|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  844 845 [846] 847 848   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:02:10   
Lady26
I da, dobila mi je temperaturu pred spavanje, izmjerila sam 37,7...
Pa sam je kratko istusirala mlakom vodom i k'o fol izmasirala sircetom jer je grcala od placa...da je ne diram, da je boli...a nisam jako uopste user posted image
I zaspala je, Maria sam poslala u apoteku po Dalsy, ostalo mi malo pa mi bi sumnjiv sadrzaj, pregust i ruznog ukusa user posted image bolje da imam svjez za ne daj boze...
Kasnije cu joj staviti obloge od krompirica da ne idem odmah za sirupima...jer nije visoka temperatura

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21126
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:07:36   
Apotekarka
Vecer...Kako ste svi redom,opet bolesnih ima kako vidim,misa mu vise...Antonio je prilicno dobro jos kasljuca,dosta mu izlazi na nos ne trosi nista od ujutro mu ukljucujem rodakvu i med cula sam da je super za kasalj...
Ja sam vam u brigama nikakva,pisah na temi hemoroidi nesto mi iskocilo niti je kraj anusa niti dole na gospođi bas izmedju ni gore ni dole ,tako i mm veli tvrdo boli i pece....crveni se to podrucje Kontam da je hemorooid nisam sigurna strah me da nije sta drugu a kontam ne bi me peckalo....user posted image user posted image user posted image
Uzela sam faktu pa mazem,nakon poroda sam imala hemoroidi povukli se pa kontam to je to a mogu li oni uopce biti da nisu bas do anusa user posted image


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21127
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:12:08   
taurus
apotekarka da nije bartolinijeve žlijezda
je li velika kvržica
ako jeste bartolinijeva neka ti naša ladyblue kaže kako je ona to riješila sa homeopatskim preparatima
znam da je ona imala problema sa tim nakon poroda i da joj je to pomoglo i nije morala ići na čišćenje

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 21128
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:18:13   
Apotekarka
Ma nije veliko tu negdje kao ljesnjak tvrdo je i smeta mi pogotovu kad sjedim,samo smijesno mu mjesto gdje to,a na tom me mjestu znalo jos ponekad peckati kad me nadraze ulosci,mislis li da bi mogli biti hemoroidi jer me boli da izvines i u cmaru malo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21129
   [Obrisana poruka]
14.1.2012 22:19:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 21130
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:21:18   
taurus
po tvom opisu meni liči na upalu bartolinijeve žlijezde, jer ona je tu između i zbog nje te i može boliti cijela analna regija
da probaš sa oblogama od rivanola, šta god da je ne mogu ti štetiti
a imaš negdje na RR i temu o bartolinijevoj žlijezdi pa malo isčitaj
da brzo prođeuser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 21131
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:25:16   
Apotekarka
Mazem sad s faktu kontam ako za 3-4 dan prestane boliti i peci znaci hemoroidi su,a stavit cu i rivanol nece i naskoditi bas sam usplahiren,a sad sam citala o toj zlijezdi ...

< Poruku je uredio Apotekarka -- 14.1.2012 22:26:30 >


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21132
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:27:29   
dafri
veče,
bolesnima šaljemo puse i neka što prije ozdrave user posted image
Apotekarka nadam se da ćeš se brzo riješiti user posted image

i kod nas je duda još uvijek  aktuelna,ne pomišljam  na ukidanje zasaduser posted image
i hapa se pije ,recite mi mame čija djeca još uvijek piju ad hoće li vaši mlijeko obično,moja neće nema šanse niti mlijeko,sir,ama bilo šta mliječno,čak ni monte ,nikada ga nije probala,ja kontam zato što voli ovu svoju hapu ,možda se varam


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21133
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:36:50   
rose
vece zene user posted image

i moja S aktivno cucla palac...ko ovisnik...cim joj nesto nije po volji, ja je prekinem u necem, kad joj se spava...ona palac u usta...i to cesto miijenja (lijevi, desni) a nekad vala i nozni zavrsi u ustima...hehe neki dan je u silnom mjenjanju palca stavila oba u usta user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 21134
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 22:42:16   
Leena
samo da se javimo i prijavimo da smo i mi veceras imali turuuser posted image .. Srecom, uspjeli smo je brzo skinuti, nadam se da se nece vracati

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 21135
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:01:06   
bananica
veceruser posted image

nije valjda sam sam ja sama ostala u kuci veceras?

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 21136
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:19:37   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mazem sad s faktu kontam ako za 3-4 dan prestane boliti i peci znaci hemoroidi su,a stavit cu i rivanol nece i naskoditi bas sam usplahiren,a sad sam citala o toj zlijezdi ...
nista od mazanja,to ti je bartolinijeva. Nemoj se iznenaditi ako dobijes temperaturu jer je to gnojni abces. Imas li kakvog homeopatu u blizini da ti kazem koje bobe da uzmes? To je gadna upala i ne bih da te prepadam ali ako nemas homeopatu odmah idi doktoru jer moras ukljuciti antibiotike da ne zavrsis na hirurgiji.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 21137
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:21:52   
taurus

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mazem sad s faktu kontam ako za 3-4 dan prestane boliti i peci znaci hemoroidi su,a stavit cu i rivanol nece i naskoditi bas sam usplahiren,a sad sam citala o toj zlijezdi ...
nista od mazanja,to ti je bartolinijeva. Nemoj se iznenaditi ako dobijes temperaturu jer je to gnojni abces. Imas li kakvog homeopatu u blizini da ti kazem koje bobe da uzmes? To je gadna upala i ne bih da te prepadam ali ako nemas homeopatu odmah idi doktoru jer moras ukljuciti antibiotike da ne zavrsis na hirurgiji.

ma ja nisam htjela da je ovako isprepadam ali sam je odmah na tebe uputila
znam da si ti deveral sa ovimuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21138
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:24:49   
Lady26
Lady to s neba pa u rebra user posted image

Nego, koliko Lana kaslje, uzas....samo da se temperatura ne vraca nocas...
Ne znam za doktora sta da radim, nije joj ovjerena knjizica...Mozda jedino ako ne bude bolje da je u hitnu sutra navece odvedem...nisam pametna

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21139
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:25:27   
leona81
@ladyblue, ja je imala 4 puta, nikad nisam pila antibiotike, svaki put mi sama pukla? jest da boli ko sam vrag ali izdrzi se...sta si ti uzimala za bartolinijevu da znam ako se pojavi opet?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 21140
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:27:58   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Lady to s neba pa u rebra user posted image

Nego, koliko Lana kaslje, uzas....samo da se temperatura ne vraca nocas...
Ne znam za doktora sta da radim, nije joj ovjerena knjizica...Mozda jedino ako ne bude bolje da je u hitnu sutra navece odvedem...nisam pametna


nije to neka strasna temperatura da je moras odmah doktoru ili u hitnu, vidi jos sutra kako ce biti pa u ponedjeljak ovjeriti knjizicu i doktoru ako ne bude bolje...vjeruj ja sam znala po 5 dana da M drzim kuci i skidam temperaturu sa 40 svim i svacim a da je ne vodim dr, i prodje, kad ono neki jak virus, nista strasno...zelimo brzo ozdravljenjeuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21141
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:34:57   
Anoniman
Bolesnima brzo ozdravljenje zelimo.
Moje malo dijete je danas 12 puta povratilo, zakaslje se i povrati, sreca pa slajim izbacuje. Oko osam ga inhalirala, okupala i na spavanjac i evo da ne ureknem samo se jednom budio. Veliko dijete po pravilu zeza, s tim da je danas mene osamarilauser posted image , recite mi faza neka?
Kod mene peta masina danas radi, a upravo sam sest ih ispeglala i imam jooooš bruku.

Noa javi kako bi u graduuser posted image ? Bananice sto ti ne izadje?user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 21142
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:36:36   
gvendolina
vece user posted image
Mi imali goste pa se ja slomila citav dan kuhajuci i cisteci,huser posted image vise i kucu slomila sam se,a evo sad pogledam haos i u kuhinji a igracke na sve strane razbacaneuser posted image
Dok sam se ja zanimala kucom A bio vani na snijegu sa malo vecom rajom i odma pri povratku poceo nove fazone prosipati,samo upija sto ne valja...govori nam majmune,budalo...dzaba ti dijete odgajas kad ga za 2 h ulica prevaspitauser posted image kad mu kazem ne valja to,on odma kaze ti si majmunuser posted image

felix ja sisam svog A i to zato jer se uzasno dere kod frizera,ma gore place kod frizera nego kad smo ga sunetiliuser posted image   ja njemu naspem u kadicu vode i tako ga sisam dok se on zabavlja,jer bas voli da se kupa pa se ne buni...a ne ispaden lose iako nisam frizer,svi mi kazu da mu je dobra frizura ili mozda nece  da mi kazu u liceuser posted image user posted image Sisam ga makazama,jer je meni lakse nego masinicom(pokusala sam i to ali nije ispalo najbolje) makazice i cesljici samo prati oblik glave....meni je bas ruzno vidjeti djekace sa zapustenom kosom,tako da ja njega skoro svako kupanje pomalo sisnemuser posted image A ako hoces da mu skratis siske nemoj samo ravno otfikariti vec uzimaj kosicu od čela prema vrhu glave i tako sisaj. A za tjemenjacu i A sam ja tako primjetila nakon prvog rodjendana,odnosno nakon sto smo ga osisaliali,jer je imao jaako gustu kosu.Uradi isto kao i kod male bebe,namazi mu glavicu baby uljem i skini cesljicem nece se vise pojavljivatiuser posted image

joj mene i referata user posted image

koki kraljica siuser posted image


bolesnim zelim noc bez ture i kaslja user posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21143
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:40:22   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Lady26

Lady to s neba pa u rebra user posted image

Nego, koliko Lana kaslje, uzas....samo da se temperatura ne vraca nocas...
Ne znam za doktora sta da radim, nije joj ovjerena knjizica...Mozda jedino ako ne bude bolje da je u hitnu sutra navece odvedem...nisam pametna


koliko znam oni i ne gledaju toliko ovjeru knjizice kada su djeca u pitanju,jedino sto bi u apoteci trazili ovjerenu ukoliko joj nesto propisu na recept...a za hitnu ne znam sta bi ti rekla,oni odma antibiotike ukljucuju,jedino da je preslusaju ...jest da ja vise volim i otici u hitnu ne moras puno cekati jer u DZ moze jos nesto pokupitiuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 21144
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:41:56   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bolesnima brzo ozdravljenje zelimo.
Moje malo dijete je danas 12 puta povratilo, zakaslje se i povrati, sreca pa slajim izbacuje. Oko osam ga inhalirala, okupala i na spavanjac i evo da ne ureknem samo se jednom budio. Veliko dijete po pravilu zeza, s tim da je danas mene osamarilauser posted image , recite mi faza neka?
Kod mene peta masina danas radi, a upravo sam sest ih ispeglala i imam jooooš bruku.

Noa javi kako bi u graduuser posted image ? Bananice sto ti ne izadje?user posted image



da sto prije bebica ozdravi, izmuci ga vise taj kasaljuser posted image

otkazala mi dadiljauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21145
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:43:41   
leona81
i mi imali goste, pa se M uzbudi svaki put i uspavljivanje traje 2 satauser posted image  , cijeli dan sam spremala, kuhala i cistila tako da sam crknuta...srecom legla sam kad i ona danas po danu inace ne bih izdrzala...sutra je kod nane, a ja ucim a mm opet na put do srijedeuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 21146
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:49:25   
bananica
http://www.cafe.ba/video_vijest.php?id=55472

nite jedan nije ignorisao user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21147
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:52:54   
Anoniman
Pa iskreno ne bih je ni ja izignorisalauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 21148
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:54:15   
bananica
meni su najbolji oni sto zinuseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21149
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 23:56:14   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: leona81

@ladyblue, ja je imala 4 puta, nikad nisam pila antibiotike, svaki put mi sama pukla? jest da boli ko sam vrag ali izdrzi se...sta si ti uzimala za bartolinijevu da znam ako se pojavi opet?
ja sam imala bas visoku temperaturu jer je bio zestok abces. Uz to se pojavila nakon sto mi puce sav od epiziotomije. Kad se ubila nisam. I da, bobe se zovu Beladona. One su inace za akutne upale i meni su odmah pomogle,bukvalno isti dan je pukla. Kada sam otisla doktoru,svi se zijanili kako sam prosla bez hirurske intervencije jer je bila ogromna!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  844 845 [846] 847 848   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  844 845 [846] 847 848   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *