|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  758 759 [760] 761 762   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:06:16   
bebacha
Hanady jesil to citala moj post na temi BB pa me sad zezasuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:06:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

104(ona je visoka oko 100 i ima 15kg)s tim ima i haljinica 110 koje su joj tamam
nama trebaju tri kombinacijeuser posted image jer tri put slavimo rod.u vrticu,za malu raju i odrasle.teme su hello kitty,pepa pig i barbyuser posted image user posted image user posted image
a mene toliko strah i mislit o tome.prosle godine sve isplanirala i gazda nam umro a ona dobila ospiceuser posted image user posted image



daj mila ne sikiraj se...
smao polako...
nemoj nikada od silne želje d aim ugodiš da parvaiš veliku famu...bez obzira na sve nikada ne znamo šta noć a šta dan donosiuser posted image

mi trebamo smao 1 kombinaciju...jer sve završavamo isti dan...raju u igraoni i kući dernek sa velikimauser posted image
al smo zato i skeu sredili i saru i armana, samija i soraju smo u sarajevu sredili...sivo-bijelo, crna kombinacija je kod svihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:08:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady jesil to citala moj post na temi BB pa me sad zezasuser posted image


pričitah kad sma odvdje pitalauser posted image

vidi haman smo u isto vrijeme pisaleuser posted image

nema veze...da s emalo zarovimo...ko zna šta može izletiti...a od 12. februara do 23. februara puno dana imauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:16:15   
Lady26
Jutros smo se moja curica i ja prvi put mazile u krevetu user posted image
Kad sam je prebacila kod sebe, za divno cudo nije odmah trazila mlijeko nego smo lezale 15ak minuta (sto je jaaako dugo za Lanu user posted image ), zagrljene i kunjale....i onda mi kaze, nana gleda crtani a mama pravi mlijeko...i ja kazem dobro a ona ce : ciguno? Rekoh sigurno, evo idem user posted image ....
I pita me hocemo li zvati baku (da je vodi sebi kao za vikend), rekoh necemo mama i baka idu na posao a ona ce : aaaaaaaaha, hajde mama cao, hajde da vidim kako ides na posao user posted image a ja u pidzami jos user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:17:14   
Anoniman
Taurus odgovorih ti tamo za male cipelice,ja sam se lani satralauser posted image
dobar dan vam zeneuser posted image mi imamo tetku u Norveskoj pa ce ona u potragu za haljinicom za rođendanuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:18:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: bebacha

oni haljinica vise nema na H&M straniciuser posted image a nasa draga Marina mi obecala poslat al et nema.tako da sad ludim.



Mama2009 kupila svojoj curici onu crno - sivu haljinu kao...
Preslatka je...


o naša je crno sivauser posted image

al smo i cipelice lakirane uzeleuser posted image

a sad su one roze bile po 5 eura...skorz snižene...
al nije bilo 110 broja...je rmi 110 nosimo po obimuuser posted image

a za dječake bile one košuljice bijele sa crvenom kravatom po 5 eura na sniženju...ja amrnaku uzela jednuuser posted image


i mi ovo imamo sve iz H&M


user posted image
užanse smo...i naše cipelice su iz H&M...al ne leži vraže i farah i sara imaju iste i bilesi i hanadiuser posted image user posted image

muž me porgalio majmunicom...kaže pa bona nisu te za svaki dan mogle su ove čekat da poraste noga da nosaju jedneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:24:33   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: doublemum

Noa ja sam ti na putu za sauser posted image
Pozzzz žene, poželila sam promahalatiuser posted image primam i ppuser posted image )
Šta ima novoga? ne može se sve čitatiuser posted image
Kako su bolesna dječica, št abi sa jeleninim i malenim od pocy?



hvala ti mila sto pitaš za nas...evo tu smo. živi i zdravi..
za vikend inace ne stizem na RR, samo kada sam na poslu u posljdnje vrijeme user posted image
R. mi je ozdravio hB..prosli bez antibiotika naravno zbog crp nalaza..bili na inhalacijana i dr. ka pregledala i kaze sto ce njemu inhalacijeuser posted image hajde sad kad ste dosli, ali ne trebamo kao dolaziti vise..nidje veze..i nista mu kao nije cula na plucima (a sto je cula dr. dan prijeuser posted image )..meni on i jeste stvarno bio odmah sutradan bolji, drasticno bolji..smirila sam mu kasalj Bronho Stop sirupom, nikad mi nista bolje nije bilo..hvala ti Boze pa mu ne dadoh bisolvon..dijete bi samo jadno kasljalo a ne zna da iskaslje...ovako sline stale, kasalj stao..pomalo kasljucne, ali nistra strasno...ma super smo mi prosli..
samo, preksinoć, igraju se R. i tata (i uvijek se tako nesto desi kada se njiih dvojica igraju i trče kroz stan i skačuuser posted image ) i R. tako zvekne glavom od rub vratauser posted image ..čvoruga momentalno skočila na čelu, veličine rezdelijeuser posted image ...sreća nije rasjekao, mala ogrebotina ostala nakon sto je otok spao..a ja se spremam da idem na Karana...joj reko Boze mili, pa ima li kraja ovom beslisli..lose mi odmah bilouser posted image , ali sve hb dobro zavrsi...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:28:19   
Lady26
Pocy, kad se tako nesto desi (kad nema posjekotine) samo mu namazi puterom ili (ako da) stavi mu sredinu hljeba potopljenu vodom kao oblogu...do sutra nema nista user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:28:56   
Anoniman
pocahontas i jel istina da bronho stop tjera slajm ''dole''user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:36:55   
bananica
jutrouser posted image

a meni niko ne salje pp user posted image pa moram i ja znati proizvod cije maste je ono bilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:37:18   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Lady26

Pocy, kad se tako nesto desi (kad nema posjekotine) samo mu namazi puterom ili (ako da) stavi mu sredinu hljeba potopljenu vodom kao oblogu...do sutra nema nista user posted image


hvala ti mila...user posted image za puter sam znala (i odmah sam ga umazala s isitmuser posted image ), ali ovo za hljeb ne znadoh user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: noa

pocahontas i jel istina da bronho stop tjera slajm ''''dole''''


NoJa, istina je ako me apotekarka ne laže..ovo mi reče...ali meni nije jasno bas kako da ga tjera dole, kad mora prvo šlajm doći u želudac da bi mogao ući u probavni traktuser posted image kako god, nama je kasalj nakon dvije kasike stao (pise da je sirup za djecu od 4 godine, ima nesto i alkohola u sirupu, ja ovo pitah, kaze ona, samo ti to njemu daj... 3x1 supena kasika i dijete ko novo zivota mi user posted image ..to je najvaznije da nam je pomoglo za razliku od mnogih drugih stvari koje probasmo ali nista )---a ja se maltretirah svo ovo vrijeme sa prospanima i dr. theissovima..nidje veze user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 9.1.2012 10:41:26 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:37:24   
bananica
vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:39:47   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:40:46   
anidla
dobro jutro, ja tek ustala user posted image

ove sedmice sam druga smjena pa se uljenila..

nego, morem li i ja dobiti pp user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:42:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image



ja šaljem poruku da dođemo tamo vi javljate gotovo...a nama se tek zakuhalouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:42:11   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Lady26

Pocy, kad se tako nesto desi (kad nema posjekotine) samo mu namazi puterom ili (ako da) stavi mu sredinu hljeba potopljenu vodom kao oblogu...do sutra nema nista user posted image


hvala ti mila...user posted image za puter sam znala (i odmah sam ga umazala s isitmuser posted image ), ali ovo za hljeb ne znadoh user posted image user posted image


To je fora teta cuvalica i iz vrtica user posted image i vjeruj da pali....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:42:16   
pocahontas
nego, sta nam je slijedeće na repertoaru podšatorom ili u coloseum? u coliju ima aleksandra radovic sad u subotu..sta je pod šatorom?user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:42:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro, ja tek ustala user posted image

ove sedmice sam druga smjena pa se uljenila..

nego, morem li i ja dobiti pp user posted image



neka si se ti naspavala...hajd bogati...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:43:13   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image



ja šaljem poruku da dođemo tamo vi javljate gotovo...a nama se tek zakuhalouser posted image


pa počelo je u 22.20 i zavrsilo oko pola 1..jos jednom na bis izasao i svirali do 1h i fajront..meni vala taman dosta..ne treba vise user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:44:49   
bananica
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image



user posted image user posted image


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:45:48   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro, ja tek ustala user posted image

ove sedmice sam druga smjena pa se uljenila..

nego, morem li i ja dobiti pp user posted image



neka si se ti naspavala...hajd bogati...user posted image


ne ignorisi pola mog posta i najbitniji dio posta user posted image



_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:47:16   
pocahontas
i sve hocu da napisem..meni je R. jucer bio nesnosan..doslovno...da sam se sto puta sjetila one teme o puc pucu user posted image
ne znam sta mu je bilo...valjda nam se svetio sto smo ga ostavili s nanom da spava preko noci i otisli na "ples" kako on to kaze, pa nam se i dan danas sveti zbog toga..na svaku hebenu situVaciju je kmeeeeeee i bacanje na pod..nije bio vala takav do sada..rijetko vrlouser posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:48:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image



ja šaljem poruku da dođemo tamo vi javljate gotovo...a nama se tek zakuhalouser posted image


pa počelo je u 22.20 i zavrsilo oko pola 1..jos jednom na bis izasao i svirali do 1h i fajront..meni vala taman dosta..ne treba vise user posted image



čuj dostauser posted image

pa šta se onad pozivaš na mladost svoju kad ti je to dosta...

šalim se...
ma kakvi nismo mi već u 1 bile za karana..mi bi s ečovjeku smijaleuser posted image

mi smo nastavile u slozi...tamo s eoko jedna svi smijuuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:49:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: anidla

dobro jutro, ja tek ustala user posted image

ove sedmice sam druga smjena pa se uljenila..

nego, morem li i ja dobiti pp user posted image



neka si se ti naspavala...hajd bogati...user posted image


ne ignorisi pola mog posta i najbitniji dio posta user posted image




a ja te PP poruke ne šaljem...
ja sam moderator meni je to kodeksom moralnim zabranjenouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 18999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:50:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

šapni i meniuser posted image user posted image user posted image



jedino na ppuser posted image user posted image user posted image necu 'vako javnouser posted image user posted image user posted image


haj i meni sapni na ppuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  758 759 [760] 761 762   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  758 759 [760] 761 762   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *