|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  714 715 [716] 717 718   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:10:41   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

vidiš, mogla sam i ja napokon doći na BB. ako Nađa opet ne dobije temp. ili nešto slično.


joj kako si ovo napisala, pravi crni humor,,,tuga i smijeh u isto vrijeme...user posted image user posted image
jadno dijete ti se fakat napati...njoj treba rehabilitacija i fojnica...user posted image user posted image



pa šta ću ženo, kad ne mogu ništa planirati. svako malo, ničim izazvana razboli se.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17876
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:12:02   
ladyblue RR
u to ime, odoh da zapalim jednuuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:12:35   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

vidiš, mogla sam i ja napokon doći na BB. ako Nađa opet ne dobije temp. ili nešto slično.


joj kako si ovo napisala, pravi crni humor,,,tuga i smijeh u isto vrijeme...user posted image user posted image
jadno dijete ti se fakat napati...njoj treba rehabilitacija i fojnica...user posted image user posted image



pa šta ću ženo, kad ne mogu ništa planirati. svako malo, ničim izazvana razboli se.


znam, evo čitam od jutros, polomih se..nisam nikako pisala kako su bili ovi praznici...
bas mi je zao..fakat nju uvijek nesto spopadne, a tebi svaka cast kako ne pobudalis..


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:14:14   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

moje su sa 2,80 na 3,20 KM


eto vidiš---nidje veze..koje pusis Boga ti?

evo vam pa izučite kako i zasto se neke stvari desavaju
http://www.uino.gov.ba/download/2011/Dokumenti/Bos/BOS%20Odluka%20UO%20-minimalna%20akciza%202012.pdf



i ovako će biti svake godine..hoćemo mi bre u EU, e pa evo nam ga na...user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:16:26   
Hanady RR
ja pušim slims evu sa 2,80 skočila je na 3,00
s tim da odmah kažem da sma preksinoć u utoci u kralja tomislava našla u zalihama po staroj cijeni...kaže žena nisu radili incventuru godišnju tel će za vikend i onda pšos taroj cjeni nek odu te jer nisu popisane...ja ti fino kupim 4 kutije nek se nađeuser posted image

nije meni frka nek skupljaju, znam i što i sve je meni jasno...
samo eto treba bar smanjit da ne dajemo previš love na nešto što stavrno nije dobro...
al hajd...izdžo je mujio i gore i ja ću poskupljenje cigarauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:17:30   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...

da, da lijepa...i tako će svake godine s 1.1. poskupljivati zbog povećanja akcize sve dok šteka najskupljih cigara ne bude 126KM..pa vi samo puštite...user posted image user posted image
ja hB nisam nikad, ali nikad ni probala..



A jeste li razmisljale o električnoj cigari?
Mislim da je sad ima kupiti i kod nas, a znam par ljudi koji su se bas uspjeli naviknuti na nju i odbaciti ove regularne.
Moja mama nije uspjela jer joj se već u prvom danu pokvarila user posted image a naravno nikako da se pokrene da je popravi. Možda to uradi kad šteka bude tih 126KM user posted image

Još negdje 90'tih mi je neko ispričao da čovjek ako puši Marlboro u svom cijelom životu popuši najnoviji Mercedes!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:22:19   
Hanady RR
Mya i toj električnoj vigareti pogotovo na našem tržištu svašta s epriča i piše...
čak u nekim situacijama pojavljenih bolesti pokazala se i gorom vairjantom po zdravlje do ''obične'' cigareuser posted image

mislim još nisma ništa čula loše za one nikoreta flastere...a haman bi mi oni jeftiniji biliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:28:26   
Mya_81 RR
Ja fakat nisam čula nikakve negativnosti, ali zar može to biti štetnije od pravih user posted image A mislim da bi konkurencija bila spremna podvaliti bilo kakve 'informacije' u medije tako da ja ne vjerujem ni čemu, ali zapravo mi je svejedno jer ne pušim...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 17883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:37:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja fakat nisam čula nikakve negativnosti, ali zar može to biti štetnije od pravih user posted image A mislim da bi konkurencija bila spremna podvaliti bilo kakve 'informacije' u medije tako da ja ne vjerujem ni čemu, ali zapravo mi je svejedno jer ne pušim...


ja čuh...
nekoliko ljudi je brzinom svjetlosti zavšilo u bolnici radi oštećenja plućne maramice...sad svi su bili na cigareti toj...al je do nje ili nije nije niko potvrdiouser posted image
najprije ovdje na forumu je neko ti napisao, mislim dida79 a onda i meni muž reče kod nejga kolega na posluuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:39:16   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Hanady, ne znam jesi li upratila, cigare u sposkupile od jučer! zlo mi je više i od cigara i od cijena...

da, da lijepa...i tako će svake godine s 1.1. poskupljivati zbog povećanja akcize sve dok šteka najskupljih cigara ne bude 126KM..pa vi samo puštite...user posted image user posted image
ja hB nisam nikad, ali nikad ni probala..



A jeste li razmisljale o električnoj cigari?
Mislim da je sad ima kupiti i kod nas, a znam par ljudi koji su se bas uspjeli naviknuti na nju i odbaciti ove regularne.
Moja mama nije uspjela jer joj se već u prvom danu pokvarila user posted image a naravno nikako da se pokrene da je popravi. Možda to uradi kad šteka bude tih 126KM user posted image

Još negdje 90'tih mi je neko ispričao da čovjek ako puši Marlboro u svom cijelom životu popuši najnoviji Mercedes!



ma i ove električne su ubleha, ali dobro...znam i ja par ljudi ko fol presli na ovu ali nidje veze...za par sedmica vratili se pravom pušenju user posted image
ili puši kako treba ili nemoj nikako! ja bar tako mislim! kavi flasteri i te karafeke..
a sada kada krenu sa obaveznim Health Warinings na kutijama sa crnim debelim slovima tipa SMOKING KILLS odnosno PUSENJE UBIJA ili UZORKUJE RAK PLUCA I SRCANI UDAR I SL. kuku vam se user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 11:49:48   
Mya_81 RR
Bas mi je prvi glas da su štetne...

A ta upozorenja na kutijama su meni prava glupost. Možda to pali za one koji ne puše pa da ni ne počnu, ali pušače čisto sumnjam da i to može natjerati da prestanu. Takve navike se rješavaju prvo u glavi pa onda dalje...

Uostalom, meni je fakat užasno da su u prošlom stoljeću bombardirali reklamama za cigarete dok više od pola svijeta nije počelo pušiti, a sad si odjednom 'druga' klasa ako pušiš i odjednom nameću tu kampanju protiv pušenja.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:30:13   
gvendolina
Sretna NG sve najbolje oduser posted image
Mi smo se nahodali za praznike,mm imao 4 slobodna dana pa smo bas iskoristiliuser posted image
vidim ima jos uvijek bolesnih,zelim svima brzo ozdravljenjeuser posted image

I mi smo se prehladili A i ja kasljemo u duetuuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:38:27   
ladyblue RR
spava mi seuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 17888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:44:09   
pocahontas
ljudi, ima li smisla sto mi je dijete vani po ovakvom vremenu..je li vi vidite maglu ili user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:49:07   
Anoniman
Vidim tema cigarete... pusim i pusicuuser posted image . Ako neko pusi cigarete od FDS samo da vam kazem da su u CG jeftinije dosta, npr mm pusi auru, ovdje je 3,30, a u CG je euro. Njima manje akcize pa zato.

Ja djecu polijegala, maleni zaspao, Anuska jos prica i hrani medu po krevetcu, a ja da se bacim na pripreme za Bozic, jutros kad me moj sragi sin prije 5h probudio skontala sam da je Bozic u subotu, a ja nista jos nisam pocela spremati pa me frka uhvatila, ja mislila ima jos 6-7 dana do Bozica, a odakle mi ta misao nemam pojmauser posted image .
ps. najlakse mi je ovu ladyblue ugostitiuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:49:11   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ljudi, ima li smisla sto mi je dijete vani po ovakvom vremenu..je li vi vidite maglu ili user posted image


ja se evo dvoumim da li da izadjemo,mada je meni vise mrsko izaci iz pidzame nego sto je maglauser posted image
a kakva je sinoc strasna magla bila,kao u filmovima vidis je kako nadire...nista se nije vidjelo,ne vidis linije na cestiuser posted image strava


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 12:50:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ljudi, ima li smisla sto mi je dijete vani po ovakvom vremenu..je li vi vidite maglu ili user posted image

Ja maloprije izlazila, sunce provirilo, jako lijepo...
Doduse u gradu... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 17892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:01:22   
Anoniman
I kod mene na brdu sunce sija.

Lady jesi se cula sa M, kako se snalaze Lana i on?

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 17893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:02:23   
Lady26
Nisam i necu user posted image user posted image
Jeeeeedva trpim ali necu....sve zna user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:03:43   
Anoniman
Ma i da ga nazoves bilo bi, pa super, sto pitas, mislis da ja ne znam itd.user posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 17895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:03:48   
emi7908
Pozz, sretna Nova i sve najljepše svima od srca ako vam je prošla bila loša neka vam ova bude milion puta bolja, i zdravlja,zdravlja,zdravlja....
Nadam se da ste lijepo provele praznike i da ste bar malo zaboraile na problemčiće user posted image , dječici veeeeeliiiki user posted image
eto pa pa  budite dobri i veseli user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:07:05   
Lady26

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma i da ga nazoves bilo bi, pa super, sto pitas, mislis da ja ne znam itd.user posted image

Zato i ne zovem user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:07:26   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

ps. najlakse mi je ovu ladyblue ugostitiuser posted image



jesi vidjela kako sam ja jednostavna žena. malo mesa na koso, malo viskija i ja zadovoljnauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:08:01   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma i da ga nazoves bilo bi, pa super, sto pitas, mislis da ja ne znam itd.user posted image

Zato i ne zovem user posted image user posted image


kao imaš previše posla pa ne stižeš ni da telefonirašuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
4.1.2012 13:10:34   
bananica
pozdravuser posted image
Sretna vam NGuser posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  714 715 [716] 717 718   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  714 715 [716] 717 718   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *