|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  607 608 [609] 610 611   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:19:51   
bananica
ja se nadam da ce zima uskoro poceti, ovo do sada je zalosnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15201
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:20:08   
Anoniman
odoh vam...dok nisam ovaj komp bacila
laka vam noc
i usput mi napisite kako da okrenem slike...da to sutra sredimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15202
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:20:19   
Hanady RR
Večer...

mi šetale malo večeras...na krofne pa u BBI...srele lely pa sa njom i sinom kafu popile, pojeli picu i malo popričale...nenadano divno veče i društvo...user posted image

mene stomak rastura da je za nepovjerivat...nikada me ovako bolio nije...do tablete me doveouser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15203
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:20:47   
bebacha
Tajra to mi nije palo na pamet a ima logike.tesko ovo moje djete a valja ga uspavat dva puta dnevno i jos vanrednog nosanja.sta sad da radim ja,sta da radim jauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15204
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:21:18   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

odoh vam...dok nisam ovaj komp bacila
laka vam noc
i usput mi napisite kako da okrenem slike...da to sutra sredimuser posted image



user posted image nije ti komp kriv

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15205
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:25:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

Tajra to mi nije palo na pamet a ima logike.tesko ovo moje djete a valja ga uspavat dva puta dnevno i jos vanrednog nosanja.sta sad da radim ja,sta da radim jauser posted image




udebljaj seuser posted image user posted image user posted image user posted image ja samo cekam kad cu pocet '' kvasati'' od ovih silnih preparata za podizanje imunitetauser posted image user posted image
dobro vam veceuser posted image user posted image tu sam dok me komp slusa ako nestanem u po' posta da znate da nije do meneuser posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 15206
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:25:58   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

odoh vam...dok nisam ovaj komp bacila
laka vam noc
i usput mi napisite kako da okrenem slike...da to sutra sredimuser posted image



user posted image nije ti komp kriv



ispod slike ti stoje dva kvadratica sa strelicom, na njima rotiras sliku

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15207
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:27:52   
bebacha
Noa s mm se svadam oko hrane evo mjesecimauser posted image prilicno slabo jedem al et.nebi se ja zalila da nabacim koji kguser posted image  

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15208
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:28:12   
R&T@
Sinoc se ja hvalim muzu kako me odavno stomak ne boli... ni kad imam menstruaciju...
a on odmah: To sam ja sredio...

Stvarno je zaistauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 15209
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:29:00   
Leena
laku vam noc zelim, moje dame! Meni se oci sklapaju same, a i sutra me dug dan ceka... Tacnije, sve do Nove godine ne zna mi se koji je gori od kojeg... Ali onda cu barem 2 dana odmarati od svega... Osim od Esmeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15210
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:31:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Sinoc se ja hvalim muzu kako me odavno stomak ne boli... ni kad imam menstruaciju...
a on odmah: To sam ja sredio...

Stvarno je zaistauser posted image

user posted image
i mene moj odmah pita jesam ja krivuser posted image

reko bježi mi sa očiju ovih si mi dana ti za sve krivuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 15211
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:35:31   
bebacha
Laku noc,nemogu vise.mm skida nesto s torenta pa mi internet uzasno usporio.nemogu se vise mucit.
danas smo nas cetvero gledali film Strumfovi.film je predobar,preporucujem.samo nas Alen smorio,nece vise gledat s namauser posted image user posted image ko da je danas gledaouser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 15212
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:39:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Sinoc se ja hvalim muzu kako me odavno stomak ne boli... ni kad imam menstruaciju...
a on odmah: To sam ja sredio...

Stvarno je zaistauser posted image




vjerovatno je i on procitao negdje na netu kako redovan sex smanjuje menst.boloveuser posted image user posted image user posted image nije da se hvalim al kad sam ''redovna'' ne boli me stomakuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15213
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:40:21   
Anoniman
Koliko puta na dan se smatra redovnim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 15214
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:43:12   
R&T@
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Koliko puta na dan se smatra redovnim user posted image


Moram li i noci brojati?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15215
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:44:31   
Anoniman
zene drage ja sam 11 mjeseci tacno apstinirala, pa zamislite u kakvom nam je stanju kauc posle te apstinencije, mislim posle smo i do poda dosliuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 15216
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:49:14   
R&T@
Jelena, neka te na podu...samo nemoj nastavljati ovaj niz u potpisuuser posted image

Meni je poslije drugog poroda trebalo dugo da se opustim...bila sam gora od junfericauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15217
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:50:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

zene drage ja sam 11 mjeseci tacno apstinirala, pa zamislite u kakvom nam je stanju kauc posle te apstinencije, mislim posle smo i do poda dosliuser posted image


znam i razumijem , sve bila i sve vidjela i doživjela sa drugom trudnoćom...ne ponovilo se u djelu apstinencije a ovo ostalo može i morauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15218
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.12.2011 23:55:27   
lely
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Večer...

mi šetale malo večeras...na krofne pa u BBI...srele lely pa sa njom i sinom kafu popile, pojeli picu i malo popričale...nenadano divno veče i društvo...user posted image

mene stomak rastura da je za nepovjerivat...nikada me ovako bolio nije...do tablete me doveouser posted image




Da se i ja oglasim po pitanju nenadane kafice user posted image
Naravno bilo super Hanady ,curke su za 10 ,a i ti mila naravno.
Šaljemo veliki user posted image i navijamo za još nenadanih kafica i druženja user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15219
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 0:01:48   
Hanady RR
user posted image user posted image

znaš kooridnate svakog utorka i četvrtka nas smo tri ondje...samos tolove mjenjamo i tražimo roze stolice to nam je bitnouser posted image
user posted image

a dačko je meden...kako on smao tepa sa curamauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 15220
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 0:05:06   
Anoniman
Tajra niz u potpisu ce koju godinu sacekati user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 15221
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 8:18:57   
Hanady RR
Jutro generacijo...jeste se vi msrzli kao mi jutrosuser posted image ...blago onima koje nisu svoje bebe jutros nidje vozili..baš su se nosići smrzli...minus je opasanuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15222
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 8:21:18   
bebacha
jutro.moja velika bebe otisla u vrtic al sam je dobro zamaskiralauser posted image
mene stomak zeza vec dva dana,neznam sta mu je,bice da sam se prehladila.bar se nadam da je touser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15223
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 8:23:17   
selebriti
Jutro ...

Ja moram ici vanka, a ne izlazi mi se nikako .... pise -5 user posted image

E. se probudia oko 6, pa smo se družile sve do maloprije.... mislim da je zaspala....
Danas se s tatom druži, a ja imamm obaveze cijeli dan.

Čujemo se večeras user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 15224
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.12.2011 8:23:42   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

jutro.moja velika bebe otisla u vrtic al sam je dobro zamaskiralauser posted image
mene stomak zeza vec dva dana,neznam sta mu je,bice da sam se prehladila.bar se nadam da je touser posted image


user posted image
i mi curama od jutros tepamo nindže maleuser posted image

a stomakuser posted image
žao mi je al i ja sam u stomačnom defektu...biće i sama sam se prehladilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 15225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  607 608 [609] 610 611   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  607 608 [609] 610 611   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *