|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  790 791 [792] 793 794   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:56:24   
bebacha
Hanady imal slika kakviuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:57:27   
pocahontas
hvala ti Boze od kako je totalno  prestao dojiti prije pola godine, od tada spava cijelu noć...probudi se samo i kaze mama poki bebu user posted image (umjesto da ja bdijem i da ga pokrivam, vidi dijete ako se ja sam ne izborim za sebe, nista od ove moje mame, smrznuću seuser posted image ) i to je to...a kad se samo sjetim, pune dvije godine da nisam sastavila noc u komadu...i kakva sam isla na posao...user posted image u 6h ustajem, a tu noć me probudi recimo tri puta da doji do 3h i onda jos jednom u 5h ,a ja za sat vremena moram na noge user posted image e sta mi majke svasta deveramo radi ovoj naših mohikanaca user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:58:42   
Hanady RR
user posted image user posted image

joj bebacha nema...ama ne valjaju sa mobitelauser posted image

stiže mi moj fotić sutra il čak večeras...
ako stigne namah slikam...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19778
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:59:58   
rose
IZVORNA PORUKA: Cickolini

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja drugarcia je isla na to skidanje laserom- skidala sa ruku jer je puno dlakava i sve joj oziljci ostali, uzas jedanuser posted image


a gdje je ona isla?
ja sam mislila ne na laser vec na ovu novu metodu fotoepilacije, slican je princip kao laser ali nije laser vec svjetlostuser posted image



Pocahontas vidjela sam prosli put kad sam bila u Sarajevu da otvoren studio za Fotoepilaciju kod Muzicke skole. Cini mi se smao fotoepilacija. Ne znam puuuno o tome, je li ima isti ucinak kao laserska depilacija???



sinoc razmisljem o tebi i D...kako ste vas dvije, kako D napreduje ...ljubi curu slatku user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 19779
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:00:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

hvala ti Boze od kako je totalno  prestao dojiti prije pola godine, od tada spava cijelu noć...probudi se samo i kaze mama poki bebu user posted image (umjesto da ja bdijem i da ga pokrivam, vidi dijete ako se ja sam ne izborim za sebe, nista od ove moje mame, smrznuću seuser posted image ) i to je to...a kad se samo sjetim, pune dvije godine da nisam sastavila noc u komadu...i kakva sam isla na posao...user posted image u 6h ustajem, a tu noć me probudi recimo tri puta da doji do 3h i onda jos jednom u 5h ,a ja za sat vremena moram na noge user posted image e sta mi majke svasta deveramo radi ovoj naših mohikanaca user posted image

meni je gore saznanje da kad mi bude u pubertetu reće mi ''ti mene ne razumiješ, ja tebe ne volim i ti mene ne voliš....''user posted image
il mi kaže nedo joj Bog ''što si me rodila kad me maltretiraš''

do sad nisma bila...tad bih je rpebila kad s esjetim ovih sadašnjih 5 prvih godina zajedničkoga života s anjimauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:06:42   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mi smo spavanje rješili...
starijoj smor dili sestru pa nije mogla spavati tako lagano d ami hoda po sobi jer imamao bebu...
a mlađoj sma dogijal starijus eku...da kad izađe iz krevetića ide kod nje da se ušuška na krevet jer starija ima baldahin roziuser posted image

Joj citam po 3x put i jedva skontah user posted image user posted image
Pocela si po starom men' se cini user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19781
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:09:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Mi smo spavanje rješili...
starijoj smor dili sestru pa nije mogla spavati tako lagano d ami hoda po sobi jer imamao bebu...
a mlađoj sma dogijal starijus eku...da kad izađe iz krevetića ide kod nje da se ušuška na krevet jer starija ima baldahin roziuser posted image

Joj citam po 3x put i jedva skontah user posted image user posted image
Pocela si po starom men' se cini user posted image


jesam po starom moram bježat....user posted image


a sve i da porčitaš moj savjet ništa ne znači jer za ovo trebaš dvoje djece imatuser posted image

naime starijoj sam noćno buđenje ukinula rađanjem bebe...nije smjela hodat noću i ako s eporbudi ne smije mrdnut iz kreveta nit me zvat jer imamao bebu...
a mlađoj sam rodila stariju seku, kojoj smo napravili krevete sa rozim baldahinom...pa kad odluši da šeta iz kreveta ne die više meni u krevete nego seki svojoj i kod nje se ušuška...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:09:26   
Lady26
Sinoc se vozimo u autu, i ja dala Lani maramicu da brise nos a ona se zadala u ciscenje stakla na vratima, malo malo pa je mm dira za ruku, kao ne da joj da brise a ona ce : nana bise prozor a tajo ne dija Naninu juku user posted image
Ili mu kaze : to vise nije zabavno user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:10:21   
Lady26
Onda se nisam trebala ni muciti da procitam user posted image user posted image
MM da se pita mi bi vec imali i drugu bebu...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:14:09   
sretna_mama
Lady..kupi Nisita kremu ako ti može pomoći..jer od nje nekako slinci sami izađu..samo obrišeš..Mi smo prezadovoljni..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19785
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:16:54   
Lady26
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Lady..kupi Nisita kremu ako ti može pomoći..jer od nje nekako slinci sami izađu..samo obrišeš..Mi smo prezadovoljni..


Nisam nikad koristila, tacno za sta je? Kako se nanosi?
Ma sad cu pitati cika Googleta user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 11.1.2012 10:17:16 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:17:11   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Lady..kupi Nisita kremu ako ti može pomoći..jer od nje nekako slinci sami izađu..samo obrišeš..Mi smo prezadovoljni..



čuj? zar ima i krema? gdje je stavis? bas u nos ili samo onako povrsinski?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19787
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:18:41   
Anoniman
jutro
mi skoro ustali . eVO BORIM se da obucem mu carape neda , ja vicem ajd obucemo carape kaze nemogu zima mi ...user posted image    ..... odo ga ganjat neda carapa i tito dragi neda pa neda ...


(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 19788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:19:21   
Lady26
Evo citam, bas u nos, poput spreja i onda "trljas" nosnice da se razmaze ravnomjerno unutar nosica

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19789
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:20:12   
Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

jutro
mi skoro ustali . eVO BORIM se da obucem mu carape neda , ja vicem ajd obucemo carape kaze nemogu zima mi ...user posted image    ..... odo ga ganjat neda carapa i tito dragi neda pa neda ...


Kako su djeca razlicita, moja ne bi bosa nema sanse...odmah strample i pape obavezno pa tek ide dalje user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:22:01   
sretna_mama
Lady, pocahontas.. to je ustvari mast..dođe u tubi..i služi za vlaženje sluznice nosa..Nama je super..E kad stavim po malo u obje nosnice...vrlo brzo sav hamelj krene na nosić..samo obrišem i to je to..Pogotovo prije hranjenje, da ga riješim muka..ODLIČNA JE..



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:24:27   
sretna_mama
http://www.google.ba/imgres?q=nisita+mast+za+nos&hl=bs&client=firefox-a&hs=j8F&sa=X&rls=org.mozilla:bs:official&channel=np&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=x2I2xvrTwsbIsM:&imgrefurl=http://www.net.hr/zdravlje/page/2011/04/07/0521006.html&docid=dWU0WZOqu-1oeM&imgurl=http://www.net.hr/2011/04/07/0656007.42.JPG&w=390&h=368&ei=7lQNT-rIOIuosgaL6-HHBA&zoom=1&iact=hc&vpx=236&vpy=131&dur=701&hovh=218&hovw=231&tx=104&ty=125&sig=112870975076870507626&page=1&tbnh=122&tbnw=129&start=0&ndsp=23&ved=1t:429,r:1,s:0&biw=1239&bih=612

Kod nas je ova..ENGELHARD ARZNEIMITTEL..

Stavim u obje nosnice po malo i samo ga kao štipnem..da se raziđe..:-D

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:25:19   
Anoniman
mi citav dan se borimo stim , kad bi brojala nebi mogla na brojati koliko puta preko dana kini-buci kini-buci i sve tako u krug
nekad me nanervira da ga pustim budi bos hodaj , pa kad te budu bocali recu eh samo ti opet skidaj carape pa ces viidit onda kako je ...
Jos ga dole sveki naucila dira vodu sam se popne privuce stolicu na sudoper odvrce zavrce cesmi
bezbroj puta sam rekla da nesmije na milion nacina pa vala bilo je i po guzi al dzaba govoriti
nego neces reko ni ic dole kad ne slusas
Al samnom opet ne pravi tolike scene ni probleme niti sta radi sto nesmije jer zna da samnom nece lako proc
dok sa mm obrce ga kako hoce , pa kad zagusti mene mm vice eno ga dole dira vodu pa reko sta mene vices koji djavo briga me
rijesi nekad nesto sam necu kaze mene ne slusa tebe hoce user posted image i tako uvjek sto god da je sad cu zovnit mame .
Nebi taj povisio ton na njega il ga pucno ma neda on njemu da place da se dere
a ja ja ja davno ogluhavila user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 19793
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:27:03   
selebriti
Opet sam van dešavanja, a nije me bilo samo sinoć i jutros user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:31:21   
sretna_mama
Mast košta negdje oko 7KM ...a dugo i bude..

Ni moj E neće čarape..samo idem za njim i oblačim mu..on skida..

selebriti...vidi mene..sve češća na forumu kako imam avatar :-D..hihh..Ljubim vas.


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:31:25   
Lady26
Pa jel mu oblacis strample? Njih ne bi tako lako skinuo....mozda user posted image
Meni je opet problem ljeti, jedva je nagovorim na sandale bez carapica da obuce user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:32:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

selebriti...vidi mene..sve češća na forumu kako imam avatar :-D..hihh..

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 19797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:33:53   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: selebriti

Opet sam van dešavanja, a nije me bilo samo sinoć i jutros user posted image user posted image user posted image


E ovako mi je svaki dan iz dana u dan, i ne prestajem pokušavati da skontam šta,ko,kome,gdje i kad, al slabo mi ide, ustvari ne ide mi user posted image user posted image


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:34:21   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: sretna_mama

selebriti...vidi mene..sve češća na forumu kako imam avatar :-D..hihh..

user posted image user posted image user posted image


Dobro si se sjetila user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 10:36:04   
selebriti
Avatarko, hajd da te vidim sad, ... daj kakav rezime.. obzirom da si dežurala od juče user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 19800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  790 791 [792] 793 794   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  790 791 [792] 793 794   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *