|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  851 852 [853] 854 855   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:53:23   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama75

Evo jos jedna nemajka da se pridruzi: ostavljala sam dijete u sobi na spratu, a ja u istom objektu u prizemlju. I imala onaj baby phone za svaki slucaj. To radila na Bjelasnici i na moru. Mladju nije bilo  sanse da tako ostavim jer se do nedavno casto budila, pa nisam ni pokuslavala. 


ma ja...ovo je nešto u našoj generacijiuser posted image
možda smo malo "puknute"?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 21301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:53:48   
bebacha
Anidla mozes li im poslat Denivit plus sirup,ima ga samo u Sarajevu.
joj jesam dosadnauser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:54:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

tikiuser posted image user posted image user posted image A je lopov i to veiki namazaniuser posted image
idemo mi u krpe  valja nam se rano dici , dok ga jos inhal. drzi user posted image ocepljen je lakse dise pa bjezimo
uh mrzim raniti nisam navikla  , al mora se jos kad znam da nije na nimalo lijepo mjesto jos k tome poned. guzva dje god okrenes
Bolje da idem u krpe da ranije odemo, ranije sve zavrsimo
lAKU noc svima
Tiki, mislim da je L promjenila dosad deset snova user posted image ona je vec odavno u carstu snova dusa draga neka je ona je meni bila i ostala po tom pitanju najbolja user posted image



jeste, maloprije je nesto malo plakala u snu, par sekundi i nastavila spavati, ko zna sta sanja, mozda utisci sa rodjendana i skakanja u igraoniuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:56:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama75

Evo jos jedna nemajka da se pridruzi: ostavljala sam dijete u sobi na spratu, a ja u istom objektu u prizemlju. I imala onaj baby phone za svaki slucaj. To radila na Bjelasnici i na moru. Mladju nije bilo  sanse da tako ostavim jer se do nedavno casto budila, pa nisam ni pokuslavala. 


ma ja...ovo je nešto u našoj generacijiuser posted image
možda smo malo "puknute"?user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image sramite se a ja ispala nemajka zbog smokijauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:00:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image sramite se a ja ispala nemajka zbog smokijauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , smoki, smoki, nego šta?!user posted image user posted image user posted image
kod mene makar dijete spava kad ga ostavim a ti smoki daješuser posted image user posted image user posted image
samo da znaš da ja dajem i pomfrit iz McD i to joj maksuz kupim porciju

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:00:52   
mama75
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: mama75

Evo jos jedna nemajka da se pridruzi: ostavljala sam dijete u sobi na spratu, a ja u istom objektu u prizemlju. I imala onaj baby phone za svaki slucaj. To radila na Bjelasnici i na moru. Mladju nije bilo  sanse da tako ostavim jer se do nedavno casto budila, pa nisam ni pokuslavala. 


ma ja...ovo je nešto u našoj generacijiuser posted image
možda smo malo "puknute"?user posted image user posted image user posted image

Ma ja inace vazim za panicnu i pretjerano briznu majku. Ali eto, to mi nesto nije bio problem da je ostavljam. Mozda jer sam imala baby phone. I doduse, obilazili smo je. Ma mi smo iz ove generacije cudne neke travke pusile u mladosti user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:02:17   
anidla
IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla mozes li im poslat Denivit plus sirup,ima ga samo u Sarajevu.
joj jesam dosadnauser posted image user posted image



hvala sto si prepoznala da I need help user posted image

jel taj sirup za zreo kasalj? ima li ga slucajno u zenici kupit<? ako nema gdje se u sarajevu moze naci?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:02:21   
Anoniman
ladyblue ti si uzasnauser posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam divna mama i kod mene je sve po ps-uuser posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:03:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla mozes li im poslat Denivit plus sirup,ima ga samo u Sarajevu.
joj jesam dosadnauser posted image user posted image



hvala sto si prepoznala da I need help user posted image

jel taj sirup za zreo kasalj? ima li ga slucajno u zenici kupit<? ako nema gdje se u sarajevu moze naci?





apoteke Denida i samo u SA,nama je isto pomogaouser posted image


(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 21309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:04:14   
bebacha
On je bas za zreo kasalj i izbacivanje slajma.nama je pomogao.
ima ga samo u Sarajevu u Denida apotekama.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:05:11   
Lady26
Noa jesi bRezobrazna, nisi upratila sta smo rucali danas, a ti bi me razumjela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:05:41   
škorpija
ladyblu sve ok, tačno je da je tvoje pravo da budeš majka kakav želiš, samo si se na pogrešnom portalu pohvalila, mislim da bi ti na dernek.ba čestitali kao best party mami, ali ovo je ipak PORODIČNI portal, pa je za očekivati komentare neodobravanjauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:05:48   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: noa

ladyblue ti si uzasnauser posted image user posted image user posted image user posted image a ja sam divna mama i kod mene je sve po ps-uuser posted image user posted image


drago mi je zbog tebeuser posted image user posted image user posted image

ode užasna mama na spavanje. valja ujutro na posao!

laku noć

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:06:00   
bebacha
Noa onda se mogu vise druzit s tobomuser posted image
i ja sam nemajka al ne bas ko ova Ladyblueuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:06:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Noa jesi bRezobrazna, nisi upratila sta smo rucali danas, a ti bi me razumjela user posted image user posted image user posted image



izvini,oprostiuser posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast mi danas nismo skoro nista jeliuser posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 21315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:07:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Noa onda se mogu vise druzit s tobomuser posted image
i ja sam nemajka al ne bas ko ova Ladyblueuser posted image user posted image




ja jos ne mogu sebi doci od napada za AD mlijeko i cokolino s godinu danauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:09:51   
Anoniman
on jadan svaki put kada se zakaslje kuka


dadada ne bih da te plasim, ali ovo ti je prvi i osnovni simptom pored promuklosti kod laringitisa.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:09:52   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

ladyblu sve ok, tačno je da je tvoje pravo da budeš majka kakav želiš, samo si se na pogrešnom portalu pohvalila, mislim da bi ti na dernek.ba čestitali kao best party mami, ali ovo je ipak PORODIČNI portal, pa je za očekivati komentare neodobravanjauser posted image


nisam ja bila ni na kakvom derneku nego sa mužem na večeri ako te baš ineteresuje. ja sam partijala do 35. tako da sam to isfurala. ja sam se na PORODIČNOM poretlu pohvalila kako mi je dobro dijete jer je mogu ostaviti i večerati sa mužem. ne vjerujem da bi na dernek.ba svatili o čemu pričam.
a drago mi je da ima Vas brižnih pa da me prosvijetlite u kom smijeru ja to idem!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:10:13   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: bebacha

Anidla mozes li im poslat Denivit plus sirup,ima ga samo u Sarajevu.
joj jesam dosadnauser posted image user posted image



hvala sto si prepoznala da I need help user posted image

jel taj sirup za zreo kasalj? ima li ga slucajno u zenici kupit<? ako nema gdje se u sarajevu moze naci?





apoteke Denida i samo u SA,nama je isto pomogaouser posted image




bebacha i noa, hvala user posted image

laku noc, odoh spavati....I am not in the mud (kako se ovo pise?) user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:10:38   
Lana_
Denida apoteka ima u Novom Travniku,Jajcu,Vogošću,Pazaraćiu i naravno Sarajevu

< Poruku je uredio Lana_ -- 15.1.2012 23:12:37 >


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:13:13   
rose

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: škorpija

ladyblu sve ok, tačno je da je tvoje pravo da budeš majka kakav želiš, samo si se na pogrešnom portalu pohvalila, mislim da bi ti na dernek.ba čestitali kao best party mami, ali ovo je ipak PORODIČNI portal, pa je za očekivati komentare neodobravanjauser posted image


nisam ja bila ni na kakvom derneku nego sa mužem na večeri ako te baš ineteresuje. ja sam partijala do 35. tako da sam to isfurala. ja sam se na PORODIČNOM poretlu pohvalila kako mi je dobro dijete jer je mogu ostaviti i večerati sa mužem. ne vjerujem da bi na dernek.ba svatili o čemu pričam.
a drago mi je da ima Vas brižnih pa da me prosvijetlite u kom smijeru ja to idem!



idi spavat....i drugi put napisi da si imala babyphone user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:13:42   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue


a drago mi je da ima Vas brižnih pa da me prosvijetlite u kom smijeru ja to idem!

You are going to hell buuuahahahaha user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:15:07   
Lady26
Ja ne bih mogla Lanu ostaviti, ona se onako zna probuditi cisto da provjeri jesmo li tu i nastavi, jadna li mi majka ako nisam tu user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:16:51   
mama75
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: škorpija

ladyblu sve ok, tačno je da je tvoje pravo da budeš majka kakav želiš, samo si se na pogrešnom portalu pohvalila, mislim da bi ti na dernek.ba čestitali kao best party mami, ali ovo je ipak PORODIČNI portal, pa je za očekivati komentare neodobravanjauser posted image


nisam ja bila ni na kakvom derneku nego sa mužem na večeri ako te baš ineteresuje. ja sam partijala do 35. tako da sam to isfurala. ja sam se na PORODIČNOM poretlu pohvalila kako mi je dobro dijete jer je mogu ostaviti i večerati sa mužem. ne vjerujem da bi na dernek.ba svatili o čemu pričam.
a drago mi je da ima Vas brižnih pa da me prosvijetlite u kom smijeru ja to idem!



idi spavat....i drugi put napisi da si imala babyphone user posted image user posted image

Jest vala! Vidis kako mene niko ne pnapada user posted image A mozda im je Hanady ispricala za moju epizodu sa tortom od neki dan, pa ne smiju  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:17:24   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: ladyblue


a drago mi je da ima Vas brižnih pa da me prosvijetlite u kom smijeru ja to idem!

You are going to hell buuuahahahaha user posted image user posted image user posted image
znamuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  851 852 [853] 854 855   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  851 852 [853] 854 855   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *