takvu komsinicu dovela sebi ,nebi mogla gledati da moje djete jede i da mu je toplo,a neko iz komsluka gladno i smrzava se !


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:40:27   
Amani12
Do 21h...
Ti ces sigurno zavrsiti ranije.


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:46:35   
R&T@
Hatepsut, uvijek je bilo naroda koji pokusava da izvuce korist iz svegauser posted image

Zvoncice, slicice su nejasne...ali mi je jasno kako vam je i zao mi jeuser posted image ... nadam se da nije velika steta...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:52:25   
DM
hatepsut-ima  ljudi koji žive od penzije do penzije-moždqa zato i nemajuuser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:57:06   
Blue rose RR
Meni ne pada na pamet da se oslonim na poslodavca i na državu, već u se i u svoje kljuse. Još u subotu sam odlučila da neću na posao (nema šanse da mogu kod mame odvesti dijete, jer se kod njih baš i ne drpaju da počiste, niti komunalno, niti doseljeni komšiluk).
Jutros lijepo kod dr. otvorim bolovanje i mirna Bosna.

Danas sam bila u silom prilika u Kotarcu, i prešla sam priličnu dionicu grada preko Rajlovca - pizdarija u najmanju ruku.user posted image
Ne shvatam jednu stvar - Civilna zaštita (na svim nivoima) se 10 i kusur godina drpaju o mu*a, primaju platu za to isto "drpanje" i kad se desi situacija (od Boga data), za koju oni eto planiraju djelovanje svih tih godina, oni se izgube ko Mujo i Fata u kukuruzu.user posted image

I što je najgore nikakvu pouku nisu izvukli 1999, a neće ni ove godine, sigurna sam.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 16:59:35   
animagical

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

jel zna neko kakva je situacija da se dodje od vogosce do centra grada.... imam informaciju da autobusi rade samo su rjetki i guzva je al rade imoze se akos e hoce i mora... samo me interesuje da mi neko potvrdi ako zna?

moji su tamo i ne moze se do grada....ako si kad isla zimi preko kobilje glave, jasno ti je... zglobne autobuse su izbacili da ne ko ne pogine, a oni mali su jaaako rijetki i prepuni... ja ne znam bi li se usudila otici kod mame da joj zatrebam, eto tako je....

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 17:04:24   
hatepsut
Tajra,u pravu si i na to sam pomislila !
Doublemum,razumijem da ima i takvih,ali uglavnom se ljudi na selu bave poljoprivredom i stocarstvom.U selu sigurno ima kuca koje imaju po 10 vreca brasna,znam da ima ljudi koji gledaju samo sebe ali sjecam se ratnog perioda kad se djelo komad hljeba.Naravno da nije isto,ali hocu da kazem da se komsije uglavnom solidarisu!

Kod nas je brdo,mada su ocistili ali onaj dan kad konstantno snijeg padao bilo je nemoguce cisitit.kad neko "zaglavi" komsije se skupe da pomognu izgurati auto,djeca su starijim koji zive sami ocistili dvoriste i donesu im iz trgovine sta im treba.

Nego,kod nas opet pada,mi smo i agregat pripremili za nedaj Boze..moze neko pomisliti kako smo panicari,ali fkt treba biti spreman na sve.Spaiz je pun namjernicama,jos od prije,ja imam takvu naviku.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 17:09:51   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Amani12

Moja Celebrity cini mi da to niko ne zna user posted image
Kad dodje,dosla je.
Moja sestra radi u Importaneu i sinoc je cekala komercijalu sat vremena.user posted image

Nova tura pahulja upravo stize...



navodno idu ssvakih 15 minuta...ali...

MM je maloprije usao na otoci ali je isao samo do nedjarica pa je od Nedjarica do Stupa isao pjeske... moji ropditelji su juce isli autobusom koji ide do Ilidze...
sada sam zvala Gras ali naravno niko se ne javlja a njihovu stranicu dzaba posjecivati

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 17:11:05   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

jel zna neko kakva je situacija da se dodje od vogosce do centra grada.... imam informaciju da autobusi rade samo su rjetki i guzva je al rade imoze se akos e hoce i mora... samo me interesuje da mi neko potvrdi ako zna?

moji su tamo i ne moze se do grada....ako si kad isla zimi preko kobilje glave, jasno ti je... zglobne autobuse su izbacili da ne ko ne pogine, a oni mali su jaaako rijetki i prepuni... ja ne znam bi li se usudila otici kod mame da joj zatrebam, eto tako je....


ok hvala i na ovoj informaciji :) pitala sam nekoliko ljudi koji su dosli - jest gutavo al je moguce ako jenekom hitno. a vidis zato bolje i da provjerim nego da reagujem :) hvala:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *