|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  698 699 [700] 701 702   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 10:51:02   
ladyblue RR
dadada, od temperature je imao osip. evo gledam i N jutros, sva se osula, po prsima i po licu. obično mi se ospe po prsima ali eto ovaj put ima i po licu. ja samo dajem Bisolvon jer kašlje k'o tuberan a ostali nisam ništa davala jer znam da su ovo zubi i neka priča ko šta hoće. od sinoć nema temperature hB ali sada nam predstoji proljev 4-5 dana.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17476
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 10:51:29   
R&T@
Ma, oni su nama bebe do fakulteta...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17477
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 10:54:53   
R&T@
IZVORNA PORUKA: tekja

Ja sam ipak zaspala sauser posted image na licu, mada mi noc nije nista obecavalauser posted image user posted image


Pssss... da Lady i mama2009 ne cujuuser posted image
user posted image

I mene zanima kako je djecakuser posted image
Nadam se da ce se Amani javiti...


Ladyblue, otkud sad proljev kad nije pila antibiotik...
Mozda je nesto prolazno...
Jadna mala guzauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 17478
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:00:56   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Ladyblue, otkud sad proljev kad nije pila antibiotik...
Mozda je nesto prolazno...
Jadna mala guzauser posted image


moja tajra, kod nas ti je svaki ubogi zub isti belaj...temperatura, osip, proljev...ovo raste druga donja četvorka. sreća je pa ja znam šta je jer sam više apsolvirala sve ovo pa ne dozvoljavam da joj daju antibiotike. prošli put je imala i upalu grla (što ja opet vežem za zube) pa joj dadoše antibiotik.
kad pomislim koliko još zuba treba da joj izbije, zlo mi dolazi.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17479
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:08:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: tajra

Ladyblue, otkud sad proljev kad nije pila antibiotik...
Mozda je nesto prolazno...
Jadna mala guzauser posted image


moja tajra, kod nas ti je svaki ubogi zub isti belaj...temperatura, osip, proljev...ovo raste druga donja četvorka. sreća je pa ja znam šta je jer sam više apsolvirala sve ovo pa ne dozvoljavam da joj daju antibiotike. prošli put je imala i upalu grla (što ja opet vežem za zube) pa joj dadoše antibiotik.
kad pomislim koliko još zuba treba da joj izbije, zlo mi dolazi.
Ja mislim da je i kod A. od zuba...tj. petica...jedino su nam one ostale...definitivno ili je neka stomacna viroza tj. zubi na kraju jer je imunitet oslabio...evo imao je opet sracku (zelena) sto ukazuje da je prehladio stomacic...ovo ja...dr.mdr.pdr tvrdimuser posted image ...ovaj linex=0 bodova...ne znam kako...jer meni inace pomaze...a i kola...nix...ja jos jucer fino hecima pitam zasto antibiotik...kaze on meni...jer mu je grlo crveno...mislim...kao da kod virusa ne moze grlo biti crvenouser posted image ...a rekoh...ima proljev zar smije antibiotik...naravno...kaze...ukljucili ste vi njemu probiotikuser posted image ...i na kraju sam mu rekla da ja ipak mislim da njemu to nije potrebno...na sta ce on meni...ja vama moram prepisati...a vi radite kako hoceteuser posted image ...eto...sta da vam kazem

Tajra...svaka cast Ruser posted image user posted image ...i ja vooooolim maslineuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17480
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:09:18   
R&T@
Glupi zubiuser posted image
Sto se ne radjamo s njima da nam se mrvice ne pate...

I onu dijagnozu "upala grla" ne kontam... cim dijete udje kod pedijatra oni je upisu u karton... kako veca djeca nemaju tu upaluuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17481
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:12:45   
R&T@
Mi smo R. sracku skroz potamniliuser posted image user posted image user posted image
Sta kaze dr mr pr za to?user posted image

I meni je drago za masline, samo se bojim zbog proljeva...
ali vjerujem da je to "prirodna" masnoca...

Za antibiotikuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17482
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:13:46   
teacher75
ja sam citav zivot "kuburila" sa upalama grla, bas ono upali se a i krajnici i jedva gutamuser posted image a i kod lane se cesto rast zuba poklapao sa upalom grla, ne svaki, pa sam se sada iznenadila kad vidjeh da su joj krenule obje trojke i hb zdrava

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17483
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:16:14   
tekja
A kad jos kazu malkice grlo upaljeno, dat cemo antb...user posted image
V. je do sada 2 puta imao upalu grla i temp. mu je isla do 40...i stvarno oba puta cim bi popio dozu antb. zivnuo bi, temp. bi spala i stanje bi islo nabolje...a jednom smo ga popili bezveze, samo je suho kasljao i dr. mu dala antb...jos uvijek mi je krivo sto nije u kanti zavrsio...

a nazalost neka se djeca bas napate sa zubima...V. se samo u tom periodu grize, svi fasujemo po nekoliko masnica, grize gdje stigne...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17484
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:16:35   
vjestica
nama srećom još nikada nisu rekli upala grla, nit smo dobili antibiotik
ja je sad doduše nisam ni vodila ljekaru, nego sam se sa 3 različite pedijatrice konsultovala
sve su rekle viroza + zubići (nama su tek nedavno krenuli zubići, 1 je dobilasa 13 mjeseci, taj nismo ni osjetili, a sad je 4 u kratko vrijeme)
ima oko 5 stolica dnevno i neće da jede


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 17485
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:17:01   
ladyblue RR
dadada, ne mora biti da ako je zelena stolica da je stomak prehlađen.  Nađi promijeni sve boje, od žute do zelene. ma zubi 100% jer vidiš da ima iste simptome kao i moja cura. Samo ti njemu nemoj davati kravlje mlijeko, redovno neka uzma Prolife 7 dana bez obzira što će proljev prestati. i nemoj mu davati ništa masno nego onako malo dijetalnije. 5-7 dana će to trajati i proći samo od sebe.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17486
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:18:24   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

nama srećom još nikada nisu rekli upala grla, nit smo dobili antibiotik
ja je sad doduše nisam ni vodila ljekaru, nego sam se sa 3 različite pedijatrice konsultovala
sve su rekle viroza + zubići (nama su tek nedavno krenuli zubići, 1 je dobilasa 13 mjeseci, taj nismo ni osjetili, a sad je 4 u kratko vrijeme)
ima oko 5 stolica dnevno i neće da jede



ma kakva viroza. to im je glavni izgovor ako ne kažu da je upala grla. to su zubi kao kod NAđe i Anderejevića.
koji zubi joj rastu? ima li dvojke? nas su donje dvoje uništile.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17487
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:20:36   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: vjestica
ima oko 5 stolica dnevno i neće da jede



5 stolica nije strašno. sve preko toga mora se voditi računa da ne dehidrira. ne mora jesti, pusti je. daj joj ono što voli. probaj sa krompirom, grisinijem i tom suhom hranom. možeš i supu onu iz kesice, onu sa horozom. ona je dobra za rehidraciju a nije masna.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17488
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:20:55   
Anoniman
ma tekja ne spada temp. od antibiootika...u tom ei jest stvar...svi kontaju da temp. spadne od antibiotika...a zapravo nema nikakve veze...pogotovo ne nakon prve doze...treba barem tri dana da antibiotik pocne djelovati

ja jucer gledam...puna cekaonica djece..svi na inhalacijamauser posted image ...nemoguce...pomeni...fakat nemoguce da su svima inhalacije potrebne

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 17489
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:21:05   
R&T@
IZVORNA PORUKA: ladyblue

Samo ti njemu nemoj davati kravlje mlijeko,


Ovo nas najvise boli...user posted image
Rina samo trazi, pa nas ljubi i ubjedjuje nas da je stomak ne boli, a mi izmisljamo moguce i nemoguce izgovore... 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17490
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:21:06   
vjestica
rekla je da je viroza jer je prvo imala temperaturu 39, 6 + proliv + povraćenje
to je trebalo proći brže, ali je ostala 37 sa nešto temperatura i proliv
prije 2 dana joj je izbila zadnja 1 (a bila je prije toga otečena pravo)
sad imamo 4 jedinice i donju 2


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17491
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:23:34   
bebacha
jutrouser posted image
SRETNA NOVA GODINE.Sve najbolje vam zelimo.Puno zdravlje,srece,para,lijepi trenutak i novi bebicauser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17492
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:25:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: dadada

ja jucer gledam...puna cekaonica djece..svi na inhalacijamauser posted image ...nemoguce...pomeni...fakat nemoguce da su svima inhalacije potrebne



U Vrazovoj ja imam titulu Ona koja odbija inhalacije...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17493
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:32:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: dadada

ja jucer gledam...puna cekaonica djece..svi na inhalacijamauser posted image ...nemoguce...pomeni...fakat nemoguce da su svima inhalacije potrebne



U Vrazovoj ja imam titulu Ona koja odbija inhalacije...


ma bjezi...prava moda...nista drugo...pola one djece imaju zacepljen nos pa im se sline samo slijevaju...tako je moja kuma ...zapravo, ja sam njoj kuma...pa njen djecak....inhalacije, pa upala pluca, pa opet inhalacije...dok joj se ja nisam na glavu nasadila da kupi babyvac i da dijete odvede ademovicki...kaze zena...ja nigdje ne cujeem bronhitis...dala joj kapi za nos koje svima daje...da izvlaci sline...dijete momentalno ozdravilo....a vamo su se vucarali dva mjeseca...bjezi...jos kupili inhalator...a odmah im uveli kortikosteroideuser posted image ...ja razumijem da djeca koja su sklona alergijama...djeca koja su prijevremeno rodjena etc. imau problema sa disajnim putevima..i da su im potrebne inhalacije...al jucer u cekaonici 20 djece ceka na inhalacijeuser posted image ...a mogu se kladit da je mozda 5 potrebno

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17494
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:33:23   
tekja

IZVORNA PORUKA: dadada

ma tekja ne spada temp. od antibiootika...u



pa naravno da ne, ali antipiretik plus antb. = temp. se ne vraca... ako izuzetno visoka temp. traje duze od tri dana i spada samo dok lijek za skidanje temp. djeluje, ja vise ne cekam...ovo vazi za moje dijete, a isto kao i ti veliki sam protivnik kljukanja djeteta svim i svacim i nista ne radim na prvuuser posted image

tajra, moj V. zimi obavezno jednom fasuje laringitis i nama inhalacije stvarno pomognuuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17495
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:37:36   
teki
jutro svim i Sretna Nova Godina, ja kuci u 5 dosla i spava do 9 nisam mogla vise pospana ali mi se ne da. sad cu se spakovati i u Mostar kod svog djecaka na odmoru sam do 15 tog ju hu. moram obaviti kompletan servis sebe heheh da iskoristim odmor.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17496
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:41:05   
Anoniman
Jutro od nas , nadamo se da ste nam pripravni za novi dan...Adi je ustao oko pola 10 ,za ne povjerovati ali i legao je kasno pa sam se uspjela naspavati....Svi su oko mene mamurni ,Boze sacuvaj ,samo kukakju i nosaju flase vode ...Ja i moj sincic idemo malo na zrak i u parkic ..pa cemo opet na spavanje ....

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 17497
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 11:57:52   
sretna_mama
Cureeeeeeeeeeee...SRETNA NOVA...SVE NAJBOLJE ŽELE VAM VEDAD, EDVIN I EDNA..

Bolesnim bebicama što skorije ozdravljenje..



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17498
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 12:39:59   
mersiha 77
Drage moje divne,ma predivne zenice i vama sretna nova 2012 godina zelim vam od srca sve najboljeuser posted image
Anes i jauser posted image
Lady znam ja da se mogu vratiti u Bosnu pa da mi nista nefali,ali nemogu ja vuci muza koji ima epilepsiju zbog jednog dana jer on sutra mora na posao,samo malo razumijevanja
i sretna ti nova 2012 godina,i da ti Nadja sto prije ozdravi user posted image


(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 17499
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.1.2012 12:59:02   
dafri
dan
Sretna Nova user posted image user posted image
mi bili kod prijatelja do pola tri,baš nam je bilo fino,U zaspala oko pola deset ,nije se probudila kada smo je nosili kućiuser posted image
kontamo  šta danas raditi



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 17500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  698 699 [700] 701 702   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  698 699 [700] 701 702   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *