|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  850 851 [852] 853 854   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:03:49   
teacher75
felix, mi smo nedavno dobili donje trice ali nemamo gornje, i naravno fale nam sve peticeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:04:58   
teacher75
ja sam mozda 2 puta od kako se rodila iz stana otrcala do granapa kad je lana spavala tokom dana, kad mi je bilo bas hitno a nije niko drugi mogao nesto da kupi, i to sam trcala nazaduser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:05:15   
Anoniman
malo sam se zbunulauser posted image , 3KM je ova od 250ml i imaju rok, ova moja (fiziološka)user posted image do 2014...nama je teta u apoteci rekla da ne vadimo iglu da tako stoji sve dok upotrebljavamo, a sad ne znam koliko to može tako stojati ako se ne upotrebljava.
Uglavnom možeš ukapavati koliko hoćeš puta na dan.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 21278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:06:34   
selebriti
Ladyblue, stvarno svaka čast na hrabrosti user posted image user posted image
I moja E. se sama uspavljuje, ne budi se, ja joj smetam u sobi, jer kad me vidi počne da ustaje, ... ali da je ostavim tako još nisam... neeee
Padalo mi je napamet, ... pa sam imala noćne more kao izađem negdje, a ona u sobi urla, .. užas kako su to teski snovi bili, ...
Nisi nemajka nego stvarno respect!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:35:42   
Anoniman
ma ja ne smijem radi lifta ni do granapauser posted image ...meni odmah film u glavi da se mogu zaglaviti a on probuditi i eto ti belajuser posted image

A ne sad fakat...mozda ja precerujem...al deder Hanady...barem bih ja to ladyblue...obrisite post...nikad ne znas ko cita i kakvih bolesnika ima...previse svakako detalja iznosimo...haman sve se zna...sto kaze ticerka...i meni odmah ona curica iz spanije u glavi...ako nista da ja mirno spavamuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 21280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:37:45   
selebriti

IZVORNA PORUKA: dadada

i meni odmah ona curica iz spanije u glavi...



user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:38:49   
Anoniman
vecer.. mi citav dan bili na snijegu i bilo nam je prelijepo, danasnji dan smo stvarno divno proveliuser posted image
Nikola otkako smo bacili cuce nijednom nije upitao za njihuser posted image al stvarno za nepovjerovati, presretna sam sto je sve to s cucom proslo bez ikakvih problemauser posted image vidjet cemo jos sutra kako ce bez njih u vrticu..
felix želim ti  da A. brzo ozdravi, razmisli da kupis neku malo bolju pumpicu jer mislim da bi ti puno pomogla user posted image


(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 21282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:40:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: dadada

i meni odmah ona curica iz spanije u glavi...



user posted image

zapravo je curica i velike britanije a bili su na odmoru u spa....kako ne znas...prije par godina...elem dijete nestalo iz hotela...nikad je nisu pronasli

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 21283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:40:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: dadada

i meni odmah ona curica iz spanije u glavi...



user posted image


http://en.wikipedia.org/wiki/Disappearance_of_Madeleine_McCann

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:43:33   
selebriti
A nisam povezala da je to to... znam... jeza me prođe...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:52:07   
škorpija
ma vala ne znam šta ladyblu čestitate na hrabrosti, po meni je to neodgovornost, hajde šta sve može biti sa djetetom, ali samo kad zamislim da se dijete iznenada probudi, zaključano u sobi, u mraku, u nepoznatom, nema roditelja, ufff, već mis e čini dobra trauma za čitavog života, al hajde, nismo svi isti. ja priznajem da sma frik kad je u pitanju dijete i da imam trauma iz djetinjstva zbog ostavljanja i tako toga, al opet mi je ovo malo too much

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:56:45   
selebriti
Ma Škorpijo, njeno dijete,,.. zna najbolje kako s njim.... nema tu šta neodgovorno biti.... nećemo je sad osuđivati...

Ja ne bih mogla tako, a svaka čast onom ko može...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 21:57:52   
škorpija

IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma Škorpijo, njeno dijete,,.. zna najbolje kako s njim.... nema tu šta neodgovorno biti.... nećemo je sad osuđivati...

Ja ne bih mogla tako, a svaka čast onom ko može...


ma znam, al eto džaba, iznervirah se bezezeze

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 21288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:10:16   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ma Škorpijo, njeno dijete,,.. zna najbolje kako s njim.... nema tu šta neodgovorno biti.... nećemo je sad osuđivati...

Ja ne bih mogla tako, a svaka čast onom ko može...


ma znam, al eto džaba, iznervirah se bezezeze


a šta se to ti imaš nervirati oko mene i mog djeteta? valjda je znam kakvo mi je dijete i šta smijem a šta ne! ja nisam freak koji strepi nad djetetom a ni moje dijete nije vezano za mene da ne može bez mene.
ne pada mi na pamet da strepim nad njom dok se ne uda! ona je beba koja je od rođenja sama svoja a sada ja tome doprinosim jer ne želim da imam dijete koje ne možeš ostaviti samu minutu.
i sada bih ja tebi mogla na dugo i na široko ovdje pisati o svemu i svačemu ali onda ulazimo u temu odgoja a tu se svakako svi razlikujemo.
tvoje je da svoje dijete držiš uz sebe i to poštujem a ja svoje želim da bude samostalno od malih nogu i ne vidim u čemu je problem. ne osuđujem ni ja ni jednu ženu koja nema svog života je za Boga ima dijete! svakom njegovo!
ti budi odgovorna majka a meni pusti da i dalje budem neodgovorna!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 21289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:10:54   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: dadada

Mi planiramo da kidnemo na savnike u srijedu...pa tamo nekad sljedece sedmice da se vrnemo nazad...moja mama je vec otisla...taman da ugrije kucuuser posted image

ladyblue...i ja ti se divim na hrabrosti...meni bi proslo kroz glavu sto scenarija




ja mislim da bi pobudalila , kada bi ga ostavila , da se jadnik probudi pa da place dok bi ja dosla djete bi se isprepadalo a kuku nema sanse da bi to uradila pa kada bi COla u podrumu pjevao .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:22:02   
Anoniman
ladyblue i meni je ostavljati dijete samo u sobi neodgovorno,al naravno tvoja stvar.. ja se nikad ne bi usudila jer nikad ne znas kad ce dijete pocet plakat i sta mu može bit, meni je Nikola jednom u snu poceo povracat i nedaj Bože da nisam bila blizu i cula ga tko zna sta bi bilouser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 21291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:29:17   
ladyblue RR
moje dijete se NIKADA nije probudilo u toku noći osim kada je bolesno i tako već više od godinu dana.
nisam ja ni jednoj od vas rekla da ostavljate djecu samu. ja sam rekla da JA ostavljam. vi sjedite u kućama, spavajte sa djecom u krevetu, radite šta god hoćete i meni je to sasvim ok. svako zna svoje pa tako dozvolite, molim lijepo, da i ja znam šta radim. ipak sam ja starija od većine vas i nisam baš tako neodgovorna i neiskusna. nisam ni ja ove godine u havu sprcala!


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:33:07   
mama75
Evo jos jedna nemajka da se pridruzi: ostavljala sam dijete u sobi na spratu, a ja u istom objektu u prizemlju. I imala onaj baby phone za svaki slucaj. To radila na Bjelasnici i na moru. Mladju nije bilo  sanse da tako ostavim jer se do nedavno casto budila, pa nisam ni pokuslavala. 

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:39:58   
Anoniman
ma svak za se travu paseuser posted image user posted image ha ja meni svjedno ko sta radi
ja samo znam da ja od svog prdnit ne moguuser posted image user posted image neku noc kontam zaspo hrce cujem ga a mene nesto ba svjetlost smeta u hodniku, (gori svjetlo do jutra priskrinem vrata na pola samo da malo zracka ima u sobi)
I sad, meni nece san nesto na oko jos svjetlost me pocen nervirat onak iz cista mira i ja sad cujem njega hrce zaspo vec
odoh reko ustat da jos pritvorim ih smeta me et
ja samo ustala dosla do vrata a on ce ko duh " mama taje bijo, kuda ces ti taje bijo taje to " user posted image user posted image mama sta je bilo kuda ces ti to sta je bilouser posted image
Al u tom momentu me presjeklo ko nozem ispod stomaka znas kad te neko iznenda upita nesto ja kontala on spava
Bjezi reko djete tam ak ti ja dam sta je bilo prepade me ja mislila ti spavas cccc
tako je lakog sna boze sacuvaj
Tako milion puta ustanem na wc.piskiti u neka doba ja nak sjedim na solji zmirim da se ne razbudim ja progledam moj A stoji na vratima od kupatila sta ti reko radis djete vidio me nema odma se digo na sve cetiri doso do kupatila i stoji a lila se ko pijanacuser posted image user posted image user posted image izasna
Voljela bi ja da je on bar malo tvrdjeg sna al et nije takav je lose gene pokupio od mmuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:45:51   
taurus
i ja sam R jednom ostavila u sobi da spava, a mi bili u prizemlju na večeri...naravno poslije se malo dernečilouser posted image , a on je spavao u svom krevetiu iz kojeg ne može izaći jer je dubok i soba je bila zaključana
tada je imao godinu i 5 mjeseci...iza toga nisam više imala prilike, jer ako smo negdje on nije htio u sobu sam, ve sjedi s nama ako treba do zoreuser posted image

< Poruku je uredio taurus -- 15.1.2012 22:47:20 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:46:12   
bebacha
pih ja sve pomjesala izgleda.ja sam negdje(mislim ovdje na forumu al neznam na kojoj temi)procitala da fizioloska otopina,kad se koristi za nos ima dug vjek trajanje,odnosno do onog roka koji pise na boci a ne par danauser posted image znaci korostis dok ne potrosis,sam mi nije jasno viseuser posted image

za ostavljanje djeteta samog.hmm,svako zna svoje djete najbolje.ja to nebi mogla uradit,neznam et al nebi.a volila bi da sam drugacija,pa da se mogu opustit po tom pitanju.


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:46:38   
teacher75
anel je lutka malauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:49:51   
anidla
nakon 8 dana vidjela Nou....kad crkla nisam....sunce moje....samo se ljubili,mazili, isli u setnju, pravili snjeska, igrali se sa cukom i hranili ga user posted image

ostaje jos jednu sedmicu....ja sam sad pod dojmovima, i uzasno sam tuzna, dusa me boli...

on je dobro ali poceo je da uzasno kaslje....zreli kasalj, slomi ga...i da, bali, nekad prozirno, a nekad su skroz izrazito zute sline....sta to znaci?

kaze sveki da je pocelo prije 2 dana....

sta da im kazem da kupe za kasalj???




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:50:31   
Anoniman
tikiuser posted image user posted image user posted image A je lopov i to veiki namazaniuser posted image
idemo mi u krpe  valja nam se rano dici , dok ga jos inhal. drzi user posted image ocepljen je lakse dise pa bjezimo
uh mrzim raniti nisam navikla  , al mora se jos kad znam da nije na nimalo lijepo mjesto jos k tome poned. guzva dje god okrenes
Bolje da idem u krpe da ranije odemo, ranije sve zavrsimo
lAKU noc svima
Tiki, mislim da je L promjenila dosad deset snova user posted image ona je vec odavno u carstu snova dusa draga neka je ona je meni bila i ostala po tom pitanju najbolja user posted image


(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 22:50:58   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, od rodice mala je garant alergicna jer su i ona i njen muz alergicni, a mala stalno bolesna,al alergo testovi nisu nista pokazaliuser posted image rekli joj da nakon 3.godine uradi privatno, ne znam zastouser posted image


zato što do 3 godine rade se tzv testovi iz krvi koji nisu 100% pouzdani...
dok nakon treće rade se sa reganesima na nekoliko alrgena na dvije ruke ...e ti su pouzdaniji...


a brohitis ne mora značiti alrgene uopšte...

često kašalj i stisaknje u plućima jeste povezano s alaergnom odeđenim ali ni slučajno nije iksljučivo to...

moja F nije alergična recimo ni na što iz krvnih alergotestova ...a araman jeste na sve i svašta pa čak i polen i med itd...sara po krvim nalazima smao na grinje...
tako da



ja ih radila u 31-oj---ovi kozni nisu nista pokazali a ovi iz krvi itekako + IgE mi je 2220 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  850 851 [852] 853 854   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  850 851 [852] 853 854   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *