|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  759 760 [761] 762 763   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:52:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

šapni i meniuser posted image user posted image user posted image



jedino na ppuser posted image user posted image user posted image necu 'vako javnouser posted image user posted image user posted image


haj i meni sapni na ppuser posted image


nas niko ne obavjestavauser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 19001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:52:53   
bananica
a ja te PP poruke ne šaljem...
ja sam moderator meni je to kodeksom moralnim zabranjenouser posted image


primam ja poruke i na fejsuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:53:24   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: bananica

vidim da vam je pod satorom super bilouser posted image user posted image user posted image a Goran???


vidim i ja da je bilo dobro...user posted image
a ni na goranu nije bilo lose..meni je bilo bas lijepo, prava peMzionerska atmosfera.user posted image salim se...koncert ko koncert super, malo se moglo i zaplesati, pravo guštanje...ali prosjek godina no comment...bolje da sam poslala mamu i tatu..ali doslovno...ja najmladja..ko kakvo dijeteuser posted image



ja šaljem poruku da dođemo tamo vi javljate gotovo...a nama se tek zakuhalouser posted image


pa počelo je u 22.20 i zavrsilo oko pola 1..jos jednom na bis izasao i svirali do 1h i fajront..meni vala taman dosta..ne treba vise user posted image



čuj dostauser posted image

pa šta se onad pozivaš na mladost svoju kad ti je to dosta...

šalim se...
ma kakvi nismo mi već u 1 bile za karana..mi bi s ečovjeku smijaleuser posted image

mi smo nastavile u slozi...tamo s eoko jedna svi smijuuser posted image user posted image


dosta bona od Karana, nisam rekla da je inače dosta user posted image mi smo zalomili svak svojim putem poslije user posted image user posted image
a ima nesto i u onoj staroj japanskoj pitaće te starost gdje ti je bila mladost, pa se čuvam da ne grohnem uskoro user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:53:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

a ja te PP poruke ne šaljem...
ja sam moderator meni je to kodeksom moralnim zabranjenouser posted image


primam ja poruke i na fejsuuser posted image



nema veze...te ne šaljemuser posted image
poštujem povjernje koje mi je adminka dala uz RR znakuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:55:02   
pocahontas
nego, iskuliraste vi moj upit o next zalomljavanjuuser posted image ..meni ne zvuci lose Aleksandra Radovic..nisam nikad bila na njenom koncertu, ali sam cula da bude stvarno dobro..iako svega znam jednu njenu pjesmu ali dobro user posted image valjda pjeva i tudje pa moglo bi biti zanimljivouser posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:55:42   
Anoniman
zene ono sinoc se ispostavilo da je kriva predpostavkauser posted image user posted image user posted image nismo bile u pravu dadada i jauser posted image ne znamo 'ko je popio banuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 19006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:56:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: noa

zene ono sinoc se ispostavilo da je kriva predpostavkauser posted image user posted image user posted image nismo bile u pravu dadada i jauser posted image ne znamo 'ko je popio banuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


haj ba sta se vise opterećujete s tim...ko god da je, koga nema bez njega se može, ha ja user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:56:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

nego, iskuliraste vi moj upit o next zalomljavanjuuser posted image ..meni ne zvuci lose Aleksandra Radovic..nisam nikad bila na njenom koncertu, ali sam cula da bude stvarno dobro..iako svega znam jednu njenu pjesmu ali dobro user posted image valjda pjeva i tudje pa moglo bi biti zanimljivouser posted image user posted image


uuuuuuuuu na njenim svirkama je super...
ja sma bila jednom u onome sa klubu kad su dolazili na mrin dvoru...user posted image

vjeruj žmarci te porlaze kako pjeva...al bome i za zalomit je dobra...kad ubrza...obara s anoguuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 19008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:56:37   
Anoniman
Dobro jutro vam zelimuser posted image

ja i dalje kasljem kao kakav tuberanuser posted image

nego kako niste skontale koje "MAME"  nema vec duze vrijeme...a bila je nonstopuser posted image user posted image ...popite ginko da vam nadodjeuser posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 19009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:57:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

zene ono sinoc se ispostavilo da je kriva predpostavkauser posted image user posted image user posted image nismo bile u pravu dadada i jauser posted image ne znamo 'ko je popio banuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nemoj zezatuser posted image ...e sad sam duboko razocaranauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 10:58:23   
Anoniman
dadada ćorakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:00:58   
pocahontas
hej ljudovi, mm kaslje ko tuberan, šmrca, sve ga boli pluca @ co user posted image user posted image (prestao je i pusiti s poskupljenjem cigareta user posted image user posted image )..pa trebao bi se malo pregladati obzirom da ga pluca oderaše kada udahne...ima te li koga u SA preporuciti od dr.? dajte na pp plizzz user posted image odoh ja i mamu pitati zna li koga..samo nemojte Čivićku boga vam user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:01:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

dadada ćorakuser posted image user posted image user posted image user posted image

ne loži nas govori, ja sam 100% sigurna u nju

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:01:45   
teacher75
ajoooooj, a bas me zanimalo ko jeuser posted image ja odmaram, ovu sedmicu ne moram u skolu, ali iducu moramuser posted image u 1 se dogovorila sa drugaricama na kafi, jedva cekam da malo hodamuser posted image lana ode na terasu s mojom mamom da malo u zimskim radostima a ja odmaramuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:03:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

Dobro jutro vam zelimuser posted image

ja i dalje kasljem kao kakav tuberanuser posted image

nego kako niste skontale koje "MAME"  nema vec duze vrijeme...a bila je nonstopuser posted image user posted image ...popite ginko da vam nadodjeuser posted image user posted image



rekla sam ja tebi da kupis alpenkraft, a ti neces
meni je kasalj prestao nakon 5-6 kasika,a kasljala sam bas kao tuberanuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:04:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: noa

dadada ćorakuser posted image user posted image user posted image user posted image

ne loži nas govori, ja sam 100% sigurna u nju



govori tiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:05:59   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

Dobro jutro vam zelimuser posted image

ja i dalje kasljem kao kakav tuberanuser posted image

nego kako niste skontale koje "MAME"  nema vec duze vrijeme...a bila je nonstopuser posted image user posted image ...popite ginko da vam nadodjeuser posted image user posted image



rekla sam ja tebi da kupis alpenkraft, a ti neces
meni je kasalj prestao nakon 5-6 kasika,a kasljala sam bas kao tuberanuser posted image



uzimi dadada ovaj Rafin Bronho stop kod Dine u apoteci...ona ce ti mozda i onaj panatus ili kak se vec zove preporuciti...kaze da je on bas jak i da ide samo kod starije djece ili odraslih...nama je ovaj Bron.S. pomogao samo tako user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:06:59   
DM

IZVORNA PORUKA: noa

zene ono sinoc se ispostavilo da je kriva predpostavkauser posted image user posted image user posted image nismo bile u pravu dadada i jauser posted image ne znamo 'ko je popio banuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jesi li na mene pomislilauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:10:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: noa

dadada ćorakuser posted image user posted image user posted image user posted image

ne loži nas govori, ja sam 100% sigurna u nju



govori tiuser posted image


ma šta ću ti govorit ka je eto ćorak, pritisni nou, ta sve zna hahahha...pozzz moram ići sad a ne ide mi seuser posted image , dok ne saznam hahahha

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 19019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:13:36   
Anoniman
Ma necu vise nista uzimat...nego cu prestati piti sirup...ako neprodje...onda mi je nestouser posted image ...ako prodje...onda je do sirupauser posted image user posted image

Mene mm jutros obradovao...vodi me na glenn millerauser posted image user posted image user posted image ...ko cuku me vodiuser posted image ...a inace obozavam...kako ja to zovem...tom i jerry muzikuuser posted image user posted image
ps...noa...i u Mo ce ti dociuser posted image

(odgovor članu DM)
  Neposredna veza do poruke: 19020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:15:51   
Anoniman
dadada i mene moj ''vodi'' ako pojedem 3 kg brokule sto mi je kupiouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:15:54   
Anoniman
Poky...nemoj muzu nista davati...to ti sve spada u apstinencijsku krizu...bice par dana "bolestan"...mozda cak i groznica...barem sam ja imalauser posted image ...a to sto kaslje...mora kasljati kada prestaje pusiti...to ti je normalno

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:16:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dadada i mene moj ''vodi'' ako pojedem 3 kg brokule sto mi je kupiouser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:19:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image ozbiljno je shvatio pricu o podizanju imuniteta user posted image user posted image user posted image dođe s posla i broji voce u zdjeliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
9.1.2012 11:23:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image ozbiljno je shvatio pricu o podizanju imuniteta user posted image user posted image user posted image dođe s posla i broji voce u zdjeliuser posted image user posted image
vidis kako se zabrinuouser posted image user posted image ...to ti je ljubav...kad broji voce u zdjeliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 19025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  759 760 [761] 762 763   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  759 760 [761] 762 763   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *