|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  735 736 [737] 738 739   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:35:43   
Mya_81 RR
Poci, nadam se da temp. nece rasti, da se samo malo pregrijao...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 18401
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:36:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: chuci

mi se šišali
ja samo došla da to javim
kaže ajša ''babo paćeš u nenest kad me vidiš, prava sam mačka''

mogu mislit friz moram i ja A jedan dan odvest dok ozdravi na sisanje zacupavio je ubio se za snali i repicauser posted image user posted image al stvano mu kosa ratse ko iz vode .
Lady kapam operilom to nam dala .


(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 18402
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:45:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Poci, nadam se da temp. nece rasti, da se samo malo pregrijao...


hvala ti draga user posted image i ja se nadam samo da nece rasti, ali Boga mi on se nikada ne pregrije kuci..toplo nam jeste, ali je bas adekvatno obucen..samo bodi dugih rukava i trenerkica + pape..ovo je ona dosadna prava mala temp. ali dobrouser posted image

eno sam ih poslala da bris grla i nosa urade da bar iskljucim nakterije...cekam da mi jave kako je proslo uzimanje brisa user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18403
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:53:05   
Anoniman
poci, nadam se da nista nije stasno da tura nece rast.
I kod nas je toplo u kuci, mi smo stalno u kratki rukav tanke helankice il trenirka i pape na nogama ...


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18404
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:54:20   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: felix

poci, nadam se da nista nije stasno da tura nece rast.
I kod nas je toplo u kuci, mi smo stalno u kratki rukav tanke helankice il trenirka i pape na nogama ...




kako je kod vas? ima li ture? kaslja, slina?


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18405
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:58:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: felix

poci, nadam se da nista nije stasno da tura nece rast.
I kod nas je toplo u kuci, mi smo stalno u kratki rukav tanke helankice il trenirka i pape na nogama ...




kako je kod vas? ima li ture? kaslja, slina?

ima draga svega na izvoz mozemo prodavatiuser posted image cukama ..
TURA varira nije visoka vec dr. dana sirupa pa bolje . kaslja ima on ne slini da curi nos al je zacepljen  i to nije bajno
Al dobro je devera se  jedino sto od svega toga najgore mi pada njegova ne jelica
za zalogaj ga molim , trcim dajem sto nikad nebi ni pomislila da cu dat samo da se zaigra zainteresira s necim da pojede bar malo


(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18406
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:58:48   
Anoniman
Pocy ova žbira samo kaze sta misli. CRP 50 ne moze bez antibiotika se sanirati, moje misljenje, mozda antibiotik blagog dejstva ali nazalost antibiotik.

Mojoj Ani bila 37,7, sad izmjerim ono 38,5, dala joj dalsy i stavih je u krevet, jer je tako oborilo da tetura po kuci. Vise nemam pojma sta je. Ove mame sto imaju vise iskustva sa kasljom kod djece imam potanje, posto je meni Ana do sad samo jednom kasljala, sad npr kad pocne da kenka i place zakaslje se bas ono socno, a kad je mirna, ne kaslje uopste. Da joj ukljucim nesto odmah ili? Ne slini da nagovjestim.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18407
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:00:10   
ladyblue RR
Jelena, kašlje li kada legne?

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18408
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:00:38   
ladyblue RR
jeeeeeeeeeeeeeeeeee, mi danas radimo do 13h. Živjeli vjerski praznici!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18409
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:00:55   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas
hvala ti draga user posted image i ja se nadam samo da nece rasti, ali Boga mi on se nikada ne pregrije kuci..toplo nam jeste, ali je bas adekvatno obucen..samo bodi dugih rukava i trenerkica + pape..ovo je ona dosadna prava mala temp. ali dobrouser posted image

eno sam ih poslala da bris grla i nosa urade da bar iskljucim nakterije...cekam da mi jave kako je proslo uzimanje brisa user posted image



A moja je pak stalno ugrijana, i ja nikako da se na to naviknem s obzirom na cijelu situaciju i bas sam cesto u nekom grču user posted image

Javi nalaze, nadam se da ce biti ok.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18410
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:04:05   
tekja
dan...

a joj nekih glupih temperatura, slinavih nosica, kasljauser posted image ...V. jos uvijek nije potpuno ozdravio, ponekad se zakaslje i odmah puse nosic, slinice providne...ali ovo slinjenje i kasalj i inace traju duze, je l'' da?...

Ja jutros bila kod ginekologa, narucena za obicni pregled i papu..kad gore, dr. kaze danas radimo samo uz - rekoh, ma dobro, nije ni to zgoreguser posted image ...i ja nenadano uradih uzuser posted image ...hB sve ok, a za februar sam se narucila za ovo ostalo...i da, odusevila sam se dr. Dujsouser posted image

< Poruku je uredio tekja -- 6.1.2012 12:06:15 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18411
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:04:38   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocy ova žbira samo kaze sta misli. CRP 50 ne moze bez antibiotika se sanirati, moje misljenje, mozda antibiotik blagog dejstva ali nazalost antibiotik.

Mojoj Ani bila 37,7, sad izmjerim ono 38,5, dala joj dalsy i stavih je u krevet, jer je tako oborilo da tetura po kuci. Vise nemam pojma sta je. Ove mame sto imaju vise iskustva sa kasljom kod djece imam potanje, posto je meni Ana do sad samo jednom kasljala, sad npr kad pocne da kenka i place zakaslje se bas ono socno, a kad je mirna, ne kaslje uopste. Da joj ukljucim nesto odmah ili? Ne slini da nagovjestim.



ja bih joj napravila caj od jabuka i luka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18412
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:05:56   
bananica
i jos jelena, mozes joj razmutiti veliku kasiku meda u mlakoj vodi, ovo je po meni najbolje

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18413
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:07:08   
malenaa
moj dino oduvijek ima problema sa kasljem... inahalator smo i kupili za kucnu upotrebu. istina je da se kasalj uvijek pogorsa kad je dijete kenkavo. iz ocitog razloga zbog suza... jer i mi kad placemo odmah slini nos i sl. a oni to ne znaju iskasljat vec vracaju u grlo i iritira ih... zato izbjegavam plac koliko je moguce kad je bolestan,ali je to rijetko moguce...zbog njegovog ne jela a mog nerviranja,
jos nesto cujem da i vasa djeca imaju problem sa ishranom. e ovako mi smo mjesecima koristili royal ampule za djecu koje ujedno poboljsavaju apetit poren jacanja imuniteta, pa smo uzeli jedva nasli jedno pakovanje u citavom sarajevu natura mix ampule... i to sad pijemo. ali farmaceutkinja mi rece neki dan da kupim b vitamin u granulama i rastapam kasikicu u soku ili mlijeku i vjerujte ljudi da djeluje... moj jede odlicno za razliku kako je to bilo prije... eto pa da znate kissssssssss


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18414
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:17:47   
Anoniman
Lady samo kad place kaslje, evo sad vec pola sata lezi u krevetcu i igra se i nije ni kahnula, znaci samo kad se zablace tada se jako i zakaslje da imam osjecaj da ce povratiti.

Bananice pije ona meni med u caju, u mlijeku u soku, ali u vodi nece, nema sanse.

(odgovor članu malenaa)
  Neposredna veza do poruke: 18415
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:20:12   
DM
Jelena -ja za kašalj, na svoju ruku, uključujem samo biljne sirupe i one home made(ako iskašljava-dam mu neki za iskašljavanje,a ako je suhi,pojačam ishranu-čajevi,koziji loj, puter imed u svakom slučaju...)
Moje dijete je promuklo i kašlje, izgleda da je suhi kašalj prešao u produktivni, pa ću mu danas uključiti denivit sa borovim iglicama, a ove kućne pripravke već uveliko koristimo...
Dajete li vi svojoj djeci b.luk? Ne u hrani, nego onako svjež!
Mi već neko vrijeme, obojici, isjeckam i sa medom pojedu(mogu misliti onih teta kad su mu jučer bris uzimaleuser posted image )

I ja malo šmrcam i slinimuser posted image pa i ovo stanje kod djece pripisujem virusu ili prehladici


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 18416
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:24:33   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady samo kad place kaslje, evo sad vec pola sata lezi u krevetcu i igra se i nije ni kahnula, znaci samo kad se zablace tada se jako i zakaslje da imam osjecaj da ce povratiti.

Bananice pije ona meni med u caju, u mlijeku u soku, ali u vodi nece, nema sanse.



jest prava mustrauser posted image pa i to je dobrouser posted image
ja nemam neko veliko iskustvo sa kasljem, sto se sirupa tice, nije nijedan popila do sada, tako da i ne znam koji valja,al ove pripravke sam joj davala, i med sa puterom da dodam

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18417
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:29:27   
ladyblue RR
Jelena, da ona tebe ne folira? elem, ja ne bih uključivala ništa, nije to nikakav kašalj. daj joj malo čaja sa medom ili skuhaj onaj luk i jabuke.
NAđa se po cijelu noć guši u kašlju. jedva čekam da dođe šef mame2009 i donese čepiće.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18418
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:33:35   
mama2009
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jelena, da ona tebe ne folira? elem, ja ne bih uključivala ništa, nije to nikakav kašalj. daj joj malo čaja sa medom ili skuhaj onaj luk i jabuke.
NAđa se po cijelu noć guši u kašlju. jedva čekam da dođe šef mame2009 i donese čepiće.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prenjet cu mu


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18419
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:42:32   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Jelena, da ona tebe ne folira? elem, ja ne bih uključivala ništa, nije to nikakav kašalj. daj joj malo čaja sa medom ili skuhaj onaj luk i jabuke.
NAđa se po cijelu noć guši u kašlju. jedva čekam da dođe šef mame2009 i donese čepiće.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prenjet cu mu



nego šta, nego prenijetiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18420
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:43:25   
bebacha
ja da pitam i treci put
do kad se mora primit vakcina sto ide s 18 mjesci


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18421
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 12:51:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

ja da pitam i treci put
do kad se mora primit vakcina sto ide s 18 mjesci




do drugog rođendanauser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 18422
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 13:02:41   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja da pitam i treci put
do kad se mora primit vakcina sto ide s 18 mjesci


Do 2 godine hib a polio moze i poslije rodjendana (mislim) ili je obratno user posted image , uglavnom jedan dio MORA do 2god drugi se moze i poslije

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 18423
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 13:02:57   
Lady26

IZVORNA PORUKA: chuci

mi se šišali
ja samo došla da to javim
kaže ajša ''babo paćeš u nenest kad me vidiš, prava sam mačka''


Jaoooooo, ma otkud joj to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 18424
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 13:03:06   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja da pitam i treci put
do kad se mora primit vakcina sto ide s 18 mjesci




do drugog rođendanauser posted image



A sta ako se ne primi user posted image

Mi smo zapeli s onom za 12/13 mjeseci što ide user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  735 736 [737] 738 739   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  735 736 [737] 738 739   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *