|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  789 790 [791] 792 793   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:32:25   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja drugarcia je isla na to skidanje laserom- skidala sa ruku jer je puno dlakava i sve joj oziljci ostali, uzas jedanuser posted image


a gdje je ona isla?
ja sam mislila ne na laser vec na ovu novu metodu fotoepilacije, slican je princip kao laser ali nije laser vec svjetlostuser posted image



Pocahontas vidjela sam prosli put kad sam bila u Sarajevu da otvoren studio za Fotoepilaciju kod Muzicke skole. Cini mi se smao fotoepilacija. Ne znam puuuno o tome, je li ima isti ucinak kao laserska depilacija???


< Poruku je uredio Cickolini -- 11.1.2012 9:33:04 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:32:29   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MALA1994

dobro jutro

vi juce pisale,pisale a niste nista konkretno napisale user posted image

moji momci ok hB, samo jos kad bi poceli spavati bez nocnih budjenja ja bih bila presretna user posted image , ali proci ce valjda do skole

tajra otisla na put,sretno draga moja...

za bolesne veliki user posted image

a za ove "agresivne,razmazene"imam ja kandidata za tu grupu i to vise pa primite me u taj klub
Luki cim nije nesto po volji pocne da kmeci i da se baca, a ja dobila preporuku da to ignorisem,kazu proci ce.....

hoće...dva puta isto sma imala...oba puta samo prošlo...samo ignorisanja i postavljanja noge da ne lupi glavom u ćošak nečega ništa drugo radila nisamuser posted image


dakle samo ignor predlažete? a sta ako smo na javnom mjestu a on se dernja, ja ignor, a svi okolo kolutaju očima i feel sorry for youuser posted image user posted image





kod mene to vec duze traje,ali ja se nadam da ce proci jer su mi rekli da samo treba biti dosljedan.

neki dan nas dvoje idemo ulicom i on kmeci,ne prestaje..svi nas gledaju a ja cool hodam i njemu pricam ,"ma ja ona je grozna sta ti radi" a ljudi se okrecu i gledaju kao ono sta mu radis...ali boli me briga neka gledaju jos cu im jezik poceti plaziti user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:33:36   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja drugarcia je isla na to skidanje laserom- skidala sa ruku jer je puno dlakava i sve joj oziljci ostali, uzas jedanuser posted image


a gdje je ona isla?
ja sam mislila ne na laser vec na ovu novu metodu fotoepilacije, slican je princip kao laser ali nije laser vec svjetlostuser posted image


ne znam, nisam je pitala, al uzasno izgleda, jos su joj zarastale prije dlake pa je i to copala, sve tackiceuser posted image



eh vidiš, ti ožiljci i tačkice su ustvari od "čeprkanja" tih uraslih dlaka. to je nevjerovatno kakve ožiljke to ostavlja.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:34:14   
pocahontas
cicklolini mislim da je to to...isti učinak samo drugi princip user posted image

mala1994 - sinoc mi u mercatoru i on teti na kasi uredno isplazi jezik (ruga joj se)... o Boze..sta cu s njim?user posted image nije ovakav bio do neki dan...sta mi je s djetetom?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:34:24   
teacher75

30.949 registrovanih članova
Lokacija:
Forum > [Beba] > Roditeljski razgovori > RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
Korisnici na ovoj temi: teacher75, ladyblue, vjestica, sretna_mama, Mirkica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja drugarcia je isla na to skidanje laserom- skidala sa ruku jer je puno dlakava i sve joj oziljci ostali, uzas jedanuser posted image


a gdje je ona isla?
ja sam mislila ne na laser vec na ovu novu metodu fotoepilacije, slican je princip kao laser ali nije laser vec svjetlostuser posted image


ne znam, nisam je pitala, al uzasno izgleda, jos su joj zarastale prije dlake pa je i to copala, sve tackiceuser posted image



eh vidiš, ti ožiljci i tačkice su ustvari od "čeprkanja" tih uraslih dlaka. to je nevjerovatno kakve ožiljke to ostavlja.

jesu neki al ona kaze da ima i od tog lasera


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:35:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

moja drugarcia je isla na to skidanje laserom- skidala sa ruku jer je puno dlakava i sve joj oziljci ostali, uzas jedanuser posted image


a gdje je ona isla?
ja sam mislila ne na laser vec na ovu novu metodu fotoepilacije, slican je princip kao laser ali nije laser vec svjetlostuser posted image


ne znam, nisam je pitala, al uzasno izgleda, jos su joj zarastale prije dlake pa je i to copala, sve tackiceuser posted image



eh vidiš, ti ožiljci i tačkice su ustvari od "čeprkanja" tih uraslih dlaka. to je nevjerovatno kakve ožiljke to ostavlja.


ja upravo htjedoh reci da je to od čupkanja i urastanja dlaka, ti ožiljci, a ne od lasera..nije mi logično..od laserca bi trebale biti opekotine (mislim, ako dodje do neke komplikacije i slicno)..ali mislim da je ovo rijetkost...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:35:43   
taurus
jutrouser posted image

mi se probudile oko pola 9 i sad pijemo kafuuser posted image

vi o depilaciji....ja jednom probala s voskom kad nisam umrlauser posted image
noge depiliram samo do koljena, nemam ih puno srećom....a za bikini zonu depil krema mi je zakon
ne mogu ja da se patim i da me boliuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 19757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:36:52   
Malenaoduvijek
poci
ja se svaki dan pitam sta da radim sa svojima jer se ponasaju kao dva razmazena derleta bukvalno...ali valjda su to samo faze koje prodju (ja se ovo tjesim user posted image )

na plaze jezik,jos uvijek ali zato druge gluposti user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:38:03   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: taurus

jutrouser posted image

mi se probudile oko pola 9 i sad pijemo kafuuser posted image

vi o depilaciji....ja jednom probala s voskom kad nisam umrlauser posted image
noge depiliram samo do koljena, nemam ih puno srećom....a za bikini zonu depil krema mi je zakon
ne mogu ja da se patim i da me boliuser posted image


ja se depiliram voskom dobrih 15 godina i totalno sam oguglala na tu vrstu boli. mene to ništa više nit' boli nit' ja to registrujem!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 19759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:38:06   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: taurus

jutrouser posted image

mi se probudile oko pola 9 i sad pijemo kafuuser posted image

vi o depilaciji....ja jednom probala s voskom kad nisam umrlauser posted image
noge depiliram samo do koljena, nemam ih puno srećom....a za bikini zonu depil krema mi je zakon
ne mogu ja da se patim i da me boliuser posted image


ne bih ni ja da ne moram...ali Boga mi gore bi mi bilo da ih sredjujem samo kremom ili britvicom..ovako isčupam ih iz korjena i mirna Bosna user posted image ..mislim da je depilator bolji jer samo čupka dlakice, dok vosak pored dlakica malo i kožu čupkauser posted image ...meni bi svi kapilari čini mi se popucali user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 19760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:39:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: MALA1994

dobro jutro

vi juce pisale,pisale a niste nista konkretno napisale user posted image

moji momci ok hB, samo jos kad bi poceli spavati bez nocnih budjenja ja bih bila presretna user posted image , ali proci ce valjda do skole

tajra otisla na put,sretno draga moja...

za bolesne veliki user posted image

a za ove "agresivne,razmazene"imam ja kandidata za tu grupu i to vise pa primite me u taj klub
Luki cim nije nesto po volji pocne da kmeci i da se baca, a ja dobila preporuku da to ignorisem,kazu proci ce.....

hoće...dva puta isto sma imala...oba puta samo prošlo...samo ignorisanja i postavljanja noge da ne lupi glavom u ćošak nečega ništa drugo radila nisamuser posted image


dakle samo ignor predlažete? a sta ako smo na javnom mjestu a on se dernja, ja ignor, a svi okolo kolutaju očima i feel sorry for youuser posted image user posted image





ti što kolutaju očima ako imaju svoju djecu sve su to doživjeli...
ako ih nemaju a imat će sve će to doživjeti...

a njihovo kolutanje mene lično uopšte ne intigira...jer ja dijete sam rodila sebi i odgajam sebi i ako im s ene dopada sarajevo ima dovoljko kvadratnih metara da me u lijpom krugu zaobiću bez da komentiarju pred mojim djetetom i preda mnom...
ukratko i njih ignorišemuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:40:03   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: MALA1994

poci
ja se svaki dan pitam sta da radim sa svojima jer se ponasaju kao dva razmazena derleta bukvalno...ali valjda su to samo faze koje prodju (ja se ovo tjesim user posted image )

na plaze jezik,jos uvijek ali zato druge gluposti user posted image


nemate pojma kako ovo ružno izgleda dok ne doživite..ne znam od kuda mu to? ok, sad kad malo bolje razmislim, ja sam mu mozda tamo negdje nekad u šali ispalzila jezik, ono vidi šta ja imam tralalalalaaaaaa i plaženje jezika (koja kozauser posted image user posted image )..mora da je to tada pokupio pa sad on svima tako..ja sto vise govorim mojNe, on sve vise i vise...bas ko ona zlocasta djeca i filmova..pravi mali Denis napast user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:40:17   
teacher75
odoh ja na cupkanje, ako neko bude za kafu nek trazi od hanady moj mob.user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:40:30   
Lady26
Jutroooo, jao teme na sabahu....sto kaze Hanady sve me boli i dok citam user posted image user posted image
Nemam ja mu*a za vosak & Co....ja po starinski jos uvijek, hebi ga....

Nismo spavali ni 2-3 sata ninoc, Lani zacepljen nos pa je bilo malo-malo, mama brisi nos, daj mi ruku, daj mi veliki jastuk, necu da se pokrijem, skini mi vrecu, daj mi ruku, ne treba mi vise ruka okreni se, ja se taman okrenem jer mi je utrnula lijeva strana a ona progura ruku i po ramenu me bocka : a gdje mi je tvoja ruka user posted image user posted image ...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:41:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

cicklolini mislim da je to to...isti učinak samo drugi princip user posted image

mala1994 - sinoc mi u mercatoru i on teti na kasi uredno isplazi jezik (ruga joj se)... o Boze..sta cu s njim?user posted image nije ovakav bio do neki dan...sta mi je s djetetom?



sad plazi jezik...za dva mjeseca će da idi kako je kad se pljune...a dva iza toga jel baš cool kad se opsuje.

Ti mu trebaš ponavljati d ane valja, d aje nekulturno i da si tužna jer to radi....
neka zna da ti ne odobravaš...to mu daj do znanja stalno i stalno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:43:17   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MALA1994

poci
ja se svaki dan pitam sta da radim sa svojima jer se ponasaju kao dva razmazena derleta bukvalno...ali valjda su to samo faze koje prodju (ja se ovo tjesim user posted image )

na plaze jezik,jos uvijek ali zato druge gluposti user posted image


nemate pojma kako ovo ružno izgleda dok ne doživite..ne znam od kuda mu to? ok, sad kad malo bolje razmislim, ja sam mu mozda tamo negdje nekad u šali ispalzila jezik, ono vidi šta ja imam tralalalalaaaaaa i plaženje jezika (koja kozauser posted image user posted image )..mora da je to tada pokupio pa sad on svima tako..ja sto vise govorim mojNe, on sve vise i vise...bas ko ona zlocasta djeca i filmova..pravi mali Denis napast user posted image user posted image user posted image



ako misliš da ja to nisma i en doživljavam sa dvije curice...grdno se varašuser posted image
iznednadila bi s ekako Farah zna biti neugodna u rajiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:43:54   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MALA1994

poci
ja se svaki dan pitam sta da radim sa svojima jer se ponasaju kao dva razmazena derleta bukvalno...ali valjda su to samo faze koje prodju (ja se ovo tjesim user posted image )

na plaze jezik,jos uvijek ali zato druge gluposti user posted image


nemate pojma kako ovo ružno izgleda dok ne doživite..ne znam od kuda mu to? ok, sad kad malo bolje razmislim, ja sam mu mozda tamo negdje nekad u šali ispalzila jezik, ono vidi šta ja imam tralalalalaaaaaa i plaženje jezika (koja kozauser posted image user posted image )..mora da je to tada pokupio pa sad on svima tako..ja sto vise govorim mojNe, on sve vise i vise...bas ko ona zlocasta djeca i filmova..pravi mali Denis napast user posted image user posted image user posted image



poci
djeca sve sto rade vidjeli su od nekoga,ali sve.
moj Igor kopira mm, u svemu.svaki pokret,kako rukom zamahne sve kopira...

a brata takodje kopira,

ali eto kod mene se pokazalo kao najbolje rjesenje ignore jer ako krenes sa pricom samo gore napravis jer on shvati da je uspio da skrene paznju i misli da je to simpaticno user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:45:20   
Malenaoduvijek
kono nadam se da ce brzo proci, a ja sam vise ocajna sto se "nespavanja" tice...po 3-4 puta oni mene unoci dignu vise mi je puna kapa user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:50:42   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: MALA1994

poci
ja se svaki dan pitam sta da radim sa svojima jer se ponasaju kao dva razmazena derleta bukvalno...ali valjda su to samo faze koje prodju (ja se ovo tjesim user posted image )

na plaze jezik,jos uvijek ali zato druge gluposti user posted image


nemate pojma kako ovo ružno izgleda dok ne doživite..ne znam od kuda mu to? ok, sad kad malo bolje razmislim, ja sam mu mozda tamo negdje nekad u šali ispalzila jezik, ono vidi šta ja imam tralalalalaaaaaa i plaženje jezika (koja kozauser posted image user posted image )..mora da je to tada pokupio pa sad on svima tako..ja sto vise govorim mojNe, on sve vise i vise...bas ko ona zlocasta djeca i filmova..pravi mali Denis napast user posted image user posted image user posted image



ako misliš da ja to nisma i en doživljavam sa dvije curice...grdno se varašuser posted image
iznednadila bi s ekako Farah zna biti neugodna u rajiuser posted image


kako ono ide ona slavna psovka Farah...joj uvijek se nasmijem kada je procitam, nedavno si pisala...ne mogu da se sjetim saduser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:52:10   
Hanady RR
pika-koka

gono-gupača...

sve njene psovke su iz dvije riječiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:52:32   
Lady26
Meni kad se desi "nespavanje" ja kao da sam sa marsa pala user posted image user posted image
Ne mogu se dozvati user posted image , pa se prvo naljutim a onda skotam da je budna iz opravdanih razloga user posted image
Jutros je ustala ok, naspavana user posted image ali dok je pila mlijeko borila se sa nosom...nije totalno zacepljen ali dovoljno da joj smeta...probat cu danas baby vacom da sta izvadim, mada ona slom zivaca dobije od njega ali sta cu...moram pokusati...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 19771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:52:50   
Hanady RR
kad je az ''srce''udeješ pošalje te u PM bez tepanjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:53:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Nismo spavali ni 2-3 sata ninoc, Lani zacepljen nos pa je bilo malo-malo, mama brisi nos, daj mi ruku, daj mi veliki jastuk, necu da se pokrijem, skini mi vrecu, daj mi ruku, ne treba mi vise ruka okreni se, ja se taman okrenem jer mi je utrnula lijeva strana a ona progura ruku i po ramenu me bocka : a gdje mi je tvoja ruka user posted image user posted image ...


joj i Raffi je isti, a pogotovo kada je slinav i nikakav..samo daj mi 'uku, nije ovo toja uka, ovo je tatina, pa mi da desnu, a tatina je kao lijeva..i nikad se ne zezne čija je čija...ni slučajno ne smijem uzeti tatinu 'uku...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 19773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:53:52   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pika-koka

gono-gupača...

sve njene psovke su iz dvije riječiuser posted image


eh ovaj joj je najjača..user posted image pisala si kad ste negdje u gostima bili da je nekom djetetu ovo rekla..ja se valjala od šege...kraljica user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 9:54:35   
Hanady RR
Mi smo spavanje rješili...
starijoj smor dili sestru pa nije mogla spavati tako lagano d ami hoda po sobi jer imamao bebu...
a mlađoj sma dogijal starijus eku...da kad izađe iz krevetića ide kod nje da se ušuška na krevet jer starija ima baldahin roziuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  789 790 [791] 792 793   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  789 790 [791] 792 793   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *