|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  720 721 [722] 723 724   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:17:14   
R&T@
veceruser posted image

Nadam se da nema bolesnih...

Iscitah, ali nista ne zapamtih...
oprostite, u glavi su mi druge stvari, a nisu "one"user posted image

Djevojcice nisu htjele kuci...odose s nanom i dedom u grad...

Samo cu reci da sam srela divnog momka u BBI...user posted image
bio je malo ufuran, ali moze mu se...user posted image
Pozdrav za njegovu mamu, dadanu...

I, da, cestitke megi za user posted image ...to je suuuuuperuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 18026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:20:59   
megi
hvala drage moje
i mi smo presretni, vec zamisljam svoje dvije curiceuser posted image

Selebriti sljez joj naspi u spricu i tako joj daj, samo nemoj preko jezika nego malo u stranu da ne ispljune nego da proguta

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18027
   [Obrisana poruka]
4.1.2012 18:23:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18028
   [Obrisana poruka]
4.1.2012 18:25:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:29:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Megi ,iskrene čestitke...meni je san da svojoj Iman rodim sekicu...ništa mi ljepše nema od tog prizora...već ih zamišljam user posted image
i daj joj ime Farahuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18030
   [Obrisana poruka]
4.1.2012 18:33:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:40:35   
teacher75
megi, ustedjeces na garderobi, ja punu veliku kesu laninih stvari za uzrast 0-9mj.dala mm rodici koja ocekuje ovih dana user posted image . bio bi fazon da su se zeznuli meni kod spola a ja sve podijelila user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:44:40   
selebriti
Uspjela sam joj na špricu dosta dati sljeza, pošećerenog, sarađivala je pravo... user posted image
E, valjda cemo se kutarisati šlajma.

A sad... da se javim ko čo'ek...

Moja E. je danas krenula u jaslice na Mojmilu user posted image user posted image ... pošto ja jo uvijek nisam počela raditi odvela sam je oko 9 i uzela oko 13...
Odmah se na ulazu rasplakala, al ja za to krivim zubiće, izbile su donje trojke, eno vidim i gornje... sve joj se sastavilo.
Ništa, ama baš ništa nije htjela da jede... kažu da je nakon prve kašike povratila šlajm.
Kad sam došla po nju ona je spavala user posted image user posted image ... mojoj sreći nije bilo kraja. Kažu da je bez problema zaspala, ... user posted image
Sutra će je MM ostaviti, jer se meni malo jutros bilo stislo... user posted image user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:45:30   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: tajra

Iscitah, ali nista ne zapamtih...
oprostite, u glavi su mi druge stvari, a nisu "one"user posted image




šatro nije zapamtila, a sve zna do najmanjih detalja user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:49:09   
nanika
Da li se neko cuo sa Amani, kako je njen djecakuser posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:54:26   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: Iman83

Megi ,iskrene čestitke...meni je san da svojoj Iman rodim sekicu...ništa mi ljepše nema od tog prizora...već ih zamišljam user posted image
i daj joj ime Farahuser posted image user posted image



Potpisujem da i ti imas Farah kao i miuser posted image user posted image


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:06:28   
Lady26

IZVORNA PORUKA: nanika

Da li se neko cuo sa Amani, kako je njen djecakuser posted image

Jesam ja danas user posted image
Cak su 2x bili u hitnoj, temperature vise nema ali ima jako puno slajma i izbacuje ga, vjerovatno puno povraca, slomljeni su...
Sve vas je pozdravila...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 18037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:49:11   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mama2009, pa sta je to sa D... user posted image user posted image
Bas mi je zao, sta vam je dala da mazete?
Meni su sva ledja u ranama user posted image


mama2009 i mi smo imali dijagnozu ADuser posted image Mazali adermom dva mjeseca i nista....ama bas nista! I kaze mi jedna prijateljica za dr. Prohic koja zivi na pofalicima(blizu tramvajske stanice) odvedem Ajsicu, dobijem dijagnozu koja nema vaze sa ADuser posted image Neki ekcem koji pocinje sa slovom s., zena napravi kremicu od koje nam se povukao i osip i crvenilouser posted image hB!! Jest da je kremica 40 KM, al kad joj je nakon treceg mazanja SKROZ nestalo, ja sam rekla da je djaba! Inace lijeci i ADuser posted image Ali eto, mozda kod tvoje bebice nije ADuser posted image Ako hocete i dam vam broj tefelonauser posted image
jelenaT Mi danas bili na kont. limfne zlijezde uvecane, produzila nam dr. ospen na 10 dana, misli da je streptokok. Ali nema smisla sad vaditi briseve, posle sirupa tek za nekih 3-4 dana vadimo briseve! Brinu me ove uvecane zlijezde, njemu se to nekako cesto aktivira...a panicim bezveze k'o uvijek!! A za ovaj med i biberuser posted image Ja sam njemu stavljala samo u tankom sloju na maramu, pa presavijem nekoliko puta i onda na vraticuser posted image al hajde, necemo vise, moze i alkohol i on zagrijava k'o ova biber kombinacija!!! Nego sad me interesuje idel da mu stavim ovo na vrat...na ove njegove zlijezdeuser posted image




hvala na savjetu bili smo kod iste dr koja je po meni samo ubelha stara i nista vise dala je i nama dijagnozu SEBOREICNI DERMATITIS a to je naziv za AD kod djece do 3 mjeseca starosti, dobro ste cak prosli nama je uzela 100KM za pregled i kremicu koju sam ja bacila jer ima u sebi kortikosteroida


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 18038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:52:29   
Lady26
Moja svekrva ima seboreicni dermatitis na tjemenu, a ima vise od 3mjeseca user posted image
Dijagnosticiran na klinici...

Nego, kako je Deniz?

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:52:42   
megi
Lady kad se cujes sa Amani pozdravi je
bas se napatise

Tiki ako je tvoja dr pogrijesila dacemo ti koji bodic

meni je bilo vazno samo da bude sve ok, a sad kad je cura veselimo se sto cemo je oblaciti u divne veselo boje

Tiki jesi isla u Lindex ima li ista




_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:55:26   
Leena
samo da mahmemouser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 19:58:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: megi

Lady kad se cujes sa Amani pozdravi je
bas se napatise

Tiki ako je tvoja dr pogrijesila dacemo ti koji bodic

meni je bilo vazno samo da bude sve ok, a sad kad je cura veselimo se sto cemo je oblaciti u divne veselo boje

Tiki jesi isla u Lindex ima li ista




joj isla sam i navlakusa cista, na vratima pise da je snizenje do 50% a unutra samo jedan mali dio (koji je vec duze vrijeme snizen), kazu nece jos veliko snizenjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:00:36   
R&T@
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: tajra

Iscitah, ali nista ne zapamtih...
oprostite, u glavi su mi druge stvari, a nisu "one"user posted image




šatro nije zapamtila, a sve zna do najmanjih detalja user posted image user posted image



user posted image

To ja "opalila" pricu, da ne moram sve poimenice spomenuti...
pa da me ujutro otracate: Mene je zaboravilauser posted image

Selebriti, sretno u jaslicama... bit ce to super...
neka je muz vodi...i moj je to radio dvije i po godine, a ja sve obecavala :Ja cu u ponedjeljakuser posted image

Iman, ne diraj mi curicu...
Ja sam imala jednu, koja je bila udarana u vrticu, i jednu, koja je udarala...
Ne znas sta je gore...
Nemoj puc-puc, molim te, molim te....

Megi, bila sam ja u Importanne...
pih...sto je dobro nije snizeno...
Neko je pitao za bodice...
kupis dva dobijes treci (a jedan 17 KMuser posted image )

Amani user posted image

Eto, sad sve spomenuh, osim Lady...
njoj  user posted image jer nije podnijela izvjestaj o novoj teti cuvaliciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 18043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:01:27   
selebriti
megi, ... čestitam user posted image user posted image user posted image to su divne vijesti....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:02:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: tajra

Iscitah, ali nista ne zapamtih...
oprostite, u glavi su mi druge stvari, a nisu "one"user posted image




šatro nije zapamtila, a sve zna do najmanjih detalja user posted image user posted image



user posted image

To ja "opalila" pricu, da ne moram sve poimenice spomenuti...
pa da me ujutro otracate: Mene je zaboravilauser posted image

Selebriti, sretno u jaslicama... bit ce to super...
neka je muz vodi...i moj je to radio dvije i po godine, a ja sve obecavala :Ja cu u ponedjeljakuser posted image

Iman, ne diraj mi curicu...
Ja sam imala jednu, koja je bila udarana u vrticu, i jednu, koja je udarala...
Ne znas sta je gore...
Nemoj puc-puc, molim te, molim te....

Megi, bila sam ja u Importanne...
pih...sto je dobro nije snizeno...
Neko je pitao za bodice...
kupis dva dobijes treci (a jedan 17 KMuser posted image )

Amani user posted image

Eto, sad sve spomenuh, osim Lady...
njoj  user posted image jer nije podnijela izvjestaj o novoj teti cuvaliciuser posted image

ja sam vidjela da je jedan bodic 15km, znaci kupis 2 i treci dobijes djaba tako da jedan body dodje 10km

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:02:55   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Leena

samo da mahmemouser posted image


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:15:12   
Rabi
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mama2009, pa sta je to sa D... user posted image user posted image
Bas mi je zao, sta vam je dala da mazete?
Meni su sva ledja u ranama user posted image


mama2009 i mi smo imali dijagnozu ADuser posted image Mazali adermom dva mjeseca i nista....ama bas nista! I kaze mi jedna prijateljica za dr. Prohic koja zivi na pofalicima(blizu tramvajske stanice) odvedem Ajsicu, dobijem dijagnozu koja nema vaze sa ADuser posted image Neki ekcem koji pocinje sa slovom s., zena napravi kremicu od koje nam se povukao i osip i crvenilouser posted image hB!! Jest da je kremica 40 KM, al kad joj je nakon treceg mazanja SKROZ nestalo, ja sam rekla da je djaba! Inace lijeci i ADuser posted image Ali eto, mozda kod tvoje bebice nije ADuser posted image Ako hocete i dam vam broj tefelonauser posted image
jelenaT Mi danas bili na kont. limfne zlijezde uvecane, produzila nam dr. ospen na 10 dana, misli da je streptokok. Ali nema smisla sad vaditi briseve, posle sirupa tek za nekih 3-4 dana vadimo briseve! Brinu me ove uvecane zlijezde, njemu se to nekako cesto aktivira...a panicim bezveze k''o uvijek!! A za ovaj med i biberuser posted image Ja sam njemu stavljala samo u tankom sloju na maramu, pa presavijem nekoliko puta i onda na vraticuser posted image al hajde, necemo vise, moze i alkohol i on zagrijava k''o ova biber kombinacija!!! Nego sad me interesuje idel da mu stavim ovo na vrat...na ove njegove zlijezdeuser posted image




hvala na savjetu bili smo kod iste dr koja je po meni samo ubelha stara i nista vise dala je i nama dijagnozu SEBOREICNI DERMATITIS a to je naziv za AD kod djece do 3 mjeseca starosti, dobro ste cak prosli nama je uzela 100KM za pregled i kremicu koju sam ja bacila jer ima u sebi kortikosteroida



Joj bas mi je zaouser posted image A je li vam uopste pomagala ova kremicauser posted image
Kod nas se i dan danas pojavi samo po obrascicima, ja malkice u tankom sloju namazem i to prodje... Znam i ja da ima kortikosteroida u sebi, ali ne mazemo je non stopuser posted image Znaci samo ponekad! A cula sam za neku kremicu iz svedske, cini mi se...koja je odlicna za ove ekceme i dermatitise!! Moram se malo bolje raspitati, jer navodno nema u sebi kortikosteroide!?
Probaj sa homeopatijom, cula sam  da ima dosta pozitivnih iskustava i rezultatauser posted image


< Poruku je uredio Rabi -- 4.1.2012 20:17:25 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 18047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:19:08   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Lady26

Moja svekrva ima seboreicni dermatitis na tjemenu, a ima vise od 3mjeseca user posted image
Dijagnosticiran na klinici...

Nego, kako je Deniz?


zar ti ne rece da i tebe cijela ledja svrbeuser posted image
sta je tebi


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:19:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama2009

IZVORNA PORUKA: Rabi

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mama2009, pa sta je to sa D... user posted image user posted image
Bas mi je zao, sta vam je dala da mazete?
Meni su sva ledja u ranama user posted image


mama2009 i mi smo imali dijagnozu ADuser posted image Mazali adermom dva mjeseca i nista....ama bas nista! I kaze mi jedna prijateljica za dr. Prohic koja zivi na pofalicima(blizu tramvajske stanice) odvedem Ajsicu, dobijem dijagnozu koja nema vaze sa ADuser posted image Neki ekcem koji pocinje sa slovom s., zena napravi kremicu od koje nam se povukao i osip i crvenilouser posted image hB!! Jest da je kremica 40 KM, al kad joj je nakon treceg mazanja SKROZ nestalo, ja sam rekla da je djaba! Inace lijeci i ADuser posted image Ali eto, mozda kod tvoje bebice nije ADuser posted image Ako hocete i dam vam broj tefelonauser posted image
jelenaT Mi danas bili na kont. limfne zlijezde uvecane, produzila nam dr. ospen na 10 dana, misli da je streptokok. Ali nema smisla sad vaditi briseve, posle sirupa tek za nekih 3-4 dana vadimo briseve! Brinu me ove uvecane zlijezde, njemu se to nekako cesto aktivira...a panicim bezveze k'o uvijek!! A za ovaj med i biberuser posted image Ja sam njemu stavljala samo u tankom sloju na maramu, pa presavijem nekoliko puta i onda na vraticuser posted image al hajde, necemo vise, moze i alkohol i on zagrijava k'o ova biber kombinacija!!! Nego sad me interesuje idel da mu stavim ovo na vrat...na ove njegove zlijezdeuser posted image




hvala na savjetu bili smo kod iste dr koja je po meni samo ubelha stara i nista vise dala je i nama dijagnozu SEBOREICNI DERMATITIS a to je naziv za AD kod djece do 3 mjeseca starosti, dobro ste cak prosli nama je uzela 100KM za pregled i kremicu koju sam ja bacila jer ima u sebi kortikosteroida

Magicna Prohickauser posted image ...i ja sam se klela u nju...dok ne iscitah...svi ise diagnoze...svi isste kremice...a snabdjeva se kortikosteroidima u susjednoj apoteci

Dobro vece
user posted image za sve bolesne
user posted image za tetu   Tajru...mama se user posted image ...nije mi dijete inace onakvouser posted image ...gori jeuser posted image user posted image user posted image

Amani...nadam se da je momak boljeuser posted image user posted image
Mi danas jos nismo imali stolicu...ja cekam ko na jajimauser posted image

A sto se snizenja ticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...katastrofa
samo da vam¸¸javnem...od sutra je u okaidi snizenje...zljmks...ne znate od meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 18049
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 20:23:30   
Leena
IZVORNA PORUKA: Leena

samo da mahmemo





Hahahaha, Tajra, konouser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  720 721 [722] 723 724   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  720 721 [722] 723 724   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *