|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  693 694 [695] 696 697   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:08:25   
Anoniman
Iman napisah ti ja juce, ali izgleda da nisi skontala. Kod nas su identicno tako izgledale gljivice.

(odgovor članu selebriti)
  Neposredna veza do poruke: 17351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:33:22   
R&T@
Uvijek neki zacarani krug...
lijecis upalu antibiotikom, pa "pokvaris" crijeva, pa oslabis imunitet, i jos "nakacis" gljivice...joj...
jadni nasi pilici...

Moja kaki i kaki i kaki...
pa mi se cini da imamo, da prostite, usran kraj godineuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:38:48   
dafri
veče,
kad smo kod gljivica i nama je dr.rekla da je su moguće gljivice poslije ovog antibiotika što U pije,stvarno nisam za to znala
ja sinoć upitah pa mi niko ne odgovori a zaboravila pitati dr.pijemo antibiotik po prvi put,smijem li joj davati i prospan user posted image



_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 17353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:44:11   
R&T@
Dafri, to je sirup za kasalj, zar ne?
Vjerujem da moze uporedo s antibiotikom...

A, posto prvi put pijete antibiotik, odmah joj ukljuci "dobre bakterije" da izbjegnes proljev...

I nadam se da ce djevojcica brzo se rijesiti sirupauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 17354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:45:46   
Anoniman
Dafri smije naravno. Prospan je za kasalj.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 17355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:52:55   
bananica
veceruser posted image

polako nam se blizi kraj ove godine, jest bila neka i dosadnauser posted image , bas mi je drago sto prolazi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:57:48   
Anoniman
Ja cu sad da user posted image ...cijeli dan ko manita kuham, izmedju ostalog napravila sam dva pleha velika pite jer sam mislila da ostavim za sutra, kad sad da izvadim i operem pleh mm sve pojeouser posted image , jos kaze mogla bi cesce, pravo je dobra bilauser posted image




(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 22:59:09   
dafri
hvala cureuser posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:00:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ja cu sad da user posted image ...cijeli dan ko manita kuham, izmedju ostalog napravila sam dva pleha velika pite jer sam mislila da ostavim za sutra, kad sad da izvadim i operem pleh mm sve pojeouser posted image , jos kaze mogla bi cesce, pravo je dobra bilauser posted image






user posted image user posted image uzasan je, hajd vrijedna si ti, sutra nova runda pitice se praviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:05:38   
Anoniman
Jos ja uletila u dnevni i pitam gdje je pita, a on meni "pa pojeo ja, znam da ti ne volis sirnicu i zeljanicu"user posted image , a ocekujem od mm strica na babine da dodje, a covjek ne da obozava pitu, zbog njega sam je i pravilauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:06:59   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Jos ja uletila u dnevni i pitam gdje je pita, a on meni "pa pojeo ja, znam da ti ne volis sirnicu i zeljanicu"user posted image , a ocekujem od mm strica na babine da dodje, a covjek ne da obozava pitu, zbog njega sam je i pravilauser posted image



user posted image dobar je, ipak je mislio na tebeuser posted image

ma da mi zapjevamo jednu i da nazdravimo, ostalo ce se sve samo sreditiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:07:39   
Anoniman
Da i nasa vecerasnja scenauser posted image , nisam znala da li da placem ili se smijemuser posted image . Okupala ja njega danas oko pet ne bi li bar malo zaspao, ali nije bilo sanse i tako nosala ga ja, nosala i uzela da Ani dam da veceram, a njemu skinem donji dio trenerke jer se bas umiri gologuz i dam mu u ruke. Odmah je on uzeo da zvanja trenerku, ja otisla u kuhinju hraniti Anu, kad sam se vratila imala sam sta vidjetiuser posted image , kad sam mu dala trenerku nisam vidjela da se ukakio i da je proslo na trenerku, a kako je on zvanjao cijeo lice, ruke, kosa, ma sve zivo od kakeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:08:47   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Da i nasa vecerasnja scenauser posted image , nisam znala da li da placem ili se smijemuser posted image . Okupala ja njega danas oko pet ne bi li bar malo zaspao, ali nije bilo sanse i tako nosala ga ja, nosala i uzela da Ani dam da veceram, a njemu skinem donji dio trenerke jer se bas umiri gologuz i dam mu u ruke. Odmah je on uzeo da zvanja trenerku, ja otisla u kuhinju hraniti Anu, kad sam se vratila imala sam sta vidjetiuser posted image , kad sam mu dala trenerku nisam vidjela da se ukakio i da je proslo na trenerku, a kako je on zvanjao cijeo lice, ruke, kosa, ma sve zivo od kakeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajjjjj cirkusa kod tebe, jadno dijeteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:25:46   
Anoniman
jadna ja sa njimauser posted image , ko mu kriv sto nije gledaouser posted image . posle toga ribanje mu sledovalo.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:27:01   
bananica
jao mogu ga zamisliti, umazanoguser posted image user posted image user posted image jesi li slikalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:32:39   
Anoniman
Ma nije mi aparat pao na pamet, samo sam pomislila da ne ode po namjestaju, a da kazem da je curilo i iz peleneuser posted image . Doslo mi sa njega tuto kompleto sa prekrivacem u masinu da ubacimuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:41:54   
bananica
user posted image user posted image user posted image joj koma si
to je trebalo pribiljezitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:44:11   
bananica
i ja sam se veceras ismijala, jedva dosla sebi
pravim ja kolac, neko zvoni, rodica dolazi, nosi kese, pive,suho meso,vino,itd., otkud reko ti , ja sva zbunjena, kaze pa rece ti da ces biti kuci pa sam svratila na docek, a ste reko ti cekas, a ona mrtva ozbiljna, pa NGuser posted image user posted image ja sam se raspala od smijeha

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:46:29   
ladyblue RR
ja cu dobiti slom zivaca! N gori od temperature i jos mi mm pametuje. Te stavi joj oblogu,te ovo,te ono...kakvu crnu oblogu,ima temperaturu preko 39 a necu da stavljam cepic jer ce dobiti proljev na ove gljivice. Ludim polako ali sigurno!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:49:03   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja cu dobiti slom zivaca! N gori od temperature i jos mi mm pametuje. Te stavi joj oblogu,te ovo,te ono...kakvu crnu oblogu,ima temperaturu preko 39 a necu da stavljam cepic jer ce dobiti proljev na ove gljivice. Ludim polako ali sigurno!


a joj, bas mi je zao, a dajes li joj dalsy??

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:56:36   
Anoniman
Lady jedan savjet ako hoces ispostuj, ako neces nemoj. Dok sam radila u domu zdravlja jedan pedijatar pred penzijom savjetovao je ovako majke" ako djetetu od paracetamola npr ne pocne spadati temperatura u roku od pola sata do sat, odmah dat drugi antipiretik koji nije srodan sa paracetamolom", tako da sam ja Ani neko vece dala dalsy temp pocela da skace, a ne pada, posle sat vremena, cak nepuni dam joj lupocet i odmah spadne. "on je znao reci treba presjeci prvi lijek koji ne djeluje, a dali ste djetetu"

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 17371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:58:11   
ladyblue RR
Ibuprofen joj dajem. Sad sam i bjelance stavila na noge,da probam ubrzati skidanje temperature.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
30.12.2011 23:58:30   
Ella_H
Ladyblu drzi se proci ce,
a mm ko mm vole nekad pametovati kad netreba,
ja sam svom kazem u tim situacijama steta sto nisi
doktorirao i opalim se smijatiuser posted image .
Kod nas isto kaka pipi proljev , nosic curi itd
i to isto kopirajte i meni user posted image .
Hanady sretno i sve najbolje i svim zenicama
cuvajte se i uzivajte u snjegu ja jedva cekam
da se grudvam malo s djecomuser posted image .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 17373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
31.12.2011 0:02:18   
ladyblue RR
Jelena,i ja to radim. Obicno treba oko sat vremena da joj Ibuprofen skine temp. Ako ne bude islo Lupocet mi je zadnja opcija jer znas da ona i onako ima problema sa stolicom pa mi zao da je opet mucim. Taman je pocela normalno da kaki a ima i gljivice.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 17374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
31.12.2011 0:03:59   
Anoniman
Lady daj joj diprol sada ako ne pocne spadati od brufena.

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 17375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  693 694 [695] 696 697   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  693 694 [695] 696 697   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *