|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  574 575 [576] 577 578   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:02:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Amani12

Ja ne skontah Bananicu i njenu curicu user posted image
Jesam li jos koga s teme fulila?
Ejh moja zelja za 2012. je da slijedece godine i ja sjednem u krilo Djedici.
Ove godine sma jos teska kategorija user posted image
Moje dijete hoce i sutra kod DM user posted image



ja sam tebe sigurno vidjelauser posted image user posted image user posted image




pa kako da je vidiš ostavila dijete i izašla...
ja se sa curicom sprijateljila...družile se, pjevale...kad se sve završilo vidim ona sjedi vani kraj bananice...a reko to je tvoja user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14376
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:03:31   
bananica
pa morao je neko cuvati tasne i jakne u restoranuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14377
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:03:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

user posted image user posted image user posted image

vidi vidi...se se teško, trudna folovi golovi a šankovi se opsjedaju i kasne sateuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14378
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:04:20   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

mama75 zar je moguce da je tebi nesto malo? pa to neka djecija 12-ka?


user posted image user posted image ama podebela je onauser posted image user posted image user posted image


Sram te bilo! Ma preko "ramena" mi moze, cak ima i viska,  ali preko "bokova" zategne previse user posted image



sad se ti izvlaciuser posted image
gdje ste vi danas set_ali? bas mi je bilo zao sto vas nije bilouser posted image


Ma mi smo ti skolarci, ne druzimo se sa malom rajom user posted image Moja velika princeza bila u kinu sa drugaricom, pa poslije McDonalds, pa ringispil, pa palacinci... Mala za to vrijeme spavala kuci sa babom user posted image
Zao je i meni iskreno, vidim da je bilo bas super u Zanzibaru. Ali nekako mi bilo bezveze da malu dovedem, a ovu stariju ne.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14379
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:04:30   
bananica
ja se sa curicom sprijateljila


zato moje dijete kaze ovo je moja prijateljicauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14380
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:06:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

Ja danas bila, stvarno je fino, ima i onih dzidza da se kupi. Al ovu igraonu nisam vidjela user posted image


igraona je u satoru zatvorenom preko puta knjizare svjetlost

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14381
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:06:13   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

ja se sa curicom sprijateljila


zato moje dijete kaze ovo je moja prijateljicauser posted image


user posted image Medena curica sa plavim okama!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14382
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:06:52   
bananica
Ali nekako mi bilo bezveze da malu dovedem, a ovu stariju ne.


to jest,al nekako si to mogla izorganizovati, vidis da je skolarka imala ispunjen citav danuser posted image

ponovimo druzenje ubrzouser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14383
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:07:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bananica

ja se sa curicom sprijateljila


zato moje dijete kaze ovo je moja prijateljicauser posted image


user posted image Medena curica sa plavim okama!




mislis ona mala sto mamine oci imauser posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14384
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:07:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

user posted image user posted image user posted image

vidi vidi...se se teško, trudna folovi golovi a šankovi se opsjedaju i kasne sateuser posted image

suti, popila se i koja piva, rekoh da iskoristim jos malo dok nisam rodila- onda me tek nece biti ni na mapiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14385
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:08:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

ja se sa curicom sprijateljila


zato moje dijete kaze ovo je moja prijateljicauser posted image



pa ja ...ja se sa djecom družila...šta ću...kod mene mlađe dijete nako podivlje...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14386
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:09:37   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

Ali nekako mi bilo bezveze da malu dovedem, a ovu stariju ne.


to jest,al nekako si to mogla izorganizovati, vidis da je skolarka imala ispunjen citav danuser posted image

ponovimo druzenje ubrzouser posted image


Da sam znala da ce ovo biti danas vjerovatno bi malu prijavila. Al hajde...
Moja kcerka se priprema za novogodisnju priredbu i izmedju ostalog recitovace pjasmicu koju je napisala mama od nase forumasice gvendoline user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14387
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:09:40   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

evo i mene iz skitnje, dosla u 11 kuciuser posted image slike su vam super, sad sam pregledala , vidi se da vam je pravo lijepo bilouser posted image ja izasla malo navecer nakon 100 godina, bila s drugaricom u pub-u na zimskom marketu kod svjetlosti,uspjele sjesti iako je bilo puno. super je, muzika uzivo, neki band svirao, bas odlican ugodjaj, one kucice okolo su preslatke, ima i igraona u jednom satoru, ringispil, vozic, preporucujem obavezno da odvedete djedu tamo. traje do 15. januara, mi cemo lanu odvesti mozda sutra popodne. poslije pub-a otisle malo u Operu da se prisjetimo mladalackih danauser posted image opera se renovirala, raja uglavnom ista ko prije, i tamo smo imale srece i ugrabile mjesto za sankom, ja cak uspjela ugrabiti i sank stolicu, tako da sm ose bas lijepo proveleuser posted image

user posted image user posted image user posted image

vidi vidi...se se teško, trudna folovi golovi a šankovi se opsjedaju i kasne sateuser posted image

suti, popila se i koja piva, rekoh da iskoristim jos malo dok nisam rodila- onda me tek nece biti ni na mapiuser posted image


aha...tu te čekamuser posted image

lijepo lijepo...

sad ćem ove postove da spasim pa čim ti meni malo potoneše aja ti pustim i poašljem te u votaži opetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14388
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:09:54   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

ja se sa curicom sprijateljila


zato moje dijete kaze ovo je moja prijateljicauser posted image



pa ja ...ja se sa djecom družila...šta ću...kod mene mlađe dijete nako podivlje...user posted image


meni bi sega kad tati pokazuje svoje nove drugarice pa i tebe spomenuuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14389
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:10:40   
teacher75
sinoc sam se super naspavala i danas citav dan odmarala u horizontali tako da sam bila i fizicki i psihicki spremna za skitanjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14390
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:10:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bananica

Ali nekako mi bilo bezveze da malu dovedem, a ovu stariju ne.


to jest,al nekako si to mogla izorganizovati, vidis da je skolarka imala ispunjen citav danuser posted image

ponovimo druzenje ubrzouser posted image


Da sam znala da ce ovo biti danas vjerovatno bi malu prijavila. Al hajde...
Moja kcerka se priprema za novogodisnju priredbu i izmedju ostalog recitovace pjasmicu koju je napisala mama od nase forumasice gvendoline user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14391
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:11:01   
mama75
Tiki tamo glumi trudnicu da joj ustupe mjesto, pa onda po pivama user posted image Neka, dobre su za laktaciju user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14392
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:11:27   
Anoniman
bananice, ja ne znam koja si ti, mozda se i vidjesmo ali nismo se skontaleuser posted image
dadada, ja sam ga pitala na kraju njeno pitanje da je malo oraspolozimuser posted image
tajra, upravu si, odmah se ona pocela skrivatiuser posted image
mama75, ma i ona iz godine u godinu sve gora kad je u pitanju djedica, najbolje je bilo kad je imala 8 mjeseci, tad je bila mirnauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14393
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:11:41   
teacher75
https://www.facebook.com/pages/Sarajevo-Holiday-Market/147626798669995?ref=ts&sk=wall

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14394
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:14:10   
bananica
bananice, ja ne znam koja si ti, mozda se i vidjesmo ali nismo se skontale


koje ti je dijete na slici, hajd malo opisi da idem gledatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14395
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:14:32   
mama75
sahara i kod nas jedina slika na kojoj ne place je sa 7. mjeseci. I sa 4 godine, ali tada je uciteljica drzala u narucju. Poslije vise nije htjela ni da mu pridje. I sada je odmah uciteljici u skoli rekla da se ona nece slikati sa dm user posted image U produzeni boravak im dolazi Troka, nadam se da ce je on "smeksati", on mi je bas extra dm

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14396
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:15:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bananica

bananice, ja ne znam koja si ti, mozda se i vidjesmo ali nismo se skontale


koje ti je dijete na slici, hajd malo opisi da idem gledatiuser posted image



E cupava curica place, u crnoj haljinici, ja pored nje u nekoj smedjoj kosulji, a ima li tebeuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 14397
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:15:38   
bananica
i jos ne skontah koja je Emica??

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 14398
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:16:07   
bananica
IZVORNA PORUKA: sahara


IZVORNA PORUKA: bananica

bananice, ja ne znam koja si ti, mozda se i vidjesmo ali nismo se skontale


koje ti je dijete na slici, hajd malo opisi da idem gledatiuser posted image



E cupava curica place, u crnoj haljinici, ja pored nje u nekoj smedjoj kosulji, a ima li tebeuser posted image


ja pokusavam ostati anonimnauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14399
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 0:16:14   
veeseelaa
meni nije jasno što mi zadnji dobismo paketić user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 14400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  574 575 [576] 577 578   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  574 575 [576] 577 578   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *