|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  642 643 [644] 645 646   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:20:41   
teacher75
lijepi petak, hvala bogu, jedva sam cekala vikend da malo odmor, djeca su mi se popela na vrh glave i moljakanja oko vecih ocjena itd...uzasni suuser posted image pismene su me iscrpile dodatno i njihovi komentari na isteuser posted image mm je malo bolji danas, ode veceras na dernek s rajom, meni pravo drago da se malo opusti, nije nigdje izasao mjesecima,a ja cu sutra malo sa rodicom-jaranicom u pub na holiday market da i ja malo napunim baterijeuser posted image kontam ujutro malo prosetati sa lanom ovuda, nisam je nikako izvodila od ned. pa moram a nemam s kim, zvala ove neke prijateljice s djecom i nijedna ne mozeuser posted image a mm ce ujutro dolazit sebi poslije derneka pa na njega ne racunamuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:21:14   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: Iman83

Mya, kakve su to granule?
user posted image
evo to ti je to b.complexs za djecu
ja sam A davala



Iman, moze se stavljati u mlijeko i taman da bas onako fini okus kao da je kakao.

Ali čini mi se da si spomenula da vi nemate problema s jelom tako da vama to ne treba jer je ovo baš za apetit.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:27:28   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ide li neko sutra na planine?
Mi kontali poslije doručka nekad odmah krenuti, ali ne znamo na koju bismo user posted image

mi cemo vjerovatno prekosutra na igman, nekako mi je zgodniji za djecu nego bjelasnica


Ama Teacher, sutra je event ... user posted image


event, event...mm pjeva ali ja neću ići. ne volim zimu ni snijeg a ne mogu se peglati gore sa djetetom koje još ne hoda...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:45:48   
anidla
veceeeee

meni dosao noncic baloncic user posted image user posted image user posted image user posted image   ajmeeeee jesmo se izljubili i izmaziliiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image

sad ga uspavala, drzali smo se za rukice i govorili jedno drugom vojim te dok nije zaspo user posted image

odoh sad citat da vidim jestel sta pametno napisale user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:45:54   
selebriti

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: selebriti


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: selebriti

Ide li neko sutra na planine?
Mi kontali poslije doručka nekad odmah krenuti, ali ne znamo na koju bismo user posted image

mi cemo vjerovatno prekosutra na igman, nekako mi je zgodniji za djecu nego bjelasnica


Ama Teacher, sutra je event ... user posted image


event, event...mm pjeva ali ja neću ići. ne volim zimu ni snijeg a ne mogu se peglati gore sa djetetom koje još ne hoda...


Ma najavili su svašta nešta...

Ja volim snijeg, ...

A nije ni neka fešta otic sa djetetom koje je skoro prohodalo, .. al et, ... promjene radi malo...


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:52:54   
anidla
hej, gdje ko pjeva sutra? isla bi i mahalusa user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 16081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 21:55:41   
rose 87
hej drageuser posted image
eh mi smo danas obisli sve doktore,ja otisla da nakon mjesec rijesim ovo grlo i kasalj,pita me dr. jeli pusim reko ne,mislim da mi nije povjerovala,rece da imam pocetak bronhitisauser posted image ,dala mi antibiotik i nesto za iskasljavanje
odvedem E. ped.,tamo neka ljubazna teta,fino ga pregleda kaze nema nista na plucima,nos ok,temp. nema kao dacu vam sirup da mu malo smiri grlo jer je malo upaljeno,reko konacno neka koja ne pise antibiotik cim vrata otvoris,eh jest user posted image
ja izasla uzela knjizicu,u apoteku vadim one recepte kad dva,antibiotik i prospan,e pa stvarno bilo mi doslo da se vratim,ni nerece mi da mu daje antibiotik,uglavnom zavrsio je u kanti za smece,ako dobije turu idemo vaditi nalaze i briseve,dotad prospan
eh da ostavila E. mami dok sam bila kod dr. kad sam se vratila kaze mama E. mi donijeo sirup hoce da pije i ja mu dala,a par sati prije tog mu ja dala dozu koju treba da popije i jos kasnije kaze dala mu 5 ml a on pije 2,5user posted image user posted image joj tjesi me to sto je prirodni neki sa b.sljezom i majcinom dusicom pa nisam skroz poludila,izvinjava se meni zena kaze nezna ni sama sta joj bi a neznam vala ni ja bas je odgovorna inace,na sve to on se izasuo po licu malo(ovo sigurno trazim dlaku u jajetu) al sve kontam da je od tog sirupa
i na kraju od svih tih dogadjaja meni sad puca glavauser posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 16082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:28:39   
Anoniman
a jojjjjjjj rose user posted image user posted image
anidla doso nonicauser posted image
mya imas pp user posted image user posted image
tiki odmaraj ide vikend!


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 16083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:42:15   
rose 87
felix jesi vidjela draga user posted image user posted image ,citala sam da je A. bolje nema turu jelde ljubi gauser posted image
megi taj sirup sto sam ja E. davala prave zenicke apoteke,pise samo sirup za kasalj,nadam se da cete brzo ozdraviti user posted image


< Poruku je uredio rose 87 -- 23.12.2011 22:44:39 >


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:50:55   
Anoniman
rose draga nebrigaj mila bit ce dobro drug imal ture ako nema ture super onda A nema ture al kaslje kao drug i nama je dala prospan sirup 2 puta po 5ml .
Ako nema ture nemoras ukljucivat antb. ako ima ja bi ukljucila A . nisu dali Antibotik samo pije  florindan, i prospan .....
Ima jos afti po jeziku al nekako uspjeva jest kihne tu i tam preko dana malo je danas nona poceo curiti kad smo malo bili na svjezem zraku, dok smo usli u kucu prisusio.


(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 16085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:50:57   
Anoniman
Rose samo da ti kazem da ne postoji sirup koji smiruje grlo a da nije antibiotik. Cim tako kaze to se podrazumjeva da je antibiotik, samo da znas ubuduce.

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 16086
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:52:14   
Anoniman
legla Nikolu i da ga poljubim kad topal,izmjerim kad tamo 37,5user posted image opet nikakvih drugih simptoma,isto je bilo prije 10-ak dana,kontam da nije od petica jer mu nisu jos izbile  user posted image

(odgovor članu rose 87)
  Neposredna veza do poruke: 16087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 22:57:53   
Anoniman
ja A cesto ukapam nosic aqamarisom jer to je samo  voda tako nam i u apoteci teta rekla smijem koliko god ocu puta ukapati kod nas radijatori isusuje zrak nam i njemu nosic cesto bude mu nos suh sline osusene on puhce ni tam ni vam
pa mu aqmarisom ukapam da sluznicu mu malo procistim....to nije stetno koliko znam nije fizoloska kap .....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 8:55:35   
rose 87
jutro nije valjda da niste ustali do saduser posted image
jelena hvala,sad znamuser posted image
felix nema turu,ma i onu jednu noc sto je imao do 38 rasla i sama spala bez sirupa,tako da necemo piti antibiotik zasad,pa vidjecu ako ne bude bolje nije meni tesko za par dana opet otici i povaditi nalaze i crp pa da vidimo sta je u pitanju,i mi stalno koristimo akvamaris i nosic je ok.kaslje pravo zreli kasalj pa idem da mu pravim onaj caj od luka i jabuka
marijana pa moguce da je od zubica drugu temp


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:21:27   
Mya_81 RR
Spavalice sve user posted image

A bilo bi lijepo da se moglo jos izlezavati u krevetu po ovoj zimici...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 16090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:24:12   
Emica_sa
Jutro ja davnooo ustala zato sam user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:26:06   
Anoniman
mi skoro se digliuser posted image jos smo u pidzama bujrumuser posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:33:47   
Mya_81 RR
Felix, i mi user posted image Doduše, Minja nije, jer ona ne spava u pidjami...i kafenišemo user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:42:42   
R&T@
Dobro jutro, nakon upisane nociuser posted image

R. se nocas upiskila u 12, mi je stavili u nas krevet i ona opet u pola dva...
sve po tatiuser posted image user posted image

Ostatak noci sam spavala i pipala je...

Ovo nam se nikad nije desilouser posted image ...

a nju jutros sramotauser posted image

Trebat ce mi cijeli dan da sve operem i osusim...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 16094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:45:31   
teacher75
dobro jutro i od nas, lana me po obicaju nadigla oko pola 8 a ja jedva gledam, nisam sinoc uspjela zaspati do pola 2, dok se mm nije vratio s derneka, neobicno mi bez njega, pa ko da sam i ja dernecila... cekam jos malo pa da izadjemo, nisam je izvela od ned. pa moram a tako mi je mrskoooooooooo

< Poruku je uredio teacher75 -- 24.12.2011 9:46:35 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:46:07   
Emica_sa
tajra vidim kod vas veselouser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 16096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:47:14   
Emica_sa
teacher nisam ni ja svoje izvela od prosle subote,a iskreno ne znam ni gdje bi sa njih 2 po ovome snijeguuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:48:20   
teacher75
ja sam na grbavici, ne znam gdje ste vi, izvescu je malo ovuda oko zgrade, cisto da dijete vidi malo snijeg, sutra cemo na planineuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 16098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:52:46   
Emica_sa
Mi smo na ciglanama,oko zgrade nemam gdje,jedino u onaj park kod 2 gimnazije,a i to mi je nigdje vezeuser posted image

Mozda neka igraona,jedino nam to ostajeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 16099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
24.12.2011 9:54:40   
Anoniman
Jutroooo vam...Evo da i mi malo zavirimo ,ja sam vaka naka svega pomalo ali dobro je ,ovih par dana je super proslo ,dobila sam finih poklona elem stid me bilo otvarati vise,mogu reci odavno se nisam ovako lijepo osjecakla,mada ne volim iznenadjenja ono jedno mi je bas prijalo...

...Adi je superiska samo dijete nece nista da jede,samo vocni jogurt,voce ,suha hljeba,rastu mu petice pa je nemoguc....Ne mogu dijete svoje da prepoznam ,sta god mu kazem pocne plakati,histerise,udara se ujeda,napravio mi je 8 znacki na ruci,sva mi ruka nateklauser posted image ...Desavalo se i prije da odbja hranu ali jendom na dan je jeo ovu normalnu hranu sad nece ni da pogleda..Ne znam sta da mu radim...Pokusat cu damas da izbacim vocni jogurt,pa mozda se sjeti da jede...
Vidim vi ste iopet napisale puno ja stvarno nemam vremena da to procitam,ispala sam iz reda tako osjecam...Nadam se da su nam bebice zdrave i vesele....
Nane danas ti je rockas ljubimo te ja i Adi puno zelimo ti zdravlja srece ,da nam budes a i svojim roditeljima ponos....Sretno mama i tebi ...

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 16100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  642 643 [644] 645 646   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  642 643 [644] 645 646   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *