|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  666 667 [668] 669 670   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:40:24   
ladyblue RR
nama ostala još tegla ajvara, malo turšije, 2 tegle šarene salate i kiseli kupus. i njega tamanimo tj. jauser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 16676
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:45:37   
Anoniman
Mi je tek naceli, doduse kod mene vecinu te zimnice samo mm jede, ali ni on ne jede u nekim velikim kolicinama, Kiseli kupus samo u sarmi jedemo tako da ga nisam kiselila, a vidim ja kod koga cu po kiseli kupus za sarmu za bozicuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 16677
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:48:48   
Honey3
mi vas pozdravljamouser posted image evo zove me mala cura da spavamo i rekla mi je  "gasi putej"user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16678
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:50:27   
Anoniman
dablmamuser posted image
saharauser posted image user posted image user posted image ...pa zar tiuser posted image user posted image user posted image ...kinez napravio igracku...od boga pitaj cegauser posted image ...dodje ti jaje, e sad ne znam sta je u nasem...jel pile ili nesto drugo...stavis ga u vodu i za 24 sati se izleze(barem bi trebalo)...a zatim raste...i raste...i raste...e sad ne znam koliko...pitaj ove mame koke koje su vec imale piliceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16679
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:52:00   
Anoniman
Sahara imas li familije u Tešnju?

Dadada kucni jaje malo bona, bas si neka, pomozi piletu da se rodi, pa i tebi je babica pomagala...budi mu babicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16680
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:54:50   
Anoniman
tata horoz je dosao kuci i rekao da ne diram jajeuser posted image user posted image ...da mu je drugi tata horoz rekao da treba jos sacekatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16681
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:56:40   
ladyblue RR
ma ne naraste veliko. Ostane to jedno slatko pilence!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16682
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:56:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Sahara imas li familije u Tešnju?

Dadada kucni jaje malo bona, bas si neka, pomozi piletu da se rodi, pa i tebi je babica pomagala...budi mu babicauser posted image

nije ni meni masic htio da ubrzauser posted image iako sam prenjela haman dvije sedmice...pomocicu mu kada krene...ako vidim da se patiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16683
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:57:29   
teacher75
odoh i ja, laku noc, valja ustati sutra prije 7user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16684
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 23:58:01   
Anoniman
doh spavati...mozda sutra postanem mama kokauser posted image user posted image ...valja cuvati snaguuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16685
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 0:00:21   
DM
Ne diraj jaje može se tata "nahoroziti" user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16686
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 0:02:09   
ladyblue RR
ja sutra ne radim. Odoh da pravim paketice za N i sestrinog malog. U cetvrtak nam dolazi DM:)

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16687
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 0:06:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja sutra ne radim. Odoh da pravim paketice za N i sestrinog malog. U cetvrtak nam dolazi DM:)

i nama dolazi DM u cetvrtak, tj, kod mene u skoli, a sutra je mm i zaova vode na DM koji organizuje njena firmauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16688
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 0:08:37   
Leena
laka vam noc, moje dame!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16689
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 8:33:56   
mama2009
dobro jutro.....

ko je za user posted image user posted image user posted image user posted image bujrum


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 16690
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 8:39:53   
Mirkica
Dobro jutro zene


Imam jedno pitanje , moj mlai pje prestao dojiti ali zato po itavu noc se bud i trazi nesto za piti tako da nikako doci do onog kada prespava noc :((( , jeste li vi imale isti problem i kako ga rijesiti?


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 16691
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 8:57:45   
mama2009
Mirkice, ja nisam dojila D, al ona se i dan danas budi nocu i pije sok, vodu i sl.....svako dijete je individualno te ne mozes ocekivati da se ne budi po cijelu noc kao ostali  i nikad ne uporedjuj svoje dijete sa ostalom dijecom (pricam iz svog iskustva)


nadam se da sam ti bar malo pomogla


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16692
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 8:58:00   
Mirkica
ja jedva skontam sta sam napisala :))))))) hahahhahahah izvinite zene zbog  mjesanja slova i gutanja :)))))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16693
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 9:29:34   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja na žalost i dalje muku mučim sa proljevima kod svakog ubogog zuba.

e da, još joj nisam onaj ojed guze i koke riješila. imate li još kakvih savjeta? pokušala sam sa onom kremom što mi je noa preporučila - ništa, probala sam sa onom Penaten što mi je dadada preporučila - ništa. e mi se baš muči. ostalo mi je da probam onu kremu što je Hanady koristila. ne pomaže ni bademova. jadno dijete,svaki put kada je presvlačim stavlja ruke na dole i pokušava da vuče kožu. vjerovatno je svrbi a ne zna se češati. nisam više pametna...
izgleda da ću morati otići po uputnicu i odvesti je na Dermatologiju.

ja ti rekoh hipp kremu od zinka..ni slucajno bademovom ni pavlovicevom dok to ne prodje..samo se siri tako ojed...i samo neka je to suho područje..sto češće pelenu mijenjaj..svako 1,5-2h--
poslusaj nekad mladjeg ziva bila user posted image user posted image

a i ovo sto kazu da su gljivice..može biti od antibiotika...user posted image

i hipermangan pomaže user posted image

e sad, morgen..ja sam vam  hasta od jucer..grlo me stislo..valjda mi od R. prešlo..ma jest garant...tresla se od temperature, spucala tylol hot ali evo me na poslu uredno user posted image sta cu moram, stisli rokovi, svi nesto trebaju danas...
eh da vam je samo znati koji brand nam samo dolazi u Sarajevo na proljeće user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16694
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 9:29:50   
Anoniman
Mirkice mi jos uvijek dojimo ali sam pomalo pocela sa odvikavanjem sto znaci doji onda ga stavim samog u krevet i zaspe nema vise da ga ja uspavljujem user posted image  i tokom noci kad se budi bas ako navali na siku dam inace mu dam malo vode.sokove ,cajeve zasladjene izbjegavam zbog zuba a i zbog secera jer od secera opet zedni...Ali ilo je noci kad ih citave prespava a to je ako smo po danu puno napolju ,sad je to malo nemoguce jer je zima i odnese vjetar ,ali i ja jedva cekam kad ce cu spavati bez budjenja....

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 16695
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 9:37:35   
Anoniman
Jutroooo svima , i mi da se tuspasimo...
Jelena stigoh skontati da si opet vadila nalaz za mrsu ,nadam se da je sterilan...Kako su djecica???
Imancice kako si nam ti?
Ticerka kako pupa napreduje ?
Dadada tebi visoki naklon user posted image ,mada ti to vec znas ?
Felix,Amani,Bambi,Noa,Hanady,mama2009,lady 1 i lady 2 ,tajra, i svima ostalim user posted image  user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16696
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 9:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: ladyblue

ja na žalost i dalje muku mučim sa proljevima kod svakog ubogog zuba.

e da, još joj nisam onaj ojed guze i koke riješila. imate li još kakvih savjeta? pokušala sam sa onom kremom što mi je noa preporučila - ništa, probala sam sa onom Penaten što mi je dadada preporučila - ništa. e mi se baš muči. ostalo mi je da probam onu kremu što je Hanady koristila. ne pomaže ni bademova. jadno dijete,svaki put kada je presvlačim stavlja ruke na dole i pokušava da vuče kožu. vjerovatno je svrbi a ne zna se češati. nisam više pametna...
izgleda da ću morati otići po uputnicu i odvesti je na Dermatologiju.

ja ti rekoh hipp kremu od zinka..ni slucajno bademovom ni pavlovicevom dok to ne prodje..samo se siri tako ojed...i samo neka je to suho područje..sto češće pelenu mijenjaj..svako 1,5-2h--
poslusaj nekad mladjeg ziva bila user posted image user posted image

a i ovo sto kazu da su gljivice..može biti od antibiotika...user posted image

i hipermangan pomaže user posted image

e sad, morgen..ja sam vam  hasta od jucer..grlo me stislo..valjda mi od R. prešlo..ma jest garant...tresla se od temperature, spucala tylol hot ali evo me na poslu uredno user posted image sta cu moram, stisli rokovi, svi nesto trebaju danas...
eh da vam je samo znati koji brand nam samo dolazi u Sarajevo na proljeće user posted image



I mi imamo problema za crvenilom na guzi kad zubici nicu,cak smo imali i gljivice, jer ne podnosi pampers i libero ,pa smo promijenili na neke jeftine bez onih  upijajucih bobica u pelenama ...Elem kad smo imali gljivice preporucila nam je neku antibijotisku kremu sa panatenom ,a crvenilo obicno ,izbjegavam sapun perem ga obicnom vodom ,susim ga fenom poslije pranja,cesto je samo u gacicama i mjenjam pelene svako sat ...Sad sam mu stavljala jekoderm + zink kremu i nestalo u roku 2 dana...I da kad mu je guza crvena izbjegavam citrus voce...I Adi kad mu je crvena guza se nenormalno ceska ,napravi rane sebi dok ga uspijem presvuci...I boli ga i svrbiuser posted image ...

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 16697
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 10:00:23   
pocahontas
joj jesam loša..uhhhuser posted image user posted image ne mogu da radim, a moram...mozek mi je spržen od temperature..user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16698
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 10:06:08   
Anoniman
Pocy nisam ni ja nista bolje ,lose prespavana noc, danas  imamo goste a ja ko drvo ni tamo ni vamo,ne znam sta cu prije prati vec,praviti,rucak,raspremati ili u prodavnicu,skontah da mi fali jos jedan set ruku i nogu..Danas sam bas off...Psihicki nivo srece mi opo nakon rodjendana i Bozica pa sam user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 16699
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
27.12.2011 10:06:47   
teki
jutro mame, sto je hladno kod nas. kako su djecica bolesna. mi cemo isto na predstavu i dm u BKC u cetvrtak hoce li biti jos mama sa foruma?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  666 667 [668] 669 670   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  666 667 [668] 669 670   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *