|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  849 850 [851] 852 853   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:16:20   
Hanady RR
imal ture selebritiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:19:28   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

imal ture selebritiuser posted image


Nema, ...
Nisam mjerila, ali nije vruća...

Samo mi kuka, ... joj.... ne znam više kako da joj pomognem.... Onu cuclu žvače malo na jednu, pa na drugu stranu....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:21:59   
Hanady RR
.hm....
zubi definitvno...trice znaju biti zenute zaista...

jeste pokušali onja gel za zubiće malo da joj olakšaš...

Ako nema ture ja nešto nebih letila ljekaru...al sada ti najbolje poznaješ dvoje pile pa ćeš sama i odlučiti..

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:26:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

imal ture selebritiuser posted image


Nema, ...
Nisam mjerila, ali nije vruća...

Samo mi kuka, ... joj.... ne znam više kako da joj pomognem.... Onu cuclu žvače malo na jednu, pa na drugu stranu....
Zubi, najvjerovatnije. Namazi gelom za zubice. Mada mozes i paracetamolom namazati zubice. Nama je ovo rekla dr. za paracetamol...kao ublazuje bol.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 15.1.2012 20:28:03 >

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 21254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:28:12   
selebriti
Ma odvela sam je samo na pocetku agonije da vide da nema upalu usiju, .. jer je imala kad su cetvorke rasle.. međutim rekose sve za 5 i eno su donje trice već u ravni sa ostalim zubićima...
A sad gornje,... ma šta je ovo.... znaci groznoooooooo
Imamo Dentinox.. time mažem, al pojede ona to u trenu. Ne mislim da nesto djeluje...

... Vidjecu suttra sta da radim...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:29:09   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

imal ture selebritiuser posted image


Nema, ...
Nisam mjerila, ali nije vruća...

Samo mi kuka, ... joj.... ne znam više kako da joj pomognem.... Onu cuclu žvače malo na jednu, pa na drugu stranu....
Zubi, najvjerovatnije. Namazi gelom za zubice. Mada mozes i paracetamolom namazati zubice. Nama je ovo rekla dr. za paracetamol...kao ublazuje bol.


E koja sam ja budala.... meni je to Dr. rekla kada sam bila prije mjesec, kao daj joj paracetamol da joj ublaži i da bolje zaspi... i ja zaboravila...

Hvala Pahuljooo


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:29:22   
Anoniman
selebriti...i ja glasam za zubeuser posted image ...svi simptomi

ja ga okupala...nije htio "roniti" a ja se ponadala

e gdje tu fiziolosku uzimate...pretpostavljam u apoteci...sta trazite? daju li bez problema ili se potrebno ubjedjivati

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:32:05   
ladyblue RR
helouuuuuu, I'm backuser posted image

danas se vratili oko 14h. gore vjetar hladan puhao pa N nije htjela da se igra u snijegu. petak i subotu je uživala. i što je najvažnije, jela je k'o sumanuta. pojela je preko vikenda hrane više od mene. k'o da sam u bunar bacala. kad god i šta god sam joj dala samo je jela i to sama otvara usta i govori daj, daj! ovo je definitivno super stvar. zrak je valjda iscrpi i ono igranje u snijegu pa samo jede. sad ćete reći da sam nemajka ali ja sam uredno ostavljala dijete da se samo uspava u sobi i dernečila 2 noći dok je ona sama u sobi spavala! u petak nikako nije mogla da se uspava jer sam ja bila u sobi i svako malo se dizala i govorila mama, mama. i skontam joj smetam. izađem fino iz sobe, zatvorim vrata i slušam. 10min ništa nisam čula, uđem u sobu ona spava snom pravednika. i ja siđem dole (bili neki tamburaši). obilazila je nekoliko puta, ona spava kako spava. ista stvar i sinoć. tako da sam utvrdila da s njom nije uopšte teško negdje otići jer isto spava kao i kod kuće. jedino je belaj ujutro kada se probudi pa se snađe trka po hotelu ali Bože moj, mala je još!

selebriti, što se Denivit plus sirupa tiče, ne znam šta bih ti rekla. N je popila cijeli i ništa se nije desilo...

Lady, felix, nadam se da će dječica brzo ozdraviti.



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:34:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

selebriti...i ja glasam za zubeuser posted image ...svi simptomi

ja ga okupala...nije htio "roniti" a ja se ponadala

e gdje tu fiziolosku uzimate...pretpostavljam u apoteci...sta trazite? daju li bez problema ili se potrebno ubjedjivati



kakva apoteka...tamo mi prodaju za cenera aquamaeisuser posted image
meni je snadbjevač mužuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:35:45   
ladyblue RR
zube mi ne spominjite...kod N je svaki zub belaj. u ovoj turi su joj 2 četvorke izbile. jednu sam našla u ponedjeljak a drugu u četvrtak. još jedna donja pa se nadam bar nekoj pauzi do trojki. s tim što mi je sada zdrava. kuc, kuc. nije bila zdrava 3 mejseca. kašljuca s vremena na vrijeme ali na to uopšte ne obraćam pažnju. kako su joj izbili zubi, prestala je sliniti pa nema više toliko ni šlajma jer se ništa ne slijeva niz grlo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:36:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

selebriti...i ja glasam za zubeuser posted image ...svi simptomi

ja ga okupala...nije htio "roniti" a ja se ponadala

e gdje tu fiziolosku uzimate...pretpostavljam u apoteci...sta trazite? daju li bez problema ili se potrebno ubjedjivati


ja kažem dajte mi fiziološku otopinu od 500ml, špricu i iglu jer su takvog pakovanja da mora ići igla u špricu pa onda izvačiš fiziološkuuser posted image ...al objasni jesil me skontalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:39:50   
Anoniman
Lako tebi Hanady kad imas dilerauser posted image user posted image

breskva...mislim da sam skontalauser posted image user posted image ...samo da ne trazim prvo spricu i igluuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:40:43   
tekja
Ladyblue, super da je cura uzivala i jos uz to dobro papalauser posted image
Meni Jelena dala vjetar u krila, pa cemo mi sutra vjerovatno malo na planinu...MM radio za vikend tj. jos uvjek radi, a subota je bas bila idealna...a ovo za ostavljanje djeteta samog u sobi...ja ne bih ni za milion funti...a bas bi mi pomenuta svota dobro doslauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:44:25   
Anoniman
Mi planiramo da kidnemo na savnike u srijedu...pa tamo nekad sljedece sedmice da se vrnemo nazad...moja mama je vec otisla...taman da ugrije kucuuser posted image

ladyblue...i ja ti se divim na hrabrosti...meni bi proslo kroz glavu sto scenarija

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 21264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:44:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tekja

Ladyblue, super da je cura uzivala i jos uz to dobro papalauser posted image
Meni Jelena dala vjetar u krila, pa cemo mi sutra vjerovatno malo na planinu...MM radio za vikend tj. jos uvjek radi, a subota je bas bila idealna...a ovo za ostavljanje djeteta samog u sobi...ja ne bih ni za milion funti...a bas bi mi pomenuta svota dobro doslauser posted image user posted image user posted image



ne bih se ni ja definitivno usudila, jos kad se sjetim onog slucaja u spaniji sa onom malom...user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:45:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

Lako tebi Hanady kad imas dilerauser posted image user posted image

breskva...mislim da sam skontalauser posted image user posted image ...samo da ne trazim prvo spricu i igluuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


ama traži prvo fiziološku...al fakat traži do 250 ml...lakše je devart sa njom do dnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:45:37   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tekja

...a ovo za ostavljanje djeteta samog u sobi...ja ne bih ni za milion funti



pa šta ću joj ja kada spava a ne budi se?! a uz to neće da spava ako neko ima u sobi. naviklo dijete da se uspavljuje samo uz tv. a ja jedva dočekala pa razgulila iz sobeuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:45:37   
tekja
Znam da je nemoguce, ali evo V. se laringitis oba puta poklopio sa izbijanjem petica...user posted image ...vala neka ova jos jedna izadje i irni smo, je l' ono do skole?


Selebriti, samo pola doze paracetamola i ima E. da pajki...ne rekoh ti prije...medena je, mirisna, ma divnauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:46:19   
teacher75
mm radi ovaj vikend od jutra do kasnih sati, evo jos nije dosao kuciuser posted image a zao mi sto nismo mogli na planinu, nadam se da cemo iduci vikend otici

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:47:29   
ladyblue RR
vama samo neki crnjaci kroz glavu prolaze! ja je ostavim, odem i obiđem a ona spava kako spava...a ja u to ime koju pivu popijem i bude svima lijepouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:47:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

Lako tebi Hanady kad imas dilerauser posted image user posted image

breskva...mislim da sam skontalauser posted image user posted image ...samo da ne trazim prvo spricu i igluuser posted image user posted image


user posted image user posted image
nemoj to ni slučajno...prvo fiziološkuuser posted image ...ma sve to ti košta oko 3KM

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21271
   [Obrisana poruka]
15.1.2012 20:48:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21272
   [Obrisana poruka]
15.1.2012 20:50:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:55:00   
Hanady RR
jao ladyblue majkemi ti si king...
ja ne bih smjela ni do granapa...svaka ti čast...user posted image

a fiziološka ja je kotistim sedmicu tako otvorenu za nos...one od 250 ml...a one do pola litra 15 dana ako koristtimo toliko...
elem kad su obe boelsne ja ovu od 500 ml otvarama...
naime ako se koristi ta fiziološka u venu na taja način otvroena u bolnicama sa ubodenom iglom gore njima traje 24 sata...
ja 7 ili 15 ako je veća...sve što ostane šaljem u vječna lovišta i nardeni put drugu koristimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 20:55:59   
Anoniman
ladyblue nebi se ni ja usudila A ostaviti taj bi naglavcke izaso iz krevetcauser posted image user posted image
iman ,nadam se da vam zubi nece praviti problema
tekja blago vama mirni ste sa zubima user posted image
ih ja nesmijem cekat sta nas ceka sa peticama cula sam da su bas teske  a fali nama i donji trica


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 21275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  849 850 [851] 852 853   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  849 850 [851] 852 853   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *