|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  792 793 [794] 795 796   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:26:38   
Anoniman
evo ga na , htjeli van kad ga pipni vruc ima ture zar moze se ovaj slajm u njemu upaliti ???????
Dala sam mu sirup za turu ,i samo tecnosti trazi pije jutros uzeo zalogaj dva .

(odgovor članu sretna_mama)
  Neposredna veza do poruke: 19826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:28:38   
megi
jutrooo


ooo depilacija ja to kuci sama pola voskom pola epilatorom
sto kaze Tiki sreca pa u trudnoci slabije rastu

Mi smo jucer napokon rucali nakon dugo vremena, pa je mama pocatsila sinoc i palacinkamauser posted image

Felix moras mu cisiti nos od toga mu se spusta i stvara slajm, aquamaris, nisita, evo ima i krema, naparvi sljez ja sam znala u spricu i samo ucilja u nos, naravno drzim je krvnicki al ubacim,
za kasalj pravi onaj caj od luka i jabuka, ukoliko nema temp, dobra je i svinjska mast na pelenu pa na prsa
probaj i onaj recept od pocy med i puter u jednakoj kolicini izmjesaj i daji mu po kasikicu


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 19827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:29:39   
megi
evo sad vidim da ima temp, odna ne smije mast

daji mu sto vise tecnosti pravi mu cajeve, satvljaj meda, da omeksa slajm

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 19828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:36:41   
Anoniman
Urastanje dlacica zavisi i od vrste voska koju nanosite. npr patronima niposto bikini zonu, vec spatulom nanositi vosak i poseban vosak, lako razmazivi, ne znam tacno sad zaboravih kako se zove ide na bikini. Dosta kozmeticarkih uzme isti vosak za sve, jbga isplativije.

Sad sam uspjela i Luki usisivacem, tj baby vacom izvaditi sline, u wc parkirala usisivac dok sam ja izvlacila zaova ga umivala da ne poplavi i da se ne zacene, ali nazalost slabo izvukoh ili su mu toliko tvrde ili nema, a prije da su tvrde jer jedva dise i tacno cujem hroptanje u nosu, ali zato sam Ani blago izvukla, bukvalno morala od dva puta jer nije moglo jednom da stane u babyvacuser posted image

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 19829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:38:27   
pocahontas
ma ja taj vosak nikako ne gotivim..kožu mi odere totalno skupa s dlakicama user posted image a kad pomislim na gospoju i vosak, lijepo mi zlo..a inace nisam peka i svašta mogu podnijeti...

felix, prati ga s temp..R. je imao 2 dana tu neku temp. malu i nisam mu je ni skidala..i treći dan ko da nista nije bilo...samo malo kaljsuca, nista strasno...a kad samo pomislim da mu je pedijtracia htjela antibiotik, a djetetu na kraju nista strasno user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 19830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:53:56   
DM
Jelena-a fiziološka u nos prije baby vac-a ili kamilica...?
Pozzz i od nas, mi idemo prošetati do prodavnice,a to najmanje 1 h , ako ne i više s njimauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 11:56:54   
Anoniman
Doublemum stavim ja po 5ml u jednu i u drugu nozdrvu fizioloske.

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 19832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:07:59   
bananica
jeste li gledale prije par dana na dnevniku o jednoj mladjoj zeni, koja ima dvoje djece, curicu i bebu od 7 mj, zivi negdje kod Tuzle, nemaju nista, beba joj umjesto mlijeka caj pije user posted image user posted image ,a plus je maleni i nesto bolestan user posted image
hajd ako neko nesto zna da se nekako organizujemo i pomognemo user posted image


< Poruku je uredio bananica -- 11.1.2012 12:08:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19833
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:22:00   
Aiša
Svoje dijete nekad stvarno ne razumijem. Opet se probudio u 1 i nije zaspao do pola 5 user posted image

Ne znam šta mu je, malo me je čupao za gornji dio pidžame, a onda hoće da se igra, pa da sluša kva kva, i jedva smo ga uspavali. Već 10 dana svaku drugu noć napravi dernek, valjda ćemo večeras spavatiuser posted image
Došlo mi je da ga stavim u krevetić i izađem iz sobe, ali nemam srca za to, sve me strah da mu od onolikog plača nešto ne bude user posted image

Pričate o depilaciji, hm... meni urastaju i sa voskom a imam i električni epilator, pa opet urastaju tako, jedino je prihvatljiva varijanta brijač da ne budem u ožiljcima.




(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:24:15   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li gledale prije par dana na dnevniku o jednoj mladjoj zeni, koja ima dvoje djece, curicu i bebu od 7 mj, zivi negdje kod Tuzle, nemaju nista, beba joj umjesto mlijeka caj pije user posted image user posted image ,a plus je maleni i nesto bolestan user posted image
hajd ako neko nesto zna da se nekako organizujemo i pomognemo user posted image



o Bože...pa kako joj živi to dijete? user posted image doji li baruser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:29:15   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li gledale prije par dana na dnevniku o jednoj mladjoj zeni, koja ima dvoje djece, curicu i bebu od 7 mj, zivi negdje kod Tuzle, nemaju nista, beba joj umjesto mlijeka caj pije user posted image user posted image ,a plus je maleni i nesto bolestan user posted image
hajd ako neko nesto zna da se nekako organizujemo i pomognemo user posted image



o Bože...pa kako joj živi to dijete? user posted image doji li baruser posted image user posted image



kasno sam pocela gledati, tako da ne znam detalje
kaze komsinica joj donijela 3 pelene i caja, to ce piti dok ne potrosi, bas tuznouser posted image , nije rekla da doji ili ja nisam cula, a bebici izvadjen bubreguser posted image
na stariju curicu, oko 5 god,cini mi se, nema kad da misli
a najtuznije mi bi kad kaze da nema zdravstveno osiguranje i ne moze djecu odvesti doktoru, ima jedno 10 uputnica,ako ne i vise


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19836
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 12:30:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:31:33   
bebacha
hajmo se malo organizovat da skotamo vise o tome

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19838
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 12:33:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 19839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:37:12   
bananica
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: bebacha

hajmo se malo organizovat da skotamo vise o tome


I ja kontam...moglo bi se skupiti bar za malo pomoći...a njima je očito i malo puno...
Bože kakvih sve sudbina ima user posted image



bas tako,stvarno tuzna sudbina

ja sam cula, da zivi negdje kod Tuzle, Lukavacuser posted image , znam da su spominjali zeljeznicku stanicu
sad pokusavam da se sjetim na kojem kanalu sam to gledala, al uzalud jer to D kod mene prebacuje, trazi crtane i tako sasvim slucajno sam i cula
cini mi se da se Aida zove

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:38:51   
bebacha
to je meni jako blizu.e na forumu ima Djana,ona je iz Lukavca.mozda zna nesto o tome

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19841
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:44:18   
pocahontas
o Boze fakat..pa i bubreg bebici od 7 mjeseci user posted image katastrofa, uzas....
možemo se skotati, ja sam za


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19842
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 12:46:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 19843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:48:55   
bebacha
Ja bi imala dosta stvari za za to vecu djevojcicu,stvbari koje su Ajli velike.a i za bebicu takode.ja bi mogla nesto ovdje organizovat.trenutno nisam u mogucnosti puno finansijsi pomoc al mogu dosta u nekim drugim stvarima jer toga ima,a njima je sigurno neophodno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:49:39   
bananica
kad ja ne zapisah broj telefona od zeneuser posted image user posted image a evo trazim po netu, bezuspjesnouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:52:57   
bebacha
pokusaj se sjetit koji dnevnik.vjerovatno hayat.ja  trazim na lukavac info.nema nista

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19846
   [Obrisana poruka]
11.1.2012 12:55:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 19847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:55:35   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebacha

pokusaj se sjetit koji dnevnik.vjerovatno hayat.ja  trazim na lukavac info.nema nista


moze biti na hayat-u, tv sa il federalna, ona na tim kanalima nekad gleda neke crtane

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 12:59:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li gledale prije par dana na dnevniku o jednoj mladjoj zeni, koja ima dvoje djece, curicu i bebu od 7 mj, zivi negdje kod Tuzle, nemaju nista, beba joj umjesto mlijeka caj pije user posted image user posted image ,a plus je maleni i nesto bolestan user posted image
hajd ako neko nesto zna da se nekako organizujemo i pomognemo user posted image



o Bože...pa kako joj živi to dijete? user posted image doji li baruser posted image user posted image



kasno sam pocela gledati, tako da ne znam detalje
kaze komsinica joj donijela 3 pelene i caja, to ce piti dok ne potrosi, bas tuznouser posted image , nije rekla da doji ili ja nisam cula, a bebici izvadjen bubreguser posted image
na stariju curicu, oko 5 god,cini mi se, nema kad da misli
a najtuznije mi bi kad kaze da nema zdravstveno osiguranje i ne moze djecu odvesti doktoru, ima jedno 10 uputnica,ako ne i vise


Na kojoj TV si gledala? Mogle bismo se zaista organizovati. Ja imam dosta stvari za bebicu, a i starijoj mogu dati neke stvari od Farah, pa i novcano malo pogurati.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 13:00:47   
anidla
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

jeste li gledale prije par dana na dnevniku o jednoj mladjoj zeni, koja ima dvoje djece, curicu i bebu od 7 mj, zivi negdje kod Tuzle, nemaju nista, beba joj umjesto mlijeka caj pije user posted image user posted image ,a plus je maleni i nesto bolestan user posted image
hajd ako neko nesto zna da se nekako organizujemo i pomognemo user posted image



o Bože...pa kako joj živi to dijete? user posted image doji li baruser posted image user posted image



kasno sam pocela gledati, tako da ne znam detalje
kaze komsinica joj donijela 3 pelene i caja, to ce piti dok ne potrosi, bas tuznouser posted image , nije rekla da doji ili ja nisam cula, a bebici izvadjen bubreguser posted image
na stariju curicu, oko 5 god,cini mi se, nema kad da misli
a najtuznije mi bi kad kaze da nema zdravstveno osiguranje i ne moze djecu odvesti doktoru, ima jedno 10 uputnica,ako ne i vise


Na kojoj TV si gledala? Mogle bismo se zaista organizovati. Ja imam dosta stvari za bebicu, a i starijoj mogu dati neke stvari od Farah, pa i novcano malo pogurati.



planirajte i mene ako se uspijete organizovati! ja bih novcano pomogla ili sta vec bude trebalo...uglavnom saljite mi PP ako sta skontate.

Odoh sad na posao user posted image

pocy, idi na temu skola skijanja :)

puse


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  792 793 [794] 795 796   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  792 793 [794] 795 796   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *