|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  656 657 [658] 659 660   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:29:42   
emi7908
Jutro drage dame i dječice samo da vas pozdravim i čestitam Božić još jednom dragim curkama koje slave sve najljepše...
Mi smo bolesni, maleni je malo bolje hB ali toliko mi ga bilo žao jučer koliko je plakao, uši ga bole.. smirilo se jutros hB a ja sam katastrofa, nos mi k'o paprika babura, glava k'o Cocin bubanj niti čujem dobro niti vidim dobro sam se nahladila...user posted image

Dječici veeeelika pusa i zagrljaj a mojoj maloj Imančici posebno jedan user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16426
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:42:05   
teki
dobro jutro drage forumasice,
sretan Bozic svima koji slave.
mi smo hB dobro samo tako da ostane da izdrzimo jos ovu sedmnicu zdravo u vrticu pa odo onda na odmor svakako.
nadam se da nema puno bolesnih bebica, a i onim bolesim brzo ozdravljenje

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 16427
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:43:15   
ladyblue RR
emi, želim vam brzo ozdravljenje

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 16428
   [Obrisana poruka]
26.12.2011 9:44:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 16429
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:50:32   
gvendolina
jutro i do nasuser posted image

Mi imali uzbudljiv vikend super se proveli isli i kod Dm po paketic user posted image

emi zelim vam brzo ozdravljeneuser posted image

Imam jedno pitanje A je u petak imao temp koju smo hB skinuli oblogama i sirupom,temp je bila smao jedan dan a danas mu se pojavio osip po licu...da li je moguce da je u pitanju trodnevni virus,posto je temp trajala samo jedan danuser posted image ...kao da sam negdje citala da je temp od 1-5 danauser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16430
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:50:44   
R&T@
Joj, Iman user posted image ...
Moze li dovoljan (2)? Potrudio se da bude originalanuser posted image

Emi, samo ozdravi nam tiuser posted image ...i usi drageuser posted image

Mi ustale, doruckovale i sad mislimo: Sta ili kud sad?

P.S. Neka je prosao vikend da nam se drage zenice javeuser posted image

Bebacha?
Lady? (Je li poceo odmor?)

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16431
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 9:53:43   
Hanady RR
Jutro...
bolesnima da ozdave brzouser posted image
a ovim što uče engleski da dobiju prolazuser posted image

malenaa na spisku siuser posted image user posted image

Posla ko u priči...
milion sma stavri isplanirala ove sedmice što poslovno što privtano , već me panika hvata al nadam s eidući ponedeljak biće sve boljeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16432
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 10:03:16   
R&T@
Hanady, je li petak u 15 sati isplaniran?

Ostalo cemo lahko, aBd...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16433
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 10:05:00   
Hanady RR
to je isplanirano eve...i garadroba spakovana bilesiuser posted image
samo još par poklončića i aBd idemo...
al do petkauser posted image user posted image al nije mi mrsko sekunde..sve sa poletomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16434
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 10:11:43   
emi7908
Hvala curke, user posted image
Iman progledaj malo kroz prste user posted image pa praznici su....
Handay ako nije tajna jel' to neko druženje user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16435
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 10:15:59   
Hanady RR
ama Emy druženje novogodišnje s ausprugom, prijateljima i rođacima u beogradu aBduser posted image

skarćeno smo u petak tu pa onda idemo malo kod djece koje nana čuva jedan sat da sa njima sjedimo i pomazimo se put pod nogeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 16436
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 10:24:32   
emi7908
ama Emy druženje novogodišnje s ausprugom, prijateljima i rođacima u beogradu aBd

mogu li i ju kufer stati user posted image blago tebi.... lijepo se provedite a ja ću na trosjedu sa hrpom maramica i čaja da se družimuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 16437
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:06:12   
Anoniman
Dobro jutrouser posted image
Iman...pa zar si i ti sine profa?user posted image user posted image user posted image user posted image na ovom forumu profe i pravnice...daj djetetu 2user posted image ...gdje ce ti dusauser posted image user posted image

Ne ispricah ja vama...mm kupio A. nekakvo kinesko jaje, koje se u vodu staviuser posted image pa se za 24h izlijeze pileuser posted image ...zapravo...trebalo jeuser posted image user posted image ...sto se nama nije desilo...pa je mm jaaaaaaaaako shebanuser posted image ...jutros kada se ustao...nigdje piletauser posted image user posted image ...a ja sretnauser posted image ...jos kontam da ce mi dijete misliti da pile iz vode izlaziuser posted image user posted image user posted image ....jako edukativna igrackauser posted image a ne smijem ni pomisliti od cega jeuser posted image






(odgovor članu emi7908)
  Neposredna veza do poruke: 16438
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:10:12   
R&T@
Cim neko pita: Dje ce ti dusa?...meni padne na pamet Bebek: U pakao, zna seuser posted image

Dadada, ne budi toliko Darvinski raspolozena... kad moze bebe roda da nosi, mogu i pilici iz vode izaciuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16439
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:10:38   
Rabi
IZVORNA PORUKA: gvendolina

jutro i do nasuser posted image

Mi imali uzbudljiv vikend super se proveli isli i kod Dm po paketic user posted image

emi zelim vam brzo ozdravljeneuser posted image

Imam jedno pitanje A je u petak imao temp koju smo hB skinuli oblogama i sirupom,temp je bila smao jedan dan a danas mu se pojavio osip po licu...da li je moguce da je u pitanju trodnevni virus,posto je temp trajala samo jedan danuser posted image ...kao da sam negdje citala da je temp od 1-5 danauser posted image



I kod nas je bila temp. samo jeddan dan tj. nocuser posted image Skinuli je cepicem, jer nismo imali dalsy...
A inace je slinio jos narednih nekoliko dana, ali od temperature ni traga ni glasa! Ali, bili smo bez osipauser posted image
Vjerovatno neki viruscicuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 16440
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:11:17   
mala86
jeste li nas zaboravili? user posted image

tu smo tu smo samo vise citamo  nego pisemo,mama nema vremena user posted image user posted image
malac dobro,na dane zeza ko veliki,na dane super,sa pricom smo jos uvijek nigdje user posted image

nasmija me dadada sa ovim jajetom,i mi smo ga uzeli,i samo cekaj izaci ce nesto,nece bas za 24 sata!prvo ce krenut pucat ljuska,pa ce ono dan po dan odvajat!nama je trebala sedmica dok nije skroz izaslo!i onda raste raste u vodi
smijesno stvarno

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16441
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:12:04   
megi
dancek

prvo svim forumasicama koje slave SRETAN BOŽIĆ

mi smo se za vikend igrali, valjali po snijegu, grudvali
bas nam je bilo fino,

e sad adna redovno kaslje jednu turu po noci, jutros od pola cetiri do cetiri i preko dana uopce ne kaslje, sta mislite je li moguce da je to od toga sto joj nos jos malo slini user posted image
ne bih da je bezveze vodim dr jer nemamo temperaturu, jede solidno
pijemo caj, cistimo nosic,

pozzzz

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16442
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:16:35   
R&T@
mala86user posted image ...nedostajesuser posted image

Ali to znaci da radis...zar ne?


A gdje kupite to jaje? Sta me briga sto je kinesko... hocu da se igramuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 16443
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:18:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Cim neko pita: Dje ce ti dusa?...meni padne na pamet Bebek: U pakao, zna seuser posted image

Dadada, ne budi toliko Darvinski raspolozena... kad moze bebe roda da nosi, mogu i pilici iz vode izaciuser posted image
i vukovi na grani ziveuser posted image

mala86...da tm neradi sa mmuser posted image user posted image user posted image posto je on za to cuo od nekoga sa posla ili poznanika...nije ni meni jasnouser posted image ...pa mu je on nabaviouser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 16444
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:18:50   
mala86
IZVORNA PORUKA: tajra

mala86user posted image ...nedostajesuser posted image

Ali to znaci da radis...zar ne?


A gdje kupite to jaje? Sta me briga sto je kinesko... hocu da se igramuser posted image


radim radim evo danas u drugu,pa imam vremena,dok malac gleda spuzva boba user posted image

jaje kod nas ima svugdje u svakoj malo vecoj trgovini,kosta cijele 2 km,imaju 2 vrste zivotinja,mi kupili pingvina,i sad cini mi se kako stoji van vode da se pomalo smanjuje


_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16445
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:19:51   
teacher75
i mene zanima gdje kupiti to jaje, ja ga odavno trazim, rodica mi pricala da je super i da su kupili na trafici al ja nigdje ne vidjeh, cak sam i pitala po trafikama i svi me blijedo gledaliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16446
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:19:52   
Rabi
tajra ti bi  trebala znati...kako se zovu one lutkice za predstavu sto se stave na ruku i tako manipulisemo njimauser posted image user posted image Ja sam znala al zaboravilauser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16447
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:20:41   
Rabi
a ovo jaje smo mi kupovali u nasem mahalskom granapuuser posted image

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 16448
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:24:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rabi

tajra ti bi  trebala znati...kako se zovu one lutkice za predstavu sto se stave na ruku i tako manipulisemo njimauser posted image user posted image Ja sam znala al zaboravilauser posted image
marionete su na konopima...a te na rukama nemaju koliko ja znam nikakav poseban naziv

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 16449
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
26.12.2011 11:28:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Rabi

tajra ti bi  trebala znati...kako se zovu one lutkice za predstavu sto se stave na ruku i tako manipulisemo njimauser posted image user posted image Ja sam znala al zaboravilauser posted image
marionete su na konopima...a te na rukama nemaju koliko ja znam nikakav poseban naziv


na engleskom je hand puppet, tako da ne znam ima li kod nas neki posebna izraz- ja ih zovem "lutke sto se stave na ruku"user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  656 657 [658] 659 660   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  656 657 [658] 659 660   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *