|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  710 711 [712] 713 714   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:12:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ana nikako nije puzala.


Dadada kako je Andrej?

Jos ima sracku...jucer sam se prerano obradovala...zapravo, nije sracka...neg je onako...zitko
dajem mu linex i dalje...i smrsao je pravo...sav se istopio
a inace...osim sto sad nije pun energije kao inace...je ok...nije ni trom...al nije ni super energican

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17776
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:14:02   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: rose


s jos ne hoda sama...drzim je za ruku al jedan krg po sobi i odmah na guzu a i jako joj se znoje tabani i dlanovi...sve mi je to kod nje cudno...ne trazim joj mane al me brinu tako neke stvari



Rose a znas li da se deblji ljudi pa i djeca vise znoje, tako i dlanovi i tabani. Ako vec sve to sumnjas odvedes je dr i onda fino ispricas sto si i nama i ona ti kaze sta i kako. Da i kod malokrvnosti su hladni dlanovi i stopala.



kad su oznojeni hladni su a kad su suhi topli su...mi smo vec zbog tog znojenja odavno na 7 kapi D3 vitamina al to ocito nije to...kontala sam genetika jer se i meni znoje dlanovi ali ne bas sad u zimskom periodu



Moja R. se uzasno znoji...
I sad u sred zime...user posted image
Nakon spavanja, u skoro hladnoj sobi, moram joj susiti kosicu fenom...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17777
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:14:09   
Anoniman
dadada koji linex mu dajes. Nama je pedijatrica rekla, posto Luka ima bas explozivne i zitke stolice d amu ukljucim linex ali kapsule, a ne onaj prasak, jer kao od praska nema vajde.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17778
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:14:48   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Lady, sta je tvojim ledjima?
AD?

O da...al ja to cesem...nema bolje osjecaja nego to pocesati ali zato poslije...sve rana do rane user posted image a na vratu su "samo" fleke...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17779
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:15:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

dadada koji linex mu dajes. Nama je pedijatrica rekla, posto Luka ima bas explozivne i zitke stolice d amu ukljucim linex ali kapsule, a ne onaj prasak, jer kao od praska nema vajde.
vidim i ja da nemauser posted image ...jos se cudim jer meni djeluje...naravno kapsule...a  kontam isto...vala sutra kapsule kupujem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17780
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:15:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ana nikako nije puzala.


Dadada kako je Andrej?

Jos ima sracku...jucer sam se prerano obradovala...zapravo, nije sracka...neg je onako...zitko
dajem mu linex i dalje...i smrsao je pravo...sav se istopio
a inace...osim sto sad nije pun energije kao inace...je ok...nije ni trom...al nije ni super energican

Nisam ovo upratila user posted image i A bolestan.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17781
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 22:15:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 17782
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:17:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: rose


s jos ne hoda sama...drzim je za ruku al jedan krg po sobi i odmah na guzu a i jako joj se znoje tabani i dlanovi...sve mi je to kod nje cudno...ne trazim joj mane al me brinu tako neke stvari



Rose a znas li da se deblji ljudi pa i djeca vise znoje, tako i dlanovi i tabani. Ako vec sve to sumnjas odvedes je dr i onda fino ispricas sto si i nama i ona ti kaze sta i kako. Da i kod malokrvnosti su hladni dlanovi i stopala.



kad su oznojeni hladni su a kad su suhi topli su...mi smo vec zbog tog znojenja odavno na 7 kapi D3 vitamina al to ocito nije to...kontala sam genetika jer se i meni znoje dlanovi ali ne bas sad u zimskom periodu



Moja R. se uzasno znoji...
I sad u sred zime...user posted image
Nakon spavanja, u skoro hladnoj sobi, moram joj susiti kosicu fenom...
meni se znoje dlanovi i stopala...meni je od nervoze...to znamuser posted image ...malo sam neuroticnauser posted image ...imas takvih tipova

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17783
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:18:34   
leona81
mi ne jedemo nista danima, apetit nula i pelenski osip, slomise je zubi...jedna je tek malo izasla, jos 3 petice ostale, budi se navecer i place...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17784
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:18:50   
rose
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: rose


s jos ne hoda sama...drzim je za ruku al jedan krg po sobi i odmah na guzu a i jako joj se znoje tabani i dlanovi...sve mi je to kod nje cudno...ne trazim joj mane al me brinu tako neke stvari



Rose a znas li da se deblji ljudi pa i djeca vise znoje, tako i dlanovi i tabani. Ako vec sve to sumnjas odvedes je dr i onda fino ispricas sto si i nama i ona ti kaze sta i kako. Da i kod malokrvnosti su hladni dlanovi i stopala.



kad su oznojeni hladni su a kad su suhi topli su...mi smo vec zbog tog znojenja odavno na 7 kapi D3 vitamina al to ocito nije to...kontala sam genetika jer se i meni znoje dlanovi ali ne bas sad u zimskom periodu



Moja R. se uzasno znoji...
I sad u sred zime...user posted image
Nakon spavanja, u skoro hladnoj sobi, moram joj susiti kosicu fenom...


a zdrava je? moguce da je i S to prirodno...mm spava u gacama jer mu je vruce a ja u pidzami i jos se dekom pokrijem...mozda je ona na njega po tome?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17785
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:20:32   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83



Rose, ako sumnjaš na željezo uključi joj proso, cveklu, med, više crvenog mesa, itd u prehranu. Iman je isto blijeda al joj je željezo normala... ja je isto ne bih vodila sad kad je sezona baji i virusa. A to što se znoji...ona je buca, valja malu bembelu guzu pomjerati po vas dan.



proso joj dajem kroz one babylove pahuljice svako jutro...za cveklu ne znam...svjezu...gdje je naci?


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17786
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:20:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

mi ne jedemo nista danima, apetit nula i pelenski osip, slomise je zubi...jedna je tek malo izasla, jos 3 petice ostale, budi se navecer i place...

Pa gdje si, vratila se hB user posted image
Ja Lani nasla preostale dvije 5...sad samo da izadju skroz i neko vrijeme smo mirni user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 17787
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 22:21:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 17788
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:21:40   
rose
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: jelenaT

IZVORNA PORUKA: rose


s jos ne hoda sama...drzim je za ruku al jedan krg po sobi i odmah na guzu a i jako joj se znoje tabani i dlanovi...sve mi je to kod nje cudno...ne trazim joj mane al me brinu tako neke stvari



Rose a znas li da se deblji ljudi pa i djeca vise znoje, tako i dlanovi i tabani. Ako vec sve to sumnjas odvedes je dr i onda fino ispricas sto si i nama i ona ti kaze sta i kako. Da i kod malokrvnosti su hladni dlanovi i stopala.



kad su oznojeni hladni su a kad su suhi topli su...mi smo vec zbog tog znojenja odavno na 7 kapi D3 vitamina al to ocito nije to...kontala sam genetika jer se i meni znoje dlanovi ali ne bas sad u zimskom periodu



Moja R. se uzasno znoji...
I sad u sred zime...user posted image
Nakon spavanja, u skoro hladnoj sobi, moram joj susiti kosicu fenom...
meni se znoje dlanovi i stopala...meni je od nervoze...to znamuser posted image ...malo sam neuroticnauser posted image ...imas takvih tipova



ja sve kontam da je i ona taj tip...inace je dobra al kad joj nije po volji odmah tersa i vristi i kad je ometem u onom sto radi tipa hoce medju kablove a ja joj nedam...odmah palac u usta...ko ovisnik kakav


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17789
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 22:22:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 17790
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:23:03   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: leona81

mi ne jedemo nista danima, apetit nula i pelenski osip, slomise je zubi...jedna je tek malo izasla, jos 3 petice ostale, budi se navecer i place...


I ja sumnjam na zube...donje dvice nam nisu nikle...ali ih ne vidim, barem onoliko koliko uspijem zaviriti joj u usta.
Prvo sam mislila da joj je od puta, pa promjena vode, pa hrana...al sve mi se čini da su zubi.user posted image
Za sad hvala Bogu dobro spava, da podulji...



mojoj S kad su krenule dvice ni ja ih nisam vidjela vec napipala...kao neki dan cetvorke...probile user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17791
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:23:37   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: leona81

mi ne jedemo nista danima, apetit nula i pelenski osip, slomise je zubi...jedna je tek malo izasla, jos 3 petice ostale, budi se navecer i place...

Pa gdje si, vratila se hB user posted image
Ja Lani nasla preostale dvije 5...sad samo da izadju skroz i neko vrijeme smo mirni user posted image


nama jos nisu ostale krenule, ne osjetim nista, al osjeti moj mozakuser posted image ...vratili se jucer, mm danas radio, sutra M prvi dan u novom vrticu, meni ispit za 7 dana...sve u svemu, loodilo:) kod vas?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17792
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:24:14   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83



Rose, ako sumnjaš na željezo uključi joj proso, cveklu, med, više crvenog mesa, itd u prehranu. Iman je isto blijeda al joj je željezo normala... ja je isto ne bih vodila sad kad je sezona baji i virusa. A to što se znoji...ona je buca, valja malu bembelu guzu pomjerati po vas dan.



proso joj dajem kroz one babylove pahuljice svako jutro...za cveklu ne znam...svjezu...gdje je naci?



Pojma nemam, moja jede salatu od cvekle i ba je voli...a svježu i ne znam šta bi s njom...ima onaj fazon cvekla, med i mrkva...to bi ti Jelena znala reći user posted image



znaci moze im se davati ona u tegli? ja volim cveklu al nisam znala da joj to mogu davati...ok probam user posted image mislila sam da bebama ide svjeza pa je obarujes itd....


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17793
   [Obrisana poruka]
3.1.2012 22:24:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 17794
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:25:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: anidla

Hanady, gdje si ti bila za Novu?user posted image mene bas interesuje, vidim svi ti se dive user posted image user posted image user posted image de da i ja mahalusa saznamuser posted image




user posted image user posted image

ama nije za posebnog divljenja...
al sam pobjegla iz zemlje...ne daleko u beogradu sam bilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 17795
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:25:59   
mama2009
IZVORNA PORUKA: Lady26

Mama2009, pa sta je to sa D... user posted image user posted image
Bas mi je zao, sta vam je dala da mazete?
Meni su sva ledja u ranama user posted image


advantane i bephantene kremu na lice


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 17796
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:26:58   
rose
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: leona81

mi ne jedemo nista danima, apetit nula i pelenski osip, slomise je zubi...jedna je tek malo izasla, jos 3 petice ostale, budi se navecer i place...


I ja sumnjam na zube...donje dvice nam nisu nikle...ali ih ne vidim, barem onoliko koliko uspijem zaviriti joj u usta.
Prvo sam mislila da joj je od puta, pa promjena vode, pa hrana...al sve mi se čini da su zubi.user posted image
Za sad hvala Bogu dobro spava, da podulji...



mojoj S kad su krenule dvice ni ja ih nisam vidjela vec napipala...kao neki dan cetvorke...probile user posted image



Blago se vama ako ih i ne osjetite...user posted image ...da tako nastave i ostali.



hvala Bogu tako nam je sa zubicima a mama mi kaze da su i meni lako nicali...pa ja se nadam da ce nastaviti ovako kao i do sada...da probiju a mi ni ne skontamo user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17797
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:28:58   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leona81

nama jos nisu ostale krenule, ne osjetim nista, al osjeti moj mozakuser posted image ...vratili se jucer, mm danas radio, sutra M prvi dan u novom vrticu, meni ispit za 7 dana...sve u svemu, loodilo:) kod vas?

Ja slucajno napipala, obje krenule u isto vrijeme, sad su negdje na pola vani...hB vise...
Oooo sretno u vrticu novom i drzim palceve za ispit user posted image
Koji ste vrtic odabrali na kraju? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 17798
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:29:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jelenaT

dadada koji linex mu dajes. Nama je pedijatrica rekla, posto Luka ima bas explozivne i zitke stolice d amu ukljucim linex ali kapsule, a ne onaj prasak, jer kao od praska nema vajde.
vidim i ja da nemauser posted image ...jos se cudim jer meni djeluje...naravno kapsule...a  kontam isto...vala sutra kapsule kupujem



meni je Linex baby 0 bodova. uključi mu i Prolife, nećeš se izraditi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17799
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
3.1.2012 22:31:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: jelenaT

dadada koji linex mu dajes. Nama je pedijatrica rekla, posto Luka ima bas explozivne i zitke stolice d amu ukljucim linex ali kapsule, a ne onaj prasak, jer kao od praska nema vajde.
vidim i ja da nemauser posted image ...jos se cudim jer meni djeluje...naravno kapsule...a  kontam isto...vala sutra kapsule kupujem



meni je Linex baby 0 bodova. uključi mu i Prolife, nećeš se izraditi.
i to je probiotik?! je li...nema hemijeuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  710 711 [712] 713 714   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  710 711 [712] 713 714   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *