|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  791 792 [793] 794 795   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:36:40   
sretna_mama
A..rekoše mi da nije dobro dječacima oblačiti štrample zbog jajca..valjda..ko će ga znati..Obučem mu duge gaćerone :-D i 2 čarape..mafija sve skida..hihihi

Ooooooo..poslali mi MM na hirurgiju u opću...ima mjesec dana kako mu palac na nozi krvari..Sav otečen..Pih..NIKAD MIRA..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:37:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dubravka01

IZVORNA PORUKA: selebriti

Opet sam van dešavanja, a nije me bilo samo sinoć i jutros user posted image user posted image user posted image


E ovako mi je svaki dan iz dana u dan, i ne prestajem pokušavati da skontam šta,ko,kome,gdje i kad, al slabo mi ide, ustvari ne ide mi user posted image user posted image


Lakse ti je odustati user posted image user posted image
Pa se samo onako coolerski prikljuci user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 19802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:38:25   
sretna_mama
IZVORNA PORUKA: selebriti

Avatarko, hajd da te vidim sad, ... daj kakav rezime.. obzirom da si dežurala od juče user posted image user posted image user posted image


Hhaha..imam i ovaj znači nik AVATARKA..hihih..Na Zapadu niš novo..Neke se nisu naspavale..neke idu na depilaciju..hihih..šta ono još..Nestade mi tefter u koji sve bilježim..hihih

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:42:24   
selebriti
Hajde dobar ti je rezime, za početak, al čitala sam i bolje user posted image user posted image

Žao mi je što tu depilaciju propustih, al .... ponavljat će se nekad user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:43:31   
nanika
Jutro drage moje, i meni je tesko da vas pofatamuser posted image .
Vole li vasa djeca da peru zube, mene ovaj mali vise slomi, samo bi prao zubeuser posted image .
lady26 nadam se da ce to Lanici brzo proci, mi koristimo kremu aqua maris i super nam je


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:44:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa jel mu oblacis strample? Njih ne bi tako lako skinuo....mozda user posted image
Meni je opet problem ljeti, jedva je nagovorim na sandale bez carapica da obuce user posted image
mos mislit i A ljeti neda skinuti carape da mu bde bosa noga u sandalama a zimi ih neda djete poremetilo vrem. prognoze skroz
Nego on meni i dalje kaslje , zrelo da zrelije ne moze biti kad se nakaslje puca u njemu pun  slajma pucketa
nos i dalje zacepljen
sta a radim, sta da mu dajem ...
pogotovo za nos neznam ...jer  5 dana nam rekla operil i to je to mada mozda dva dana nisam uspricavala neda muko moja kad nos treba cistit i ukapavat


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 19806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:47:07   
selebriti
Felix, za nosić, pokušaj sa posoljenom kamilicom da nakapaš, pa onda Nuk ili nekom drugom pumpicom da mu izvučeš slinice. Da mu olakšaš! Operil ne smiješ dugo, ali ne znam koliko tačno. Ovu kamilicu mozes stalno!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:47:08   
nanika
Felix jesi li mu stavljala sljeza?

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:47:53   
Anoniman
Al ste se raspisale, ja nikako nista da pohvatam, sve nesto polovicno. Vidim pisalo se o depilaciji, ja Dermo laser ne bih preporucila nikome jer sam radila jedno vrijeme kod njih, prije su bili extra, ali vremenom "ime" im udarilo u glavu, pa samim tim i uradjeni posao nije bas bajan. Sto se tice depilacije ja to kao pocy depilatorom pocupam, mene bas i ne boli, a ako mi se neda, nemam vremena imam kozmeticarku u kuci pa to ona strucno odradi, ma ni ne osjetim, a posto ja imam osjetljivu kozu bitno mi je da se i ne zacrveni i nema uraslih dlaka.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:47:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pa jel mu oblacis strample? Njih ne bi tako lako skinuo....mozda user posted image
Meni je opet problem ljeti, jedva je nagovorim na sandale bez carapica da obuce user posted image
mos mislit i A ljeti neda skinuti carape da mu bde bosa noga u sandalama a zimi ih neda djete poremetilo vrem. prognoze skroz
Nego on meni i dalje kaslje , zrelo da zrelije ne moze biti kad se nakaslje puca u njemu pun  slajma pucketa
nos i dalje zacepljen
sta a radim, sta da mu dajem ...
pogotovo za nos neznam ...jer  5 dana nam rekla operil i to je to mada mozda dva dana nisam uspricavala neda muko moja kad nos treba cistit i ukapavat





aquamarisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:49:50   
bananica
dobar dan zelim

ja se nisam nikako naspavala, jedva oci otvorene drzim
danas neki dosadan dan, nigdje nikogauser posted image
jelena, kakvo je stanje kod vas? jesi li ti bolja?

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:50:34   
selebriti

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Vidim pisalo se o depilaciji, ja Dermo laser ne bih preporucila nikome jer sam radila jedno vrijeme kod njih, prije su bili extra, ali vremenom "ime" im udarilo u glavu, pa samim tim i uradjeni posao nije bas bajan. Sto se tice depilacije ja to kao pocy depilatorom pocupam, mene bas i ne boli, a ako mi se neda, nemam vremena imam kozmeticarku u kuci pa to ona strucno odradi, ma ni ne osjetim, a posto ja imam osjetljivu kozu bitno mi je da se i ne zacrveni i nema uraslih dlaka.


Evo meni depilacije user posted image user posted image

Ja sam dugo čupala onim električnim, ali su mi dlake urastale, .. a sada već dugi niz godina idem na depilaciju, kod jeden djevojke .. privatno u stanu radi i nema mi ništa bolje od toga! Znaci svaki mjesec, samo mora čovjek biti disciplinovan i da ne dođe u iskušenje da se obrije, jer onda ... džaba mu depilacija....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:50:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti

Felix, za nosić, pokušaj sa posoljenom kamilicom da nakapaš, pa onda Nuk ili nekom drugom pumpicom da mu izvučeš slinice. Da mu olakšaš! Operil ne smiješ dugo, ali ne znam koliko tačno. Ovu kamilicu mozes stalno!
ma nemam te pumpice sve da i imam nebi ja smjela strah me jer dva puta su mu i boln cistili nos , da su ga troje cuvali i opet se vrtio uzas neda
da bi dr.puta krv mu na nos isla povrijedili ga jer se vrtio
tako sad kad god je nos zapusen ped. se boji da nas posalje na toaletu jer da ga ne povrijede jer uzasno se vrti dere histerise .
Tak da ja to i imam kuci nebi se usudjivala strah me

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 19813
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:51:04   
Anoniman
Ma nama nista ne pomaze za nosic. Nocas sam Luku inhalirala u 12h, pa opet u pola cetiri ne bi li malo omekle slinice da mogu izvuci. Muce ga bas pravo, sa Anom mi je lakse babywac izvuce dosta, jeste da ona vristi, stipa se, ujeda, jedva je uhvatim ali bitan je ucinak na kraju, ali Luka mi se boji usisivaca cim ga upalim dijete se zacene, poplavi skroz i ostane bez daha, pa ne mogu njemu ovim babyvacom.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:53:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma nama nista ne pomaze za nosic. Nocas sam Luku inhalirala u 12h, pa opet u pola cetiri ne bi li malo omekle slinice da mogu izvuci. Muce ga bas pravo, sa Anom mi je lakse babywac izvuce dosta, jeste da ona vristi, stipa se, ujeda, jedva je uhvatim ali bitan je ucinak na kraju, ali Luka mi se boji usisivaca cim ga upalim dijete se zacene, poplavi skroz i ostane bez daha, pa ne mogu njemu ovim babyvacom.
jelena...mozes skinuti onaj dio sto se natakari na crijevo od usisivaca...pa ustima vuci...trajace duze...al sta je tu je...ili mu probaj staviti slusalice na usi...pusti mu muziku neku laganu...a usisivac sakrijte pod dekuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:54:40   
selebriti
Felix, kod tebe je dijete veliko, probajte kroz igru nekako, ... ja sam se s E. uspjjela nekako "dogovoriti" ... vidjela je da pumpica ide u nosic, ... i ona se trgala, naravno, .. vrištala, ma nije bilo šanse da joj se izvuku slinice, ...
Ali sada zna sama uzeti, i namjesti u nosić i smije mi se, jer je potrefila kako ide, a onda ja samo pritisnem, .. i izvučem.. ma znate koja je to količina slinica, .. odmah se zakašlje kad joj ih povućem.
Tako da, .. pokušaj, .. najobičnija pumpica, nema ga čega biti strah, .. ne pravi nikakav zvuk, daj mu da on sam... ti samo pritisni!

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19816
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:55:21   
Anoniman
Dadada imam ja onaj sto se ustima izvlaci pa njim izvlacim, ali nije bas neki ucinak, nije kakav je kod baby vac-a. Pokusavala sam i sa slusalicama i sa dekom, am nema sta nisam, ali moje musko dijete je kukavica pravauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:57:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Vidim pisalo se o depilaciji, ja Dermo laser ne bih preporucila nikome jer sam radila jedno vrijeme kod njih, prije su bili extra, ali vremenom "ime" im udarilo u glavu, pa samim tim i uradjeni posao nije bas bajan. Sto se tice depilacije ja to kao pocy depilatorom pocupam, mene bas i ne boli, a ako mi se neda, nemam vremena imam kozmeticarku u kuci pa to ona strucno odradi, ma ni ne osjetim, a posto ja imam osjetljivu kozu bitno mi je da se i ne zacrveni i nema uraslih dlaka.


Evo meni depilacije user posted image user posted image

Ja sam dugo čupala onim električnim, ali su mi dlake urastale, .. a sada već dugi niz godina idem na depilaciju, kod jeden djevojke .. privatno u stanu radi i nema mi ništa bolje od toga! Znaci svaki mjesec, samo mora čovjek biti disciplinovan i da ne dođe u iskušenje da se obrije, jer onda ... džaba mu depilacija....
meni urastaju vala i od voskauser posted image
ja radim pola elektricnim...pola voskom...tj. noge masinicom...bikini voskom...a znam i nekad otici citava na vosak...sad rjedje...sad masinicu vise i ne osjetim...valjda su toliko oslabile...meni pravo urastaju...pgotovo donji dio nogu...ispod koljena...ja to stalno ceprkam...ostaju mi oziljciuser posted image ...znam da ruzno izgleda...al sta cu...merak miuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 19818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:59:03   
selebriti

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Vidim pisalo se o depilaciji, ja Dermo laser ne bih preporucila nikome jer sam radila jedno vrijeme kod njih, prije su bili extra, ali vremenom "ime" im udarilo u glavu, pa samim tim i uradjeni posao nije bas bajan. Sto se tice depilacije ja to kao pocy depilatorom pocupam, mene bas i ne boli, a ako mi se neda, nemam vremena imam kozmeticarku u kuci pa to ona strucno odradi, ma ni ne osjetim, a posto ja imam osjetljivu kozu bitno mi je da se i ne zacrveni i nema uraslih dlaka.


Evo meni depilacije user posted image user posted image

Ja sam dugo čupala onim električnim, ali su mi dlake urastale, .. a sada već dugi niz godina idem na depilaciju, kod jeden djevojke .. privatno u stanu radi i nema mi ništa bolje od toga! Znaci svaki mjesec, samo mora čovjek biti disciplinovan i da ne dođe u iskušenje da se obrije, jer onda ... džaba mu depilacija....
meni urastaju vala i od voskauser posted image
ja radim pola elektricnim...pola voskom...tj. noge masinicom...bikini voskom...a znam i nekad otici citava na vosak...sad rjedje...sad masinicu vise i ne osjetim...valjda su toliko oslabile...meni pravo urastaju...pgotovo donji dio nogu...ispod koljena...ja to stalno ceprkam...ostaju mi oziljciuser posted image ...znam da ruzno izgleda...al sta cu...merak miuser posted image



Kad sam ja sama sebi mašinicom, a i voskom... urastale su... kako mi ova kozmetičarka radi, ne urastaju više. Do tebe je user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:59:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dadada imam ja onaj sto se ustima izvlaci pa njim izvlacim, ali nije bas neki ucinak, nije kakav je kod baby vac-a. Pokusavala sam i sa slusalicama i sa dekom, am nema sta nisam, ali moje musko dijete je kukavica pravauser posted image

jesi mu probala dati da se igra...ili kupi onaj super tihi usisivacuser posted image ...kosta "sitnicu"user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19820
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:01:34   
sretna_mama


Evo meni depilacije user posted image user posted image

Ja sam dugo čupala onim električnim, ali su mi dlake urastale, .. a sada već dugi niz godina idem na depilaciju, kod jeden djevojke .. privatno u stanu radi i nema mi ništa bolje od toga! Znaci svaki mjesec, samo mora čovjek biti disciplinovan i da ne dođe u iskušenje da se obrije, jer onda ... džaba mu depilacija....
[/quote]meni urastaju vala i od voskauser posted image
ja radim pola elektricnim...pola voskom...tj. noge masinicom...bikini voskom...a znam i nekad otici citava na vosak...sad rjedje...sad masinicu vise i ne osjetim...valjda su toliko oslabile...meni pravo urastaju...pgotovo donji
dio nogu...ispod koljena...ja to stalno ceprkam...ostaju mi oziljciuser posted image ...znam da ruzno izgleda...al sta cu...merak miuser posted image

[/quote]

Hahahah...ćeprkanje...Uživam u tome..vazda neka krasta ima..aaaaaaaaaaaa...najgore kad na licu..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:02:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Vidim pisalo se o depilaciji, ja Dermo laser ne bih preporucila nikome jer sam radila jedno vrijeme kod njih, prije su bili extra, ali vremenom "ime" im udarilo u glavu, pa samim tim i uradjeni posao nije bas bajan. Sto se tice depilacije ja to kao pocy depilatorom pocupam, mene bas i ne boli, a ako mi se neda, nemam vremena imam kozmeticarku u kuci pa to ona strucno odradi, ma ni ne osjetim, a posto ja imam osjetljivu kozu bitno mi je da se i ne zacrveni i nema uraslih dlaka.


Evo meni depilacije user posted image user posted image

Ja sam dugo čupala onim električnim, ali su mi dlake urastale, .. a sada već dugi niz godina idem na depilaciju, kod jeden djevojke .. privatno u stanu radi i nema mi ništa bolje od toga! Znaci svaki mjesec, samo mora čovjek biti disciplinovan i da ne dođe u iskušenje da se obrije, jer onda ... džaba mu depilacija....
meni urastaju vala i od voskauser posted image
ja radim pola elektricnim...pola voskom...tj. noge masinicom...bikini voskom...a znam i nekad otici citava na vosak...sad rjedje...sad masinicu vise i ne osjetim...valjda su toliko oslabile...meni pravo urastaju...pgotovo donji dio nogu...ispod koljena...ja to stalno ceprkam...ostaju mi oziljciuser posted image ...znam da ruzno izgleda...al sta cu...merak miuser posted image



Kad sam ja sama sebi mašinicom, a i voskom... urastale su... kako mi ova kozmetičarka radi, ne urastaju više. Do tebe je user posted image user posted image

ma isla sam i ja prvo kod kozmeticarke...iskljucivo...nije bilo sanse da ja to sama sebi...dok mi nisu oslabile...al i tad su mi urastale..dzaba.
voljela bih da imam love da odem na laser...da se rijesim jednom za sva vremena...mada cu prije doziviti klimaks pa ce same prestati...nego sto cu imati 6 milja maraka da izletim na depilacijuuser posted image

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 19822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:14:00   
mamabb

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: selebriti

Felix, za nosić, pokušaj sa posoljenom kamilicom da nakapaš, pa onda Nuk ili nekom drugom pumpicom da mu izvučeš slinice. Da mu olakšaš! Operil ne smiješ dugo, ali ne znam koliko tačno. Ovu kamilicu mozes stalno!
ma nemam te pumpice sve da i imam nebi ja smjela strah me jer dva puta su mu i boln cistili nos , da su ga troje cuvali i opet se vrtio uzas neda
da bi dr.puta krv mu na nos isla povrijedili ga jer se vrtio
tako sad kad god je nos zapusen ped. se boji da nas posalje na toaletu jer da ga ne povrijede jer uzasno se vrti dere histerise .
Tak da ja to i imam kuci nebi se usudjivala strah me



Voli li crvenog luka? Daj mu da malo prožvaće vidjećeš kako se nosić očepi ili mu daj žvaku s mentolom malo da prožvače, isto je djelotvorna. Za žvaku mi rekla teta u apoteci, tako jednostavno a ne bi mi palo na pamet.


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19823
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:16:12   
Anoniman
hoce zvaku i dajem , al kad dam orbit ljuti nosi meni vice žaci, juto kao da prozvacem malo ljuto mu user posted image luk sirov ne voli .


(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 19824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:20:51   
gvendolina
morgen
hjoo teme user posted image  kaka depilacija u ove zimske dane vas spopala,ja hiN zimi i ne brijem toplije miuser posted image sreca nisu mi guste iako sam tamna,uglavnom ih brijem a par puta sam isla na dep voskom,nije bilo strasno...cura radi u stanu i super je,neda ti ni da jauknes ona te zacas ocerupauser posted image

felix i meni je taj nosic nocna mora,ne znas sta bi im radio...kada spava obavezno luk stavim pokraj jastuka,a aquamaris mu prskam u nos...kupial sam i onaj aspirator sto vuces ustima,ali ga nismo jos isprobali...za kasalj preporucujem ovaj sirup ALPENKRAFT stvatrno je dobar,evo ja ga pijem dva dana i vec mi je bolje


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 19825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  791 792 [793] 794 795   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  791 792 [793] 794 795   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *