|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  719 720 [721] 722 723   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:40:02   
Anoniman
Sad kao bananica bas vrijedna, ihuser posted image . Ima zeno garanciju pola godineuser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 18001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:40:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Cjedi rucno pa pasiraj kroz gazu i cjediljku user posted image


treba mi arnold swarzeneggeruser posted image ostalo imam

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:41:57   
Anoniman
Bez zeze u onom tehnomarketu ili vec kako se zove pored Konzuma na Koreji bio je skoro multipraktik, mikser, sokovnik, sjecko, stapni mikser i milion nekih dodataka na snizenju 150km. tri ili pet godina garancije, nisam sad sigurna.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:42:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Sad kao bananica bas vrijedna, ihuser posted image . Ima zeno garanciju pola godineuser posted image


ma daleko od togauser posted image al kolace volim da mutim, u tome bas uzivam i nikad mi nije mrsko, ostalo kod mene sve pod moranjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:44:19   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bez zeze u onom tehnomarketu ili vec kako se zove pored Konzuma na Koreji bio je skoro multipraktik, mikser, sokovnik, sjecko, stapni mikser i milion nekih dodataka na snizenju 150km. tri ili pet godina garancije, nisam sad sigurna.


ma imam ja to sve u jednom, milion nekakvih nastavak, mutilica, nozeva, sjeckalica i sl gluposti, al ne koristimuser posted image bas mi dekorativno izgleda u kuhinjiuser posted image user posted image user posted image svi prvo pitaju sta je ovouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:44:29   
Lady26
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Bez zeze u onom tehnomarketu ili vec kako se zove pored Konzuma na Koreji bio je skoro multipraktik, mikser, sokovnik, sjecko, stapni mikser i milion nekih dodataka na snizenju 150km. tri ili pet godina garancije, nisam sad sigurna.

user posted image
Gaza i cjediljka user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 15:45:29   
Anoniman
Ali nemas sokovnik i mikser, ono najbitnijeuser posted image

Vidjecete kad bananica otvori temu pod anonimna da trazi donaciju za sokovnik i mikser jer se njen muz ljuti sto ih je pokvarilauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 18007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 16:16:22   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady ti si mi zena od prirodeuser posted image user posted image kontas sta hocu reci:) znas li sta za herpes na usni,poludit cu.kud je grozan,kud uzas boli.mazem neki melen al slavo prolazi.otkad sad i onuser posted image




ama herpes je vazda pad imuniteta user posted image
ja narodni lijek jedna znam i vdijela sma kako prođe do njega al ja sebi nisam koristilauser posted image
al jest moja zaova majkemi u trundoći...ona smola iz uha namažeš i porđeuser posted image

a ja koristim kremu virolex ua herpes i baš brzo prođe, ima u apotekama nije mu ni neka cijena...ja uvijek imama u tašni...

ja sma nedavno imala u nosu herpes...ničim nisma mogla do njega doć da namažem kad nisma sebi nos otkinulauser posted image


Ma, da ti nisi nesto pobrkala.

Ja koliko znam i koliko sam koristila, ova smola je učinkovita kod jačmenca user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 18008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 16:28:57   
selebriti
Trebao bi mi brzinski savjet oko šlajma...

Naime, šta još pomaže da se šlajm izbaci osim onog putera i meda koji joj svakodnevno i dajem.

Neki dan sam se žalila da mi samo mlijeko pije, e sad neće ni to user posted image puna je šlajma user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 16:30:07   
Lady26
Korijen bijelog sljeza
Caj za ublazavanje kaslja (Dr Pancic)
Bar kod moje Lane ovo "pali" ispovraca sve....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 16:57:12   
Mya_81 RR
I caj od luka i jabuka, mozes ga zakamuflirati s necim ukusnijim.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 16:59:46   
selebriti
Hvala puno, ,... odoh u apoteku rajt nau.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:00:53   
selebriti
A kako se ono kuhaju luk i jabuke? Koji omjer, jel gulim?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:02:59   
Mya_81 RR
4 oguljena luka i 4 neoguljene jabuke, nakon prokuhavanja kuhati 8 do 10 minuta.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:12:00   
nanika
Dobra je i rotkva crna, izdubi se i u nju se stavi med. Odstoji nekoliko sati i to se daje, moj mali pije, nije tako ruzno.

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 18015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:13:47   
nanika
I nama sljez puno pomaze da iskaslje, trenutno ga sad pije jer je i moj mali pun slajma. Dr nam je dala i bisolvon kapi za iskasljavanje

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 18016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:25:38   
megi
pozdravcic
vidim bilo govora o svemu i svacemu
ni ja se ne javljam previse, kad mogu od posla a  kuci od adne nema sanse cim vidi laptop odmah se mora juric upaliti i gledati tako da do porodiljskog RR samo sa posla

mi smo hb dobro postali smo pravi ljutici, samo nam nesto nije pravo pa se borimo

samo da podijelimo s vama da cemo bar po dr dobiti seku user posted image  user posted image

nadam se da ce bolesne bebare biti dobro


_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 18017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:26:55   
nanika
Megi cestitamo na user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:27:27   
teacher75
super za user posted image megiuser posted image i ova moja je ista, evo sad me maltretira da joj pustim fifi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 18019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:31:12   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mama2009, pa sta je to sa D... user posted image user posted image
Bas mi je zao, sta vam je dala da mazete?
Meni su sva ledja u ranama user posted image


mama2009 i mi smo imali dijagnozu ADuser posted image Mazali adermom dva mjeseca i nista....ama bas nista! I kaze mi jedna prijateljica za dr. Prohic koja zivi na pofalicima(blizu tramvajske stanice) odvedem Ajsicu, dobijem dijagnozu koja nema vaze sa ADuser posted image Neki ekcem koji pocinje sa slovom s., zena napravi kremicu od koje nam se povukao i osip i crvenilouser posted image hB!! Jest da je kremica 40 KM, al kad joj je nakon treceg mazanja SKROZ nestalo, ja sam rekla da je djaba! Inace lijeci i ADuser posted image Ali eto, mozda kod tvoje bebice nije ADuser posted image Ako hocete i dam vam broj tefelonauser posted image
jelenaT Mi danas bili na kont. limfne zlijezde uvecane, produzila nam dr. ospen na 10 dana, misli da je streptokok. Ali nema smisla sad vaditi briseve, posle sirupa tek za nekih 3-4 dana vadimo briseve! Brinu me ove uvecane zlijezde, njemu se to nekako cesto aktivira...a panicim bezveze k'o uvijek!! A za ovaj med i biberuser posted image Ja sam njemu stavljala samo u tankom sloju na maramu, pa presavijem nekoliko puta i onda na vraticuser posted image al hajde, necemo vise, moze i alkohol i on zagrijava k'o ova biber kombinacija!!! Nego sad me interesuje idel da mu stavim ovo na vrat...na ove njegove zlijezdeuser posted image



_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:41:23   
tekja

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Uglavnom i meni nedostaju mnoge forumasice i Mala, Bambi,
tajra,tekija itd itd.



user posted image user posted image

A da samo znas koliko si falilauser posted image

Megi user posted image za user posted image , to je najvrjedniji poklon koji Adna moze ikada dobitiuser posted image

Ja neJmam sokovnik, mislim imam ga, al' ga ne koristim, pa kao da ga nemam...hoces da ti ga posudim bananiceuser posted image ...a, kod mene parola, voce se jede, voda se pijeuser posted image

Rabi ne znam smijes li taj biber i med..mozda neko zna, pa ti javiuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 18021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:51:32   
Mala Selma
Dobro vece moje zenice,

prije svega od srca vam zelim sretnu, zdravu i uspjesnu 2012.godinuuser posted image user posted image
vidim ima bolesnih bebica , zelim im brzo ozdravljenjeuser posted image user posted image
Mi smo divno proveli novu, sa dva para i 4 djecice, van grada, ma ljepota, ali je afna 01.01.dobio pljuskaviceuser posted image Danas smo ga vodili na kontrolu i hvala Bogu sve je ok, prolaze i nadam se da ce u pon u vrtic.Tako da sam ja na bolovanju ova tri dana.


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 17:55:08   
Rabi
Megi i od mene cestitke na malenoj pisujiciuser posted image user posted image
tekja stavljali smo jednom, nismo imali nikakve nus pojaveuser posted image Evo rece jelenaT da to ne smijem, moze alkohol..ali me interesuje, moze li na ove uvecanje limfne zlijezdeuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:02:27   
selebriti
Evo sada svi pijemo čaj od luka i jabuka user posted image user posted image user posted image

A sljez sam po uputstvu potopila malo i evo sam joj dala pošećeren da pije, al neće... grozan je baš ....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 18024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 18:08:44   
Rabi
ja sam Adnanu ovaj caj od luka davala na foruuser posted image
Naspem mu u flasicu, i posle jela kad je zedan samo mu dam....on dok  ugasi zedj, vec se dobro napiouser posted image i onda kaze, ovo sok od lukauser posted image   Kako je dobar, a ja samo sto neuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 18025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  719 720 [721] 722 723   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  719 720 [721] 722 723   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *