|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  843 844 [845] 846 847   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:25:18   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21101
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:26:18   
bebacha
Felix ne isperes dobro sampon

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21102
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:26:52   
Anoniman
Koko kod Ane nazalost nije faza bila ili je faza koja je trajala od dva i po mjeseca pa sve do 17mjeseci. U tom periodu dijete nije htjelo flasicu ni nacrtanu vidjeti, mada ni sada je nije ljubitelj. Nece ni nocu flasicu, nije ni ona htjela, a evo i on drugu noc nece.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21103
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dadada imas li ti te nalaze kod sebe. De mi na pp napisi sta mu pise u njima. Moze se iz prsta vaditi krvna slika, u koju spada izmedju ostalog i hemoglobin i eritrociti i hematokrit, kaodje moze se uraditi i od biohemije zeljezo. Moze se vidjeti da je malokrvan, malo, puno, d anije malokrvan itd. Sto se tice krvne slike ako su radili kompletnu moze se sve vidjeti, ali kao sto rekoh ukoliko iz prstica krvna slika pokaze veliku anemiju onda se radi i iz vene jer mogu postojati manja odstupanja, pa da se to "bolje prekontrolise". Ako su ti ostali parametri dobri sem hemoglobina nisi anemicna, nego koliki ti je hemoglobin. Ne gledaj one u zagradi parametre, odakle dokle je granica, jer razlikuje se granica kod djece, kod muskaraca, zena, zena mladjih, zena u menopauzi itd.
njegov nalaz ostao u kartonuuser posted image ...a moj...boga pitaj gdje je...Hvala ti...znaci mogla je viditi to MALO...to je meni bilo vazno...da se ne sekiram...reko da ne lupeta bezvezeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21104
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:31:28   
koka i po
isti slucaj i kod mene tj.Irfan kao kod tebe Ana ,kad su me pitali u savjetovalistu dali ga dojim ili prehranjujem ja rekla da ga hranim grahom i kupusom(otprilike u uzrastu od tri i pol mjeseca)jer nije htio flasicu...ja se ponijela ko zadnja seljanka ali eto...mladost ludost.
e kod Seje je bio isti slucaj otprilike u istom periodu ali sam ja bila malo starija i pametnija nego kada sam rodila Irfana i presli smo tu fazu hranjenjem na spavanju....uspjesno.
džaba je covjek se uci dok je ziv.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21105
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:33:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

koka user posted image user posted image   ispisa ga tii user posted image   heheh ...svega kod vas ima ajd drago mi je da nismo jedni izrod koji se neda sisat i da bas danas , slucajno mu nadjo na glavi temenjace odkud mu touser posted image
kokouser posted image

mozda koristis sampon koji je prejak za njega

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21106
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:34:49   
taurus
uh ja dođoh sebi nakon ovog popodnevnog spavanja, mada me još malo noge boleuser posted image

moji još spavaju pa ja da ugrabim da popijem kafu u miru i malo vas pročitam

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21107
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:37:12   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: pocahontas

mi danas bili na bjelasnici, ali nismo vidjeli ladyblue, garant maHmura user posted image lijepo vrijeme, sankali se, penjali uz brdo i niz brdo sto hilajda puta user posted image , tom u zanimljivije od samog sankanjauser posted image on rumen haman ko Andrejević..pojeo sve, zaspao u autu ko klada user posted image
vidjela sam ja vas i krenula da vas stignem i N mi padne sa sanki. Dok sa je digla i ocistila ti i R mi se izgubiste iz vida. Mi se malo sankale a vise u kolicima vozale. N je odusevljena snijegom,igra se i baca ali joj je sankanje gubljenje vremena. Uopste joj nije interesantno i baca se sa sanki u snijeg!


joj user posted image user posted image ismijah se ko budala...jadno dijete user posted image ovako i mm kad se zafura kao da je R. 5 godina..dijete se samo strovali sa sanki i tamo negdje iza nas ostane user posted image user posted image

e pa bas mi je zao sto se ne vidjesmo user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21108
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 17:41:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas nisam imala namjeru da te peglam kako ti to kazes, vec dok sam citala postove pomislila sam sreca pa moje dijete ne pije nocu, ne cucla cuclu non stop itd inace bi me ubila u pojam definitivno, samo sam se stavila na mjesto tih mama pa sam malo tebi htjela bubu da bacimuser posted image user posted image . Svi bi voljeli da imaju divnu djecu koja piju na casu, ne cuclaju cuclu, ne cuclaju prst, jedu cvrstu hranu u kolicinama koje mi mislimo da treba da pojedu, raznovrsnu hranu itd, ali nisu svi idealni.




draga, sorry, ali ti si nesto fulila totalno..ja kada vidim da je nesto pogresno, nastojim to da ispravim..
ako su vec zene pitale(a pitale su za savjete-očiglendo nisi sve citala jer si rekla da te tema o zubima smara), pokusala sam da pomognem..that''s all!  user posted image

ja kada bih vidjela da se mom djetetu zubi krive i da dobija zagriz kao mali zekoslav mrkva,  a jos pri tome ima i genetsku predispoziciju za takav zargiz, pa hebo me svak ako bi mu ja opet cuclu u usta dala ...ne kotnam ja tebe nikako ili ti meneuser posted image mislim da niko nije ubijen u pojam osim tebe hipotetskiuser posted image ....

nakucah kilometar i negdje nestade. Helem,sve si ti ovo lijepo zamislila ali sta bi da ti dijete cucla prst?

< Poruku je uredio ladyblue -- 14.1.2012 17:44:40 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 21109
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 18:47:02   
Anoniman
Koko hranila bih ja na snu da hoce u snu jesti i da hoce spavati. Ovo dijete sto se tice spavanja je katasrofalno, gori je od Ane, a ona je bila nepodnosljiva. Sinoc se malo prije dva probudio i bio budan do pola sest i onda zaspao do pola osam, a danas u toku dana bukvalno dva puta po 20minuta spavao. To je nase spavanje, valjda su po tome na mamuuser posted image


Dadada mogla je da vidi user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 21110
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 18:48:30   
Anoniman
Lady od moje kume je mala cuclala prst i negdje sa dvije i po godine kad su zubi poceli vidno da se krive ona se zainati i fino djetetu zavojem zamota prste i tako jedno desetak dana i na kraju dijete odustalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21111
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 18:49:36   
bebacha
a sta kad djete gricka nokte,ja Ajli nisam odsjekla nokte mjesecima.sve gricka

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21112
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 18:52:00   
Anoniman
Evo na TV: "A kaj da delam kad imam zute zube?"
Doktorica odgovara: "Nista. Stavi smedju kravatu..."user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21113
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 18:52:09   
Anoniman
Kod mene Ana kad joj nesto nedam, kad nije nesto po njenom ako ne udara glavom od pod, zid, tuce sebe onda gricka nokte i to kaziprst lijeve ruke i palac desne, samo ta dva prsta.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21114
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:04:59   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady od moje kume je mala cuclala prst i negdje sa dvije i po godine kad su zubi poceli vidno da se krive ona se zainati i fino djetetu zavojem zamota prste i tako jedno desetak dana i na kraju dijete odustalouser posted image
nema sta mi nisu radili i nista nije upalilo. Motali mi ruke,mazali prst vodom i feferona...ma nista nije pomoglo. Cak sam 3 godine nosala razne zice po ustima a nocu vadila i stavljala ispod jastuka a prst u usta. 5 godina sam ispravljala zube ali eto ispravila sam ih.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21115
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:08:54   
Ella_H
Kod mene nije nikad nista bilo idealno
al ja to tako i volimuser posted image .
A. jos uvijek sisa prstic a ja ni mukajet.
Jel roCkas taj nova rijec od susjeda nam ako jest
anidla nek si ziva i zdrava jos kolko hos godinauser posted image .
Koko pozdrav i tebi iz moje zone sumraka,
Ima li gdje tajre i tekije vrijeme im da se jave khm khm.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21116
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:22:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas nisam imala namjeru da te peglam kako ti to kazes, vec dok sam citala postove pomislila sam sreca pa moje dijete ne pije nocu, ne cucla cuclu non stop itd inace bi me ubila u pojam definitivno, samo sam se stavila na mjesto tih mama pa sam malo tebi htjela bubu da bacimuser posted image user posted image . Svi bi voljeli da imaju divnu djecu koja piju na casu, ne cuclaju cuclu, ne cuclaju prst, jedu cvrstu hranu u kolicinama koje mi mislimo da treba da pojedu, raznovrsnu hranu itd, ali nisu svi idealni.




draga, sorry, ali ti si nesto fulila totalno..ja kada vidim da je nesto pogresno, nastojim to da ispravim..
ako su vec zene pitale(a pitale su za savjete-očiglendo nisi sve citala jer si rekla da te tema o zubima smara), pokusala sam da pomognem..that''s all!  user posted image

ja kada bih vidjela da se mom djetetu zubi krive i da dobija zagriz kao mali zekoslav mrkva,  a jos pri tome ima i genetsku predispoziciju za takav zargiz, pa hebo me svak ako bi mu ja opet cuclu u usta dala ...ne kotnam ja tebe nikako ili ti meneuser posted image mislim da niko nije ubijen u pojam osim tebe hipotetskiuser posted image ....

nakucah kilometar i negdje nestade. Helem,sve si ti ovo lijepo zamislila ali sta bi da ti dijete cucla prst?


draga mala je ona još..probaj ti njoj cuclu strovaliti sad za sada jer mislim da je bezbolnije..a za godinu se javii kada krene odvikavanje od cucle user posted image
po meni, ona se sama uspavljjue ti cesto kazes..mozda je to to..meni se R. nije nikad sam uspavljivao..oni moraju imati nekoga kraj sebe ili nesto (cuclu, flasicu, sisu, prst, medu, mamu ,tatu ili dekicu)...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21117
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:25:02   
tekja
Ella evo mene...

citav dan provedoh cisteci ovo igraliste od stana, a u pm, da ga vala vise prodamo, pa da k'o sav normalan svijet cistim kucu 2 sata, a ne cijeli danuser posted image

a tajra nam je o'sla u inozemstvouser posted image

Lady, jesi jLanu vodila dr.? Mozda da uzmes neki sirup za kasalj...V. skroz malo kaslje, da ne ureknem, cini mi se dobar ovaj sirup...

Sveki napravila zeljanicu, skuhala neke pekmezne gurabije, napravila kalju od stambolke, pa eto bujrum...doduse sve nam neka starinska jelauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 21118
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:26:46   
bananica

Sveki napravila zeljanicu, skuhala neke pekmezne gurabije, napravila kalju od stambolke, pa eto bujrum...doduse sve nam neka starinska jelauser posted image



ja sam spremna za polazak, eto meuser posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21119
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:31:31   
pocahontas
tekja, ja skontah da znam tvog muza sa slika na fb kad vidjeh..ali na pp cu ti reci kako user posted image
ne brinite vi ostale mahaluse, nismo se zabavljali user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21120
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:34:07   
tekja
VelkoM bananiceuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 21121
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 19:53:46   
ladyblue RR
Pocy,ja sa njoj znajuci sta me ceka,2,5 mjeseca na rukama drzala rukavice i gurala cuclu u usta. Kupila sam 10 razlicitih ali ni jednu nije prihvatila. U 4 mjesecu trudnoce sam je na UZ vidjela kako cucla prst. Ma genetika je cudo s ti da je N samo to od mene naslijedilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21122
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 20:48:57   
malenaa
moj dince nosa cucu i bez nje ne moze niti zaspat niti se smiriti...ne silim ga da je baci uopste doci ce to samo i usput ima idalne zube :))))) u vrtic ne nosi,odmah pred zgradom stavlja meni u dzep jer ga je stid ali cim dodjem po njega i teta za nama zatvori vrata cuca se trazi...
nisam neki fanatik za bacanjem cuce mucenjem djeteta kad vec nece... bolje i cucu da mu dam nego da stenje ;))))))) i ja sam sve to kao dijete prosla i bacila kad sam vjerovatno bila svjesna da mi ne treba i da je to za bebe :)) imam krive prednje zube i sta??? ni time opterecena nisam...
neda majka dudu svoju nikome!!!! bas mi je sladak s njomuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21123
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 21:05:55   
Anoniman
aaaaaaaaaa sta moj A radiuser posted image   siso dole trazio od sveki solanicu da prosipa vidio ona nije dala i da mu grah bjeli punu kesuuser posted image user posted image user posted image evo ga na sred sobe istreso pribjera aaaaa majko moja sta mu dade .


(odgovor članu malenaa)
  Neposredna veza do poruke: 21124
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
14.1.2012 21:58:36   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tekja

Lady, jesi jLanu vodila dr.? Mozda da uzmes neki sirup za kasalj...V. skroz malo kaslje, da ne ureknem, cini mi se dobar ovaj sirup...


Koji si ti uzela?
Kuham joj caj za kasalj, od dr Pancica...uvijek pomogne...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 21125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  843 844 [845] 846 847   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  843 844 [845] 846 847   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *