|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  734 735 [736] 737 738   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:29:09   
pocahontas
evo mi mm javlja da R. ima temp. 37,5 u guzi user posted image kaslje, slini i nece da jede...
sta cu sad? (evo me ko one anonimne u situVacijama user posted image user posted image , najjača mi je ona rečenica na kraju: Šta sad? Sta bi ste vi na mom mjestu? user posted image user posted image )




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:29:34   
megi
pozdravcic i od nas

felix nadam se da ce anel biti bolje, ja sam i sljez znala ubacivati spricom u nos, da sto vise kihne i upali pa probaj i to

lady ccccccccccccccccccccc cuj skidati filmove a tm da cuva lanu mislim stvarno
ma samo lagano ti ostavljaj upustva snaci ce se i oni
moja cura je luda za babom, tako da cim cuje vrata da se otkljucavaju a ja sama razocarano me pita a gdje je babo, tako da ih mirne duse ostavljam nek se snalaze

ides li sutra na BB

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:30:08   
Hanady RR
Šta je ovo samo radni narod melje jutrosuser posted image

Užasne smo...

Nego ladyblue hoćeš na Bb sutra...
ja ću sutra malenu vdijeti na Bb pa da vidim jel ide sutra naveče...

šta je ovo neće niko pod šator sa namauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:33:51   
Anoniman
Dobro jutro
meni je pocelo tako sto je Andrej izvukao vrecu brasna dok sam ja bila u kupatilu...dalje sami zamisljajteuser posted image

Poky...to nije tempuser posted image ...nek ga malo skine...mislim, da ga nije pregrijao

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:33:55   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo mi mm javlja da R. ima temp. 37,5 u guzi user posted image kaslje, slini i nece da jede...
sta cu sad? (evo me ko one anonimne u situVacijama user posted image user posted image , najjača mi je ona rečenica na kraju: Šta sad? Sta bi ste vi na mom mjestu? user posted image user posted image )




Pa u guzi, to je znaci 37....
ZAsad ja ne bih nista....neka mu napravi kakav caj...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:35:56   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: pocahontas

evo mi mm javlja da R. ima temp. 37,5 u guzi user posted image kaslje, slini i nece da jede...
sta cu sad? (evo me ko one anonimne u situVacijama user posted image user posted image , najjača mi je ona rečenica na kraju: Šta sad? Sta bi ste vi na mom mjestu? user posted image user posted image )




Pa u guzi, to je znaci 37....
ZAsad ja ne bih nista....neka mu napravi kakav caj...


pocy draga 37.5 u guzi...je 36.5 ne benevai beze...kašlje i slini malo...normala za ovo vrijeme a pio antibiotik pa mali pad imuniteta...
vitamini, tečnost i higijena nosa obavezno

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:42:08   
Anoniman
Da se i mi pridruzimo klubu bolesnih, Ana mi od jutros ima temp, nije visoka, ali je tuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 18382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:43:36   
emi7908
meni je pocelo tako sto je Andrej izvukao vrecu brasna dok sam ja bila u kupatilu...dalje sami zamisljajte


mogu zamisliti user posted image

Pocy pa nije ti to nikakva tura, što kaže Dadada neka ga malo raskomoti.. srce malo hebemu miša i slinama i prehladama...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:43:47   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Da se i mi pridruzimo klubu bolesnih, Ana mi od jutros ima temp, nije visoka, ali je tuuser posted image



Pa sta je sada draga jelenauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:44:19   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

Dobro jutro
meni je pocelo tako sto je Andrej izvukao vrecu brasna dok sam ja bila u kupatilu...dalje sami zamisljajteuser posted image

Poky...to nije tempuser posted image ...nek ga malo skine...mislim, da ga nije pregrijao



ma kako nije temp.? jeste vi malo haj huj? on meni kad ima 37,5 u guzi je uvijek kenjkav i vruc i meni je ovo zapravo 37C ona grozna temp. koja nije da se skida ali koja te valjauser posted image ...
i mene pedijatrica ubjedjuje da se skoro pa stepen oduzima, ali ja oduzimam pola stepena i fakat je to-to..vidim po djetetu da nije normala user posted image a ni mm ne bi gurao toplomjeru u guzu da nije osjetio po njemu da nesto ne stima..
naravski, nije kraj svijeta, ali eto...nije jeo, to mi je briga..on onakav mrsav i zilav..jedva 13kguser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:49:27   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: emi7908

meni je pocelo tako sto je Andrej izvukao vrecu brasna dok sam ja bila u kupatilu...dalje sami zamisljajte


mogu zamisliti user posted image

Pocy pa nije ti to nikakva tura, što kaže Dadada neka ga malo raskomoti.. srce malo hebemu miša i slinama i prehladama...


majke mi, on kako je prestao dojiti svaki jebuser posted image mjesec je nesto..ok, nije strasno, ali uvijek neke sline, uvijek neka temp. , uvijek neko grlo...ali svaki mjesec dana halooo...dodje mi da ga opet počnem dojiti user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 18386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:50:38   
Anoniman
Pocahontas crp do 50 ti ok, a temp 37 nije okuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 18387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:52:52   
emi7908
Ti najbolje poznaješ svoje djete, ne znam ali meni kad je E. tako u tom stanju ja više forsiram tečnost da uzima. Naravno nudim da jede ili da bar pojede ono što on želi u tom momentu ali ga nešto ne tjeram previše samo tečnost. Jao baš je ovo vrijeme užas pa sva su djeca nahlađena uhhhhhuser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:57:24   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

kod mene 0 bodova. ništa on oko nje ne radi, samo ja. valjda mu dosta male djece, ovo mu je treće pa ne može višeuser posted image


ma trebala si ti to odmah na pocetku rasčistiti..tako sam ja..čini mi se da ja ne bih ni mogla biti s njim da je drugačiji...da ne učestvuje ravnopravno u svemu..mislim, ok, ja jesam mamita i sve to..kad je R. bolestan, privije se uz mene, vise voli moju blizinu sto mi je prirodno i normalno, kad se udari zove mamu, ne tatu..kad smo oboje tu, trazi da ga ja hranim a ne tata...ali kada mene nema, tata sve isto obavlja kao mama..nema tu price...mada ima nekad tipicnih muskih fula, ali dobro...user posted image



ma jok, meni ovo odgovara. nemam ja s tim nikakvih problema ali isto tako se ne uključujem previše oko njegove djece. mali živi sa nama i to moram biti uključena htjela to ili ne ali ne preuzimam na sebe nikakvu odgovornost. a Nađa je moja i samo moja i nju ne dam nikome. ja sam nju sebi rodilauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:59:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas crp do 50 ti ok, a temp 37 nije okuser posted image

user posted image
i ja sma to skontala al reko đe d ajoj na muku priatjem ...ona sad na poslu a rafo tamo boluje...sad je to u njenoj glavi i 39 tura

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 10:59:44   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Šta je ovo samo radni narod melje jutrosuser posted image

Užasne smo...

Nego ladyblue hoćeš na Bb sutra...
ja ću sutra malenu vdijeti na Bb pa da vidim jel ide sutra naveče...

šta je ovo neće niko pod šator sa namauser posted image




mislila sam na Bb ako Nađa odspava na vrijeme svoju jutarnju turu.

ko hoće sa nama, bujrum, ko neće - ne mora. mi idemo i imamo svoj stouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:01:19   
chuci
mi se šišali
ja samo došla da to javim
kaže ajša ''babo paćeš u nenest kad me vidiš, prava sam mačka''


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:02:11   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Da se i mi pridruzimo klubu bolesnih, Ana mi od jutros ima temp, nije visoka, ali je tuuser posted image


za promjenuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:04:44   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Pocahontas crp do 50 ti ok, a temp 37 nije okuser posted image

vala jesi žbiruser posted image user posted image ..pa nije bas tako..50 crp mi nije bio za antibiotika (koji smo na kraju ipak popili user posted image user posted image )...a temp. od 37 isto nije ok, ali nije ni super, right?

btw, evo muz mi kaze da mu je gurnuo pola čepica lupocet u malu guzu user posted image kasno ga nazvah da mu kazem da mu nis ne daje...e pa svasta...
kaze jos da su mu i sline zelenkaste pocele curiti...user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 6.1.2012 11:05:09 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:09:57   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Šta je ovo samo radni narod melje jutrosuser posted image

Užasne smo...

Nego ladyblue hoćeš na Bb sutra...
ja ću sutra malenu vdijeti na Bb pa da vidim jel ide sutra nave�e...

šta je ovo neće niko pod šator sa namauser posted image




mislila sam na Bb ako Nađa odspava na vrijeme svoju jutarnju turu.

ko hoće sa nama, bujrum, ko neće - ne mora. mi idemo i imamo svoj stouser posted image

user posted image

ja sma večeras muža spemila nek malo izađe...
reko da budeš odmoran...�itavu subotu si s adjecom...
nadma s ežive ih u nedleju zateknemuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.1.2012 11:10:21 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:13:19   
malenaa
draga ja ipak nisam za te radikalne mjere cepica na 37 temp,ali eto... meni je 37 samo znak da se malo mora ¨vitaminizirati ¨heheh a moj dino vecinom kad je ima ima 40... i to je lijecenje i ni tada ne dajem cepic, ako je ne mogu drugacije spustiti tek onda...


< Poruku je uredio malenaa -- 6.1.2012 11:14:11 >


_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:19:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: malenaa

draga ja ipak nisam za te radikalne mjere cepica na 37 temp,ali eto... meni je 37 samo znak da se malo mora ¨vitaminizirati ¨heheh a moj dino vecinom kad je ima ima 40... i to je lijecenje i ni tada ne dajem cepic, ako je ne mogu drugacije spustiti tek onda...



ma nisam ni ja ni mm...ne znam sta mu bi pa mu dadeuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 18397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:20:26   
malenaa
to ti se zove muski strah...:))))

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: malenaa

draga ja ipak nisam za te radikalne mjere cepica na 37 temp,ali eto... meni je 37 samo znak da se malo mora ¨vitaminizirati ¨heheh a moj dino vecinom kad je ima ima 40... i to je lijecenje i ni tada ne dajem cepic, ako je ne mogu drugacije spustiti tek onda...



ma nisam ni ja ni mm...ne znam sta mu bi pa mu dadeuser posted image user posted image



_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:28:20   
Hanady RR
malenaaaaaaauser posted image

sto spreman sutra naveče pod šatorom...mi te sutra na Bb o istom hjtečle izvjestitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 18399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
6.1.2012 11:31:38   
malenaa
tooooooo...nek me neko nije zaboravio :))))) idem idem...sutra o detaljima. kissssssssssss

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  734 735 [736] 737 738   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  734 735 [736] 737 738   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *