|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  635 636 [637] 638 639   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
22.12.2011 23:57:36   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue pa nek on radi, i ti sa njim radi....pomozi muuser posted image
dobra vam je lokacija ove godine

user posted image

da ne bježim dalje ja bih tamo...ipak je Inn innuser posted image


ma jeste vala. tamo baš bude gospodska varijanta. jeste skupo ali je i gotiva.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:02:05   
Hanady RR
pa da ti kažem...njima su one tombole super...uvijek se jednom do dva člana isplati što su došli al fakat...user posted image

po istoj cijeni nude i drugi koji su u rangu Inna po cijenu a ovako relanouser posted image

ja sam bila trudna sa H kad su bili u Innu na dočeku user posted image

i jednom u nakoj diskoteci familija u vogošči haman je bila za neki bajram al bome puno prije udajeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:06:01   
taurus

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: taurus

ladyblue pa nek on radi, i ti sa njim radi....pomozi muuser posted image
dobra vam je lokacija ove godine

user posted image

da ne bježim dalje ja bih tamo...ipak je Inn innuser posted image


ma jeste vala. tamo baš bude gospodska varijanta. jeste skupo ali je i gotiva.


pa što se onda razmišljaš...doĆeraj se i pravac inuser posted image
moj da radi takav posao ja ne bih iz kafane izlazilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:08:17   
ladyblue RR
jos su sredili onu salu,renovirali je i izgleda bas gosparski. A za tombolu si u pravu. Ja sam prije 3 godine kupila 5 kom. a 4 dobile nagraduuser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:11:43   
Anoniman
auuu,niste normalne ima sat vremena samo citamuser posted image user posted image user posted image od sad svako 5 postova pravite rezime na mere vise 'vakouser posted image user posted image user posted image user posted image
lady kako je ljepotici mala guzauser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 15905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:12:58   
ladyblue RR
taurus,isla sam ja ranije s njim svugdje ali kao i sve u zivotu,i to postane dosadno. Nije to bas zabavno kako zvuci. On radi a ja sjedim sama za stolom...a ljudi oko mene slave. Ili sjedim s nekim za kim me boli briga i onda jos moram voditi isprazne konverzacije.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:16:00   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: noa

auuu,niste normalne ima sat vremena samo citamuser posted image user posted image user posted image od sad svako 5 postova pravite rezime na mere vise 'vakouser posted image user posted image user posted image user posted image
lady kako je ljepotici mala guzauser posted image

isto. Kupila sam onu kremu,i jos 3 druge, pa cu vidjeti kako ce koza reagovati. Nju sam prvu stavila u opticaj pa se nadam sutra bar nekom poboljsanju.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 0:16:44   
taurus
lady pa dobro ne moraš baš svaki put i ti ićiuser posted image
ali NG ja ne bih propustila...povedi sebi neku prijateljicu ili par s kojim se inače družite i nećeš biti sama

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 7:54:01   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: dadada

imate svi mahanje od mene...ja sam mrtva

jelo...zao mi je sto vas je opet nesto safatalouser posted image prati molim te to disanje...mozda ne bi bilo zgoreg da mu pluca snime

poky...znam da su vecina rekli ZA antibiotik...ja opet mislim da ne treba...mislim da to nije strasno visok crp...da moze biti upaljeno malo grlo...i da je sve od zuba...a ti kako hoces...ako se i odlucis...sacekaj barem da prodju cetiri dana temp pa onda...ako spadne...oonda stvarno nema potrebe

nadam se da ste mi svo ol rajtuser posted image
odoh vam ja u krpe...budem vas sutra iscitavalauser posted image



znala sam ja ko će mene podržati user posted image user posted image ja nekako isto osjećam da ne treba, do sada uvijek kada sam radila po osjećaju, bilo šta vezano za dijete nije me nikad ali nikad prevarilo..na stranu i crp nalaz od 55 g/mol (i ja mislim da je ta blaga upala grla razlog tome), ali evo danas je 4 dan bolesti, sinoć bez temp. cijelu noć, sada ću zvati da vidim da mu se nije vratila ne daj Boze jutros..urin svakako nosi mm danas, pa ću u 14h znati nalaz i odlučiti da li ići sa zinatom ili ne...temp. nikad nikad realno nije presla 37,9C. meni ovo nije strasno uopste...user posted image
samo daj Boze da urin bude oki doki i ja vec znam da necu antibiotikuser posted image user posted image ...znam da kod urinarnih infekcija crp ide do 120 i preko..ovo sto ladyblue rece crp od 50-60 je upala grla garant...a za virozu crp pokazuje cak i do 50 - to negdje na netu pročitah..kod R. je crp 55..dakle, moze biti viroza sa blagom upalom grla, ma neka je, samo da nije urin i nesto vezano za to..odmah pomislim na caparenje "rolke" user posted image

hvala svima koji pitate za nas, hanady naročito user posted image
jelo, ljubac za luku..biće to dobro user posted image
anelu brzo ozdravljenje  i svima ostalim user posted image

a kad smo već kod bolesti, evo i ja dobila user posted image i grlo me sastavilo..garant od djeteta mi prešlo user posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 7:57:49   
maglaj_mum
a kad smo već kod bolesti, evo i ja dobila user posted image i grlo me sastavilo..garant od djeteta mi prešlo user posted image user posted image


Brzo ozdravljenje i tebi i user posted image ...
Samo nastavi s tim optimizmom bit ce touser posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:15:07   
pocahontas
hvala maglaj_mum user posted image
nego, večeras mi je taj advokatski bal pa sam u duminama prvo da li ću ići uopšte zbog R. (realno on može ostati s mojom mamom, na kraju, evo me sada na poslu, on je s tetom i mislim da mu ništa ne fali ali dobro)....drugo, ne znam sta da obučem..nisam noJu haljinu kupila nikakvu, ovih par dana bolesti mi proleti pa sam i zaboravila..imam nekakvih iz proslih sezona, dvije tri koje su obučene par puta u tako nekim prilikama..je li sada off da ih opet obučem, mislim jednu od tih par haljina, ha sta misliteuser posted image user posted image mislim, skupo sam ih platila, a sada da za svaku takvu priliku (vecere, vjencanja i sl) kupujem po jednu haljinu nisam šiznula, a i nisam Sharon Stone da ne mogu u istoj vala dva puta da se pojavim, ha ja user posted image jesam li upravuuser posted image user posted image samo mi još recite-rozu ili sivu? roza lepršava duzina tačno ispod koljena, sa ubijitim dekoleteom ili siva uska malo uža iznad koljena? user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 15911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:22:16   
maglaj_mum
Za tu priliku ja preporucujem sivu...nekako mi roza vise odgovara ljetu i nekim otvorenim zabavama i sl...u svakom slucaju ne sumnjam da ces biti cakum pakum...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:31:58   
selebriti
user posted image

Nama otpao točak od kišobran kolica user posted image

Vraćamo se na ona velika user posted image user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 15913
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:32:29   
ladyblue RR
jutro...

Pocy, R će fiti just fine sa tvojom mamom. izađi ženo, neće mu ništa faliti. ja bih obukla tu sivu haljinu...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 15914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:39:34   
leona81
jutrouser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 15915
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:40:01   
leona81
@pocy siva haljina

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 8:54:40   
mama2009
jutro,

ja sam juce bila na roditeljskom nagovorila sam se, sve sto me mucilo istresla sam....poslije nam bili "gosti"user posted image user posted image user posted image user posted image


princezice se izigrale

od sinoc mi D kaslje špojma nemam sta je vise sam luda, vidim pricate o NG, ja spremam pidjama party user posted image user posted image user posted image user posted image

uhhhh da je izgurati dan, sutra idemo za Ze kod moje mame na paketic....jeeeeeeee


mm i ja radimo u bezveznim firmama nema paketica, mada kod njega ce dobiti stedne knjizice...ma nije to to




_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:05:21   
Emica_sa
Jutrouser posted image

Anidla kako si?

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 15918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:13:26   
anidla
holla user posted image

meni danas Nonica dolazi user posted image evo me sva treperim :) sinoc sam dobila mms od sveki, uslikala Nou kako obuva dedine cizme, jesam se ismijala....

ja sam skrsena, valjda od ture , od lezanja,svaka kost  boli....sinoc me mm masirao pa je bilo malkice lakse,al evo opet ledja slomise.....

pocy-sta god da obuces,ja ne sumnjam u tvoj ukus i da ce ti stajati user posted image ljubi nam drugara da prodje sto prije i da prodje bez antibiotika! user posted image

Jelo, zao mi je bebacha....nadam se da ce sve biti uredu...

Citam ovo za mrzovoljne muzeve, ja stvarno imam srecu....sto kaze Lady blue,cini mi se moj mm kad dobije otkaz, samo se brine za mene, jer puno teze to podnesem nekako... on mene grli i govori sve ce biti o, i ovo ce proci, i bude zaista tako svaki put....

puno puno user posted image za bolesnu djecicu!








_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 15919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:14:31   
anidla
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Jutrouser posted image

Anidla kako si?


user posted image moja stara drugarice :)

bolje sam, al me svejedno ceka gastroskopija u utorak user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 15920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:14:40   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: leona81

@pocy siva haljina


joj, vi svi sivu a prosle godine sam ja oblačila user posted image user posted image a ma boli me dupe..bolje i to nego da neku kupujem sad u azelu za cvaju, ha ja ..ova mi je ljepsa sigurno..azel je ba azel, a dva puta je samo dva puta user posted image
i roza je bombastična..nije ono seljački roza, vec prljavo roza, svilena...nije ni ljetna ni zimska već eto večernja..ali mm će iči i kaže mojne Boga ti tu rozu, previše sam dobra u njoj bolje nešto konzervativnije user posted image

anidla user posted image
ladyblue hvala na podršci..i ja tako mislim user posted image vrijeme je da i ja dahnem dušom u životu...


< Poruku je uredio pocahontas -- 23.12.2011 9:16:31 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:18:07   
anidla
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: leona81

@pocy siva haljina


joj, vi svi sivu a prosle godine sam ja oblačila user posted image user posted image a ma boli me dupe..bolje i to nego da neku kupujem sad u azelu za cvaju, ha ja ..ova mi je ljepsa sigurno..azel je ba azel, a dva puta je samo dva puta user posted image
i roza je bombastična..nije ono seljački roza, vec prljavo roza, svilena...nije ni ljetna ni zimska već eto večernja..ali mm će iči i kaže mojne Boga ti tu rozu, previše sam dobra u njoj bolje nešto konzervativnije user posted image

anidla user posted image
ladyblue hvala na podršci..i ja tako mislim user posted image vrijeme je da i ja dahnem dušom u životu...



Bogme, i tm je dobar :) prema tome,dobri i mocni ste uzajamno hahahahhahah sta vas briga, ha ja user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:21:20   
Emica_sa
E ja nemam tu srecu,moj je non stop u nekoj depresivnoj fazi u zadnje vrijemeuser posted image

Evo sinoc nije progovorio 2 puta,dosao s posla,jeo,zaspao,ustao,okupao se i opet otisao spavatiuser posted image

Znam da imamo milion problema i da ga je stislo sa svih strana,ali mene ta tisina ubiuser posted image

Ja nisam taj tip,pa ebemu misa,ja sam stalno u kuci s djecom i stalno bi trebala biti i depresiji,ali on jednostavno ne zna da se nosi sa problemima

Da postoji neki problem izmedu nas,pa ja bi rekla ok,nego se on uvijek povuce u sebe,a u zadnje vrijeme katastrofauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:22:25   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: leona81

@pocy siva haljina


joj, vi svi sivu a prosle godine sam ja oblačila user posted image user posted image a ma boli me dupe..bolje i to nego da neku kupujem sad u azelu za cvaju, ha ja ..ova mi je ljepsa sigurno..azel je ba azel, a dva puta je samo dva puta user posted image
i roza je bombastična..nije ono seljački roza, vec prljavo roza, svilena...nije ni ljetna ni zimska već eto večernja..ali mm će iči i kaže mojne Boga ti tu rozu, previše sam dobra u njoj bolje nešto konzervativnije user posted image

anidla user posted image
ladyblue hvala na podršci..i ja tako mislim user posted image vrijeme je da i ja dahnem dušom u životu...



Bogme, i tm je dobar :) prema tome,dobri i mocni ste uzajamno hahahahhahah sta vas briga, ha ja user posted image



aaa reći ću mu ovo user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 15924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
23.12.2011 9:22:27   
maglaj_mum
ladyblue hvala na podršci..i ja tako mislim user posted image vrijeme je da i ja dahnem dušom u životu...


user posted image user posted image


_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 15925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  635 636 [637] 638 639   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  635 636 [637] 638 639   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *