|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  587 588 [589] 590 591   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:42:59   
teki
i ja bi masazu vala

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14701
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:46:12   
gvendolina
joj bananiceuser posted image
lijeci li taj mehlem nosobolju,maloprije me A spucao glavom,da dodjem da mi namazesuser posted image nego ponesi ti nama to na bb pa da se sve pomalo maznemo,valjda ima efekta ili treba taj ciko da izmasirauser posted image

mi bili vani,jedva sam ga smuntala da udjemo,sreca voli crtice pa je ipak popustio...a sto se tice nejela i mi smo u klubu mrsavacauser posted image smori me vise sa hranom,za njega ne postoji ni jedno jelo da on voli i da mu mogu napravtiti da kazem da ce jestiuser posted image pogovoto imamo problema zadnjih dana,ma samo govori "necu jesti" a mene odma muka hvata...ne pali ni da ga pustim da gladuje,taj opet ne trazi nista...a i kad ga smuntam da jede uzme par zalogaja i ako je i zalogaj vise hoce da povrati,njemu se izgleda i zeludac smanjio od nejela user posted image a ranije je bar voce htio,a sad i to slabije ...ma izludi me sta drugo reci


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14702
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:48:35   
bananica
lijeci li taj mehlem nosobolju,maloprije me A spucao glavom,da dodjem da mi namazesuser posted image nego ponesi ti nama to na bb pa da se sve pomalo maznemo,valjda ima efekta ili treba taj ciko da izmasirauser posted image


mislim da je najucinkovitije kad on licno masirauser posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14703
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:49:28   
teki
moj voli jesti ali sve sto je ne zdravo, ne voli spanak, krompir i tako povrce prije je volio voce sad nece ni voce samo klementine ali da su dobro slatke i nekad po koji zalogaj banane. voli meso voli jaku hranu i naravno slatko

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14704
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:50:02   
bananica
IZVORNA PORUKA: teki

i ja bi masazu vala


da ti napisem broj na ppuser posted image

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14705
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:50:02   
Lady26

IZVORNA PORUKA: gvendolina

smori me vise sa hranom,za njega ne postoji ni jedno jelo da on voli i da mu mogu napravtiti da kazem da ce jestiuser posted image pogovoto imamo problema zadnjih dana,ma samo govori "necu jesti" a mene odma muka hvata...ne pali ni da ga pustim da gladuje,taj opet ne trazi nista...a i kad ga smuntam da jede uzme par zalogaja i ako je i zalogaj vise hoce da povrati,njemu se izgleda i zeludac smanjio od nejela user posted image a ranije je bar voce htio,a sad i to slabije ...ma izludi me sta drugo reci


Wellcome to club....
Isto kao da sam ja pisala....isto....samo je ja uspijem natjerati ali to su male porcije....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14706
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:51:15   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: bananica

lijeci li taj mehlem nosobolju,maloprije me A spucao glavom,da dodjem da mi namazesuser posted image nego ponesi ti nama to na bb pa da se sve pomalo maznemo,valjda ima efekta ili treba taj ciko da izmasirauser posted image


mislim da je najucinkovitije kad on licno masirauser posted image user posted image



ma pretpostavila sam i ja da je tako,cim ti tako lako izbi lovu iz novcanikauser posted image ...nego imas li kakav konataktuser posted image user posted image


lady i ja sam njega pocela tjerati,bukvalno sam morala,jer nista nije htio jesti,apsolutno nista,cak sam i prut donijela da ga natjeram....a o porcijama da  i ne govorim,par zalogajcica i to je njegova porcijauser posted image ,meso inace ne voli on to malo zvace ko zvaku i pljune...ja ne znam sta je ovo ,poludicu majke mi..a u subotu nakon dodjele paketica govori hocu picuuser posted image ja se obradovala i odem odmah mu uzmem ,a on samo pola one jedne kriskice pojede i kaze ne moze viseuser posted image jos sretnemo i moju prijateljicu i ona prica kako maleni od njene sestre jede sve zivo,kako ona naprica jede vise od mene...malac mladji od nas godinu a 18 kg


< Poruku je uredio gvendolina -- 19.12.2011 14:59:04 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14707
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:54:09   
bananica
IZVORNA PORUKA: gvendolina

IZVORNA PORUKA: bananica

lijeci li taj mehlem nosobolju,maloprije me A spucao glavom,da dodjem da mi namazesuser posted image nego ponesi ti nama to na bb pa da se sve pomalo maznemo,valjda ima efekta ili treba taj ciko da izmasirauser posted image


mislim da je najucinkovitije kad on licno masirauser posted image user posted image



ma pretpostavila sam i ja da je tako,cim ti tako lako izbi lovu iz novcanikauser posted image ...nego imas li kakav konataktuser posted image user posted image



sve je covjek ostavio, nista se ti ne brini, ledja ako te ukoce samo zoviuser posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 14708
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:57:41   
bananica
trazim na netu nesto o ovome, al nema, a i normalno je da nema kad nema ovaj mehlem nikakav naziv, kako cu ga naciuser posted image , da procitam iskustva
ko proizvodiuser posted image koji je sastavuser posted image a kako da bacim 30KMuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14709
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 14:59:51   
teki

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: teki

i ja bi masazu vala


da ti napisem broj na ppuser posted image


ma imam ja mjesta za masazu ali ne moze me zapasti user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14710
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:13:19   
Honey3
danuser posted image sto je danas lijep i snijezan danuser posted image moja cura evo sa babijem pravi snijeska,uziva dijete na snijegu pravo,jutros je bila sa bracom i mamom, sad ustala pa jos malo da iskoristi do mrakauser posted image bananice i meni se to sa kremom isto desilo jednom,usao momak u radnju glavu mi malo tamo, malo vamo,kaze losa cirkulacija i nizak pritisak,dok ode meni dvije kreme ostadose i u novcaniku manje 30 KMuser posted image ko mi je kriv kad sam smotanauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14711
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:16:03   
teki
taj momak lezi na parama onda

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 14712
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:18:35   
tekja
user posted image za sve mame manekena i manekenki...

gvendolina draga, dijete od 1,5 god. da ima 18 kguser posted image ...ja bih u ovom slucaju bila mnooogooo vise zabrinuta nego sto si ti zbog Ajdina....to nije zdravo nikako, a vasa djeca su sa kilazom sasvim uredu u odnosu na svoj uzrast...pa bas ih gledam na dodjeli paketica...svi su u pet deka...a meni drago sto V. nije puno nizi od svihuser posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 14713
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:22:11   
Lady26
Lana visoka 90cm mozda 1-2cm vise...a ima 11-11,5 kg....
Uvece cak dostignemo kilazu od 11,7 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14714
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:26:49   
bebacha
Alen ima 18 mjesci a 11kg,uopste mi ne izgleda mrsav.
a Ajla ce za 2 mjeseca imat pune 4 a ima 14kguser posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14715
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:29:25   
Lady26
Bebacha user posted image , meni to zvuci malo....jako malo....
Ne znam...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14716
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:38:18   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: tekja

user posted image za sve mame manekena i manekenki...

gvendolina draga, dijete od 1,5 god. da ima 18 kguser posted image ...ja bih u ovom slucaju bila mnooogooo vise zabrinuta nego sto si ti zbog Ajdina....to nije zdravo nikako, a vasa djeca su sa kilazom sasvim uredu u odnosu na svoj uzrast...pa bas ih gledam na dodjeli paketica...svi su u pet deka...a meni drago sto V. nije puno nizi od svihuser posted image ...



ima godinu i 9 mjeseci da budem preciznijauser posted image ma znam i meni je to previse,ali oni se dice time,a meni odma crnjak kad sam cula kako malca sve jede,a ovaj mojuser posted image   mada ne bi voljela ni da je debeo(zgoljo mamin) mene ne brinu kile koliko me brine ovo njegovo nejelouser posted image nevjerovatno kako on malo jede i kolike su njegove porcije,a obicno imamo dorucak,rucak i veceru spoji...i pred spavanje mlijeko...a trebao bi da ima i bar neki medjuobrok i veceruuser posted image

bebacha i meni to bas malouser posted image ali i ti si mrsavica cini mi se da si jednom pisala..vjerovatno su na tebe

A je imao 14 200 kad smo se nedavno vagali,ali mozda je i ofalio u zadnje vrijeme kako nejede


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 14717
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:38:47   
bebacha
Al uopste nije mrsava.br odjece nosi 104

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 14718
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:41:19   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

Al uopste nije mrsava.br odjece nosi 104

Ma kazem zvuci...ne znam je....
I Lana je bas visoka, hlace nosi 92 i 98 zavisi od modela....majicice zbog rukava nosi 2-3godine....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14719
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:43:59   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebacha

Alen ima 18 mjesci a 11kg,uopste mi ne izgleda mrsav.
a Ajla ce za 2 mjeseca imat pune 4 a ima 14kguser posted image



pa to ti draga ovisi od kilaže pri rođenju, genetike, visine i sl
ne stoji svakom isto u istoj dobi ista kilaža
moja malena se rodila sa 4350 g u skladu s tim je i napredovala tj dobivala na kilaži, Bože mi oprosti ona je sa 12 mjeseci meš čini imala tu kilažu (11 kg) user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14720
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:44:41   
veeseelaa
to ti je ko s nama odraslima
heh ja imam 72 kg user posted image user posted image user posted image user posted image a nisam debo user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14721
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:46:20   
bebacha
ona je rodena sa 3150.a genetika hm.pa ja sa svojih 25 godina ima 48kguser posted image user posted image

< Poruku je uredio bebacha -- 19.12.2011 15:47:17 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14722
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:46:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: bebacha

Al uopste nije mrsava.br odjece nosi 104

Ma kazem zvuci...ne znam je....
I Lana je bas visoka, hlace nosi 92 i 98 zavisi od modela....majicice zbog rukava nosi 2-3godine....

dok A kao adna od megi nosi manji br . njemu bodi 92-98 vise na njemu fakticki nosi br 86
Vecinom uzmem manju robu mu ako je sta vece spada .
Mama mu skoro uzela duxs na njemu pise 18mjes. njemu taman il recimo pise na necemu 2 god njemu bude veliko il dugacko


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 14723
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:47:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

to ti je ko s nama odraslima
heh ja imam 72 kg user posted image user posted image user posted image user posted image a nisam debo user posted image user posted image
tebe ima svudje user posted image user posted image user posted image ti nisi debela al si dobra , ja ko kako muskouser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 14724
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
19.12.2011 15:49:31   
Lady26

IZVORNA PORUKA: bebacha

ona je rodena sa 3150.a genetika hm.pa ja sa svojih 25 godina ima 48kguser posted image user posted image

Pa onda suti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 14725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  587 588 [589] 590 591   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  587 588 [589] 590 591   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *